Opinie o Archi-dea w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Archi-dea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Archi-dea o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archi-dea w Łódź

Einstein wypisał się ze szkoły gdy jego rodzina przeprowadziła się do Monachium. Tam jednak skończył edukację na poziomie akademickim.Później został profesorem kilku uczelni.Zanim napiszesz głupotę to najpierw Przemek doczytaj.Może to być wikipedia:)

@Anonim

Ha ha.Tak to jest z tą firmą.Coś wiedzą bo coś podpatrzyli i słyszeli,ale żeby na pewno i profesjonalnie było to jest problem =)

A co według ciebie jest ważne?Żeby chociaż pan D miał dyplom z ekonomii i skończone MBA.To bym zrozumiał,że jest menadżerem po byku i zna się na rzeczy.A on firmę tak prowadzi,że swojego czasu na wypłaty nie starczało.To tak jak by prowadził klinikę prywatną ,jeździł super furą ,a operowali by u niego studenci 4 roku medycyny.To taka klinika nie miała by racji bytu.A co z architekturą? Dlaczego ma być inaczej? Ten facet nie ma pojęcia dosłownie o niczym.Nawet umowy o dzieło nie potrafi dobrze napisać tak żeby się urzędy nie czepiały ,to co mówić o poważnych sprawach...!!!Ja tu się nie czepiam papierka tylko realnej wiedzy.Bo nie wystarczy skopiować przy pomocy studentów czyjejś architektury,ukraść projekt,kupić drogą furę i mówić jestem architektem.

Robo

Prawda.Nie posiada wykształcenia.Cała jego wiedza bierze się stąd że jego była dziewczyna była architektem.Prowadziła biuro w łodzi a on jej pomagał.W pewnym momencie sam wpadł na pomysł prowadzenia swojego biura i zatrudnienia architektów do podpisywania projektów.

To dobrze.Tam pod skrzydłami Alota może coś zarobi...hi ,hi.A swoją drogą usunięto komentarze ujawniające brak wykształcenia właściciela Archidei.Przecież to informacja jawna i bardzo cenna dla przyszłych kontrahentów.

Eslajn

Przenieśli się do Gdańska

@Eslajn

W Gdańsku juz jest Archidea.Nie potrzeba więcej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Archi-dea? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
szeg

Dawno nie było tutaj komentarzy o Archi-dea, zastanawia mnie, czy oni w ogóle istnieją, jakby ktos cos wiedział niech napisze, z góry dzięki.

Tego typu ludzie nie wiedzą co to wstyd:)

To nie prawda . Ludzie tam więcej zarabiali. Może ci co mu projekty podpisywali ,ale stawki były wyższe.

dobry

Ja polecam ...nie wiem czy jest leprze biuro w Łodzi ....

WINDYKACJA

Witam jeżeli jesteście zainteresowani odzyskaniem swoich należności od tej firmy to mogę pomóc ponieważ windykowałem tą firmę z powodzeniem ! podaje swój adres e-mail euroinkaso@op.pl

pracowałem

Projekty jak na Łódź niezłe. [usunięte przez moderatora] trochę zakręcony,no i płacić przestał tak dobrze to już chyba nie będzie.

olka

haha popieram, niech on sie zajmie sadzemiem rzodkiewki a nie architekturą

wieśka

popieram. [usunięte przez moderatora] , niewolnicza praca, darmowe nadgodziny. A na koniec trzeba się sądzić bo nie chcą płacić. typowy polski prywaciarz.

Bez komentarza

To dobrze:) Ale ile umiesz to wiesz tylko ty, i ten Dudek.

umiarkowany

trochę mnie poruszają takie jednostronne opinie ale zawsze piszą niezadowoleni :) i wkurzeni ........a mnie się dobrze pracowało i przez rok nauczyłem się wiecej niż w innej pracowni przez 4lata , to była dobra inwestycja w siebie .

Podzielam zdanie... Do dzisiaj Pan [usunięte przez moderatora] . nie wywiązał się z umowy nad projektem \"Kaskady\". Stanowisko komputerowe: 1 stary rzęch z nielegalnym oprogramowaniem (Szczecin), w centarli 3 młode osoby i siostra właściciela pracowni na etacie ksiegowej.

xxxxxxxx

ZGADZAM SIĘ! [usunięte przez moderatora] I TYLE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Archi-dea - Łódź

Archi-dea
1.3/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Grunwaldzka 4 lok. 6
    80-236 Łódź