Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Xawi

Zakupiłem odkurzacz około półtorej roku temu i nie mam dalej mu nic do zarzucenia, działa nadal tak samo dobrze jak na prezentacji, nie ma problemu z wyczyszczeniem praktycznie żadnej powierzchni.

Damian

Wypłata zawsze na czas, czarno na białym, zawsze wiadomo ile powinno się dostać Firma oferuje szkolenia ze sprzedaży, mi na przykład pomogły się wgryźć w temat. Fajna wypłata zdobywanie doświadczenia i całkiem niezła robota, polecam

Praca trochę wymagająca, trzeba się trochę znać na tym jak rozmawiać z klientem, ale wszystkiego przychodzi z czasem, trzeba próbować.

Aga

Denerwowałam się trochę rozmowa kwalifikacyjną ale jak się później okazało nie potrzebnie, rozmowa kwalifikacyjna poszła bardzo dobrze, otrzymałam pracę i pracuję już 6 miesiąc. Warunki zatrudnienia są bardzo fajne, wszystko w dobrej atmosferze i nikt nie naciska jak czasami jest gorszy miesiąc. Jak dla mnie super

Juras

Polecam produkt, sprawdza się tak samo dobrze jak na prezentacji Cicho pracuje a sprząta całkiem dobrze Jestem zadowolony z zakupu

Marcel

Słyszałem sporo komentarzy że praca w akwizytorce to trudna sprawa ale sprawdziłem i wcale tak źle nie było szczególnie że ja bardzo lubię kontakt z ludźmi i mógłbym rozmawiać z klientami godzinami : ) Jak ktoś wie o co chodzi to na pewno będzie miał fajne wyniki.

Klaudia

Moja praca w firmie kirby trwała przez ponad rok i 8 miesięcy, firma faktycznie płaci bardzo dobrze. Bardzo ważne było dla mnie zdobycie doświadczenia w relacji z klientami i sprzedażą i te doświadczenie mogłam tutaj zdobyć. Polecam i pozdrawiam

Chungus

Praca dla Kirby - super Unormowane godziny pracy fajna płaca i rzeczowe szkolenia, nie mam się do czego doczepić

Teresa Sójka

Prowadzimy mały hotel w Karpaczu 37 pokoi i kupiliśmy odkurzacz specjalnie do wykładzin które mamy w większości obiektu. Sprzęt naprawdę warty polecenia

IGNASZIO

Czytałem trochę opinii bo się trochę wahałem i teraz mogę polecić porządny sprzęt

Miłowacki

Dobry sprzęt -Mocny silnik -Lekki -Cichy -nie rysuje podłogi kółkami -szybciej się sprząta 10/10 : )

KING

Myślę że jeden z lepszych pracodawców jeśli chodzi o sprzedaż akwizytorską Daje zarobić, a nie ochłapy jak to dostałem we wcześniejszej firmie. Jak dla mnie bardzo fajne wrażenie

Romano

Porządna i wypłacalna firma, nie ma żadnych wątpliwości co do wypłaty. Jak się umie sprzedawać to można robić nawet po 40 spotkań zakończonych sprzedażą Mi tam pasuje

Michałowski

Porządny sprzęt, całkiem sporej mocy a do tego wcale nie jest ciężki. Ogólnie ja jestem zadowolony, dywany z długimi i krótkimi włosami to nie problem, nic się nie blokuje i działa jak powinno.

Krystian Mikulski

Pracę w Kirby wspominam bardzo dobrze, wszyscy z dystansem można pożartować i co najważniejsze służą radą dla nowych osób.

Robert Małopolska

Bardzo dobry sprzęt, można porządnie odkurzać, wydaje się że odkurzacz to odkurzacz ale tym jestem serio zaskoczony.

Kacper

PODSUMOWANIE MOJEGO 2 LETNIEGO OKRESU PRACY DLA KIRBY -Praca z fajnymi ludźmi, jak nie załapiesz wszystkiego na szkoleniu to też ktoś podpowie Ci jak działać żeby ładnie sprzedaż szła -Firma dba o pracowników, zawsze można się dogadać -Sam sprzęt mają też bardzo dobry, widziałem na szkoleniu i nie jest to budżetowy odkurzacz z chińskiego bazaru, uzwojenie z grubej miedzi i porządnie ułożyskowany silnik, na mechanice się znam i mogę powiedzieć że porządna konstrukcja, a wiadomo że jak sprzęt jest porządny to sprzedaż sama idzie.

Jęczara

Myślałem na początku że lepszy będzie jakiś robot do sprzątania, ale nie jest to to samo. Odkurzacz z porządnym silnikiem, dobre ssanie i nawet cicha praca jak na silnik takiej mocy Robot sprząta sam ale na pewno nie na tyle dobrze jak te odkruzacze

Agata Muller

Myślę że sprzęt bardzo dobry poradzi sobie w każdym miejscu w domu i można nim praktycznie wszędzie wjechać. Do dywanów bardzo dobry Polecam

Maciej Lubawski

Moja pierwsza praca jako akwizytor, jestem z niej zadowolony. Przez około miesiąc na początku sprzedaż ledwo wychodziła i było jej bardzo mało, ale po 4 miesiącach już leciałem jak burza : )

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby