P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof

Lublin

Opinie o P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof

KRIS 2015-09-29 13:47

Niestety współpracowałem z firma P.U.H. Adabud Krzysztof Fedyk w roku 2014. Wykonałem wszystkie prace zgodnie z terminami, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy w sumie 34 132,50 zł. Pan Krzysztof Fedyk obiecuje, że zapłaci jednak tego nie robi. Po pewnym czasie przestał odbierać telefony. Na jego budowie nie obowiązywały przepisy BHP. Wszystkim, którzy myślą o współpracy szczerze odradzam współpracę. Pan Krzysztof posiada także inną firmy: Adabud Sp. z o.o. Jeżeli ktoś nie wierzy zapraszam do kontaktu osobistego. Z tego co wiem nie tylko mi Pan Krzysztof zalega z płatnościami. Ja już sprawę skierowałem do firmy windykacyjnej. Niestety sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.
Firma KRIS
Fuck 2017-04-02 11:29
To pseudo firma...Facet zatrudnia ukraińców bez pojęcia o robocie i jeszcze im nie płaci,co się dziwić że mur który miał stać lata...po 8miesiącach się sypie....
ja 2017-06-21 23:22
nie pal tyle jaki mur ta firma stawiała ??? co ty bredzisz komu nie zapłaciła to bzdury wyssane z flaszki ty pijaku zapleśniały
Zostaw swoją opinię o P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof