Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Penisz

Lubię się dotykać w penis po jakim czasie trwadnieje i leci mi lepkie cchuj wie co w smaku jest słonawe gdyby nie to że to jem to bym umarł z głodu bo na Shell się bardzo mało zarabia

Dedra

Kierownik powiedział do mnie hableblebleguhugaga po czym następnie później w kolejności po pewnym czasie udawał że gra na basie i podrywał kasie chciał jej wylizać kakałko a mi stopy i oczywiście chciał nas zalać sperma z penis na samą myśl o mojej grzybicy spescil się w pampersa i zasnol a tak naprawdę to zdechł

Czy w Shell Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

dzidzia

tak choć to ryzykowne jak tam robiłem to pare ukrainek uciekło do swojego kraju z utargiem za cały dzień

Kameleon

Shell to jest taki (usunięte przez administratora) ze jedyne co z niego masz to depresja i problemy psychiczne. Wymyslaja coraz to wieksze(usunięte przez administratora). Pracownikow traktuje sie jak (usunięte przez administratora) mami ze wszystko dla ich dobra... Kierownictwo mysli tylko o sobie i patrzy tylko zeby im sie kasa zgadzała. (usunięte przez administratora)

Jan
@Kameleon

Ale co takiego wymyślają? Bo mocno narzekasz, ale tak naprawdę nawet nie napisałeś na co konkretnie :D Wyjaśnisz?

Były

Aplikować ??? Aplikować to możesz do Bidy lub Lidla . Do shell wchodzisz i już Cię kierownik po rękach całuję, że byłeś uprzejmy zainteresować się posadą. Po tygodniu lub dwóch sam wyrobisz sobie zdanie. Problem jest taki, że na stacjach łamane są podstawowe prawa pracownicze. Powody są dwa: 1. Pomimo, że chodzisz w mundurku shell nie jesteś pracownikiem shell - i na tym koncern zarabia najwięcej. 2. Twój formalny pracodawca to bardzo często człowiek, któremu brakuje podstawowej wiedzy z zakresu KP (kodeks pracy), a więc z punktu widzenia shell idealny kandydat do wzięcia pełnej odpowiedzialności za zespół stacji. Dlatego też jest tak jak jest i pewnie nieprędko się zmieni.

Klientka
@Były

Na schell zatrudniają osoby które nawet nie znają swoich obowiązków wszyscy pracują za śmieciowa stawkę jedni dbają o wizerunek drudzy maja gdzieś.Gdzie są kierownicy danych stacji skoro nie widza tego co powinni .Stacja schell Tczew na solidarności bardzo miły młody Pan pomocny,doradza poleca i swieci oczami za innych którzy popełnia błąd wobec klienta .Zamiast zadbać o komfort klienta to pracownice maja gdzieś Polecam serdecznie obsługującego na schell młodego człowieka zawsze miły i zawsze pomocny Pracownik o którego warto zadbać mało jest takich Zawsze miły uśmiechnięty Radzę przyjrzeć się obsłudze bo Panie plotkuja ale Panowie super obsługa szczególnie jeden z Panów

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
MrRiverdance

Czytam te Wasze opinie ,a w zasadzie skamlenie ,że niskie zarobki ,premie niskie lub wcale ,to mam wrażenie ,że trafiłem na forum ludzi bez ambicji i godności osobistej . Dzisiaj jest tyle możliwości podjęcia dobrej i satysfakcjonującej pracy że głowa mała .Lepiej jęczeć że Wam źle zamiast przebranżowić się ,doszkolić czy też ukończyć kurs doskonalenia zawodowego w ciekawym kierunku i zmienić swoje życie na bardziej kolorowe .Takie możliwości oferował już miniony system a teraz możliwości jest więcej przy niższych kryteriach ,a za symboliczną złotówkę można zdobyć bardzo fajny fach za pieniążki z EU ,może czas otworzyć umysł i powiększyć horyzonty myślowe zamiast jęczeć na swoją niedolę

Deelli
@MrRiverdance

Co ty możesz wiedzieć o życiu i traktowaniu pracowników. Sama kwota bazowa za pracę 12/h - nocnna, w święta powinna być płacowo doceniona. Chyba szkolenie zawodowe ukończyłeś w 17 wiecznym USA, gdzie w okresie niewolnictwa takie trendy były na porządku dziennym...

Honorata
@Deelli

12/h?? O matko, mam nadzieję że nie brutto?

wacuszek

jak pracowalem w shell to strzelali tam z armaty kupami w klientów by nie przchodzili na stację hihih

Zbigniew
@wacuszek

Serio? Pewnie i tak przychodzili? Zresztą to chyba dobrze, nie? Od obsłużonego klienta za zwiększoną sprzedaż pewnie macie premie? Ciekaw jestem, jakie i ile można obecnie zarobić w Shellu? Napisz coś o warunkach pracy i czy warto myśleć o robocie tam?

Nn
@Zbigniew

Generalnie shell w żaden sposób nie dba o swoich pracowników. Po 11 latach pracy na stanowisku zastępcy kierownika na umówię dostaje się 3500 zł oczywiście po kilku wycieczkach do biura o podwyżkę bo jak zwykle budżet za mały, na święta zero ale takie totalne zero nawet nic w formie upominku dla pracowników nie mówiąc już o jakiejś dodatkowej kasiurce. Tergety wyciągnięte z kosmosu a tuk samym jak nie wyrobisz planu premia żadna. Ja nie generalizuje może na innych stacjach jest lepiej ale w naszym mieście tragedia. I z perspektywy tylu lat pracy wnioski są takie ze oni nie potrzebują inteligentnych i zaradnych ludzi, ważnie żeby miał dwie ręce dwie nogi to od razu nadaje się na pracownika shell.

siusiu
@Zbigniew

Jak tam pracowałem to kierownik kazał mi zrobić (usunięte przez administratora) w majtki a mi się pomyliło i zrobiłem do zlewozmywaka jak to zobaczył to za karę było 69 na jego biurku potem kazał mi tańczyć w samych skarpetkach i duzo machać cycorami bo mam duże jak się spociłem to zlizywał ze mnie pot szepcząc mi do ucha że jest pyszny potem zrobił (usunięte przez administratora) na podłogę i powiedział żebym też zrobil ja nie dałem rady więc wzielismy tą ze zlewozmywaka włożylismy do armaty nasze kupy i strzelilismy w klientów kałem .konuec.

Ayashi_Shirogane

Pracowałem na tej okropnej stacji przez 2 tygodnie. Więcej się naprawdę nie dało, trafiła się taka niesamowita (usunięte przez administratora) jako kierownik, że nie będę tego komentował...

Xmsjcjc
@Ayashi_Shirogane

Która stacją?

krzychu

Mój kierownik chciał mnie ugryść w napleta jak waliłem szczochy do nocnika uciekałem z peniskiem na wierzchu po całej stacji ze łzami w oczach schowalem się w szufladzie na fajki niech ktoś zadzwoni po pały adres ul głębocka 15 błagam ja chce żyć please XD

Klient

Stacja shell kołbaskowo:obsługa tragedia wręcz hamstwo wstyd szkoda więcej pisać

Barbara

Stacja czysta,przyjazna szybka i miła obsługa,toaleta czysta ceny przystępne, pan Daniel pomógł mi zatankować auto zaproponował płyn choć na moją kieszeń był za drogi więc grzecznie podziękowałam.ogolnie stacja na plus Magdalenka ul.sloneczna

Daniel
@Barbara

ty taka owaka kupuj płyn z czego mam rodzine utrzymać już 5 dziecko w drodze oczywiscie w drodze do domu dziecka bo niby gdzie jak mnie nie stac na utrzymanie

ZwolnionaL4

Praca jak praca, wymagania i oczekiwania z (usunięte przez administratora) ciągłe straszenie zabraniem premii gdzie przy zarobkach rzędu 2500-2700 na umowie zlecenie (176h conajmniej) premia robi jednak robotę, ale i tak jej nie otrzymasz bo za każdą pierdołe jest ucinana. Odpowiedzialność zbiorowa - czyli jeden osobnik ma wywalone i coś odjebal - cała reszta dostaje po (usunięte przez administratora) Obserwacja na kamerach 24/h, podsłuchiwanie rozmów prywatnych, ale żeby sprawdzić kto źle zrobił to nie bo po co - lepiej (usunięte przez administratora) dzień wszystkim pracownikom. A co! No i punktem kulminacyjnym całej tej "współpracy" był moment w którym miałam poważny problem zdrowotny, który uniemożliwiał mi pracę przez najbliższe 2 tyg conajmniej, po poinformowaniu kiero o sytuacji zostalam automatycznie zwolniona - przez tel. Będąc na L4. No i co mi zrobisz? No nic bo umowa śmieciowa i moge cie wyrzucić w każdej chwili bez podania przyczyny. Tyle w temacie i zero człowieka w człowieku, śmiechu warte. Polecam prace wyłącznie osobom które nie mają życia prywatnego albo lecą na wspomagaczach 300h w miesiącu bo tylko tacy są doceniani ???? a i pamiętajcie o witaminach bo nie daj Boże zachorujesz - już nie masz pracy. ????

Do Shella co sie sprzedal

Shellu - wy sprzedajne ropobiorne parobki kremla. Wstyd mi za was sprzedawczyki. Finansujecie inwazje Putina na Ukraine. Jak wam nie wstyd.

Maaako
@Do Shella co sie sprzedal

Telewizor ci mózg wyprał. . . Jakbyś pomyślał dlaczego Ukraina i dlaczego nikt nie mówił od Syrii czy Afganistanie to być może przejrzalbys na oczy. Póki co prawnie nie jest uregulowane czy ktoś chce robić interesy z Rosją czy nie.

W czwartek po wojnie Ukrainie nahle w całej Polsce nie ma v power. Dziwne. Tylko zwykłe a na 2 dzień już jest lepsze paliwo. (usunięte przez administratora)

PatGreg

Wstydźcie się kupując ropę od Rosjan w dobie wojny którą prowadzą.

bobasek

jak tam pracowałem to kierownik wpychal swojego małego do bułek na hotdogi i miał z nimi sexy potem wszystkie błki do hotdogów były mokre jak go spytałem czemu tak robi to wyjoł bydlaka i sikał na podłogę a potem rzucił się pod samochód tak awansowałem na kierownika teraz to wpycham kutacza do bułeczek

Gość z hell
@bobasek

Twoje opinie tak mnie bawią i umilają mi nocne zmiany że proszę o więcej :) Fajnie jest poczytać coś modrego na temat firmy i wspaniałych kierowników którzy płacą nam najniższą krajową i.... może nie będę kończy bo mnie piecze na samą myśl :(

tankjuje paliwo za zwyczaj co czwatrek w kwocie po około 300 zł . jest taka promocja ze ze zatankowanie powyzej jakiejs kwoty sa przyznawane dodatkowe punkty . dodam ze juz 2 razy ich nie otrzymałem ( 2x200pkt ) zwoniłem juz w tej sprawie chyba z 10 razy i dalej nic najgorsze jest to ze za kazdym razem kazdy pseudo konsultant piepszy co innego. Śmiem twierdzic ze pracuja tam osoby nie kompetentne co to sobie w zyciu tez nie potrafia poradzic

Pracownik shell
@Paweł

Śmiem twierdzić, że szanowny „pan” w życiu sobie radzi korzystając z „pincet plusa”.Świadczy o tym brak szacunku do drugiego człowieka. A tak na marginesie osoba radzącą sobie w życiu powinna napisać prosty komentarz z zachowaniem podstaw ortografii. Wierzę, że jeśli już otrzyma „pan” dodatkowe punkty będzie „pan” w stanie zakupić elementarz szkoły podstawowej i nadrobi braki w wykształceniu.

@Pracownik shell

z 500 + nie korzystałem i nie korzystam bo własnie sobie radze w życiu bez tego i nie potrzebuje . Wrecz przeciwnie pracuje własnie na takich nieudaczników jak( pan , pani ) pracowniów nieudaczników pseudo konsultantów Shella którzy maja braki w wykształceniu dlatego tam pracujecie bo nawet do zamiatania ulic sie nie nadajecie

putin
@Paweł

bo to szczera prawda co mten Pan napisał

@putin

Szykujcie się na kryzys. Rząd planuje regulacje mające na celu obniżenie cen paliw, co w praktyce dla takich koncernów jak shell, bp, ck będzie oznaczało minimalne lub zerowe jeśli nie ujemne marże na paliwie. Ponieważ zarząd shell nie może sobie pozwolić na nic niezarabianie w czasach kryzysu wyjście jest jedno: Tam gdzie pracował kierownik i pracownik zostanie kierownik jako pracownik, a tam gdzie już takie rozwiązanie zastosowano niepotrzebnie w czasach prosperity zostanie (usunięte przez administratora) Ciekawe czy Seba jest w stanie aż tak skalibrować LM w XLS, żeby przekonać zespoły, że na myjnię potrzeba 1/4 pracownika jeden raz w tygodniu np itp? Zakładam, że TAK.

Były x2
@Były

No zapowiada się kolejna rewolucja od nowego roku. Ale obecnie site operatorzy podjarani bo dostaną podwyżki haha. Które zezre im (usunięte przez administratora) ład, a będą naginać na kasie aż miło. Każdy myślał że cięcie kosztów skończy się z rafalkiem a tutaj Monia pokaże nowa jakosc, także szykujcie się :D ta praca staje się tratwa dla desperatów i ludzi którzy nie mają innych umiejętności

Aaa
@Były x2

To znowu cięcia etatów będą?

Bx2
@Aaa

Będą może już w grudniu, a jak nie to w styczniu na pewno.

Bx2
@Bx2

Ale co tu ciąć jak na niektórych stacjach pracuje 6 pracowników i grafik dopinany jest na styki

Placek
@Bx2

Wierz mi. U nas obcieli jeszcze mocniej.

Kamil

ZatrudniLem się w shell pierwszego dnia dostałem tak śmierdząca POTEM koszulkę firmowa porażka juz nie pracuje bo nie wypłaciła mi za l-4 za 5 dni ale to nic koleżanka przed mną miała 200 godzin pracy dostała 2400 zł netto szefowa zabiera dla siebie pieniądze sami pracownicy ta mówią nie daje rozliczenia miesięcznego jeżeli przyjdziesz za kogoś to i tak dostajesz godzina w godzinę GDZIE TAKIE AKCJE SZCZECIN SHELL DWORSKA 8

karol
@Kamil

oczywiście na południu jest tak samo, nie rozliczają jako nadgodziny tylko płacą jakby to były godziny w etacie.

Emilia
@karol

A kiedy takie nadgodziny w ogóle są? Myślałam, że przychodzi kolega na swoją zmianę, a ja do domu :0

Ważne Info.

Jak by ktoś nie wiedział a kierownik nie przekazał bo ma (usunięte przez administratora)". Pan P. na Workjam zachęca wszystkich Pracowników do wzięcia udziału w tegorocznej ankiecie Pracowniczej na 2021r. Ankieta jest jak Pan z Shell zapewnia w 100% "ANONIMOWA" i będzie dostępna do 30 listopada.

@Ważne Info.

Wszystkie ankiety w shell są 100% anonimowe. Pytanie co w pojęciu korporacji to oznacza, bo jedyna ankieta jaką wypełniłem miała taki efekt, że pani z hella po dwóch dniach zadzwoniła i zapytała czy mógłbym rozwinąć swoją odpowiedź, dla której zaznaczyłem "NIE ZADOWOLONY"..., I tak skończyła się moja przygoda z anonimowymi ankietami w hell. Jak chcą anonimowych ankiet to niech zrobią porządną imprezę dla pracowników, ustawią urny jak na wyborach, rozdadzą kartki papieru i.... wtedy dowiedzą się ile naprawdę warci są jako pracodawcy- ale zakładam, że tak nie zrobią bo wiedzą :):):)

Opinia shell Łódzkie

Shell zszedł (usunięte przez administratora), wiecznie kolejni i tylko jedna kasa czynna, widać że firma bardzo oszczędza na pracownikach. Duży ruch i jedna Pani do obsługi. Ze stacji zrobili bar z kanapkami i hot dogami ale że by zatrudnić do obsługi pracowników to już nie pomyśleli. Jedna Pani obsługuje na kasie, robi kanapki na ciepło, hot dogi i kawę jak w jakimś Mc donaldzie. To jest nie do pomyślenia ile trzeba czekać w kolejce!!! Ceny paliw są dramatycznie wysokie a obsługa fatalna. We wtorki i czwartki nie da się normalnie wjechać na stacje bo takie kolejki po powera. Ostatni raz tankowałem na shellu! Teraz tylko Orlen albo Lotos!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bzz

a więc moje doświadczenia są takie, współpracowników podzieliłbym na dwie grupy, pierwsza to młode osoby i studenci, inteligentni, pozytywnie nastawieni do życia ale też leniwi, druga grupa to (usunięte przez administratora) ćpuny, osoby z problemami z prawem lub zwykli (usunięte przez administratora) którzy nie nadawali się nawet na produkcję, bywali też zwykli Kowalscy ale to była rzadkość, to jak pracowało się na stacji zależało która grupa była liczniejsza i wiodła prym, z pierwszymi były fajne czasy z drugimi koszmar, kierownicy (a znałem prawie wszystkich w moim mieście) to osoby wywodzące się z tych drugich, z tym że byli ciut mądrzejsi lub cwansi, generalnie ludzie nie nadający się i nie umiejący zarządzać innymi, co gorsza mający wyprane głowy przez centrale, generalnie zarządzanie bardzo słabe a osoby przypadkowe i nie nadające się, sama praca to duże wymagania, ciągłe marudzenie o sprzedaży, wynikach, tajemniczym kliencie i czystym kiblu, pieniądze marne, minimalna krajowa plus jakieś ochłapy w premii, praca na stacji prawie na każdej zmianie przynosiła adrenaline, od zwykłych kłótliwych klientów, aż po totalne hardkorowe sytuacje gdzie serce chciało wyskoczyć ze strachu, wcale nie tak rzadko zdarzało się wzywanie Policji lub karetki, jeśli masz na stacji kilka fajnych osób to bywają też fajne momenty, można się powygłupiać na nockach, czy po prostu szczerze pogadać, bywało nawet że ktoś znalazł miłość, całokształt oceniam bardzo słabo, ciągłe niedospanie i rozbicie przez system zmianowy, kiepskie pieniądze, wymagania z kosmosu, a do tego bywa niebezpiecznie, polecam tylko jeśli stacja jest na spokojnym uboczu, i pracują na niej młodzi ludzie, te osiedlowe i takie gdzie na pierwszy rzut oka widać że kasjerzy to szemrane typy omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.