Opinie o Archi-dea w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Archi-dea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Archi-dea o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archi-dea w Łódź

Serwis się zawiesił. Chciałem ocenić post a tu nici. To jest specjalne działanie czy awaria ?

Tak. Będą projektować meczety. W Somali. Bo tam nie trzeba mieć uprawnień.

noname

Naiwność niektórych tutaj jest porażająca.

Lukas

Na pewno nie mówimy o tej samej firmie.:) Taka prawda.

Romek

Dorobić #Garba :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Archi-dea? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
noname

Ciekawe czy w paragrafach KP też tak dobrze się orientuje?

@noname

Można to bardzo łatwo sprawdzić.I podesłać inspekcję pracy. Tyle,że nie wiadomo dokładnie gdzie. Firma widmo :)

Lukas

Ale przecież te komentarze dotyczą firmy Archidea Łódź , a nie Archi-dea Sp.z o.o.Sp.K. z siedzibą w Gdańsku przy Al.Grunwaldzkiej 4 /6. Firma Archidea Łódź z siedzibą na ul. Jana Matejki 9 nie istnieje :)Panie Przemku. Pan się pomylił. Jeżeli wziął to pan do siebie to szczerze współczuję panu.

przemek dudek

Szanowni Państwo ,nie można bez końca tolerować szkalowania i szargania dobrego imienia firmy . W związku z oszczerstwami i szkalowaniem wizerunku firmy i mojej osoby na tym forum informuję , że pozyskanie adresów IP wpisów oraz ujawnienia ich autorów i pociągnięcia do odpowiedzialności jest kwestią czasu. Jednym z trybów dochodzenia sprawiedliwości jest postępowanie cywilne. Podstawę prawną stanowi tu Kodeks cywilny, przede wszystkim art. 23-24 kc . Pomijam tu kwestie odszkodowawcze . Zniesławienie to przestępstwo z Art. 212 Kodeksu Karnego (kk) , grozi za nie kara grzywny , ograniczenia wolności ,a nawet jej pozbawienia do 1 roku . Dziękuję przyjaznym nam ludziom za informację odnośnie treści zamieszczanych na tym forum – pozwoli nam to na działania , które ukrócą podobne praktyki . Przemysław Dudek

@przemek dudek

To skarż. Ale będziesz musiał przedstawić przed sądem dowody ,że te projekty są w całości twoje. Bo tak napisałeś cwaniaku. Chętnie się przed sądem stawię. A za przywłaszczenie sobie praw autorskich jest kara wiezienia do 5lat. Zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie. A mało tego mam jeszcze umowę od ciebie z datą wsteczną. To jeszcze o sąd pracy zahaczymy.W tych postach nikt nie użył ani słów obraźliwych, ani nie napisał nieprawdy. Tak jak stawimy się przed sądem to poświadczymy to. Bo tak traktowałeś ludzi !

tytus

Piszcie sobie co chcecie ale ten gość przynajmniej wymaga i nie wypuszcza BUBLI na zewnątrz - jak to czynią inni tworząc mierne opracowania za minimalną cenę ,psując nam wszystkim rynek . Myślę ,że to jedno z lepszych biur w Łodzi . p.s.Bezstronnie : czytając te wpisy powtarzają się może 3 nicki - niezadowolonych i " pomagających " ...czy tonie daje do myślenia ? Tragikomiczna zawiść .OTTO wszystko na ten temat

N/A
@tytus

A co on w ogóle wypuszcza ? Jakim prawem publikuje na swojej stronie projekty innych biur ?! Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu to projektowało biuro "Kuryłowicz & Associates ". To jest podszywanie się pod czyjeś dzieło !!! Ja to im zgłoszę! I zapytam czy wyrazili na taką publikację zgodę. O innych projektach nie wspomnę!!!!!!!!!

