Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Krystyna

Pracowałam W TDS Wojno gdzie prezentowałam klientom jak działają te odkurzacze, sprzęt jest godny polecenia, cichy, solidny silnik dużej mocy i na pewno dobry sprzęt na lata.

Lewandowski Jan

Do odkurzacza dostałem złotą kartę ale odkąd mam odkurzacz wszystko działa jak należy. Odkurzacz ma swoją cenę ale jednak to dobry sprzęt i porządna firma

Majewski

Prowadzimy prywatną szkołę muzyczną więc każda sala dodatkowo wygłuszona jest wykładziną, łączna powierzchnia wykładzin to ok 700m2 trudno jest to wszystko posprzątać zwykłym odkurzaczem, wybraliśmy produkt od kirby po ma opinię instytutu alergologii i świetnie radzi sobie nawet na takich powierzchniach. Pozdrawiam -Marcin Majewski

Patryk Wysocki

Przeprowadziłem się do Warszawy z Suwałk i trochę zajęło mi ogarnięcie wszystkiego na miejscu, szkołą dla dzieci, mieszkanie i praca. Trudno było to wszystko pogodzić ale jakoś się poukładało, firma zaoferowała stabilne zatrudnienie i z opinii wynikało że pracuje się tam całkiem nieźle, wysłałem cv i zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną Opinie faktycznie się potwierdziły, umowa stała kasa i można się dalej rozwijać.

Dobrzyń Michał

Pracowałem w wielu firmach i wiem jak wygląda praca przy sprzedaży akwizytorskiej, wyścig szczurów, każdy musi zarobić dla firmy jak najwięcej żeby być ulubieńcem szefa. Tutaj tego nie ma, jeśli idzie słabiej to zawsze ktoś coś podpowie co można zmienić żeby było lepiej, współpracownicy są mili i pomocni a atmosfera przyjazna. Polecam

Piotr Kołodziejczak

Pracując w kirby nauczyłem się pracy z klientem, sama praca jest bardzo łatwa i głównym zadaniem jest prezentacja produktu dla klienta. Praca daje możliwość zarobienia fajnych pieniędzy i pracy w miłej atmosferze

Aga Grabowska

Pracuję w firmie kirby od 2020 lubię tą pracę, firma daje możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia a do tego kasa wpada całkiem niezła. Szczególnie że sprzedaże robię po 50-60 miesięcznie a jak są wyniki to jest i kasa

Kasia R.

Sporo myślałam nad zakupem odkurzacza od nich w końcu trochę jednak kosztuje. Zamówiłam wizytę i następnego dnia odwiedził mnie sprzedawca, sprzęt faktycznie sprawdzał się tak jak czytałam.

Kamil Rozwała

Moja kariera w firmie kirby trwała 6 lat i wspominam te czasy bardzo dobrze, są klienci który zapadają w pamięć aż do dzisiaj :) Pracując można było się załapać na obiad który zaproponował klient, niektórzy potrafili się nawet oburzyć gdy się im podziękowało. Co do sprzętu to myślę że jest na tyle dobry że na prezentacji wystarczy zapytać klienta na czym chciałby sprawdzić odkurzacz i wtedy widzi że to nie kasa w błoto

Olszewski W.

Zakupiłem odkurzacz 3 miesiące temu bo pomimo że kosztują więcej to mają bardzo dobre opinie. Konkretnie mam model Avalir 2 i sobie chwalę, odkurzacz ma spory silnik więc i porządnie sprząta.

Jaśniewski Dominik

Mogę polecić zarówno sprzęt jak i firmę sprzęt jest dobry, mocny silnik cicha praca. Firma natomiast obecna już w Polsce stosunkowo długo, mam jakieś tam porównanie warunków pracy bo kirby to już 3 firma w której pracuje i zdecydowanie myślę że jedna z lepszych.

Milczarek Wojtek

Miałem okazję pracować w firmie od roku 2019 Myślę że to jak wygląda ta praca każdy wie, trzeba odwiedzać klienta który jest umówiony wcześniej. Co do sprzętu to faktycznie sprzęt jest bardzo dobry pracuję z nim na każdej prezentacji więc wiem z czym mam do czynienia i mogę polecić.

AlbertO

Firma sprzedaje produkty poprzez sprzedaż akwizytorską ale to gwarancja że to urządzenie od dystrybutora. Sama firma zatrudnia sporo osób, pracodawca też przyjazny człowiek i można zawsze zagadać bez problemu. Firma godna uwagi jak dla mnie szczególnie za to że można mieć elastyczne godziny pracy

Handlowiec

Miałem spory wybór firm do których chciałem aplikować i napisałem m.in do Kirby bo mają sporo pozytywnych opinii. Faktycznie jedna z lepszych firm, myślę że jak ktoś szuka pracy w takim charakterze to warto spróbować.

Papito

Jeśli ktoś jest bardziej otwarty na ludzi i wie jak sprzedawać to będzie to praca dla niego.

Damian Potomski

Zdecydowanie pracodawca na 5 gwiazdek, dla firmy przed wynikiem stoi pracownik i firma o tego pracownika bardzo dba, kasa to tutaj duży plus jak dużo osób wspomina.

Mielarczyk Filip

Pracuję już dokładnie za miesiąc 2 rok, warunki pracy myślę ze całkiem dobre, ja jak szukałem pracy to powiedziałem sobie że najważniejsza atmosfera bo nawet za nie wiadomo jak wielkie pieniądze praca w złym środowisku będzie męczyć i tutaj tą dobrą atmosferę znalazłem a na kasę też nie narzekam

Kamil Kukaz

Szukałem firmy gdzie sprzedaje się poprzez akwizytorkę bo szczerze mówiąc to prosta i łatwa kasa ale szukałem czegoś po czym jak to komuś sprzedam żebym nie musiał bać się wyjść wieczorem z domu. Sprzęt jest dobrej jakości, ma ciekawą technologię i sporo funkcji i faktycznie płaci się za dobry odkurzacz na lata. Ja mogę zarekomendować

Emil Warakomski

Kilka osób polecało mi właśnie odkurzacze od nich że podobno nadają się do mieszkania i do większych miejsc. Sam sprzęt solidny, plastikowe elementy dobrze spasowane i nic nie odstaje. Sam odkurzacz pracuje cicho i jeśli ktoś ma sporo dywanów to sprząta się znacznie szybciej

Nataniel G.

Przez te 3 lata zdobyłem sporo doświadczenia. Miesięcznie potrafiłem wykonać około 45-55 realizacji bez jakiegoś potężnego latania. Więc jeśli ktoś szuka pierwszej albo nowej pracy to szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby