Opinie o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Były pracownik modusa

Nie dostałem wypłaty pomimo wysłania wszystkich dokumentów na czas .nie polecam

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Kj
@Andrzej

Ja pracuje za pośrednictwem tej Agencji Pracy od 14 miesiecy i nie mogę narzekać. Pieniądze zawsze dostaje między 14 a 17 dniem miesiąca. Kontakt z Panią, której wysyłam karty z godzinami tez jest bardzo dobry, zawsze odpowiada na wiadomości.

Pat

Pracowałem dla firmy Modus przy wykładaniu towaru w jednym z marketów Tesco. Pierwszy dzień to było podpisane umowy a dokładnie wypełnienie danych i złożenie podpisów. Nie dostałem kopii umowy ani nie było czasu na przeczytanie regulaminu. Na hali przedstawiono mi zakres obowiązków i było okej. Cały miesiąc chodziłem odbijałem się przy wejściu i wyjściu, towar był wyłożony tak jak mi przykazano, więc praca zapowiadała się fajnie. Preferowane było przychodzenie na godzinę ~21:30, lecz jedni przychodzili wcześniej a inni później. Nastał nowy miesiąc przychodziłem na zmianę o 20:30, bo wiadomo to była praca dodatkowa a potrzebowałem wyjść chwile wcześniej. Przyszedłem tak dwa dni. Towar wyłożyłem jak zawsze, żeby stany były zapełnione, lecz na następny dzień dostałem telefon od koordynatorki, że kierownik nie zaliczył mi tych godzin, bo niby 'uciekłem a towar był niewyłożony' (nie wiem jak można uciec z pracy po jej skończeniu no ale widocznie się da). Pech chciał, że miałem zrobione zdjęcia regałów, ale w/w osoby to nie obchodziło. No to poinformowałem, że nie będę za darmo dla nich pracował i oddałem 'karty' do odbijania godzin. Problem zaczął się gdy miała przyjść wypłata, która nie przyszła, bo koordynatorka napisała, iż 'nie wysłałem im paska z mojej 'macierzystej' pracy do rozliczenia, choć kobieta co dała mi umowę o niczym takim mnie nie poinformowała. Kontakt był z koordynatorką był utrudniony, bo nie odpisywała na smsy przez 2 dni albo w ogóle olewała temat. Fakt gdy napisałem, że PIP z chęcią się zainteresowałby się tą sprawą to zrobiła się skora do rozmowy. Z poślizgiem ale w końcu wypłacono mi pieniądze za przepracowany miesiąc ale dwa dni z nowego miesiąca byłem za darmo. Nie polecam pracy dla Modusa, bo kontakt z osobami przełożonymi jest utrudniony, wręcz niemożliwy a pieniądze za wykładanie nie są warte tego użerania się z kierownikiem sklepu ani przełożonymi z Modusa.

Koordynator- jaka kasa? Podstawa i jakieś premie? Jakie auto służbowe?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Koordynatorka okazała się (usunięte przez administratora)która pracowała w Market Access. Nie polecam.

Hide

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Od miesiąca nie miałem kontaktu z koordynatorem, nierozliczona kasa za listopad bo gościu nie odbiera telefonów. Spośród kilku agencji z którymi współpracuję -ta jest najgorsza.

@Hide

Mam dokładnie to samo. Nie wiem co w tej sprawie zrobić

Aga
@Anonim

A dzwoniłaś do głównego kierownika ? Karty pracy się też zmieniły ?

Kamil

Nikt nie zmusza do współpracy akurat z tą agencją. Chociaż źle ale twardo pracujecie?

Brak wypłacanych pensji na czas oraz bardzo słaba komunikacja z przełożonymi. Nie polecam

@Marek, napisałeś, że nie polecasz współpracy z Modus.agencja reklamowa. Czy w związku z tym mógłbyś przedstawić ogół doświadczenia wynikającego z zatrudnienia w tej firmie? Na pewno są osoby, aktywne na tym forum, które chętnie zapoznałyby się z Twoją wypowiedzią na ten temat.

Hide
@Karolina

Brak jasnośći w liczbie godzin przypadających na dany servis/firmę. Godziny są łączone w pakiety po kilka firm, nigdy nie wiadomo ile godzin przypada na daną firmę tylko wszystko jest podawane ogółem. Stawki na niektóre serwisy są tak śmieszne, że aż żal. Godziny do przepracowania na dany miesiąc są podawane pod koniec miesiąca. Koordynatorzy też mają prze.... bo to co wymaga od nich centrala to to jest kolejna farsa.

@Rdk, na forum publicznym nie wolno wypowiadać się w ten sposób o innych osobach. Jeśli nie zgadza się wysokość Twojego wynagrodzenia, warto osobiście porozmawiać z pracodawcą i to wyjaśnić. @nowa, co dokładnie chciałabyś wiedzieć? Może więcej pytań sprawi, że ktoś odpowie Ci bardziej szczegółowo i udzieli stosownej odpowiedzi.

nowa

Czy ktoś cos wie na temat projektu Lego?

Kuba

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

śmiech na sali

Pamiętajcie, niewolnik dostawał dach nad głową i wyżywienie, tutaj nie wiecie kiedy wpadnie wypłata, więc z wyżywienia mogą być nici. A jeśli ktoś wam mówi że opinie w internecie kłamią, to zatrudnijcie się na śmieciówce i możecie jeść gruz gdy was wywali Modus z byle przyczyny :) jak nie dostają kasy od klienta nie mają swojego kapitału na pokrycie wynagrodzenia, więc outsourcing to najgorsza forma niewolnictwa której nie polecam szanującym się ludziom. Nadchodzą czasy pracownika, czasy szacunku.

Modus jest pośrednikiem innej firmy dla której najczęściej się pracuje. Ja pracowałem dla nich jako przedstawiciel handlowy. Nie polecam

Może moglibyście napisać coś w kwestii aktualnych warunków zatrudnienia proponowanych w tym momencie przez Modus.agencja reklamowa? Jaka atmosfera występuje w tym miejscu pracy? Tego typu informacje będą niezwykle cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Były pracownik, pracowałeś w Modus.agencja reklamowa? Czy firma ta współpracowała z Twoim miejscem zatrudnienia? Mógłbyś tę kwestię uściślić? Jeżeli Modus.agencja reklamowa była Twoim pracodawcą, to proszę Cię o przedstawienie swoich wrażeń ze współpracy z nim.

Ulisses1968

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę w tej firmie (Katowice). Osoba kontaktowa to Pani - Joanna Krańska - Kierownik Regionalny. Czy ktoś miał z nimi do czynienia i co firma reprezentuje ?

@Ulisses1968

Tylko wstyd na sklepach to reprezentuje doradca handlowy z firmy Modus.

zzz

@Karolina Tak i mogą Ci potrącić wypłatę jak coś im się nie spodoba (niezgodnie z prawem, bo praca wykonana), ogólnie terminy płatności dopasują tak jak im się spodoba, a umowa swoje. Nie polecam są uczciwsi pracodawcy.

@zzz To może być poważne oskarżenie. Jakie nieprawidłowości zachodzą między pracodawcą a pracownikami w agencji reklamowej Modus? Czy firma opóźnia się z wypłatami? @Ulisses1968 rozumiem, że szukasz informacji o procesie rekrutacji jednak pamiętaj na przyszłość, że ujawnianie danych personalnych osoby pracującej w firmie łamie nasz regulamin korzystania z usług.

zzz

Tylko czekać aż dojedzie ich PIP za podejście do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży