Opinie o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

jaja

Ja już pita dostałem jakieś 3 tygodnie temu. Listem. Męcz swojego regionalnego to popchnie sprawę dalej.

kędra

GDZIE SĄ PITY!!!!!!!

puma1984

Dostałam pensję na czas i to nawet nieco wyższą niż się spodziewałam! Bałam się strasznie niewypłacalności bo tyle negatywnych opinii pisaliście ale wszystko poza tym jest ok! Bywa że jest sporo pracy, bywa też że zrobię swoje i się nudzę na hali! Powiem szczerze że jak naradzie nie mogę powiedzieć złego słowa!

wrócił z emigracji

Koordynator daj Pan spokój i nie wystawiajcie ofert pracy. Macie tyle negatywnych opinii, że tylko jak to się mówi - człowiek z ostrzem na gardle - pójdzie do was pracować. 2 miesiące w Polsce.. Wniosek: (usunięte przez administratora) ciekawe ile jeszcze tu wytrzymam?! Tylko emigracja!

mila13
@wrócił z emigracji

Być może w niektórych przypadkach sprawdza się to o czym Pan pisze.W umowie jest faktycznie że wypłata powinna "wyjść"w terminie do 30dni.W większości tak jest,że jeśli pracownik wysyła zaświadczenie o odprowadzanych składkach a okazuje się,że coś jest nie tak nie dostaje o tym żadnych informacji.(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
klm

Hej. Pracowałam dla modusa 5 miesięcy. Na początku miałam mieć 7,5 na rękę ale jak się okazało po pierwszej wypłacie tak nie było tłumaczenie, że potrącili za ubezpieczenie. Przez 3 miesiące inna stawka za godzinę. Pod koniec stycznia dostałam umowę którą powinnam dostać w grudniu. Przy umowie było powiedziane że będziemy mieć 7,5 na rękę jak się okazało wypłata dopiero na koniec miesiąca i jeszcze po 7 zł, bo nie ma mowy o żadnym 7,5. I jak się dowiedziałam przez te 5 miesięcy nie miałam ubezpieczenia. Do tego jeszcze problem z tym abym otrzymała rozwiązanie umowy... Szczerze nie polecam, na początku ładnie pięknie wszystko wiedzą i w ogóle, a później wychodzi co innego.

puma1984

Ja pracuję dla Modusa od 2tyg i naradzie jest spoko! Tylko wypłata za luty dopiero na koniec marca, tak się zastanawiał czy to nie jakiś wał! Tymbardziej że tyle osób pisze o niewypłacalności!

knd
@puma1984

Hej, ja jestem merchem Modusa już rok czasu. To jak najbardziej normalne, wypłaty są z miesięcznym opóźnieniem. Tak więc w marcu dostaniesz kasę za luty, w lutym za marzec itd. :) Wynika to pewnie z tego, że firma musi zebrać pieniążki od wszystkich firm które obsługujesz (i które w rzeczywistości Ci płacą) i przelać Ci je w formie wypłaty.

damt

miłe Panie w Krakowie? Może i miłe, ale jedna jest tak zakręcona, że nic nigdy nie pamięta, nic nigdy nie wie... Kasa? 7 zeta/h

roman

w Krakowie OK, miłe dwie Panie, kasa w terminie... Czego chcieć więcej :)

mamuśka

Nieuczciwa agencja , Za pracę z ubiegłego roku nie otrzymałam pieniędzy do tej pory

kędra

Najgorsza agencja świata !!!! po 3 miesiącach przy pierwszej wypłacie dowiedziałem się iż moja pensja to nie 10na ręke jak mówiono mi na początku tylko 7,5zł . jest dziś 21 styczeń a nie otrzymałem jeszcze wynagrodzenia z listopada

Były Pracownik

Nie polecam tej firmy z wielu względów. Cel - maksymalne wykorzystanie człowieka za minimalne wynagrodzenie.

