Opinie o Maxtel w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maxtel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxtel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxtel w Kielce

Gosc

Czy ktoś zna powód wykreślenia p. Danuty ze spółki córki?

ewa
@Gosc

Danuta jest pracownikiem RSM Armatury jest członkiem Zarządu

ewa
@Gosc

nadal widnieje

Dlaczego kasujecie?

Było tutaj mnóstwo wpisów, skasowane. Dlaczego chronicie interesy tego pracodawcy?

Szczery0

Firma Maxtel w moim odczuciu jest bardzo niekompetentną firmą. Notoryczne wręcz opóźnienia w wypłatach, które przekraczają 2-3 tygodnie to normalka. Brak możliwości kontaktu z osobą kompetentną (księgowa,prokurent, o prezesie już nie mówię) gdyż zawsze są na spotkaniu/wyjeździe, a gdy odwiedzi się ich biuro to chowają się w pokojach i możemy usłyszeć od p. sekretarki, że nikogo nie ma. Nie polecam współpracy z tą firmą, można tylko narobić sobie problemów. Z tego co wiem sporo osób wytoczyło teraz przeciwko firmie pozwy sądowe - oby udało im się wygrać. Poprzedni pan mecenas który reprezentował firmę zakończył współpracę... czyżby zrozumiał, że nie da się w sądzie wygrać kłamstwami przeciwko jasnym i czytelnym faktom? Znaleźli kogoś innego, nowego, młodego. Tak więc podsumowując - w firmie panuje bałagan, płaca jest niska i rzadko w terminie, zdarzają się problemy z wypłacalnością, w trakcie prac okazuje się, że w firmie brakuje podstawowych narzędzi i sprzętów, a przede wszystkim pieniędzy na ich zakup - nie mówmy już o materiałach... Ludzie często kupują je za swoje pieniądze i PÓŹNIEJ możliwe że zwrócą im te pieniądze... Choć były przypadki, że nie. Nie trzeba być wulgarnym i ordynarnym, ani szukać daleko żeby przekonać się z kim ma się tu do czynienia i przestrzec innych. Prezes potrafi bardzo mącić w głowach ludziom i wiele obiecać, niestety nie zdarza się chyba dotrzymywać tych obietnic. Jeszcze raz, ODRADZAM.

Mira

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie?

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Prezes odpowiadał na każde pytanie, potem dostałam sie do firmy ale po okresie próbnym zrezygnowałam gdyż nie sa wypłacalni. Dzwoniąc do firmy czy stawiając sie osobiście słyszę że nie maja pieniędzy-jak będa mieli to coś postaraja sie wpłacić?! I to jest poważne i odpowiedzialne podejście do pracownika. Najpierw szacunek a dopiero współpraca.

Dotyczące pracy, stanowiska pracy jak i obowiazków.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Renata przykro mi, ale wszystkie komentarze na temat tej firmy są merytoryczne. Są wręcz ugrzecznione.

Renata

@gość, czy jako pracownik firmy możesz przedstawić swoją opinię na temat oferowanych przez Maxtel Sp. z o.o. warunków zatrudnienia? Jak długo już pracujesz w tej firmie? Od dłuższego czasu na forum brakuje merytorycznych komentarzy o firmie. Czy jest ktoś kto obecnie tam pracuje i może się wypowiedzieć? Jak oceniacie tego pracodawcę? Co w firmie można by poprawić, a co uważacie za jej największy plus?

Pracownik miesiąca

To była wspaniała firma, nie zapomnę jej nigdy.

Pracownik miesiąca
@Pracownik miesiąca

Oczywiście żartowałem, chciałem tylko sprawdzić czy administrator usunie czy nie.

Gosc

(usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w rej firmie.mmm

Miałam okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtel, zostałam nawet przyjęta.(usunięte przez administratora)Widząc opinie o firmie zrezygnowałam,(usunięte przez administratora)i teraz tylko utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. Omijajcie to miejsce z daleka.

gość

A skąd masz tego typu informacje? ja jestem w firmie to o nich wiem...a Ty?!

z

szkoda

Ktoś

Pani Danuta niby niewinna?! Wolne żarty...

michal.b

Komu przeszkadza poznawanie "dupeczek".. Wszędzie zło i nienawiść.

Gosv

Jak już zatrudniają tych co zwolnili dyscyplinarnie to koniec już blisko. Co się stało z Panią Danuta? Nie widać jej.

Ktoś
@Gosv

Z Danutą rozstali się w bardzo brzydki sposób, zwalając na nią winę za obecną sytuację. Jednak wszyscy zainteresowani doskonale wiedza, że zawsze ostatnie słowo należało do WK. Jeśli chodzi o Michała B, to on z jakiegoś powodu był traktowany inaczej niż reszta pracownikow. Mimo, że ewidentnie się nie nadawał do pracy oraz narobił tyle głupot i strat dla firmy (vide np. Kraków), WK trzymał nad nim parasol ochronny. Ciekawe dlaczego? Może Magda wie...

Janusz

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam ta firme

Maxtel ogranicza działalność. Dobrze nie jest.

ech

Tak naprawdę to nic się nie zmieniło. Chwilowo im się wydaje że wyszli na prostą, ale to tylko złudzenie. Za moment będą musieli zacząć spłacać zadłużenie i wszystko wróci do "normy", czyli znowu zaczną się opóźnienia w wyplatach. I dalej kłamią ludzi a stawki za pracę mają tak dziadowskie, że wstyd się przyznawać przed znajomymi.

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, widzę że szukają monterów do instalacji FTTH. Może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy, jak obecnie wyglądają?

wikaop

Świetnie, że wynagrodzenie jest u nich na czas, bo w końcu doskoanle wiedzą, że trzeba dbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami. W końcu wiadomo, żeby wypłata mogła być adekwatna do powierzanych zadań.

wikaop

Świetnie, że można u nich liczyć na całkiem stabilne zatrudnienie, zwłaszca, ze nawet kucharze nie byli poszukiwani. Ale jaka jest atmosfera? Dzięki za odpowiedź

ythiu

@ Gość generalnie wydaje mi się, że im dłużej się z czymś zwleka to tym bardziej ciężko będzie coś załatwić. Tak sądzę. No ale może w niektórych przypadkach jest inaczej

Byly pracownik
@ythiu

Zgadzam się, spraw nie powinno się odkładać " na potem" w dodatku o swoje trzeba walczyć i to żaden wstyd upominać się o swoje wynagrodzenie za uczciwą pracę. Ja zakończyłem współpracę z maxtelem, podzielcie się informacjami jak obecnie wygląda sytuacja z płatnościami.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtel - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxtel?

Kandydaci do pracy w Maxtel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxtel