Opinie o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janusz Trznadlewski Grott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Janusz Trznadlewski Grott o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

Mariusz

Witam w tamtym tygodniu skończyli mi hale 20x12 trwało to ok miesiąca ale sie udało termin tez był przeciągnięty o 2 miesiące ale stoi i w sumie to jestem zadowolony oczywiście jakbym chciał sie czepiać to bym to robił ale zdawałem sobie sprawę ze cena była dobra wiec trzeba było na niektóre życzy oko przymknąć pozdrawiam mariusz

@Mariusz

umnie juz pół roku temu maiała stac hala i nic sie nie ruszyło , ale zgodnie z papierami to zrobił i wszystkie papiery dostarczył panu?

@Mariusz

a moze mi pan wysłac zdjecia jak wyglada u pana ta hala?

Prosze o mail to wyślę

@Mariusz

Wyślę panu zdjęcia zadzwoni pan to pogadamy

moze pan wysłac radek1322@o2.pl

Dotarły te zdjęcia

Soniaaa

Witam jestem z powiatu sandomierskiego

@Soniaaa

to ten człowiek ma siedzibe gdzies w sandomierzu

Soniaaa

Witam wszystkich pokrzywdzonych. Szukam jakiegos adresu do tego kłamcy czy ktos moze mi pomóc Gdzie mog€ go znaleść?

@Soniaaa

a moze pani powiedziec z jakiego powiatu pani jest?

Soniaaa

Witam wszystkich oszukanych u nas podobna sytuacja podpisana umowa wpłacona zaliczka a póżniej zaliczka na tanszy materiał blachę. A jak dzwonimy nikt nie odbiera gdzie go szukac ci to za człowiek?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Janusz Trznadlewski Grott? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mały

to niech pan wysle zdjecia tej hali u mnie juz pół roku temu miałą stac i nic nie zrobił ten oszust i kłamca,

Masakra

Masakra co tu czytam jak paskudna jest zawiść ludzka. U mnie hala stoi cudowna taka jak chciałem nie mam nic do zrzucenia ! Brawo i oby tak dalej jak ktoś chce zobyć niech pisze zaprosze do siebie i pokaże wszystko zgodnie z planem

Flor

Witam. Zostałem oszukany przez Pana Janusza pisałem już o tym wcześniej. Zamówiłem hale u innego producenta, jednak zaoferowałem Panu Januszowi by zamiast oddać zaliczkę na którą czekałem kilka miesiecy , dokręcił płytę warstwową do konstrukcji i bedziemy kwita . Ewentualnie jeżeli nie ma kasy niech odda samochod stal czy cokolwiek warte 20 000 . Pan Janusz na to przystał ale i tak nie podjął się pracy. Chciałem mu iść na ręke ale on i tak mnie oszukał. Obecnie prowadzę rozmowy z programem UWAGA chciałbym nagłośnić temat Pana Janusza w telewizji, zgłosiło sie do mnie kilka osób chętnych do współpracy, redakcji temat się podoba. Pan Janusz nadal oszukuje ludzi jego ogłoszenia są ciągle w internecie, myśle ż eprzez ten program ostrzeże dalszych chętnych na współpracę z GROTT. Szukamy chętnych do współpracy. piszcie na maila ekrzesla@gmail.com

@Flor

Witam pana wyglada na to ze ja tez się dałem wkrecic w gry tego człowieka czekam jeszcze max 2 tygodnie i wezmę się za niego i jedli się nie wywiąże to się przyłącze do pana takie dziady nie mogą prowadzić firm i męczyć ludzi do okoła nie nadajesz się do prowadzenia firmy to idź do roboty panie Janusz

@Marcin

nie do roboty tylko do wisły z mostu nie do roboty tylko do wisły z mostu

@anonymous

według mńie facet ńiema za grosz rozumu jak można wźiąć kase i ńic ńie robić ale kiedyś śię doigra z tą telewizją to dobry pomysł

@Marcin

i jak wyglada u pana sytuacja?

@Marcin

moze pan powiedziec jak sie toczy sytuacja z tym kłamca?

@mały - bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w GROTT Janusz Trznadlewski. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

mały

moze ktos napisac gzie robi ten oszust i kłamca,?

trapez

pisz na mail

mały

jaki pozew na czym ma polegac?

Trapez

Tata z mama składają pozew zbiorowy kto chętny ? stylchuck@gmail.com

@Maria jak wygląda poziom usług świadczonych przez GROTT Janusz Trznadlewski? Napisałaś, że nie ma rewelacji - mogłabyś podać więcej szczegółów? Na pewno osoby zainteresowane na tym skorzystają

Maria
@Karolina

Witam .Jeśli chodzi o rewelacje to miałam namyśli organizacje pracy .możemy porozmawiać tel. lub email proszę podać.

mały

jakies postepy macie z tym oszustem czy dalej czekacie na budowe?

Maria
@mały

Witam .u nas prowadzi budowę ale trzymamy tego pana w ryzach .w sobotę zakończył jakiś etap .Resztę elementów zwozi na plac budowy .Rewelacji nie ma ale się stara . Mimo to proszę uważac .

@Maria

witam, a moze pani powiedziec gdzie to jest ta budowa? odemnie nie odbiera tel.

maria

Małopolska pod krakowem

@maria

witam. wybudował u pani juz ta hale ten oszust?

jaro5

Też jak tu wyżej piszący zostałem naciągnięty przez p.Trznadlewskiego na zaliczke na budowę hali,termin realizacji minął w 2016 r.a p. Janusza ani "widu,ani słychu "brak kontaktu. Myśle,ze może powinniśmy zacząć działać jakoś w grupie.ma ktoś jakis pomysł. Mam kontakt z jeszcze jedna osoba naciągnięta przez tego p.

Mati
@jaro5

Też się nabrałem u tego oszusta napisz do mnie na maila może zadziałamy razem carmati1987@poczta.fm

Kochanka

Ciekawe czy zona wie o jego kochanka jak jezdzi po polsce do klientów

Pozytywne opinie tylko żona wystawia posługuje się magistrem a nie ma pojęcia o swojej wykonywanej pracy

hala
@8641413036

budował u pana hale i wywiazywał sie z terminem czy zwlekał?

anna

super firma nam stawiał wiate jestem bardzo zadowolona wszystko szlo zgodzie z planem firma godna poleceniu

MAŁY
@anna

dlaczego pani pisze głupoty ze wszystko idzie zgodznie z planem jak on zawsze przeciaga terminy u mnie przeciaga JUZ DWA MIESIACE ?

Oszukany

Czytając te wszystkie posty stwierdzam że chyba sam Pan Janusz je piszę i sobie słodzi :). Wiaty stawia , jest bardzo uprzejmy ale jest jedno pytanie za czyje pieniądze i czyja praca ? Wysyła ludzi do pracy i im nie płaci a puzniej nie odbiera telefonu . To jest zwykły kretacz dam padłem ofiara przekrętu tego człowieka. Jak ktoś chce zostać OSZUKANY !!! na kasę jak najbardziej polecam

em
@Oszukany

Potwierdzam w 100% ,to naciągacz z wielką wyobrażnią.Myślę , że p Janusz wreszcie trafi na *swojego*

@Oszukany

Janusz ma bardzo dobry baier ale kto jego pozna to inwestora spotyka nie szczęście. Wykonuje konstrukcje halopnicza nie patrzy w projekt tylko ma własną koncepcję budowy. Nie należy słuchać w każde jego słowa bo mòwi nie prawdę.

Mzpopo

Witam moją opinią odnośnie tego wykonawcy fatalna i pewnie finał odbędzie się w sądzie Podczas pierwszej wizyty i planowaniu jej rewelacją tak pięknie opowiadał no super podjęliśmy decyzję o budowie hali ok1600m2 podpisaliśmy z tym panem umowę z terminem oraz została wpłacona zaliczka no i zaczyna się akcja czyli brak kontaktu zero odzewu z jego strony raz się tylko dodzwoniłem z miesiąc temu i obiecał że jest ok i za parę dni będzie w mojej okolicy ,kĺamał kontaktu brak takim razie zostaje tylk zgłoszenie tej sytuacji odpowiednim organom moze się zaliczkę odzyska do Z terminem można się już pożegnać bo to nie realne wykonac do grudnia Przykra sprawa z tą firmą jak się coś wyjaśni to to opiszę

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Trznadlewski Grott - Święcica

• Jak się pracuje w Janusz Trznadlewski Grott?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Trznadlewski Grott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Trznadlewski Grott?

Janusz Trznadlewski Grott
1.6/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 68A
    27-641 Święcica