Opinie o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Wiktor

Zamiast pisać na forum powinniście zgłaszać tak długie opóźnienia szefostwu!!!

Irmi

Nie polecam. Na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze kasy za listopad i nie mają planów na jej wyplacenie.

Kierownik regionalny kłamie na temat wynagrodzenia pod koniec miesiąca dowiaduje się ze mam czekać jeszcze miesiac na wypłatę a jak zrezygnowałem to straszył mnie ze znaleźli jakis towar na magazynie po terminie i nie dostane nic za caly miesiąc przepracowany... Śmiech na sali...

Były kierownik

Cześć. Z końcem września zakończyłam wspołracę z tą "firmą" - stanowisko kieorwnik regionalny. Powie tak...oszuści krętacze! Obcinają merchom godziny, a nam każą mówić, że to kleinci te godziny poobcinali. Przejęli w zeszłym roku obsługę Tesco w całej Polsce. Ludziom, którzy wcześniej wykonywali serwisy za np 700zł zaproponowano by robili to samo za połowę mniej. Z miesiąca na miesiąc mniej się zarabia. NIby 13zł brutto za godzinę, a tak naprawdę wcale tyle nie wychodzi. Wpisywanie fikcyjnych godzin na karty wykonania zlecenia - dramat. Nie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Merchandiser

Hej, szukam Merchandiserów na obszar Stargard, Kielce i Elbląg. Zapraszam do aplikacji na adres mailowy: lider.rynku.tasm@wp.pl

Michu

Kierownik regionalny musi założyć działalność gospodarczą. Serwisanci pracują na umowe zlecenie za okolo 9.30 pln netto (13 brutto)

S

Co to za projekt handlowy, gdzie sprzedaje się papierosy i piwo jednocześnie ? Warto zawracać sobie tym głowę ?

X
@S

To projekt dla Eurocash. Zarobisz ok. 1800 netto na zleceniu + wirtualne premie. Niekompetentny rekruter, opowiada bajki o zarobkach i możliwych premiach. Uważaj, bo nie dotrzymuje danego słowa. Mowa o Grzegorzu L.

Michu

Jako byly pracownik nie polecam na początku wszystko ok a po około 3 miesiącach zaczynają sie cyrki z wyplatami, premią widmo która znika z niewyjaśnionych powodów w dniu przelewu (o ile ja dostaniecie w terminie) tłumaczenie serwisantom ze znowu cos jest nie tak z ich pieniędzmi i dostaną o 300 pln mniej bo ucieto im godziny bez ich wiedzy jest na porządku dziennym. Ogólnie plusy tej pracy jak tel czy auto przyslania strach o to czy dostaniesz przelew w terminie i czy nie obcieli ci czasem wyplaty... Michu

FIRMA MODUS TO OSZUŚCI !!!!! Oczywiście ze godziny mogą się różnic bo miesiąc jest krótszy itp , o kilkanaście złotych a nie o tysiące tak Obcina kasę firma modus pracownika to jest złodziejstwo w biały dzień !!!!!ale to co wy robicie i jak wyzyskujecie ludzi to jest szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pracowałam dla firmy modus ponad dwa lata i wiem jakie wałki robicie i ile prezes firmy Modus ma kasy miesięcznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!i z czego z nas naiwnych pracowników !!!!Najgorsza Agencja jaka widziałam wy się nadajecie do telewizji typu UWAGA-( WYZYSK LUDZI W BIAŁY DZIEŃ)!!!Lub napisać Skarga do Państwowej Inspekcji Pracy,albo iść do sądu!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Pracowałam kilka lat jako merchandiser mam 8 letnie doświadczenie w tej pracy i współpracowałam z niejedna Agencja .Wcześniej miałam serwisy przez firmę PMT polecam z czystym sumieniem firma wypłacalna w 100% nie ma tam żadnych pakietów które daje firma modus. Wyjaśnię pokrótce- Pod dużą jedna firmę za która płaca ponad 1 tysiąc zł dają w pakiecie 5 innych małych firm i każą to robić za 800 zł ....Masakryczna Firma która wyzyskuje ludzi Warszawa.Nie pracujcie tam !!!!!!!!

dex

Nie długo wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisku koordynatora. Czy ktoś mógł napisać coś na temat tego stanowiska bo z tego co widzę opinię w większości przypadku dotyczą stanowiska Mercha.

Potencjalny pracownik

Czy chodzi o firmę Modus, która zajmuje się Merchendisingiem z siedzibą przy Krzywickiego w Warszawie?

Aleksandra

Również nie polecam firmy Modus.. Za marne grosze wykorzystują na maxa i wymagają niewiadomo czego.. Zachowanie i praca niektórych koordynatorów też pozostawia wiele do życzenia.. Ta firma to jedna wielka porażka...

m

Najgorsza firma

Rydz

Nie polecam ,pieniądze katastrofa więcej zarobisz na kasie w supermarkecie. Przełożeni KRĘTACZE zwłaszcza Pan Kar........region zachodni. Projekty to jakaś iluzja dziwię się że firmy zlecające nie widzą co się dzieję w Modusie.

Damian

Napisz cię czy warto pracować w tej firmie bo nie wiem

Rydz
@Damian

Kolego pracowałem tam ,poszukaj sobie innej firmy jeśli jesteś przy zdrowych zmysłach.

m

Pracuje w Modusie od dluzszego czasu i wszystko bylo ok ale od kilku miesiecy sa problemy z wynagrodzeniem. trzeba sie o kase prosic lbo dostaje sie czesc albo nic i wiecznie trzeba dzwonic i ich pilnowac

ds

@Adam jak to cicho? przeciez maja na chwile obecna maja oferty pracy na przyklad na stanowisko serwisatna w Łodzi chodzi o wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych myjni bezdotykowych na terenie całego kraju

ania

witam Prosze uwazac na asortyment towaru jest tego mnostwo a przedstawiciel firmy wszystkiego nie mowi zdjecia trzeba robic, ankiety po j kazdje wizycie

Mer

Witam. Nie dostałam wypłaty za lipiec, dzwoniąc do swojego koordynatora dowiedziałam się, ze po tym jak odeszłam znalazł się niby jakiś przeterminowany towar i z tego powodu mam wstrzymaną pensję. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, ponieważ towar był kontrolowany, niestety kierownik hali nie pałał do mnie sympatią i może chce wsadzić mnie na jakąś minę. Tak czy siak wydaje mi się, że nie podpisywałam odpowiedzialności za towar, czy możecie mi powiedzieć, czy mają prawo zablokować mi pensję? Proszę o szybką odpowiedź

Mer

Nie polecam tej pracy. Poszukaj czegoś innego. Kasa z miesięcznym opóźnieniem...

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży