Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Lolek

Czy te e-rowery dla pracowników (wymieniane w ogłoszeniach o pracę jako jeden z benefitów) są dostępne przez cały rok? W razie potrzeby można tak stale dojeżdżać do pracy?

Handlowiec

Jakieś opinie nt pracy w sprzedaży? Widzę co chwilę ogłoszenia na handlowców do różnych działów i się zastanawiam czy taka rotacja czy może tyle pracy że potrzeba ciągle nowych ludzi? Jakieś przecieki ile można zarobić i czy dają auto?

TIOLEMIKEJ

Dlaczego ciągle poszukują na stanowiska inżynierskie ? np. inżynier jakości oferta aktualna cały czas?

Firma BMZ Poland rekrutowała na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 7500 .

????

Jeżeli pracujesz w jednym tygodniu 60 godzin, w kolejnym 48 ,i tak przez miesiąc, to na stawce podstawowej po okresie 6 miesięcy i przy założeniu iż dostałeś obie premie ... to tak brutto można tyle zarobić

@????

A jest możliwe dostać miesięcznie te 7500? Może po jakimś dłuższym stażu pracy? Premie jakiej są wysokości?

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Maja

Powiem tak praca spoko ale koordynatorka na hilti i2 innych obszarach masakra liz (usunięte przez administratora) a będziesz miał umowę przedłużona a kierowniczka z hilti masakra trzyma stronę podłych ludzi którzy ryczą po tobie i się przemarzają co to one nie umiał ale niech powiedzą ile lat pracują mądrale.Koordynatorka jeździ autem z.lizusami i słucha ich biadolenia na temat kto IM się nie spodobał.A jak się postawisz i zgłaszasz problem ze ryczą po tobie to wszystko jest zamiatane pod dywan

Beata

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy jako brygadzista. Marzy mi się awans, niestety w obecnej firmie ciężko, a widziałam że tutaj są oferty na stanowisko lidera logistyki. Ile osób ma pod sobą? I jak często się zmieniają, duża rotacja?

kandydat

Witam myślę o zatrudnieniu w firmie bmz . Ktoś mógłby napisać jakie są stawki na początek brutto jakie są premie i w jakich zmianach się pracuje ? Czy to jest system 8 godzinny czy 12 h? Będę wdzięczna

Witam interesuje mnie praca na produkcji czy jest możliwość dogadania sie z szefostwem żeby pracować tylko na jedna zmiane ? I jakie są zarobki na produkcji ?

Korpoludek

Cześć, widze, że w BMZ aktualnie poszukują Planisty Produkcji. Jest ktoś w stanie powiedzieć cos o atmosferze w tym dziale, zarobkach oraz czy to nowe stanowisko czy może dotychczasowy planista postanowił odejść ?

ZZ
@Korpoludek

Hej, stanowisko jest nowe. Dział się mocno rozwija, a atmosfera jest na prawdę ok. Zarobki w widełkach strefowych, dużo zależy od twojego doświadczenia.

X
@ZZ

To nie bylo pytanie do HR, nie rozumiem ocieplenia wizerunku w taki sposob.. Pracuje sie dennie, atmosfery nie ma, wynagrodzenie tak, miesci sie w "widelkach" strefy- blizej dolnej granicy.

ZZ
@X

Nie pracuję w HR, a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia o danym dziale (Storage) to może lepiej nie siać paniki. Lubię ludzi z produkcji, którzy odpisują na wszystko co tylko znajdą pozytywnego i wylewają swoje żale.

@ZZ

Możesz jeszcze dać znać na jakiej umowie firma zatrudnia? Można liczyć na umowę o pracę na okresie próbnym? Będę wdzięczna za odpowiedź

Ola
@Beata

Tak, jasne, umowy o pracę, bezpośrednio pod firmą. Fajne benefity.

@Ola

Ooo super, możesz dać znać jakie te benefity? Jest coś niezwykłego czy standardowo karta sportowa i opieka medyczna? Dużo firma inwestuje w finansowanie takich dodatków pozapłacowych?

