Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

adomyslsie

..kazdy jest tam traktowany jak na to sobie zasluguje:-)

rokokoko

haaa pzdr wszystkich z busa zwłaszcza loże szyderców ;-) opowieści z busa bezcenne :*

zainteresowany

Proszę o informację jak wygląda praca Specjalisty ds. Reklamacji - jaka jest atmosfera w pracy i jakie mniej więcej jest wynagrodzenie ?

twardziel

nie jest lekko ale oby przetrwac do maja bo jak wyniesie sie czesc klientow do sosnowca to będzie spokojniejsza robota...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona w sklepie Chorzów / stawka od 24 zł netto
Chorzów
Seris Konsalnet Holding S.A.
po

Ja juz tam nigdy nie wróce nie chce nikogo obraźać ale ludzi trzeba traktowac z szacunkiem a lepiej ma sie w tej chwili trynkiewicz bez urazy ale praca w nerwach i strachu to nie praca tylko niewolnictwo i jeszcze strasza ze wszystkim wyrzucą

Czemu to skasowaliście co nie chcecie żeby się ludzie nie dowiedzieli moja opinie przyjełam się przez agencje jeździmy z sosnowca do chorzowa na szkolenie za dwa miesiace nie wiem jak będzie w sosnowcu ale w chorzowie jest koszmar (usunięte przez administratora)

zainteresowana

A jakie stawki na poczatek proponuja?

Przyjełam się przez agencje do raben jezdzimy na szkolenie do chorzowa (usunięte przez administratora)

on123456

PRACA W TEJ FIRMIE TO PORAŻKA !!!!!! UMOWY TYGODNIOWE W NOCY JAK NIE MA CO ROBIĆ KAŻĄ IŚĆ DO DOMU ALBO PRZYJDZIESZ NIE MA CO ROBIĆ I DO DOMU NAJGORSZEMU WROGOWIE TEJ PRACY NIE ŻYCZE !! TAK TAK ADMINKU USUWAJ

Praca do wytrzymania, o ile ktoś nie ma poczucia własnej godności i lubi być poniżany. stawki przez agencje śmiesznie niskie, odpowiedzialność taka sama jak "rabenek" (które robią dwa razy mniej niż agencyjni). Brak podstawowego sprzetu, na hali trzeba być 5 minut przed praca a wypuszczają w ostatniej chwili tak, że człowiek prawie zęby połamie biegnąc na autobus. Pracowałam w wielu miejscach, ale takiego podejścia do pracownika jeszcze nie spotkałam. Nawet babkom z agencji było wstyd jak się im prawdę opowiedziało. Odradzam, chyba że ktoś potrzebuje pracy na kilka dni i ma mocne nerwy. (usunięte przez administratora)

po

A w chorzowie ale wszendzie w tych firmach tak jest

zainteresowana

Jak z pracą przy pakowaniu w Strykowie? Jaki wgl jest tam system zmianowy? Weekendy pracujace?

po

Masakra jestem po nocce z tamtad nikomu nie radze tam isc (usunięte przez administratora) Ludzie wystraszeni musza ciezko robic Ja akurat uwielbiam pracowac ale tam to(usunięte przez administratora) rozmawialam z ludzmi kazdy jest pare dni (usunięte przez administratora)

ping

Witam.Dostalem telefon w sprawie pracy na wysokim składzie w sosnowcu,lecz po przedstawieniu mi warunków zatrudnienia zrezygnowałem z udania się na rozmowe.Praca na 3 zmiany na wysokim składzie a zaproponowali 1850 brutto podstawy czyli 1350 netto ,oczywiście mamili jakimiś premiami jak zrobisz norme ale przez okres próbny na bank nie zrobisz czyli zostajesz z 1350 wyplaty a przez pierwszy miesiąc lub dwa musisz dojezdzac do Chorzowa.Pierwsza umowa przez złodziejskiego pośrednika czyli generalnie zrobia przesiew z nowych a później umowa już na okres próbny przez firme i stawka ta sama,no ale dojda Ci nocki to cale 1400 weźmiesz za prace na 3 zmiany:(Z tego co wiem w firmie brakuje sprzętu i panuje notoryczny chaos na magazynie.Reasumujac praca dla odpornych psychicznie i bogatych z domu ze wysokość wyplaty nie gra roli.Bo wymagają doswiadczenia kilkuletniego na magazynie a proponuja podstawe jak dla studenta po szkole.Super ze w sosnowcu powstają kolejne miejsca pracy za głodowe pensje.

stu
@ping

A pokaż mi firmę w której od razu dadzą Ci stawkę 3000 i umowę na stałe . Chyba normalne, że robią przesiew bo z całym szacunkiem, jest w tym kraju spory procent osób nie nadających się do żadnej roboty. Ameryki nie odkryłeś, bo wszędzie trzeba się najpierw wykazać :)

indygo spice

tygodniowe umowy tylko na copakingu !!! tylko tam nie można wyjść do WC i traktuja ludzi jak ostatnie(usunięte przez administratora) nawet osoby starsze

madlen.pl

ok

była

i dlaczego wprowadza się cenzurę gdy pisze się prawdę dlaczego informacje o tygodniowych umowach została usunięta i że ludzie z gorączką przychodzą do pracy? Raben wam za to płaci?

była

Raben - jedyny w swoim rodzaju. Przepracowałam tam 3 miesiące i zostałam zwolniona. Powód... koleżanka z grupy źle się czuła. Jakiekolwiek rozmowy z przełożona były niemożliwe ponieważ ważniejsze były dla niej opinie (usunięte przez administratora)Atmosfera wśród pracowników wręcz tragiczna. Jedni na drugich kapują w stylu "bo ktoś tam wyszedł do WC nie na przerwie" a jesli pracuje się na dziale gdzie nie ma akordu (gdzie również nie ma premii i dostaje się wynagrodzenia 1100 zł) nienawidzi Cię już cały magazyn. (usunięte przez administratora)

paweł

czeka mnie rozmowa na stanowisko magazyniera,czytając te wszystkie opinie,jestem przerażony.. Macie jakieś konkrety co do magazynu???

indygo spice

Nie można mylić pracy w rabenie z praca pod agencją pr.tymczasowej na copakingu. Nie idzcie tą drogą!!! Ci zatrudnieni przez Raben mają ok, ale pod agencją? CO TAM ROBIA Z LUDZMI !!! To jest jakaś parodia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.