Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Okocha

Świetna ekipa, praca z dobrym produktem, można się rozwinąć, jak dla mnie dobre miejsce do pracy

Gacek

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków, człowiek wie co ma robić. Atmosfera git, zgrana ekipa.

tak
@Gacek

zgadzam się, dobra praca

Jakość naprawdę godna polecenia. Zero problemów!

Niko

logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Erazm

Kasa zawsze się zgadza. Urobiony po pachy ale zadowolony, montujcie sie

barnaba

pracuje tu od 3 miesiecy, wielka pomoc od managerow aby nauczyc sie zawodu, praca z cud sprzetem, płacą zawsze 15-go bez zadnej obsuwy, tyle ode mnie, atmosfera ...p o l e c a m

jacek

Ja zostawię tylko krótki komentarz - polecam!

Dawid

Dobre odkurzacze. Dobrze że zdecydowałem się na zakup.

Kroos

Podejście do klienta na duuuży plus. Polecam!

Legos

Warunki są ok, dużo się człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie.

eufemia

Pracowalam ,praca ciezka ale dla ludzi ktorzy wiedza jak to robic,pokazów w miare duzo sprzedazy troche mniej .W tej pracy trzeba budzic zaufanie aby z Toba rozmawiali .Jezeli chodzi o place to pracowalam troche za krotko ale i tak efekty byly zadowalajace,pozdrawiam.

D2D

(usunięte przez administratora). Na początku możesz nawet miesiąc tyrać i nic nie zarobisz! Produkt jest ok, ale system pracy i reszta dramat.

TZ
@D2D

No właśnie chodzi o to, że produkt nie jest OK. Kupiłem Kirby Avalir 2 w ubiegłym roku za 9 tysia brutto. Próbowałem kilka razy zmyć polerowaną gresową podłogę. Za każdym razem szlag mnie trafiał, bo po tym myciu musiałem zmywać po kirby parę godzin. Podsumowując: Avalir 2 to wielkie (usunięte przez administratora) nie warte nawet 1000 zł, co dopiero 9. Czy pracownicy firmy mają świadomość, że wciskają klientom to (usunięte przez administratora) No to najpierw niech spróbują umyć podłogę, o której piszę i dopiero przekonać klienta, że urządzenie jest super

@TZ

Każdy może wyrażać tutaj swoją opinię. Rozumiem, że Tobie produkt się nie sprawdził ale tak naprawdę jest wiele czynników, które mogły na to wpłynąć. Innym mógł produkt przypasować i są zadowolonymi użytkownikami. Nie uogólniajmy pisząc, że produkt się nie nadaje.

Bero

Pracuję dla Kirby od kilku miesięcy. Praca jest ciężka i wymagająca, ale za to bardzo dobrze płatna (jeśli wiesz co robisz i nabierzesz trochę doświadczenia, spokojnie możesz dostać 8-12 tysięcy za miesiąc). Praca polega na prezentowaniu i sprzedawaniu maszyn Kirby klientom. Dodatkowe benefity to między innymi wyjazdy, które odbywają się co cztery miesiące. Można je „wygrać” za dobre wyniki. Miejsca wyjazdów zmieniają się za każdym razem, ale są z reguły bardzo ciekawe (Indie, Stany, Holandia, Rosja, Chorwacja itd.). Praca na pewno nie jest dla każdego, ale pomaga się rozwijać (świetne szkolenia, wsparcie od bardziej doświadczonych pracowników, wiele spotkań z różnymi klientami) i czas bardzo szybko w niej leci:) PS tak, Kirby jest towarem drogim, ale za to bardzo wytrzymałym i skutecznym. Sam zdecydowałem się na zakup i jestem zadowolony. Komentarze o „naciąganiu emerytów” i „wciskaniu czegoś” muszą być pisane przez osoby które do końca nie zrozumiały sens pracy w Kirby, lub zwyczajnie sfrustrowane przez własne słabe wyniki w firmie. Pozdrawiam

bolo

AKWIZYCJA Odkurzacza za (usunięte przez administratora) koła . Odradzam nawet jechać na rozmowę kwalifikacyjna do Marek koło Wawa. (usunięte przez administratora)ludzi pretekstem pracy jako Kierowca kat B,oczywiście nie ma to nic wspołnego z praca kierowcy. I potrzeba mieć własne AUTO ;)

Dobry żart

Ogłoszenie na (usunięte przez administratora)to jest dobry żart. Praca nie ma związku z rolą kierowcy. Jako osoba która zmarnowała tam 2 tygodnie wiem jak to wygląda na prawdę. W skrócie - łazisz po domach jako akwizytor i wciskasz ludziom w cholerę drogi odkurzacz. Jeśli szanujesz siebie to nie marnuj swojego czasu na (usunięte przez administratora)spotkania w tej firmie. Możesz tam chodzić 3 miesiące i nie zarobić nic. Od początku będziesz słuchał tylko jak to może być dobrze, że możesz zarobić nawet 12k w miesiąc! Hahah dobre sobie. Pracuje tam paru wyjadaczy którzy mają już jakąś swoją bazę klientów i może są w stanie zarobić ze (usunięte przez administratora)tys miesięcznie. Generalnie nie polecam nikomu. Ani starym ani młodym. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można tam zacząć pracować. Dużo obietnic które na nic się nie przekładają. Powodzenia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kirby? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak płatne godziny co za tym idzie nadgodziny :) Masz z góry określoną podstawę za ilość spotkań (niedorzecznej ilości) i za to masz płatne. Nie obchodzi czy progi płacowe wyrobisz robiąc 24/7 cały miesiąc nie sypiając czy po 12 godzin przez msc, dostaniesz tyle samo.

Komandos76

Firma kibi mieszcząca się w markach pod Warszawą jest firmą w kturej chcesz pracować musisz mieć swoje auto i za swoje tankowania a narodowej nie odoprowadzają składek uważajcie na tych (usunięte przez administratora)

@Komandos76

@Komandos76 rozumiem, a co powiesz o obowiązkach pracowników? Firby zatrudnia kierowców, czy - jak tu pisano - okazuje się, że chodzi o sprzedaż odkurzaczy? Chciałabym mieć jasność. Z góry dziękuję.

@Sylwia

firma zatrudnia tylko "Akwizytatorów " sprzedających emerytą odkurzacze na roztocze i inne alergie za 10 tyś..... Praca polega na samemu umówienia się na spotkanie prezentacyjne w domu klienta i prezentacja odkurzacza...( pukanie od dzwii do dzwii , klatka po klatce) I pokazanie jakie to cudo i ma magiczne zdolnosci lecznicze i jak po zakupie się zmienia zycia... W skrócie prezentacja w stylu Telezakupów Mango...

Na rozmowę przyjechało okolo 15 panów myślac ze firma rekrutuje Kierowców , kazdy myslał ze chodzi o prace Kierowcy na miejscu niezłe zdziwko ze chodzi o pukanie od dzwii do dzwii i sprzedaż i prezentacje odkurzacza za XX koła.......

Sylwia

Osoby wchodzące na forum chcą poczytać o tym, jak się pracuje w Kirby. Takie linki nie mające nic wspólnego z pracą w firmie są dosyć mało pomocne. Wiesz może, czy Kirby szuka nowych osób do pracy?

Patrycja

@Mimi, czy Kirby oferuje wam pozapłacowe benefity? Jakiego rodzaju są to profity? Czy zapewniony jest pracownikom pakiet socjalny? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na te pytania. Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby