Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Igor

Jaką umowę dostaje się w firmie na początek?

Patrycja

@Mimi, czy mogłabyś powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? @Janek, nie twierdzę oczywiście, że nie jest tak jak mówisz ale chciałabym wiedzieć jak to dokładnie wygląda. Może ktoś z użytkowników skorzystał z opcji o której mówi @Janek? Czy udało Wam się umówić na rozmowę w ten sposób?

@Patrycja

Pracowałam tam rok temu i atmosfera była naprawdę fajna. Uprzejmi ludzie, fajni właściciele, wszyscy sobie nawzajem pomagają. Nie ma wyścigu szczurów :)

Patrycja

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy Kirby? @Janek, dziękuję za odpowiedź. Owszem, na oficjalnej stronie firmy jest zakładka Praca w której widnieje aktualna oferta zatrudnienia. Dla zainteresowanych podsyłam link: http://kirbypolska.pl/praca/ . Nie znalazłam jednak możliwości wysyłania formularza aplikacyjnego bezpośrednio do firmy ani wspomnianej przez Ciebie możliwości zapisania się na rozmowę. Mógłbyś doprecyzować co dokładnie miałeś na myśli?

@Patrycja

Z tego co widze na stronie to albo na samej gorze jest telefon i mail albo w zakladce kontakt

@Patrycja

Mozna sie umowic na rozmowe o prace tak mi sie wydaje

@Patrycja

Wydaje mi się, że wystarczy wysłać maila ze swoim CV z dopiskiem, że znalazłaś ogłoszenie na ich stronie www.

;)

Do głównego szefa Pana Mariusza W. idealnie pasuje powiedzienie: najgorzej jak się z dziada robi Pan.

@;)

A co masz na myśli? Najłatwiej to komuś nawrzucać anonimowo w internecie :) Jakieś konkrety poprosimy, bo powiedzenie, że z właściciela firmy z dziada się zrobił Pan niewiele wnosi do konwersacji o warunkach pracy u niego w firmie. A sam fakt zmiany z dziada na Pana jest pozytywny, bo świadczy o tym, że jego firma się rozwija i dobrze prosperuje na rynku.

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Mała020

Bylam wlasnie na rozmowie o prace. Nawet fajne warunki jak na poczatek powie ktos cos o tej firmie? Aktualne opinie mnie interesuja. Widzialam sympatyczni ludzie tam byli czekam na informacje.

Patrycja

Na stronie firmy ani na żadnym z wiodących serwisów z ogłoszeniami nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Czy któryś z użytkowników aplikował ostatnio do firmy Kirby? @;), czy jesteś pracownikiem Kirby? Możesz powiedzieć coś na temat atmosfery w miejscu pracy? Pamiętaj także, że zaakceptowałeś regulamin GoWork.pl. Rozumiem emocje, jednak nie używaj imion osób trzecich.

@Patrycja

Jest strona kirbypolska.pl tam chyba mozna sie zglosic i zapisac na rozmowe. Pozdrawiam

Ammo18

40 handlowców? widziałeś tu chociaż 20? ludzie jak jesteście na prawdę zdesperowani to idźcie pracować do maka czy kfc za 1600 i nie oczerniajcie tej firmy pisząc takie bzdury... pracowałem tu wiele lat ale niestety zaszły zmiany w moim życiu i musiałem odejść... firma jest uczciwa i wymagająca i nie oczekujcie, że ktoś wam zapłaci dobre pieniądze za nic nie robienie albo obijanie się. każdy w tej firmie pracował na siebie i to było dobre bo jesteś wynagradzany za swoje wyniki. były słabsze miesiące gdzie zarobiło się tylko 2 tys. ale o wiele więcej miałem miesięcy po kilkukrotnie więcej. jak ktoś szuka pracy by na prawdę się rozwinąć to ja ze swojej strony gorąco polecam. bądźcie fair wobec innych to inni też będą.

Patrycja

@Ona na jakim dokładnie stanowisku pracujesz? Ile trwa szkolenie wstępne? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Kirby? Wiecie może coś o aktualnych procesach rekrutacyjnych?

Ona

No to się pozmieniało i to dużo przynajmniej tam gdzie ja byłam. Maja 4 progi podstawy, minimum to 15 spotkań i nie wychodzonych od drzwi do drzwi a umówionych przez dziewczyny z telemarketingu. Widocznie zorientowali się że jeśli nie wprowadzą zmian to nikt nie będzie chciał pracować

On odpowiada jej

Pracowałem w kirby rok i trzeba chodzić od drzwi do drzwi żeby umówić sobie spotkanie, no chyba że coś się zmieniło od 2 tygodni i nagle tak jak pisze Ona spotkania są automatycznie umawiane. Ogólnie to ludzie mają dosyć takich pukaczy bo są ciagle atakowani przez innogy i internet/telewizję. Od 10 lat puka się te same mieszkania. zrobić 60 spotkań żeby dostać podstawę jest trudno. wystarczy że po przyjściu do biura zerkniecie na tablicę gdzie widać około 15-20 sprzedaży miesięcznie (na 40 handlowców) powinno wam dać do myślenia.

Ona

Wydaje mi się że Adam pisząc debil miał na myśli kwestie ze kolega Rob tam nie pracował a pisze o oszustwie co jest nie w porządku...ja w końcu poszłam tam na rozmowę i prawda jest taka że jeśli faktycznie chcesz to można zarobić. Szkolenie może i jest nie płatne za to że jesteś. Mają po prostu program który daje możliwość zarobienia i mnie się udało i wpadło mi kilka stówek na dobrą sprawę za nic. Nie ma też chodzenia od drzwi do drzwi tylko są umówione spotkania co jest na pewno plusem. Trzeba sobie po prostu zadać pytanie czy sprzedaż bezpośrednia jest formą sprzedaży dla mnie i tyle, a nie wypisywać o oszustwach

Ona

Ile tam pracowałeś? Nie zapłacili Ci? Wysłałam tam Cv i nie wiem czy dobrze zrobiłam

adam

ty, rob ,ty jakiś debil jesteś ,koniecznie trzeba cie znalezc i oddac w rece lekarzy

onpracA

Miałem rozmowe i jak to jest? Chodzenie od domu do domu czy tylko spotkania przez nich umawiane.

Janek

Pracuje w kirby kilka m-cy. Jestem mega zadowolony Atmosfera 10 Produkt 10 Kasa 8 ale idzie mi coraz lepiej I tak, to nie jest miejsce dla "ślizgaczy"

Konrad

Ludzie jak nie czytajcie umowy to tak jest. Poza tym jak myślicie, że dostaniecie 2500 za obijanie sie to powodzenia :) pracowałem 5 mies i byłem zadowolony

Wojciech

Nie polecam firmy od strony klienta, przedstawiciel słabo władajacy językiem polskim, zero wychowania, teksty ze jestesmy biedni bo pracujemy na etacie i nie kuopimy odkurzacza za 6 tysiecy to przegiecie.

gygu

@miek - ludzie powinni teoretycznie uczyć się na cudzych błędach, a niestety czesto tak nie jest. Nie wiem czemu. tyle sie mówi o oszustwach, że trzeba czytać umowy i w ogóle być czujnym. a ludzie naiwni sa

miek

@andrzej ludzie chyba umów nie czytają. Mimo, ze jest już XXI wiek i tyle się mówi o czytaniu umów, to mam wrażenie, że i tak w dalszym ciągu robią to bardzo pobieżnie i potem właśnie są takie narzekania....

andrzej

A jakie warunki miałaś na umowie @Kasia? przecież nikt nie może ich zmieniać sobie od tak

Uwaga! nie polecam i przestrzegam! Kłamią że jest podstawa, kłamią że są umówione spotkania, kłamią że nie chodzi się od drzwi do drzwi, kłamią z ilością sprzedaży - zawyżają, prowizja od sprzedaży jednego odkurzacza za 10 tysięcy to tylko 10 % minus podatek !! zakup ze stanów tego kosztuje 3 tyś reszta idzie do szefostwa ! 5 gęb do wykarmienia z mojej sprzedaży a klient dostaje 10 kilowego grata! Zgłosiłam firmę do skarbówki!!!

He
@Kasia

Dzięki za info bez sensu w takim razie tak chodzić

janas
@Kasia

jesteś najlepsza! ja też cię kiedyś podam nie koniecznie do skarbówki

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby