TARTAK OLCZYK

Świdno

Opinie o TARTAK OLCZYK

Edyta

@Krystian a próbowałeś je negocjować z pracodawcą? Może była szansa coś zmienić w propozycjach oferty dla pracowników w firmie TARTAK OLCZYK, ale pracownicy nie zgłaszali takiej potrzeby. Wiesz coś na ten temat?

Edyta

Nic nie piszecie, a na stronie firmy TARTAK OLCZYK pojawiły się nowe oferty pracy: SPEDYTOR (TOLCZYK/SPEDYTOR) i ELEKTRYK-AUTOMATYK (TOLCZYK/ELEKT-AUTOM) http://tartakolczyk.pl/s,105,kariera.html Firma m.in oferuje możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji, atrakcyjny system wynagradzania i możliwość rozwoju zawodowego.

Krystian
@Edyta 30.10.2017 14:37

Zarówno warunki finansowe jak i socjalne nie są godne specjalisty.

Edyta

@A.B.B widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w TARTAK OLCZYK?

Jelen

Pracowalem 2 lata. Wesolo nie bylo. Straszna inwigilacja w pracownika co zwieksza wydajnosc a zmniejsza jakosc. Szef Junior nie rozmawia z pracownikami w ogole gdyz ma ich za zwyklych szarakow (odpad=oflis). Gdy przechodzi obok, automatycznie pracownikowi przyspiesza oddech, cisnienie 300/200 :) skutkiem tego jest fakt ze 8 godzin mija ci jak 5 minut :)Mozna by pisac dlugo o minusach. Brakuje im "jeleni" z okolic wiec sprowadzaja zza wschodniej granicy. Co do wyplat to zawsze w terminie. Ogolnie

A.B.B

Witam mam zamiar pracować w tartaku, jestem Ukrainę, że doradzić

Paweł

Witam obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko informatyka na OLX i zastanawiam się nad aplikowaniem na to stanowisko. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników opisac warunki pracy w biurze, atmosferę. Czy bez problemu można zaplanować dwutygodniowy urlop i na niego iść. Czy stanowisko informatyka jest nowe, obecny informatyk odchodzi czy dział się rozrasta?

Robert
@Paweł 05.11.2016 12:38

Cześć Co prawda pracę na Tartaku zakończyłem 2 lata temu, ale widzę że nikt nie odpowiada więc postaram się Ci trochę pomóc. Stanowisko informatyka nie jest nowe, ale czy tworzą nowy etat, czy poprzedni odchodzi tego nie wiem(przypuszczam jednak że ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna). Na pewno na początku będzie umowa zlecenie a potem praca na własnej działalności(na produkcji ten okres próbny trwał 3 miesiące, nie wiem jak w biurze). Pracowników z biura dobrze wspominam, kulturalni, mili ludzie, gorzej z kierownikami i pracownikami na produkcji ale z nimi nie będziesz miał za dużo kontaktu. Co do urlopu to nie wiem, ale weź pod uwagę że to praca na outsourcingu więc ewentualne urlopy są bezpłatne. Pozdrawiam

Paweł
@Robert 12.11.2016 00:28

Robert dzięki za info.

Adam

Wiesz co, generalnie może trafiłeś na jakiś gorący okres, nie wydaje mi się, aby tak było zawsze, chyba z tego co wiem jest w miarę normalnie przez większość roku, może przed świętami pracowałeś kolego?

D.K

Witam Panowie wjec powiem tak jesli chodzi o prace na zakladzie to od niecale ( usunięte przez administratora ).Natomiast ja nie polecam pracy tam bo ze swojego doswiadczenia wiem ze im wieksza rotacja pracownikow tym wieksze problemy.Takiej rotacji pracownikow jak u Olczyka niema nigdzie.A jesli chodzi o lidera Drzewnego to tylko moze w Polsce bo sa duzo wieksze zaklady niz Olczyk na ktorych Bylem np w Sloweni,NIemczech czy Itali.pozdrawiam

Nowy

3000 za ile godzin pracy?

Nowy

To ile można zarobić tak realnie?

Nowy

Ile mozna zarobic pracując fizycznie.a ile np w biorze?

Słyszałem ze mozna zarobić i 10 tys

Słyszałem ze mozna zarobić i 10 tys

kierowca bombowca

A jak oceniacie nową stację paliw? Według mnie myjnia jest (jak narazie) w porządku ale na samej stacji szału nie ma. Gaz trzeba tankować samemu więc wolę jachać do konkurencji gdzie mi zatankują.

Sluchaj, sprobowac mozesz i sam bedziesz wiedzial czy Ci sie to oplaca czy nie. Ja tez nie narzekam, mialam przejsciowe problemy z osobami ktorymi pracowalam i z kierownictwem ale teraz jest ok

Lemon

jestem na wlasnej dzialalnosci. praca bardzo pewna, atmosfera nie zawsze ok - kwestia przyzwyczajenia. przerabialem kilka firm tego typu i na ten moment tartak olczyk OK.

JanNiezbędny

Współpracuję z firmą Tartak Olczyk od 16 miesięcy. Jako podwykonawca jestem bardzo zadowolony z przedstawionych mi warunków.

bula

Jak na własne działalności to śmieszne pieniądze się tam zarabia. I do tego mają ciekawy system ''premi'' - lawinowo obciążają za przysłowiowe bele (usunięte przez administratora)

Witam, ja tez tam pracuje od ponad roku, praca jak wszedzie ale zarobki mnie rozbrajaja. Osobiscie sprawdzilam to i wiem ze placa tyle ile im sie podoba, pracowalam mniej i wiecej zarabialam niz jak wypracowywalam przez caly miesiac norme a czasami wiecej.Nie warto bo im ciagle malo i malo

apis183

Witam Chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zarobki. Wiem, że trzeba się liczyć z własną działalnością gospodarczą i teraz mam pytanie czy jeśli dostanę 2,5tyś to z tej kasy mam sobie odliczyć ZUS czy jeszcze odliczyć podatek? Czy są jakieś premię i jak są o ile są płacone nadgodziny?

młody

Drwal co to za autoreklama??? Mogłeś podać jeszcze nr telefonu do działu handlowego...

Ja
@młody 10.10.2014 21:23

Pracowalem tam jako kierowca i jesli lubisz pracowac i do tego chcesz zarobic niema sprawy i wcale nie musisz miec dwuch kart.Najpierw mozesz zrobic swoje czyli polaniec a potem mozesz wozic towar po placu lub cos innego pod warunkiem ze chce ci sie.Jedyna wada tego wszystkiego to to ze auta sa do wymiany i te stare Many i kontenery to juz wstyd jak na taki zakla.Mysle o powrocie tam na kierowce ale tylko i wylacznie Miedzynarodowka.

kolo

D.k
@kolo 08.10.2014 07:26
Ktoś wie coś na temat pracy kierowcy? Jakie zarobki, atmosfera i w ogóle? Ogłaszają się że poszukują kierowców......

Nie polecam spedytor zero profesjonalizmu do tego wiecznie nerwowa masakra.

Ren

Witam! Chciałabym podjąć pracę w tym zakładzie bez względu na stanowisko.Jestem po Politechnice w Częstochowie.Jakie kryteria muszę spełnić,aby znaleźć zatrudnienie.Czy muszę mieć zaplecze.Pozdrawiam!

aaaaa

wszystko ponizej jakiejkolwiek krytyki. (usunięte przez administratora)

Absolutnie sie zgadzam z woimi przedmówcami!! Rownież tam pracuje i jest tak jak mówią! ręcę opadaja!!!

Wioletta

Mój mąż tam pracował,to był koszmar,po nocach śniła mu się ta praca. A zarobki jakie były takie są ,tylko norma wzrasta.

j23

Popieram poprzednie opinie. Na plus przemawiaja chyba tylko terminowe wypłaty. Nie wysokie wypłaty. A normy coraz wyższe. Ludzi sie tu traktuje jak zło konieczne. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TARTAK OLCZYK - Świdno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARTAK OLCZYK