@N/A

N/A Wpisali przy NFM dokończenie budowy :) Śmieszne?! To przy Technoparku (Marciniak&Witasiak) też powinni. I przy Galerii w Szczecinie ( Alot ) oraz Łodzi ( NOW).Żałosne.

noname

Dokładnie tak. Niedowiarkowie niech sobie idą i sami się przekonają, ale niech wiedzą, że później będą żałować. Ludzie nie piszą tutaj z jakieś złośliwości tylko żeby ostrzec innych przed nieuczciwymi ludźmi, którzy zarządzają archi-deą. Jak ktoś nadal w to nie wierzy to jego sprawa.

Lukas

Awans ? Jak on średnio co 2 lata zwalnia całą załogę i zatrudnia nowych. Tam jest większy ruch niż na lotnisku w Londynie. Z resztą idźcie ,zatrudnijcie się i sami zobaczcie czy to prawda. Ale ja odradzam.

architekt

Ja też pracowałem w tej firmie i wydaję mi się, że zawsze można trafic gorzej. Nie było może idealnie, nadgodziny nigdy nie liczone, spóźnione wypłaty, ale zawsze wypłacane, szef czasem nie do zniesienia, ale tak jest wszędzie. W innym biurze jest lepiej, w innym jeszcze gorzej, bo przez cały okres pracy nie widzisz w ogóle umowy! Do Archi-dei można było się przyzwyczaić, takie jest moje zdanie.

@architekt

Tak wypłacane ,że trzeba było przez sąd się ich domagać. Ty przeczytaj najpierw to co napiszesz. Koszmar.

olo

Musiał chyba nadepnąć na odcisk kilku osobom , które tu hejtują  Pracowałem parę lat w tej firmie i jedno trzeba oddać , nie tolerował bezmyślności i wymagał dokładności .A ,że zawsze na tapecie były duże projekty to i napięcie było większe . Nie wierzę ,że nie płacił , "ślizgał" się czasem z płatnościami . Jeżeli nie traktowałeś frimy jak poczekalni i wykazywałeś zaangażowanie to nie wylałby Cię z powodu złego humoru . Musiałeś „hejtusiu „ nieźle nabroić , przyznaj się !  post scriptum :W związku ze zbliżającym się referendum proponuję dopisać jeszcze jedno pytanie : Czy jesteś za tym by udostępnić marihuanę hejterom za 50% ceny rynkowej jako część terapii narodowej ?

@olo

- Nabroić ? Co to za gadka ? - Wylał pewne osoby tylko dlatego ,że wzięły urlopy które im przysługiwały. - Nie tolerował bezmyślności ? - Jak mógł nie tolerować jak sam nic nie potrafił. A co do ciśnienia to zawsze było przed wypłatami. Bo jak już pieniądze dostał to się niechętnie z nimi rozstawał do tego stopnia ,że postanowił robić studentami. Tutaj nikt nie "hejtuje" tutaj piszemy samą prawdę !

ból_dupy

@jacek, widzę że napaliłeś się na pracę u dudka jak arab na kurs pilotażu. Uciekaj stamtąd gdzie pieprz rośnie, to zwykły oszust i (usunięte przez administratora) Oszukał niezliczone rzesze pracowników, oszukał branżystów którym jest winny ciężką kasę, dlatego też zamienił formę spółki z oo na s.k. a poprzednia spółka z.oo zmieniła nazwę na termostrefa i nie ma żadnego majątku, który by mógł ściągnąć komornik.A to co mają wpisane w kapitał zakładowy jakieś miliony, to jest fikcyjny pieniądz czyli prawa autorskie do znaku towarowego lub inne g.... Dudek oszukuje wszystkich, znam jego byłych wspólników których oszukał, nawet własną ex konkubinę naciął na kasę. Nie pracuj dla niego bo nie zarobisz nawet połowy tego co obiecuje. Poza tym niczego sie nie nauczysz bo on nie jest architektem , nie ma nawet matury, to debil z kompleksami.

