Opinie o Metalis Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Metalis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalis Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalis Polska Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Były pracownik Nowy wpis

Szału nie ma, stary pracownik dybie a młody na 1 zmianę zasuwa bo kierownikowi meble do kuchni robi. Kierownik produkcji proboje robić dobre wrażenie, ale nie wychodzi mu, ten z narzędziowni to chodzi i głupoty wygaduje gorsze niż dzieci w podstawówce. Generalnie jeśli lubisz włazić komuś w tylek to w tej firmie zrobisz karierę uczciwymi ludźmi tylko pomiatają.

frank

jest ok - a malkontenci zawsze sie znajda

Hanna
@frank

A co konkretnie jest ok? Możesz rozwinąć?

@frank

Nie jest ok. Na 15 osób na produkcji przypada z 6 osób z jakość i do tego kilku kierowników, i ludzi którzy się bląkają i nie wiedzą gdzie sie chować. Nie polecam

A czemu to takie jakieś zdezorganizowane jest?

@Anna

Bo dyrektor lata od 8 do 18 jakby miał w tym cel. Każdy go kłamie i myśli że jest super ale nie jest. (usunięte przez administratora) nie polecam bo nie które Panie mają wyłączność . Uciekam za miesiac:)

Co to znaczy, że mają wyłączność w sensie, że na co, bo niestety z kontekstu nie załapałam

@Anna

W kontroli pracuje jeden Pan który lata tylko za jedną panią A resztę produkcji ma głęboko. Szefostwo o tym wie ale nie widzi problemu. Tu problem goni problem. Jestem już po 2 rozmowach i nie będę czekała aż się pogorszy. Jeszcze trochę to biura zagonią na prasy bo itak nic nie robią. Każdy lata na papierosa kiedy chce, na stołówkę to jogurcik to kanapka A jak z produkcji ktoś się oddali to zaraz pretensje. Nie polecam za atmosferę i zebrania przed praca gdzie traci się nawet po pół godz żeby kierownik podpytał kto co robił na weekend A potem ma pretensje że mało zrobione.

No troszkę zbyt luźno to wygląda. Czyli czekaj wyniki finansowe przy takim działaniu mocno firmie lecą? Bo mimo wszystko wypłatę macie wciąż tę samą tutaj, tak?

Ja Nowy wpis
@Anna

Wypłata ta sama bo każdy robi z dyrektora idiote. Myśli że jest super A każdy go kłamie. A co do wyników pewnie ci co się mają napchac się napychaja. Ja jestem na produkcji ale słyszę że na około lepiej traktują ludzi. Jacek na prasy bo itak nic nie robi i może plan zrobimy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Metalis Polska Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Słabo. Kierownik pyta o wszystko po czym proponuje minimum i gruszki na wierzbie po okresie próbnym ale słowa nie dotrzymuje. Nie polecam

Czesław Nowy wpis

A uwzględnili te obietnice w umowie o pracę, którą podpisałeś? Zresztą, jeśli się nie mylę, umowa ustna jest tak samo wiążąca, jak pisemna. Co miałeś obiecane po okresie próbnym?

Jakie godziny pracy obowiązują w Metalis Polska Sp. z o.o.?

6-14, 14-22, 22-6, z tym że nocki na wybranych działach i wedle zapotrzebowania.

Dariusz

Jakie działy mają nocki?

Dariusz

A jak wygląda sprawa z odpoczynkiem po nocy? Macie dwa dni przerwy czy tylko jeden?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Metalis Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Metalis Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Większość jest zwalniana, powodem jest bardzo często JJ.

Heniek

I dobrze że już go nie ma.

Ktos

Nie polecam.Kierownictwi boi się o swoj tylek i nie traktuje pracowników w porządku.

Ola

Witam, proszę o opinię na temat aktualnej atmosfery pracy w firmie?

Ozy
@Ola

Wszystkie opinie o atmosferę są wciąż jak najbardziej aktualne i nic długo,a nawet bardzo długo się nie zmieni.

Ludzie zaczynaja uciekać po ostatnich podwyżkach, więc nie najlepiej tam. Za dużo ludzi w kontroli jakości, w biurach. Kogoś trzeba utrzymać kosztem kogoś. Nie polecam i uciekam również

Gosia

Jaki jest styl zarządzania kadrą w firmie Metalis?

Frank
@Gosia

Hahaha styl zarządzania,tu nie ma żadnego stylu ewentualnie styl TRAGICZNY

Jakie narzędzia pracy zapewnia Metalis Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

W tej firmie nie można liczyć na nic

Kobita

Firma nie zapewnia zadnych narzedzi. Sluzbowe auta tylko dla dyrektora i kilku kierownikow. Podwyzki indywidualne dla wybranych kolegow. Pracuje kilka lat ale nie ma sensu na dluzej tam sie zatrzymac. W poprzedniej pracy mialam lepsze pieniadze ale zmienilam prace bo ponoc atmosfera ok ale to nie prawda. Uciekam. Nie polecam

@Kobita

Również nie polecam. Podwyżki po koleżeńsku, myślałam że tu będzie lepiej ale po cichu uciekam. Trzymać się z daleka

Kilo

Jaka jest tutaj startowa stawka operatora pras?

@Kilo

16 zł brutto

Igor

Czy każdy ma zapewnione te szkolenia ?

@Igor

To zależy od kierownika kogo skieruje na szkolenie :)

Czy firma Metalis Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firma w całości finansuje kurs z egzaminem na suwnice i wozek widłowy udt, bez podpisywania umowy lojalnosciowej.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Metalis Polska Sp. z o.o.? Ktoś coś?

W tym zakładzie nie ma takiego systemu , Praca w narzędziowni 2 zmiany, dla wybrańców 1 zmiana. Produkcja 2 zmiany i zje....a atmosfera, na dzień dobry otrzymasz jakiś (usunięte przez administratora)pseudonim

Mieczysław
@Anonim

Na forum nie używamy obraźliwych wyrażeń, nawet w skrótach. Twoja opinie jest niezgodna z regulaminem. Możesz dokładniej napisać co spowodowało Twoją opinię?

Ktoś
@Anonim

Produkcja 3 zmiany, a atmosfera będzie jeszcze gorsza bo pani W. wraca ze zwolnienia

@Ktoś

3 zmiany Ale nie dla nowych pracowników, albo po znajomości dostaniesz nockę.

Jak tam atmosfera w firmie ?

Ktoś
@Paweł

Gorzej niż źle

Luidzi

Może czas zacząć od siebie żeby poprawiła się atmosfera?

Tomi

Wielki minus za atmosfere !

nininini

WItam na jaką stawke można liczyć w firmie metalis

ktos

Witam jak wyglada atmosfera i zarobki w tym zakładzie?

sąsiad

obiektywnie: OK z minusem. (minus za wszechobecne oczy \\\"Wielkiego Brata\\\" - czyt. kamery,które są na każdym kroku, za maszyny z minionego tysiąclecia i za szefostwo, które nie do końca wie co się dzieje w firmie, a grają mądrych.... no ale taka ich rola.)

Zostaw merytoryczną opinię o Metalis Polska Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Metalis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalis Polska Sp. z o.o.?

Metalis Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Strefowa 6
    58-200 Dzierżoniów

Metalis Polska Sp. z o.o.