Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Jacek

Nie było łatwo ale się rozkręciłem Praca może wydawać się na początku trudna ale potrzeba po prostu doświadczenia.

Dorian

Moja przygoda z firmą trwa już pół roku i nie mam się do czego przyczepić Dla mnie spoko

Miłosz Krajewski

Można zdobyć doświadczenie, szkolenia są całkiem rzeczowe. Jestem zadowolony

Kajetan

Każdy wie jak wygląda praca akwizytora, klienci czasami bywają roszczeniowi ale praca sama w sobie fajna Na pewno dobra atmosfera

Dawid

Ze swojej pracy w firmie jestem zadowolony Wypłata całkiem niezła, adekwatna do stanowiska. Polecam

Gabriel Czerwiński

Sama praca nie należy do najłatwiejszych bo trzeba nabyć te zdolności bycia w relacji z klientem. Firma oferuje szkolenia, więc myślę że żaden problem. Ogólnie polecam

Bartosz

Zgadzam się z opiniami o dobrych warunkach pracy, firma daje możliwość rozwoju - sporo fajnych i rozwijających szkoleń.

Ryszard Wróblewski

Pracowałem w firmie przez ponad rok Firma oferuje bardzo dobre warunki pracy, pracę zakończyłem z tego powodu że trzeba całkiem sporo latać po klientach, wiadomo na tym polega ta praca.

Alan Lewandowski

Mogę szczerze polecić pracodawcę Firmie zależy na pracowniku.

Dann

Racowalem w firmie ponad 2 lata, wyprowadziłem się więc musiałem zrezygnować, g e n i a l n i ludzie nastawieni na uczciwe zarabianie pieniędzy z g e n i a l n ym produktem, od 2 tygodni pracuje tu mój kumpel, poleciłem go. Warto posłuchać, jakie mają propozycje

Kazek

Extra team, super kasa, zarabista szkolenia i wyjazdy, integracja na Maxa, pracy dużo aż za dużo,, mogę polecić smialo

Herkules

Pracuje tu mój wujek, opowiedział, polecił. I teraz zaczynam szkolenie. Można dobrze zarobić i płacą zawsze na czas a wujek pracuje tu już 6 lat, z tego co widzę fajny klimat i dobry produkt

patrykk

dobra praca, solidny team, zarobki na czas

new

zaczynam szkolenie, przyszłam bo kolega tu pracuje juz ponad rok.Oczarowano mnie wprost produktem, swietni ludzie i wiem, ze soldni :) nie moge sie wprost doczekac pracy

menn

Wbijajcie, warto

Karo

Witam, pracuje tu już ok 5 miesięcy i zamierzam dalej, kasa konkretna i zawsze na czas, zespół zarabisty, idealny produkt :) czasem trafia się jakieś "nieudaczniki" co to mają przerost większy od treści ale na szczęście firma takie osoby eliminuje ???? polecam

Cezary

Nie wiem skąd te pozytywne opinie.(usunięte przez administratora) pani bez merytorycznego przygotowania. Ona ma szkolić ? Przez pierwsze miesiące nie będziecie zarabiać, ale napewno się nachodzicie w terenie pukając do drzwi domów i mieszkań. Tak w Kirby szuka się klientów. (usunięte przez administratora) Mielenie ludzi i szukanie wśród nich i ich rodzin chętnych do kupienia Kirby(odkurzacz) Żeby sprzedać taki odkurzacz trzeba być bardzo dobrze wyszkolonym sprzedawcą (usunięte przez administratora) Jak nie zarobicie to wam powiedzą ze tak wyglada praca w Kirby. Te pozytywne opinie to chyba ich wytwór.

Kajtek

Z opini ludzi tam pracujących lub byłych pracowników opinie są pozytywne o tej firmie więc jako kandydat chętnie bym popracował z taką firmą ale czy się nadam???

Roni
@Kajtek

Jak masz możliwość to startuj, według mnie ok, warunki do pracy w porządku

Rafik
@Kajtek

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma

Barry
@Kajtek

ile ludzi tyle opinii, ja polecam, bo znalazłem miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

Bedi
@Kajtek

Nie kantują swoich pracowników. Dostaje się pewną umowę, wypłata zawsze na czas. Co do grafiku można się zawsze dogadać.

Maciek
@Kajtek

Jak masz możliwość to próbuj. To dobra firma.

Doncić
@Kajtek

Jest dobrze. Firma zapewnia wszystko co jest potrzebne, jest sporo szkoleń. Człowiek wie co ma robić i co za to otrzyma.

Freddy
@Kajtek

Praca ok, dobrze mi się tam pracowało i nie narzekałem. Jak masz szansę to śmiało próbuj.

Freddy

Dobra robota, nie wyzyskuja czlowieka i mozna solidna kase zarobic.

dayin

fima solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby