Opinie o Pamso Pabianice w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pamso Pabianice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pamso Pabianice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamso Pabianice w Pabianice

Paulina

@seba20, dlaczego tak uważasz?

Już nie długo były pracownik:-)

Odradzam pracy w Pamso ,ponieważ niema czsu na przerwę . W tej firmie potrzebują nie ludzi bo ludzie sa już za wolni tylko potrzebują robotów najlepiej najnowszej gerneracji, takich co maja nie dwie ręce jak ludzie tylko z dziesięć. podam przykład jest jedna dziewczyna od godziny 4.30 na sklepie która musi przyjać cztery dostawy pieczywa,nabiał plus dostawa z pamso. Powykładać wedlinę do lady,mięso drobiowe i wieprzowe w tym dołożyć wszystką spożywkę.Chciałabym żeby pani Deląg raz w życiu w sobotę przyjechała na cały dzień do pracy i zobaczyła jak panie (usunięte przez administratora) za te marne grosze.Jednym słowem to jest (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

seba20

syf i nic wiencej

cxv

Orientuje się może ktoś jak wygląda praca na stanowisku asystenta kierownika? Na jakie zarobki można liczyć i czy jest możliwość rozwoju?

Pamso Pabianice prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukuję sprzedawcy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Były pracownik obozu

Witam... To co dzieje się w sklepach Pamso przechodzi ludzkie pojęcie! Mobing to codzienność i strach iść do pracy bo nie wiadomo o co znowu będzie awantura....ogromny stres kiedy ma przyjechać na "inspekcję "guru p.Deląg (BARDZO nieodpowiedni człowiek na swoim staniwisku!)wykorzystywanie ekspedientk ...Ludzie odchodzą od tych tytanów bo sobie nie pozwolą na takie traktowanie!pensja za 161 g.pracy wynosi 1570 zl.!żenada i do tego okrutne traktowanie i złodziejstwo! Teraz wzięli się na sposób bo przyjmują Ukrainki A to maszyny do pracy, chcą pracować po 12-16 godzin dziennie za te marne grosze które dla Nich są BARDZO dużymi pieniędzmi !Każdemu kto przeczyta tego posta odradzam pracy w tym "obozie "Nie wytrzymacie presji MOBINGU i okropnego traktowania!Wstyd dla firmy,która kiedyś cieszyła się dobrom renomą! Panie prezesie niech Pan zrobi porządek w firmie i na początku z hukiem wyrzuci Delagów którzy Najbardziej psują prestiż firmie.Bez pozdrowień były pracownik

Robol

Duuuuża poprawa po Nowym Roku. Co do kasy to zgadzam sie że nie największa, ale zawsze na czas.

To szok jak się traktuję ludzi w pamso. Czarny murzyn za jedyne 1500zł. Super!!! Kij ma dwa końce. Poznali się na nich (mowa o kierowniku i jego żonie) Powyższe opinie w 100% są prawdziwe. Nie polecam tej firmy.

yakio

a nie wiecie jak wygląda ta praca jako telemrketer u nich?

Pracująca obecnie

A te marniutkie pieniądze to 1470 1550 na rękę

Ekspedientka

Pracowalam w pamso jako sprzedawca kilka lat i sama sie dziwie dlaczego tak dlugo to wytrzymalam.Pracownika ma sie za nic.Menadzer A.Delag przyjezdza do sklepu i tylko niezadowolona mina zawsze.Nigdy nie zapyta czy sa jakies problemy a zwraca uwage ze na szybie jeden odcisk palca widac.Wielkie okna na jakies 3 m wysokosci ekspedientki musza myc bo takiej firmy nie stac na zlecenie tego firmie sprzatajacej.Male prywatne sklepiki obok zlecaja mycie okiem i ich stac?Na sklepie co powinno byc 4-5 ekspedientki pracuja 3.Nadgodzin nie placa a odebrac nie ma jak bo nie ma kto zastapic.Jak jedna ma dzien wolny to dwie zasuwaja po 10-12 godzin.Wyzysk totalny.A Delag chyba nie nadaje sie na menadzera bo zadnej pomocy i wsparcia pracownik od niej nie dostanie.Kiedys bylam sama na sklepie i szklanka z herbata stala to kazala wyniesc na zaplecze a kiedy mialam isc na to zaplecze sie napic jak nawet nieraz do ubikacji nie mozesz isc bo nie zostawisz wszystkiego na sklepie bez nadzoru.Nie do pomyslenia ze taka osoba jest menadzerem.Ludzie nie dajcie sie nabrac-nie idzcie do pracy do Pamso bo to dno i wyzysk a place marniutkie i natyracie sie a za nadgodziny i tak nic nie dostaniecie !!!!!

była
@Ekspedientka

Święta prawda!!!

Gosc

Tak chwalisz ten kolchoz chyba jestes jedna z tych zdzir kierowniczek skoro tak ci tu dobrze

Wangraf
@Gosc

Znasz wszystkie ?

Trafna opinia, pod warunkiem, że jako szeregowy pracownik( sprzedawca ) zgadzasz się na zachowania kierownictwa( regionalnej, kierownika sklepu), które graniczą z mobbingiem. Jeśli lubisz być traktowana(-y) jak (usunięte przez administratora) to OK!.

NieDoszla

Bylam kiedys na rozmowie w sprawie pracy., przed biurem faktycznie fajne fury_wirc pewnie tu sie zarabia-nic bardziej mylnego.rozmaeialam z....(dla mie dzieckiem-na stanowisku kierownika ktora wedlug mnie wogule nie miala pojecia o zyciu, opowiadala jakie to tu pieniadze zarobie, jaka to firma stabilna i solidna, bogata i wogule fajna(jak ktos tak opowiada to juz wiafomo ze ma cos do ukrycia-i by sie zorientowac nie trzeba miec wyksztalcenia-ona chyba zbyt wysokiego wyksztalcenia nie miala-gora zawodowka....no i ze podobno wszyscy w kolejkach sie ustawiaja....PORAZKA TA PANIKIEROWNIK...naszczescie nie zdecydowalam sie...jak sie okazLo wszystkoco ta kobieta nsopowiadala to jedna wielka sciema....przyjmuja...zwalniaja...i tak bez konca...

Krecik

Zal patrzec jak firma chyli sie ku upadkowi...ale patrzacna na parking przed biurowcem to chyba calkiem niezle sie maja...NOWE volva Nowa skoda -no ale szlachta sie wozi...no zwolnickilku pracownikow dolac wody do kielbasy-i kasa na nowa fure jest...apropo wody w kielbasie-ostatnio kupilem zywiecka a w srodku-sama slonina

BrBr

Ludzie...pravowalem w tej firmie...masakra...powiem krotko-kiedys pamso to byla firma, miala marke i renome. W tej chwili to obozy pracy...PANIE PREZESIE czy ty nie widzisz co twoi pseudo dyrektortwo wyprawia...zlodziejstwo na kazdym kroku..okradajom pracownika z ciezko wypracowanych godzin..bez ktoregota firma by nie istniala....pracownicy pracuja na te cala zgraje nieudacznikow na stolkachk....ciagle maja kryzys i zwalniaja ludzi ktorych i tak juz brakuje a za chwile kolejne nowe samochody kupuja...inwestuja w remonty sklepow a za chwile je zamukaja-porazka....dyrektorstow...pseufo kiefownicy do spraw nieptrzebnych...ajak codo czego to nie idzie nic zalatsic-pewnie ich za malo jeszcze-proponuje jeszcze kilku zatrudnic(ale wtedy parowka bedzie kosztowala 20zl-a moj pjes jej niechce jesc...

Pracowników traktuje się jak najgorsze zło które nie może wyrobić promocji i kierownictwo niedostanie premii. Klient może wyzwać od szmat a i tak niewolno się odezwać bo pracuje się w Pamso. Zarobki najniższe a wymagania najwyższe. Gorzej niż hipermarketach.

były wół roboczy
@ja

Zgadzam sie w 100%.Wyzysk i niepłacenie za nadgodziny.Później sie dziwią,że ludzie odchodza.

pp
@ja

Wszyscy Państwo którzy się wypowiedzieli wyżej mają racje. To wszystko to jest Święta Prawda. Na rozmowie w sprawie pracy jest powiedziane 8- godzinny tryb pracy. Nikt nie informuje Cię o nadgodzinach które są . Trzeba skończyć produkcję i idzie się do domu. Nie ma zapytania,, Czy może Pan Pani zostać dłużej. Kierownictwo nie liczy się z życiem, planami pracowników- trzeb zostać i wykonać założony plan na dany dzień. Czyli nigdy nie wiesz o której skończysz prace. Wynagrodzenie za wykonywana prace jest bardzo małe . Część premii została zabrana , w rezultacie pracownik zarabia małe pieniądze za bardzo ciężką fizyczną pracę. Atmosfera w pracy jest nieprzyjemna. Chodzi tutaj o to jak liderzy traktują pracowników ,,SŁOWNICTWO,, lecą straszne wulgaryzmy. Nie dotyczy to wszystkich, ale są w tym całym gronie osoby, które tego nadużywają. Nie polecam tej pracy nikomu. Podsumowując ,,Ciężka PRACA za małe PIENIĄDZE,, !!!!!!!!!!

Obrońca

Marne zarobki do tego za najmniejsze uchybienie zabierają premię. Im wyższy stołek tym większe chamstwo, nie wyłączając zarządu - oni wszyscy stopili się z surowcem do swojej produkcji.

@Obrońca

Zgadzam sie Pamso to oboz pracy zarobki najnizsze a wymagania jak by sie zarabialo pzrynajmniej 3 tys . zl. Sprzedawcy sa traktowani jak robole za wszystko zabieraja premie . Gora kreci jak moze a szaracy czyli pracownicy placa za wszystko. Najlepiej robic po 12 godzin za te sama stawke , bo za nadgodziny nie placa tylko wolne oddaja. Jak firma taka duza to niech placa nadgodziny i traktuja ludzi jak ludzi a nie jak scierki .Na nowe samochody luksusowe , wczasy to jest ale na godne traktowanie i place ludzi to brak. To jest firma wykanczajaca ludzi. Tak jak ktos chce byc ponizany traktowany jak robol lub gorzej , dostac garba i jalmuzne to zapraszam do firmy PAMSO. Pozdrawiam niewolnik.

@Marta

Ludzie sie zachwycaja wedlina z Pamso , kiedys byla dobra bo szli na jakosc ,ale teraz to jeden wielki syf bo idzie sie na ilosc i na kase . Kielbasa po dwuch dniach w lodowce nie nadaje sie do jedzenia

grisza
@Anonim

co wy chcecie od pamso

Zostaw merytoryczną opinię o Pamso Pabianice - Pabianice

• Jak się pracuje w Pamso Pabianice?

Zobacz opinie na temat firmy Pamso Pabianice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamso Pabianice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pamso Pabianice