Opinie o SMI sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SMI sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SMI sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMI sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Magda Nowy wpis

A czy jest teraz dużo zwolnień w firmie?

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w SMI sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

kuchar Nowy wpis

tak zmieniło sie firma nie istnieje mozna zamknać wątek

zzz Nowy wpis

szkoda

rfg

@kuchar no ale czy to jest potwierdzona informacja?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SMI sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kuchar

witam wszystkich nie wiem o czym wy piszecie bo firma smi nie istnieje już od roku...

byly

Syf ogólnie gorąco nie polecam

koli

Jaki będzie przyszły zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku....jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i sytuacją porównywaną do najgorszych egzaminów szkolnych? czy wynagrodzenie wyplacaja terminowo i w calosci a umowe o prace proponuja czy zlecenie?

OPIEKUNKA
@koli

JEŚLI SIĘ JESZCZE NIE ZATRUDNIŁEŚ TO SIĘ NIE ZATRUDNIAJ.NIC CI TO NIE POMOŻE. OPIEKUJĘ SIĘ OSOBĄ, KTÓRA TAM PRACOWAŁA I UTRZYMYWAŁA CAŁY PARK MASZYNOWY. DZIŚ POTRZEBUJE BARDZO DUŻEGO WSPARCIA, PO PRZEBYTEJ CIĘŻKIEJ CHOROBIE. FIRMA W ROKU UBIEGŁYM DAŁA MU ZAPOMOGĘ W WYSOKOŚCI 600 PLN. KOSZT 1 GODZ. REHABILITACJI W POLSCE TO OK. 70 PLN. JEŚLI UMIESZ LICZYĆ TO SOBIE POLICZ. TEN CZŁOWIEK ZOSTAŁ SAM. A PRACOWAŁ JAK „CZŁOWIEK ORKIESTRA” RÓWNIEŻ W CZASIE WOLNYM. BO PRZECIEŻ NAPRAWA MASZYN PRZEZ TELEFON TO TEŻ NAPRAWA - TYLE ŻE ZROBIŁY TO RĘCE TEGO CO DO NIEGO DZWONIŁ. ALE MOŻE JA TEGO NIE ROZUMIEM. WARTO BYŁO?......ZASTANÓW SIĘ... CZY WARTO.Stefanowi to już nie pomoże ale Tobie może coś ... pozdrawiam :-)

OPIEKUNKA

TUTSI a Ty wiesz co to jest stres spowodowany pracą. Taki zwykły stres, który dotyka każdego przeciętnego pracownika a zwłaszcza w firmie SMI... Nie będę Ci umniejszać ale może się dowiedz i wtedy może coś ...

AL

Pracowałem tam i są lepsze firmy niż ta (usunięte przez administratora)

mania

Czy przyjęcia do SMI są przez zakład ?

nieznajom

11 to chodziło o date dzis jest 15 i dalej wypłat nie mam ja bym sie tam nie pchał na waszym miejscu jak masz okazje to łap coś innego

nieznajom

zarobki złe jest 11 a wypłat jak nie było tak nie ma i nie wiadomo kiedy będą nic tylko PIP powiadomic bo to nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni a człowiek nie ma za co rodziny utrzymać i rachunków zapłacić

krak

[usunięte przez moderatora] Ceny w tym roku pójdo do góry , a zarobki nie z roku na rok coraz mniej zarabiacie. Zakłady gdzie jest czterobrygadówka to jest chore na maksa.

nieznajomy

Uwaga!! Ojciec Dyrektor pozbierał wszystkim premię [usunięte przez moderatora]PARANOJA !!! Mamy drugi (usunięte przez administratora) !! Z takiego zakładu chcą nie wiadomo co zrobić!!

była liderka:)

Dziekuje za kilka słów uznania:) Każdy w tej firmie ma na co zasłużył , [usunięte przez moderatora] Ja jednak miałam swoje zdanie i potrafiłam o tym powiedzieć, a reszta to tzw. robole które [usunięte przez moderatora]. za grosze po 16 godz. i są dumne z tego. Jak dla mnie wiesniaki i fałszywce i nic więcej...bo tacy ludzie tam pozostali zero swojego zdania tylko przytaknąc i nic wiecej ( znajdzie sie oczywiście pare tylko wyjątków).:):)

grzechotka

a ja to jestem wdzieczna za doswiadczenia jakie dała mi ta firma, nigdy w zyciu nie wiedziałam czym jest szczyt [usunięte przez moderatora] podłości... a dzieki tej firmie juz wiem co to znaczy :-) podziękowania w kierunku dyrektora! [usunięte przez moderatora].

Zakład porażka!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam nic więcej do powiedzenia!!!! [usunięte przez moderatora]

pracownik_smi

Dla mnie dyrekcja i kierownik ujdzie. Gorzej z mechanikami, szczególnie jednym...

Wszystko pięknie ładnie, dobry klimat, ludzie itd gdybym miał jakiś wpływ na to, to zmienił bym tam tylko dwie rzeczy a raczej osoby[usunięte przez moderatora] i napewno było by o kilka poziomów lepiej. Zero jakiej kolwiek wiedzy o tym co robią...

TA FIRMA TO ABSOLUTNE KPINY Z LUDZI KTURZY NAPRAWDE CHCA PRACOWAC , SZEFOSTWO SIE NIE POKAZUJE ,LIDERKI UDAWAJA ZE COS POTRAFIA A NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA CO ROBIA ,MASZYNY DO [usunięte przez moderatora] CIAGLE SIE PSUJA ,I JAK TLUMACZA NOWYM PRACOWNIKOM CO MAJA ROBI.C ONE MAJA TOTALNA ZLEWKE CZY WYKONASZ PRACE DOBRZE, CZY ZILE,NIKT TEGO PRAKTYCZNIE NIE SPRAWDZA,A TA ATMOSFERA JEST NIE DO ZNIESIENIA OSOBY KTURE TAM PRACUJA PONAD MIESIAC TO SAMI ZNAJOMI, MAJA STRASZNE ZACHOWANIE INIE UMIA SIE ZACHOWYWAC TAKIE SZCZEBIOTY.MAM WIELKI ZAL DO FIRM ZATRUDNIAJACYCH TAM LUDZI ZE TRAKTUJA LUDZI ZA GLUPICH I TAM ICH KIERUJA

MIKI

Dlaczego chaos?..dlatego, ze przyjmuja ludzi bez doświadczenia...skad brak organizacji..awansują ludzi ktorzy nie maja pojęcia o tym co robią,a LIDERKI które maja duzy staż i doświadczenie tak na prawde nie maja na papierku ,ze sa liderkami i wcale im sie nie dziwie ze maja to gdzieś bo... przychodzi Pani ktora pracuje zaledwie pare miesiecy i dostaje awans na lidera (na papierku) do tego taka Pani ,która nic nie robi i z niczym sobie nie radzi ale..nie krzyczy tylko WRZESZCZY pierwszy raz spotkałem sie z liderką która wyzywa [usunięte przez moderatora]GDZIE SZACUNEK DO WSPÓŁPRACUJĄCYCH!! Robi takie zamieszanie byleby nie było na nią,a wszyscy wiedza ze ona zle zrobiła to jakas paranoja..dziewczyny nie dajcie sie!!! Wystarczy dobra i mądra współpraca miedzyludzka,szacunek przede wszystkim i na pewno byłoby lepiej,ZA PEWNE WSZYSCY WIEDZĄ O KOGO CHODZI;)

Zostaw merytoryczną opinię o SMI sp. z o.o. - Bielsko-Biała

SMI sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 232 ocen.
  • Gałczyńskiego 2A
    43-300 Bielsko-Biała