To co czytam to tylko mnie przeraża. Jak ja pracowałem to było jeszcze w miarę normalnie. Ale już zaczynało się kombinowanie. Zwolnił dwóch dobrych pracowników i przyjął na ich miejsce nie wiadomo kogo. Surrealizm ten pogłębia chyba tylko fakt ,że praca w tym zawodzie dzisiaj stanowi przywilej i tak jak @jacek ludzie po studiach pchają się do Archidei drzwiami i oknami bez baczenia na konsekwencje. Więc powiem. Ludzie ! Jeżeli dacie się okradać z pieniędzy i godności to wasza sprawa!

noname

No to masz o co się martwić, bo pracowników oszukują i wiedzą to wszyscy, którzy mieli do czynienia z archi deą.

Varro

Panie @Macieju. Jeżeli nie dostanie Pan pieniędzy w terminie to proszę wyjść i nie wracać do tej roboty. Mówię to z całą stanowczością.Dla Pana dobra.

Varro

Ja to się dziwię, że się izba nim nie zajmie.To tak jakby lekarz leczył ludzi bez potrzebnych uprawnień. Fakt ,że ktoś mu ten badziew podpisuje,a później musi kłócić się o pieniadze. To tylko dowodzi ,że w tym kraju to jest (usunięte przez administratora) i złodziejstwo na każdym kroku. Jestem załamany po prostu .

noname

@irek ale Ty nie nazywaj dudka profesjonalistą :)

noname

Pracowałem tam i trzymaj się od nich z dala jeśli nie chcesz zostać oszukany na pieniądze. A i doświadczenia żadnego tam nie zdobędziesz - bo będziesz klepać wizje zakompleksionego prezesa dudka (tylko i wyłącznie koncepcje, podczas gdy studenci na 2 roku robią lepsze projekty niż to co on se tam wymyśla). Już lepszym rozwiązaniem jest wolontariat u kogoś, kto zna się na projektowaniu niż praca u dudka.

noname

Archi-dea to duet typowych oszustów i krętaczy. Odradzam każdemu nawiązywanie jakiejkolwiek współpracy z tym "biurem projektowym". W biurze robione są jedynie koncepcje i projekty wykonawcze i powykonawcze przejęte po innych biurach, którym się robić tego nie opłacało. Koncepcje są poprawiane setki razy bo PD uważa, że "tak wygląda proces projektowy" - to jego słowa, a na koniec inwestor ma już dość, bo PD "projektuje" zupełnie co innego niż miało być. Poza żałosnym "projektowaniem" archi-dea nie płaci pieniędzy za wykonaną pracę i wcale się z tym nie kryje. Polecam nawet nie interesowanie się jakimikolwiek ofertami od nich.

Jaka znowu ustna? Polskie prawo pracy wymaga formy pisemnej. Od tej umowy odprowadzany jest zus i podatki. Umowa ustna to jakiś wymysł którego nikt nie stosuje.

Varro

Panie Tadeuszu . Ja spotkałem się z umową ustną. W kinie. Oglądałem "Listę Shindlera" i tam faktycznie była o tym wzmianka jak zakładali firmę z Żydami z getta. A tak w realu to każdy prawnik panu powie ,że czegoś takiego nie ma!

innapiłka

Umowy są podpisywane wstecz, albo w ogóle nie są podpisywane. Tak najłatwiej jest wywalić pracownika, co zdarza się bardzo często.

Jak wina pracownika? Ja prze 2 miesiące nie mogłem się umowy doprosić! Ciągle mnie zwodził. Mówił coś o umowie ustnej. Na koniec nie przyszedłem do pracy i powiedziałem dziękuję . Tak wyglądała moja sprawa i niech nikt mi nie mówi ,że tam jest dobrze bo to co ten człowiek wyrabia to skandal !

innapiłka

Niedopatrzenie pracownika? Czy u normalnego pracodawcy musisz codziennie chodzić i pytać co z umową? Dzień w dzień przypominasz a i tak nic nie podpiszesz, a on będzie udawał, że nic nie pamięta.

Zostaw merytoryczną opinię o Archi-dea - Łódź

Archi-dea
1.3/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Grunwaldzka 4 lok. 6
    80-236 Łódź