Opinie o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janusz Trznadlewski Grott. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Janusz Trznadlewski Grott o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Trznadlewski Grott w Święcica

@Smoła Nie rozumiem. Czego miałbyś się obawiać? Poza tym, widocznie źle Cię zrozumiałam. Bo tak jak teraz czytam Twoją opinię, to mam wrażenie, że napisałeś ją jako klient firmy Grott, a nie pracownik, za którego Cię wzięłam początkowo, tak? Jeśli możesz napisać, czy mam rację, żeby wszystko było jasne, to będę Ci wdzięczna.

Czy ktoś mógłby napisać jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Janusz Trznadlewski Grott? Czy coś się zmieniło względem poprzednich opinii? Jeśli tak, to na lepsze, czy na gorsze? Zachęcam wszystkich do wypowiedzi.

Smoła
@Karolina

Witam. Jak narazie wszystko w porządku i w terminie uzgodnionym

Zastanawiająca jest cisza na tym wątku, ponieważ firma Janusz Trznadlewski Grott zdaje się funkcjonować w sposób normalny. Może ktoś z Was posiada zatem aktualną wiedzę na temat tego, jak wygląda sytuacja tego pracodawcy? Szukają teraz nowych pracowników?

@864-141-30-36 Twierdzisz, iż firma Janusz Trznadlewski Grott ucieka się do oszukiwania pracowników - stawiasz zatem poważne zarzuty wobec nich. Czy w związku z tym możesz podać nam jakieś argumenty, które by za tym przemawiały? Pracowałeś w wyżej wymienionej firmie? @Henryk Co masz na myśli, pisząc, że firma nie należy do idealnych? Twój post może niewiele mówić innym użytkownikom, więc warto, byś go rozwinął.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Janusz Trznadlewski Grott? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Henryk

Może firma nie jest idealna ale przesadzacie z tymi oszczerstwami!!

864-141-30-36

Firma się otrzymuje wyłacznie tylko z przekrętów i oszustwa 16 lat działa a nie posiada konta. Komornicy nie mają z czego długu ściągać. Takie firmy tylko w Polsce działają.

Heniek

Tak rzadko piszecie, że wyglada na dobrą pracę.

Czy firma normalnie działa?

@Zainteresowany

firma działa normalńie tylko ludzie czekają długo

czy ktos moze powiedziec co sie dzieje z ta firma gdzie pracuja?

Soniaaa

Podobno firma jest na urlopie cały styczen

@Soniaaa

kto takich głupot pani naopowiadał cały czas pracuja,

soniaa
@anonymous

A mogę wiedziec gdzie aktualnie pracują?

EG
@Soniaaa

Ta FIRMA jest na URLOPIE cały rok ,p Janusz przyjmuje tylko zaliczki i oferuje stal w konkurencyjnej cenie, a póżniej brak kontaktu

Soniaaa

Ostatnio nic na placu nie ma i nikogo. .Przejeżdzam dwa razy na dzień tą drogą i nic tam się nie dzieje Podobno w Gojcowie robią ale nie wiem czy to prawda.

wie ktos co sie dzieje z ta firma czy robia gdzies?

Soniaaa

Tak jak pisałem nic na placu od dwóch tygodni sie nie dzieje nawet dzwigu juz nie ma to juz jest koniec nie ma juz nic

Flor

Witam. Wracając do tematu z przed kilku miesięcy z programem Uwaga potrzebujemy jeszcze 5 oszukanych osób. Mail ekrzesla@gmail.com Na Facebooku będzie założone konto dotyczące firmy Pana Janusza tam będziemy dodawać opisy i przebieg "budowy" hal przez Pana Janusza. W ten sposób informacje na temat Pana Janusza będą bardziej dostępne dla osób chcących budować z tą firmą.

Soniaaa

Witam czy ktos wie gdzie ta firemka pracuje proszę o kontakt

On

Czy ktos może wie gdzie oni jednak pracują? Bo pan Janusz nadal nie odbiera telefonu? Będe wdzięczny

Soniaaa

Praca firma jaka firma tam nic sie nie dzieje pozamykane brak zleceń wszyscy juz wiedzą na jakich zasadach pracowała ta firma

mały
@Soniaaa

ta firma jest gdzies stawia hale, ten adres na pieczatce to jest jakis stary plac maja gdzies nawa baze tylko nikt nie wie gdzie,

Olek

Co słychać w firmie? Warto starć się o pracę w firmie?

@Olek

Przecież czytasz pan wpisy to chyba wiadomo wszystko

moze ktps napisac jak wyglada u was sytuacja z budowa bo u mnie postawił troche i dalej stoi budowa,

Zbych
@anonymous

Prosze do niego dzwonić jak zaczął to i skończy prosze tylko sie nie unosić nerwami no to tylko pogorszy sprawę podobroci panu zrobi

Mzpopo
@anonymous

Ludzie to jest oszust opanujcie się poznałem tego Pana i jest świetnym manipulatorem jak mu tak ufacie przyszli inwestorzy to od razu zapłaccie z góry na pewno będzie ok i jeszcze okazyjnie dopłaccie to stal lepsza załatwi w super cenie oszukał za dużo ludzi i za to odpowie w tym nowym roku 2018

Skończył u was

Soniaaa

Chciałabym się przyłączyc do programu uwaga i jesli ktos ma namiary na ludzi pokrzywdzonych to moze razem jakis pozew rłożymy przeciez nie darujemy mu maszych pieniedzy

@Soniaaa

Prosze podać maila do siebie

@Jan

piotr.slaby@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Trznadlewski Grott - Święcica

• Jak się pracuje w Janusz Trznadlewski Grott?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Trznadlewski Grott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Trznadlewski Grott?

Janusz Trznadlewski Grott
1.6/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 68A
    27-641 Święcica