Szukająca pracy

Witam, Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji jaka atmosfera jest, jakie są zmiany bo z tego co słyszałam to kiedyś były 4brygadowki po 12h i czy dalej tak jest czy coś się zmieniło.

A

Witam . Pytanie jeśli chodzi o prace na utrzymaniu ruchu . Jak to tam wygląda w ogólnym tego słowa znaczeniu ?

Cześć Widziałem że szukają kierownika łańcucha dostaw - jak wyglada praca w logistyce? Jakie stawki na stanowiskach kierowniczych? Warto aplikować?

Teresa

A to jakieś szanse na awans tutaj są, skoro szukają kierownika w rekrutacji zewnętrznej? Nie lepiej przeszkolić kogoś kto już trochę pracuje w firmie? Są tutaj w ogóle jakieś szkolenia?

Droga Toyoty

Nie mam na mysli oczywiscie zadnej konkretnej osoby, a schemat hermetyczny. Odniesienie do drzewa to odniesienie abstrakcyjne. Warto przyjmowac nowych pracownikow-NIEZAKORZENIONYCH, elastycznych i ze swiezym, NOWYM pogladem- to mam na mysli. W mojej opinii w firmie taka praktyka przynosi korzysci.

K37

To co się dzieje na produkcji to jest jakaś kpina, powinni się temu przyjrzeć bo to już przechodzi ludzkie pojęcie. Mobbing to powszechnie panująca zasada tej firmy. Przez jedna koordynatorke zwolniło się multum osób, a mowa o pewnej pięknej czarownicy z obszaru pierwszego o inicjałach R.W. Szantaż oraz psychiczna dewastacja to chleb powszedni tej pani. Przez nią właśnie odeszłam z tej firmy. Nie pozdrawiam i środkowy palec dla pani R.W.

Jola
@K37

Tez wiem co to za kobieta ta r (usunięte przez administratora),manipulantka i wredna kobieta ,ale firme obchodzą tylko sztuki

Paulina
@Jola

Jeśli faktycznie tak jest, to nie zgłosił tego ktoś gdzieś? Jak ja pracowałam w różnych firmach, to były chociaż takie ankiety, w których można było ocenić pracę zarządu i atmosferę. Nie ma jakiegoś rzecznika pracowników czy kogoś, kto by pomógł w takich sytuacjach?

X
@K37

Nie tylko na produkcji.. Tu jest taka kultura pracy, chamstwo i bezczelnosc. Manipulacja, obluda, brak szacunku, wspolpracy, no dno. Szczeze, pracuje 15 lat zawodowo i nigdy nie przyszlo mi pracowac w gorszej atmoswerze niz w bmz i zycze sobie, zeby nigdy juz tak zle nie trafic.

Paulina

Szukałam pracy biurowej i trafiłam do nich na stronę na ogłoszenie analityk ds. Wycen. Tam nawet dają dofinansowanie do posiłków, co zwróciło moją uwagę, bo nie gotuje. Czy jest faktycznie stołówka jakaś w pracy i można obiad zjeść?

Awaria
@Paulina

Jest stolowka, mozna zjesc. Nie jest to jednak cos wyrozniajacego, stolowki sa w wiekszosci fabryk. Odradzam podjecie oferty. U koreanczyka pracowalo sie lepiej, a kto pracowal ten wie, ze to mocne stwierdzenie. Tu nie ma szacunku i kultury, nie wazne czy siedzisz przy biurku, jestes mgr czy inz. czy papiezem, choc byc moze w ostatnich czasach to nie najlepsze odniesienie :) Odradzam, szkoda nerwow i czasu.

Pracujesz cały miesiąc (nie na produkcji), wykonujesz swoje zadania oraz obowiązki, przełożony Cie chwali, po czym zostaje Ci zabrane 200 zł z premii. Za co? Skoro taki z Ciebie dobry pracownik. Za scrap powstały przy produkcji. ŻENADA. Pracować się odechciewa, jest to bardzo demotywujące i odbierające chęci do pracy. Ludzie ciągle się zwalniają, w porządnej firmie pracownika potrafią docenić i zmotywować do pracy. Tutaj jedynie dołożą Ci więcej obowiązków po czym zabiorą z premii. Aczkolwiek nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, odbiorę sobie premię, abym nie był stratny :) Pozdrawiam wszystkich pracujących w BMZ Poland

Ręce opadają

Zgadzam się, zero szacunku dla pracowników, którzy uczciwie pełnią swoje obowiązki.Starasz się cały miesiąc, a w nagrodę masz zabraną premię.Za co?Za coś, na co kompletnie nie masz wpływu i nic nie masz z tym wspólnego. ŻENADA.

Karierowicz

Jak zarobki w logistyce ?

O…
@Karierowicz

Nie jest zle, gorzej chyba z atmosfera

Śmiech na sali

Radzę dwa razy się zastanowić zanim się zatrudnisz, nic nie zgadza się z tym co jest podczas rozmowy o pracę. Podkreślasz ze szukasz pracy w systemie 8 godzinnym 3 zmianowym? Niestety w praktyce musisz co 2 tydzień 5 dni po 12h pracować(200h miesiąc), jeśli nie to koordynator stwierdzi że nie przykładasz się do pracy, mimo że to ta sama osoba z którą podczas rekrutacji, mówiłeś że interesuje cię wyłącznie praca po 8 godzin. Premia 700 zł? W praktyce 280-400 bo straty nie są liczone z twoje działu, ale ogólnie totalny bezsens, dodatki socjalne 300-700 zł typu wczasy pod grusza, dodatek na święta itp polar należy ci się po 3 miesiącach, to już mówi samo za siebie jak firma tnie na zatrudnieniu. Wieczny problem na stołówce, jeśli wolisz płacić gotowka/karta debetową zamiast karta pracowniczą, aby mieć wypłatę na czysto. Na plus to system online urlopów, pasków, pitu i wniosków kadrowych, stabilne zatrudnienie na tym się kończy. Praca łatwa co wiąże się z tym że nic ciekawego na przyszłość się nie nauczysz, do twoje CV nie dołączysz żadnego rozwoju firma nie inwestuje w kursy pracowników. Kasa 3900-4100 brutto z premia bez nadgodzin, każda nadgodzina płatna 100%, już lepiej do NGK się przyjąć pracujesz pół miesiąca pół masz wolne, 4900 brutto na start dodatkowo każda tak zwana ZT płatna 200 zł ekstra do wypłaty, masz 2-8 ZT w miesiącu łatwo to policzyć.

Mikołaj
@Śmiech na sali

A za zmiany nocne płacą coś dodatkowo, czy to, co podałeś 3900-4100 zł brutto z premią to absolutny maks tutaj bez robienia nadgodzin? I co daje ta karta pracownicza, można za nią dostać obiad w stołówce?

Od
@Mikołaj

To już raczej z dodatkiem nocnym, karta służy do zniżki na stołówce, resztę pobierają ci z wypłaty

Od
@Mikołaj

Jako mezyczna odradzam Ci tam pracę niczego się nie nauczysz tak jak wyżej wspomniałem

Edyta
@Śmiech na sali

Jeżeli na rozmowie była mowa o czasie pracy po 8 godzin to czemu pozniej jest inaczej i pracujesz po 12? Próbowałeś to zmienić rozmawiając z przełożonym? Czy dostałeś jakieś papiery z liczba godzin jaka masz pracować w ciągu miesiąca? Jak się tlumaczy z tego prwcodawaca?

Ex

ODRADZAM pracę w tej korpobudzie. . każdy o każdym plotkuje i snuje teorie spiskowe. Przełożeni to tylko figury bez wiedzy i stosują spychoterapie. Brak kompetencji z ich strony i jakiejkolwiek REALNEJ pomocy. Atmosfera jest kwasową. Nikt normalny tu miejsca nie zagrzeje..

Ciekawy

Cześć, szukam pracy na produkcji, opowiecie coś więcej o samej specyfice pracy?

Nowy pracownik

Jak długo trwa szkolenie i czy po szkoleniu idziesz już pracować czy na drugi dzień

Darek
@Nowy pracownik

Nie ma szkolenia, uczysz się na lini

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland