ZPCH P.W. Nowex

Stalowa Wola

Opinie o ZPCH P.W. Nowex

irek 2010-11-09 13:55:12
FIRMA KTÓRA NIE PŁACI DELEGAJI ZAGRANICĄ, NIE DOTRZYMUJE UMOWY Z PRACOWNIKIEM .
zyczliwy 2012-01-30 17:53:02
Pracowalem w tej firmie, to firma (usunięte przez administratora), obiecanki-cacanki. Prezes obiecuje na rozmowach dobre zarobki a jak przychodzi termin wyplaty to jestes zalamany, dostajesz ja nawet z dwumiesiecznym opoznieniem a za twoje przepracowane 220godzin 1350euro, ale ludziom tak pasuje. Wielkim kierownikiem we Francji jest z zawodu nauczyciel, ktory nie ma pojecja na temat roboty. Ludzie musza tyrac na daremniaka naprawde nie polecam tej firmy na umowie daja najnizsza krajowa w zlotowkach a warunki mieszkaniowe sa fatalne.
Prawdomowny 2012-04-07 15:25:45
Jak oszukujesz sam właściciela to co sie dziwisz sami podajecie nieprawdziwe godziny a poźniej wielkie ale. Zastanów sie co piszesz kłamać na necie i oczerniać każdy potrafi ale siebie nikt nie wini.
zk 2012-10-04 16:00:50
Możecie coś więcej napisać o pracy w tej firmie.
Jakie warunki pracy i płacy we Francji.Czy są wypłacalni.
prawdomowny 2012-10-17 19:52:55
Przyjedz najlepiej do siedziby wszystkiego sie dowiesz. Ja tam pracuje ładnych kilka lat i jakos mi sie nie zdarzyło zebym nie dostal kasy taki jak moj przedmowca jest wielu nagada sie nic nie robi na budowie a pozniej cos nie pasuje a jest tam pewien czlowiek ktory czuwa nad wszystkim i pozniej zdaje relacje kto co robi na budowie z imienia i nazwiska wiec pretensje mozna miec do siebie nie do pracodawcy wszedzie mozna walic w jana tylko poco albo chcesz pracowac albo siedziec i liczyc ze ktos cie doceni za nic.
prawdomówny2 2012-10-27 19:40:57
Pracowałem w tej firmie parę lat , było dobrze przez pewien czas dopóki był kierownik a teraz się popsuło trzeba pracować ponad 200 godz aby zarobić ponad 1400 euro , po prostu nie płaci za nad godziny tylko za pracę. Pracuje tam pewna osoba która zarabia lepsze pieniądze i goni ludzi do pracy. Raczej unikajcie tej firmy bo prezes ładnie mówi i obiecuje a w rzeczywistości jest całkiem inaczej.
esesmanss 2013-01-03 16:27:22
Nie polecam tej firmy nie byłem we francji nie wiem jak tam jest ale wiem jak jest tu w polsce obiecuja okres probny umowa zleceni potem jakzes oszołom to tyraj na umowa zlecenie lub na czarno NIC TYLKO BANDA (usunięte przez administratora) BYLE TYLKO BYŁO IM DOBRZE esesmanss
cezary 2014-02-10 19:16:45
dodatkowe ubezpieczenie mozna wykupic, po normalnych cenach tak jak jest wszedzie ok 40,zl. Jednak jesli chodzi o nadgodziny to oczywiscie jest ich pełno, jednak pracując kilka lat w tej firmie nigdy nie otrzymałem wynagrodzenia za te nadgodziny.
gosc 2014-06-15 15:42:54
ta firma to jedne wielkie oszustwo zarobki fatalne zeby we francji zarabiac 6.5 euro za godzine to jest kpina! nie polecam chyba ze ktos lubi robic za darmo
gosc 2014-06-17 23:17:36
jak dla ciebie 6,5 euro na godz to malo to zarób w polsce wiecej chyba ze nie umiesz liczyc o tym ze masz dojazd za darmo i mieszkanie to zadne beztalencie zwolnione nie wspomni do oczerniania pijaki to jestecie w 1 kolejnosci bylo nie cwaniakowac i nie pic to byscie robili buraki jedne
arek 2014-07-11 10:12:12
Dzwonilem do szefa... niemila osoba.. z ryjem do mnie co ja potrafie. Jakie mam wyksztalcenie..itp. mowie ze pracowalem tu o tu i mam pojecie..a on do mnie to przyjedz pan to pokazesz. Co umiesz.. rozlaczyl sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
piotrek 2014-08-19 13:39:34
niepolecam tej firmy, na poczatku prezes obiecuje ladnie pieknie zjazd co 2,5-3miesiace, wyplata do 10-kazdego miesiaca a rzeczywistosc jest inna. wyplata jest z opoznieniem placa do konca miesiaca i mowia ze ciesz sie ze masz wyplate i jaka firma placi w terminie. jak przychodzi do planowanego zjazdu po np. 3 miesiacach to niemozna zjechac na urlop do polski bo mowia ze dopiero za miesiac a jak musisz zjechac to daja dyscyplinarke. niepolecam tej firmy, nalezy ja omijac z daleka
xxxx 2014-10-18 18:32:47
Szkoda gadać !
okulus 2015-01-28 12:38:35
Przeglądając zaistniałe komentarze dochodzę do wniosku, że firma ZPCH P.W faktycznie ma problem z lojalnościówką, ale czy Wy kiedykolwiek byliście po stronie pracodawcy a nie pracownika???? Sprawa jest oczywista, nie chciałbym nikogo usprawiedliwiać, ale każdy pracodawca musi dbać o wiele spraw, no ale niestety arek nie wszyscy mają we krwi kulturę osobistą.
polaczek 2015-03-05 07:31:09
NIE POLECAM, godziny pracy, zjazdy do polski,wypłata to Jedna Wielka Lipa.. Co chwila straszą zwolnienie.Firma żeruje na Naiwności ludzi
ZENADA 2015-03-06 14:49:20
Zgadza się, prezes wysyla syna LAIKA żeby mu wytypował osoby do zwolnienia. Pół brygady to POCIOTKI od niego lub bez pojęcia np mąż sekretarki.
Dominik 2015-03-06 17:29:31
Zgadza sie Szef burak kawal (usunięte przez administratora) tyle w temacie nie polecam tej firmy wiesniaczyna jak stachu z lasu:))))
Marc 2015-06-26 13:45:49
Miałem nieprzyjemność poznać poznać właściciela tej firmy. Jest to osoba, która
pisemnie umawia się /dokładnie :drogą @/, a później podczas spotkania, wypiera się poczynionych ustaleń. Nie polecam, omijać z daleka! Zauważyłem też, iż pracownicy jak mają coś szefowi powiedzieć, to się trzęsą ze strachu w obawie przez reakcją szefa.

WP
gmail 2015-08-24 15:10:25
Lata świetności tej firmy to koniec lat 90-tych i początek 2 tysiąclecia.
Firma była prężna, ludzie super, zarobki niezłe, a i można się było dużo nauczyć.
Poźniej wszystko się zmieniło...
krajan 2016-01-26 13:23:10
Witam.
Pracuje w tej firmie juz jakies 5 lat i jeszcze sie nie spotkalem z firma ktora daje dojazd i zakwaterowanie. 6,5 euro to dostaja ludzie na poczatek no chyba ze ktos nie wie co ma robic i sie plata po robocie jak idiota to sory ale nawet najwiekszy laik takiego zwolni. Co do syna (laika) to nie byl bym taki pewny czy jest laikiem bo dzoswiadczenie ma spore co wiele razy udowodnil w polsce i za granica. Jakbys jeden z drugim go poznal to bys nie oczernial kogos kto wykonal swoja role bardzo dobrze. Odrzucil wlasnie laikow co nie potrafili zrobic nic z projektu tylko po swojemu a to juz jest zalosne. takze patrzcie sie na siebie a nie na kogos. Polecam bo nie jest zle.
sebas 2016-05-14 19:20:20
Na stronię internetowej napisali, że poszukują kierownika budowy z pełnymi uprawnieniami na instalacje sanitarne i sieci zewnętrzne. Obiecująca oferta :)
Zostaw swoją opinię o ZPCH P.W. Nowex - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPCH P.W. Nowex