Opinie o Me Consulting Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Me Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Me Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Me Consulting Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Aleksander Nowy wpis

Szukam nowego biura księgowego, dlatego powiedźcie mi proszę, czy firma Me Consulting jest godna zaufania i powierzenia różnych dokumentów mojej firmy? Niżej przeczytałem, że w biurze nie panuje zachowanie tajemniczy zawodowej a do klientów jest okazywany brak szacunku...Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał? Może to była pojedyncza sytuacja, chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia z tą firmą.

Pracodawca Nowy wpis
@Aleksander

Zapraszam można umówić się na spotkanie i samemu przekonać jak jest . Jeżeli biuro obsługuje obecnie około 200 podmiotów gospodarczych i posiada 20 letnie doświadczenie i cieszy się zaufaniem klientów to o czymś to świadczy .

Ona Nowy wpis
@Aleksander

Powiem tak, dla mnie bardzo mała wiedza merytoryczna, brak stałych pracowników. Oczywiście każdy sam decyduje ale dla mnie nieporozumienie.

Podpowiedzcie czy warto składać cv?Jakie zarobki i umowę można otrzymać na starcie?

@Paweł

uciekać daleko!!!

Pracodawca Nowy wpis
@ja

Dosyć hejtu, myślę że nie można tego tak dłużej zostawić

Ak

Jaki jest powód tak dużej rotacji?

baron-owa

lepiej się samemu do nich nie odzywać haha szkoda czasu; zgodzę się z pracodawcą że szkoda jest pracowników którzy tam pracują bo naprawdę są to wartościowi ludzie; niestety różnych mamy pracodawców a ten akurat znajduje się w grupie tych nieprzyjaznych; miałam do czynienia i szybko podziękowałam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Me Consulting Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy w biurze rachunkowym? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Artur

Czy obecnie sytuacja wygląda nadal tak samo jak parę miesięcy temu?

@Artur

Zapraszam proszę przyjść i samemu się przekonać. Chociaż obecnie biuro nie prowadzi rekrutacji pracowników. Pojawiły się wpisy o braku zachowania tajemnicy zawodowej , chyba osoba która to pisała nie była świadoma dokumentów które podpisywała w tym zakresie lub nigdy nie była pracownikiem tego biura. Nie komentuje pozostałych wpisów bo nie widzę sensu. Biuro zatrudniało kilku pracowników którzy mieli inne oczekiwania co do tej pracy i można jedynie domyślać się kto umieszcza te wpisy. Kilku byłych pracownikow obecnie prowadzi własne działalności w zakresie usług księgowych wiec oznacza to chyba ze mieli możliwość rozwinięcia swoich doświadczeń i kompetencji . Przy niskim poziomie usług nie byłoby to możliwe . Opinie te są bardzo krzywdzące dla obecnych pracowników biura którzy wkładają wiele wysiłku i pracy aby poziom świadczonych usług utrzymać na jak najwyższym poziomie.

Była pracownica biura

Opinie negatywne sa prawdziwe. Zero szacunku do ludzi, rotacja bardzo duża a tu chodzi o dokumenty które są prEkazywane różnym ludziom na bardzo krótko. zero tajemnicy zawodowej. Nie polecam nikomu. szkoda czasu i nerwów.

meconsulting to biuro rachunkowe które omijam już szerokim łukiem, kadra bardzo fajna pod względem podejścia do człowieka ale nie wykwalifikowana, często Ci ludzie nie maja nic wspólnego z księgowością, pani prezes to osoba która jest tak chytra żeby gó*no spod siebie zjadła, ma takie humory że nie wiadomo czasem o co jej chodzi, ale przyznam jej plusa bo na kombinowaniu, oszukiwaniu zna się jak mało kto, szacunek dla niej za to.

Aga

Kompletne bzdury

Edward
@ja

Byłeś klientem tego biura rachunkowego? Porównania, które robisz są trochę niestosowne. Nie uważasz? Nie powinno się w ten sposób oceniać ludzi. Napisz co konkretnie spowodowało, że współpraca przebiegła niepomyślenie. A inne osoby, które pracują w ME Consulting. Jaki jest wasze znanie na temat zatrudnienia? Zachęcam Was do wpisów.

były

Aby określić pracę w tej firmie jednym słowem należy użyć słowa "katastrofa". Zero zorganizowania, zero prywatności, zero profesjonalizmu. Pracownicy są spoko, normalni zwykli ludzie. Pani prezes totalna porażka, dużo kombinuje, ma swoje wymysły, dziwne pomysły, swoje humory które są nie do zniesienia... zdarza się, że nie wszystko wypłaca. Ogólnie nie polecam i mówię to jako pracownik do przyszłych pracowników i do przyszłych klientów tego biura.

byłem
@były

zgadzam się z każdą opinią tu wystawioną, nie polecam tam iść do pracy a tym bardziej się tam rozliczać

Beata
@byłem

Na forum, żaden użytkownik nie wspomniał o możliwościach rozwoju w firmie. Czy ME Consulting zapewnia swoim pracownikom pakiet szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje? Jak ta kwestia prezentuje się u tego pracodawcy?

Obecny
@Beata

Do Beata , tak firma zapewnia pracownikom pakiety szkoleń lub kursy podnoszące kwalifikacje. Niezadowolenie mogą okazywać tylko byli pracownicy którym nie zależało na rozwoju i rzetelnej pracy. Większość kadry biura to pracownicy pracujący już od kilku lat.

Obecny
@były

W firmie jest bardzo wysoki poziom a Pani Prezes bardzo wymagająca , ale efekt widać przy kontrolach. W firmie panuje rodzinna atmosfera

Klient
@były

Smutne , że ktoś wypisuje takie bzdury a administrator tego nie weryfikuje, jestem klientem tego biura od lat i widzę że od dłuższego czasu tam te same twarze, pracownicy i szefowa bardzo myli , duża fachura, biuro obsługuje dużą ilość klientów. Szkoda że ktoś , pewnie były pracownik wypisuje takie historie które mogą wprowadzać innych w błąd. Rotacja pracowników może i się zdarza, ale widziałem kilka Pań które były w ciąży więc to chyba normalne, że ktoś nowy przychodzi na miejsce pracownicy na urlopie macierzyńskim. Polecam, aby jednak nie sugerować się tymi opiniami i skorzystać z oferty pracy w tym biurze .

ktos

jeżeli ktoś szuka pracy w dobrym biurze rachunkowym, z dobra atmosferą, z dobrym wynagrodzeniem wypłacanym w całości a nie na lewo, z przestrzeganiem przepisów, to powinien omijać to biuro!!!!!!! lepiej poszukać czegoś innego niż później mieć problemy z prezeską. rotacja pracowników tam jest co 3 miesiące więc trochę za często....

Zostaw merytoryczną opinię o Me Consulting Sp. z o.o. - Krynica-Zdrój

Me Consulting Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 60
    33-380 Krynica-Zdrój