Farma Kolonialna

Opinie o Farma Kolonialna

pracownik 2010-10-27 12:28:10
Rotacja bardzo duża, po okresie próbnym brak obiecanej podwyzki, brak premi.handlowcom obniżane premie a podwyższany plan bez uzasadnienia.generalnie niestety odradzam, mimo ze 3 lata temu firma była całkiem inna.
anonim 2010-11-16 21:43:08
Pracownik traktowany bez szacunku, nikogo nie obchodzą dni wolne pracowników, poślizgi w płatnościach do 2 miesięcy, dużo obietnic bez pokrycia, cięcia , redukcje, oszczędności, wiele niezrozumiałych i utrudniających życie ,,innowacji,, odradzam.
Pracownik 2010-11-25 13:35:23
Firma godna polecenia, nie rozumiem poprzednich wypowiedzi. Dobra atmosfer, fajni ludzie.
młody bysior 2010-12-04 16:31:52
jak bym tak zarabiała jak osoba wyżej też bym tak napisała:)
pracownik 2010-12-08 11:10:47
To wszystko jest niestety GORZKĄ PRAWDĄ !!! Ciagła rotacja, bałagan, brak informacji, niekompetencja, proszenie o wypłate...itd.! Nie polecam!
anonim 2010-12-28 16:57:50
Idiotów jest na świecie mało, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka się ich na każdym kroku.
pracownik 2011-01-17 23:16:56
Niestety muszę się dołączyć do nagannych opinii, do powyższych dodam wykańczanie psychiczne ludzi, to co się dzieje w firmie to już raczej sprawa dla Państwowej Inspekcji Pracy,odradzam!!!!!
anonim 2011-01-26 12:21:20
pracowałem u nich 4 miesiące, plany do zrobienia duże, nierealistyczne, trzeba oszukiwać klientów, płaca 1500 netto niby ok, ale 2-3 razy w miesiacu musiałem przychodzić nie 5 ale 6 razy w tyg do pracy, za dni wolne keidy musiałem przyjść nie płacili!! mowili ze to plus bo będę mógł zrobic plan, z takim tokiem myślenia to mógłbym racować 31 dni w miesiącu i wtedy pewnie zrobię plan i dostanę praemię.
A jak zrobisz pułap to premie dostajesz, ale oczywiście oszukają cię i tak wyliczą że masz mniej niż myślałeś, uciekłem do konkurencji, póki co i atmosfera i zarobki lepsze
anonim 2011-02-14 17:45:09
żenujące, pracowałam u nich 2 miesiące, umówiłam się na inne pieniądze niż w rzeczywistości płacili (premie) o marnej podstawie nie wspomnę, szef to jakiś despota, myśli że jesteśmy w obozie!!!
człowieku, opamiętaj się my też jesteśmy ludźmi!!!
na szczęście ZREZYGNOWAŁAM!!!
anonim 2011-03-30 09:58:13
praca tam do żenada, warunki OKROPNE, nie mam zamairu się wypowiadac szerzej, szkoda zdrowia.
Kamil 2011-04-07 16:19:26
Witam
A gdzie placa najlepiej w branzy meblowej meble kolonialne 1,5 podstawy
Pozdrawiam
pracownik 2011-05-05 17:41:29
o wszystko trzeba sie prosić. premię, czasami podstawę. dziwne to jest gdy szef zmienia auta jak rękawiczki i to z górnej półki.
marlena 2012-03-08 19:57:17
firma jak wszystkie inne jak robisz plan to ci go podniosą, generalnie szef ciągle płacze, jaki to biedny jest - ciekawe tylko czmeu stać go na lancera i bmw 5 nowe? i wycieczki po świecie ale uparcie twierdzi że bide klepie...
mlody gniewny 2014-04-21 20:40:20
zobacz krs w pozycji - sprawy w sądzie to będziesz wiedział czy sie pracownkom poprawiło czy szefowi :)
gdy zgasną światła i... 2014-06-23 19:48:32
dziś zgasły światła w Domotece, telefony nie działają... zaliczki nie można odzyskać. idę to zgosić na policję....
MP 2014-06-24 15:53:20
Bardzo proszę o kontakt, jestem w podobnej sytuacji.
Młody 2014-06-30 22:36:17
Krisofer nie usuwaj komentarzy co :)
Lobo 2015-02-18 08:57:31
Cóż, mam nieodparte wrażenie, że Farma Kolonialna dokonała swojego żywota http://www.farmakolonialna.pl/ Chociaż nigdzie nie ma o tym oficjalnej wzmianki to podejrzewam, że nie było zbyt wielu chętnych na tego typu produkty, chociaż ich profil na facebooku wydawał się być często odwiedzany. Jednak po pewnym czasie ślad z ich strony się urwał.
2016-05-15 16:25:53
zawsze warto próbować ;) a naprawdę mogę polecić to miejsce, koleżanka miała urządzony dom dzięki ich pomocy i za każdym razem jestem pod co raz większym wrażeniem tego, jak firma dała radę
Zostaw swoją opinię o Farma Kolonialna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farma Kolonialna