Opinie o Optima SA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optima SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Optima SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima SA w Gdańsk

Kate

idż i nawet się nie zastanawiaj... to jedna z najleprzysz Firm działających na tym rynku POWODZENIA

Kierownik

Dostałem propozycje na kierownika w woj Śląskim, obiecują dużo czy ktoś może powiedzieć jak kształtują się zarobki , premie itp ?

dorciabadercia

witam.Czy mimo ze moj [usunięte przez moderatora] maz wylecialza walki z Providenta ja mam szanse na zdobycie pracy w tej branzy?Mam doswiadczenie w tej branzy.Dobrze znam topgrafie Walcza i Piły.

Dziękuje za odpowiedź.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ko...

Witam, mam kilka pytań i prosze o szczerą odpowiedź. Czy na stanowisku przedstawiciela Firma oferuje narzędzia pracy typu telefon komórkowy, dodatek paliwowy? jesli tak to kiedy to oferuje czy odrazu na starcie czy dopiero później i jakie to są limity? DOSTAJESZ TYLKO I WYŁACZNIE TELEFON Z LIMITEM ZŁOTOWYM...NIEWIELKIM Czy Firma oferuje kierownikowi narzędzia typu samochód , telefon, laptop? Czy Firma oferuje wsparcie w dziedzinie marketingu FIRMA NIE DAJE SAMOCHODU ROZLICZA W KILOMETRÓWCE WG STAWKI OBOWIĄZUJĄCEJ W POLSCE. OTRZYMUJESZ LAPTOP I DRUKARKĘ PONIEWAŻ KIEROWNIK JEST RÓWNIŻ ADMINISTRATOREM I PROWADZI ADMINISTRACJĘ TYPU ROZLICZENIE...TELEFON OTRZYMUJESZ RÓWNIEŻ Z LIMITEM ZŁOTOWYM ALE JEST OK. Oraz pytanie czy osoba zatrudniana do Firmy na stanowisko kierownika czy tez przedstawiciela musi dostarczyc zaświadczenie o niekaralności , jesli tak to czy wiedza Państwo jak długo czeka sie na takie zaświadczenie? Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam. ZAŚWIADCZENIE MUSISZ MIEĆ W SĄDZIE CZEKA SIĘ NA NIE 15 MINUT.

ssss
@Ko...

jest spoko sproboj ja juz 2lata pracuje i wynik 1500 na reke na miesiac

Witam, mam kilka pytań i prosze o szczerą odpowiedź. Czy na stanowisku przedstawiciela Firma oferuje narzędzia pracy typu telefon komórkowy, dodatek paliwowy? jesli tak to kiedy to oferuje czy odrazu na starcie czy dopiero później i jakie to są limity? Czy Firma oferuje kierownikowi narzędzia typu samochód , telefon, laptop? Czy Firma oferuje wsparcie w dziedzinie marketingu? Oraz pytanie czy osoba zatrudniana do Firmy na stanowisko kierownika czy tez przedstawiciela musi dostarczyc zaświadczenie o niekaralności , jesli tak to czy wiedza Państwo jak długo czeka sie na takie zaświadczenie? Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Iga

Dzięki, nareszcie jakaś konkretna informacja, faktyczne za takie pieniądze spędzać cały tydzień poza domem i to jeszcze własnym samochodem to raczej jakaś pomyłka.

pru

spec ds kontroli spędza caly tydzien poza domem.wyjeżdza w poniedziałek i wraca w pt.spisz w podrzednych hotelach i tyrasz wlasne auto.zarabiasz ok2tys +ochłapy za km za które później robisz remont auta więc zarabiasz 2tys.do tego dochodzi premia w wysokości 200-300zł.Sam sobie odpowiedz czy warto tyrać caly miesiąc za taką premię:). Oczywiście konkurujesz z innymi o tą premię bo nie wiesz czy kolega nie zrobi więcej niż ty. I najważniejsze: wymiana maili nocą i w weekendy z szefem,możliwość konstruktywnej wymiany zdań i serdeczna pomoc szefa zapewniona

usmiech

[usunięte przez moderatora] Do zapoznania się jak optima rośnie, prezentacje po każdym kwartale właściciela Optimy. Jak dobrze pamiętam w 2011 optima była 1% w skali biznesu DFG. Na dzisiaj MONEY NOW i Optima to 1.4% :) no i Optima direct 0.1% :)

benedykto

To wstyd zatrudniać byłych oszustów z piramidy finansowej! Żaden bank ani również żadna szanująca się firma pożyczkowa by sobie a to nie pozwoliła.Po tych zagraniach personalnych widać na jakim poziomie stoi kadra zarządzająca OPTIMA S.A...wstyd tylko.Z ciekawości kliknąłem sobie w ten artykuł i widać jak kręci pan prezes hahaha.Nie mam wątpliwości,że firma jest w jakiś - mniejszy lub większy -powiązana a amber gold.Ktoś też ma takie znanie ?

Iga

Opinie opiniami w każdej korporacji na sprzedaży nie jest wesoło ale najbardziej interesuje mnie czym dokładnie zajmuje się w Optimie Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej i czy to nie jest po prostu inna nazwa przedstawiciela handlowego bo z taką sytuacją spotkałam się już w innej firmie, ogłoszenie było na kontrolera a na miejscu okazało się że ma to być stanowisko PH

gil

jaka firma takie opnie---patrz wcześniejsze wpisy

Iga

spec - 2013-01-18 19:04:12 Dokładnie mam to samo pytanie odnośnie zaproszenia na rozmowę o pracę przez Optima i nie S.A., a SM, interesuje mnie praca na stanowisku Specjalista ds. kontroli wewnętrznej, zaprosili mnie na rozmowę, ale nie do żadnej siedziby, tylko do kawiarni w hotelu przy ul. Twardej 2...samo przez się mówi, że coś tu śmierdzi, ale myślałem, że ktoś ma może jakieś doświadczenie i się podzieli...chyba jednak nie pójdę na to spotkanie, jeszcze pytali czy mam swój samochód, i co może jeszcze będę tracił dla nich paliwo i czas, a oni mi nie zapłacą pieniędzy, nie idę.I co byłeś na spotkaniu? Bo tu prawie wszyscy piszą tylko o Amber Gold a nie o sprawach, które interesują potencjalnych przyszłych pracowników.

Fili

I jeszcze jedno: nie sądzę, by autor tego listu do Wyborczej był pracownikiem firmy. Nikt o zdrowych zmysłach nie szarga reputacji firmy, w której pracuje (praca w "dziwnej firmie pożyczkowej" nie wygląda dobrze w cv). Moim zdaniem to ktoś z byłych pracowników lub współpracowników. Moim zdaniem tą osobą jest pan nom, który tutaj też próbuje rozpętać aferę i wypowiada się pod różnymi pseudonimami. I ciekawe, czemu mu tak zależy na tym...

minko

podobno zatrudniają w optimie z amber gold słyszałem zę oprócz pana W zatrudnili równiez Panią z ambera od audytu i ochrony klienta. to jaja jakieś

do speca

jak pracowałeś wcześniej na wysokim stanowisku w Amber Gold to pewnie masz duże szanse u prezesa a jak nie to spotkanie w naszym lokalnym "pędzącym króliku" odpowie na twoje wątpliwości:)

spec

Iga

No cóż, widzę że tu faktycznie chyba się niczego konkretnego nie dowiem… Same żale i wywnętrzanie się… A ja tylko chciałam się dowiedzieć co robi w Optimie Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej. Często firmy wymyślają różne nazwy stanowisk, które nie mają później nic wspólnego z wykonywaną pracą, chciałabym tym razem uniknąć niepotrzebnego tracenia czasu. A co do warunków pracy, to o każdej firmie można pisać i pisać zarówno dobrze jak i źle. Pracowałam w kilku korporacjach i wiele widziałam… wszystko zależy od tego jak podchodzisz do swojej pracy i z jakimi ludźmi pracujesz bo z niektórymi po prostu się nie da wszędzie trafiają się debile i albo dalej robisz swoje nie zwracając na nich uwagi albo odchodzisz z firmy…

djlasdjlaxclc

Na tym portalu takich informacji nie szukaj, bo tu masz zbiór opinii zwolnionych pracowników, więc nie spodziewaj się żadnych pochlebnych o firmie postów. Spora część wyleciała za brak wyników, drugie tyle za kradzieże. Postaraj się dotrzeć do kogoś, kto tu pracuje i ma dobre wyniki, nie okrada klientów i firmy, nie szuka problemów w otoczeniu. Taki nie powie o firmie złego słowa. A tak w ogóle to chyba dla kontrolera to jest w sumie niezła firma:)) roboty po pachy! Zaraz po moim pojawi się post (lub pięć!), że jestem sprzedawczykiem prezesa lub że G wiem... Spoko, to tylko echo....

Iga

Czy ktoś może napisać na czym polega praca na stanowisku SPECJALISTA DS. KONTROLI WEWNĘTRZNEJ? Pojawiło sie takie ogłoszenie na Radom, Warszawa i nie wiem czy warto sobie głowe zawracac...

Zostaw merytoryczną opinię o Optima SA - Gdańsk

Optima SA