Byly pracownol

Witam cie :) Pracowalem jako przedstawiciel :) juz miesiac mija jak spozniaja sie z wyplatka :) !!!!! (usunięte przez administratora) nie firma !!!!! Trzeba bedzie ich chyba podac do ispekcji pracy . Tak nie moze byc . Dosyc ze Polska biedny kraj to oni ja jeszcze bardziej robia biedna :( Pozdrawiam !! i odradzam ci kolego !!!

sik

potwierdzam złe opinie o tej firmie i odradzam pracę dla nich.wyciskają ludzi jak cytrynę za marne grosze, ze nie wspomnę o ludziach, którzy tam pracują. Jakby mogli to wsadziliby każdemu nóż w brzuch i pokręcili- bo moze wtedy jeszcze trochę soku by się wycisnęło. W każdym kącie czai się w zawiść, traktują ludzi jak roboty

zgadzam się z wszystkimi opiniami, natomiast uważam, że wylewanie swoich żali na forum nie popchnie waszych spraw do przodu. Polecam udać się do prawnika razem z umową. Prawnicy w inspektoratach pracy udzielają porady bezpłatnie. Aby odzyskać pieniądze należy złożyć pozew. Każdy sąd przyzna wam rację - i co najważniejsze pieniądze z odsetkami.

JAŚ

Szkoda, że nikt z Was nie ma na tyle odwagi żeby podać swoje imię i nazwisko....Piszecie o kimś i ukrywając się pod płaszczem tchórzostwa.

zgadzam się w 100% z powyższymi opiniami. tez się nie mogę doprosić o swoje pieniądze i znam dziesiątki osób, które są w podobnej sytuacji. (usunięte przez administratora)

najgorsza z najgorszych firm w jakiej miałem możliwość pracować. Wszyscy wszystkim sa wilkiem. Obgadywanie z plecami. (usunięte przez administratora)atmosfera tak gęsta ze można ja nożem ciąć. Wysługiwanie się jeden drugim i wyżywanie na(usunięte przez administratora)wszystkim począwszy od kilometrówek skończywszy na wypłatach. Za miesiąc pracy potrafią nie zapłacić ani złotówki, a potem jeszcze (usunięte przez administratora)traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Nawet jakby się każdy zrzekł wynagrodzenia na poczet miski ryżu codziennie na obiad to by marudził. wychwala się na co go nie stać, (usunięte przez administratora). Masakra. Nie polecam, nie polecam, nie polecam. Już lepiej roznosić ulotki (usunięte przez administratora) jakim jest Modus.

Pracowałam dla agencji Modus przez 3 lata, dla Partner ASM rok i moje odczucia są zupełnie odwrotne (nigdy więcej nic wspólnego z Partnerem!). W międzyczasie były również inne agencje merchandisingowe. Ogólnie moje odczucia co do wszystkim firm są takie, że organizacja jest beznadziejna, a rotacja pracowników bardzo duża (w Modusie przetrwałam ok. 10 przedstawicieli). Niektórzy pracowali dłużej inni krócej, ale żaden nie przepracował dłużej niż 6 miesięcy. W modusie był zapis w umowie, że wynagrodzenie otrzymam do 40 po przepracowanym miesiącu i raczej dotrzymywali tych terminów. Natomiast z Partnerem było dużo gorzej! Choć słyszałam, że od czasu mojej pracy w tej firmie zmieniła się na lepsze. Uważam, że dużo zależy od szczęścia! Jak ktoś zaczyna nową pracę czuje się niepewnie, nie chce zostać oszukanym, a nadmierna panika udziela się innym bardzo szybko ;)

piotrek

dzieki waszym opiniom,zrezygnowalem z wspolpracy z ta firma.umowa ktora mi proponowano odrazu wydawala mi sie co najmniej dziwna,oczywiscie miala byc podpisana na zupelnie nie znana mi osobe.zdziwila mnie rowniez duza rotacja pracownikow,a i to ze (usunięte przez administratora)pozatym wypowiedzi znajomych serwisantow,ze slyszy sie ze to problemowa (usunięte przez administratora)mam nadzieje ze te opinie ustrzega tez inne osoby.dzieki

Obrońcy Wybrzeża

anonim - 2010-04-14 12:04:13Oficajlnie przepraszamy (usunięte przez administratora)Żałosne, aferzystka sama się przeprasza!! Słuchałam starszyzny i też musiałam się przejechać. Na pewno to też jest wina firmy c(usunięte przez administratora), który widnieje w nazwie! Nagminnie giną umowy aby nie płacić serwisantom. Ale dziwie się firmą, które korzystają z tej firmy i dzięki (usunięte przez administratora) ciągnie się też za nimi!(usunięte przez administratora) A ręka, rękę myje.. chciało by się krzyknąć Hochla...

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży