Opinie o DMS-Direct Marketing Services w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DMS-Direct Marketing Services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DMS-Direct Marketing Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMS-Direct Marketing Services w Janikowo

Taka tam

Zaczęłam tu prace zimą i po pół roku mogę powiedzieć ze wszystko ok Koleżanki z działu w porządku, spoko atmosfera, z każdym można porozmawiać Kierownicy w porządku, nie ma problemu z wzięciem urlopu, wypłata na czas

Powagosław

Jedno można powiedzieć na pewno, kto tu pracował ten w cyrku się nie śmieje.

Reg
@Powagosław

Oj Marcin Marcin, tak Ci było z nami zle??? Praca zbyt wymagająca?

@Reg

To nie moj komentarz, Pozdrawiam

Atmosfera

Atmosfera w pracy super, osoby zatrudnione na stałe są przesympatyczne, zgrane, uśmiechnięte. Chłopaki na magazynie przezabawni, mili, działy związane z obsługa klienta również. Problem stanowią wiecznie narzekające panie z umowy-zlecenia na produkcji, ale one narzekają nawet na to ze woda jest mokra a trawa zielona, nie warto na nie zwracać uwagi. Może to te kwestia tego że zespół jest głównie kobiecy na tym dziale Ogólnie firma na duży plus, jeśli ktoś chce stabilnej pracy, wypłaty ZAWSZE na czas i fajnej atmosfery - tutaj to dostanie. Warto jeszcze dodać ze osoby które narzekają to chyba maną jakieś niespełnione ambicje i szukają ujścia emocji, ja nie mogłabym powiedzieć złego słowa o firmie

bròquil

Niebywałym jest, gdy oceniając przedsiębiorstwo na 2 w pięciostopniowej skali ocenę ogólną podwyższasz zamiast obniżać. Zacznijmy od plusów: Na co dzień dobra atmosfera pracy, stabilne zatrudnienie w przypadku umowy o pracę, wypłata na czas, możliwość wdrożenia dla osób bez doświadczenia, elastyczne godziny pracy, brak problemów z uzyskaniem urlopu, pakiet medyczny, nieformalny dresscode, bardzo fajne imprezy integracyjne, wiele serdecznych osób, duży parking, "Pan Kanapka" Minusy: praktyczny brak możliwości awansu, brak stałego systemu premiowania, symboliczne podwyżki, brak szkoleń/kursów, karta oceny pracownika wręczana na każdą okazję, brak ekwiwalentu pieniężnego za nadgodziny, brak dodatków (lub bardzo niewielkie) za istotne osiągnięcia w pracy, wszechobecny nepotyzm, nierówne traktowanie pracowników (wynikające z poprzedniego), spychanie obowiązków, brak wstawiania się za pracownikiem, uciekanie od tematów istotnych dla przedsiębiorstwa przy wysokiej dbałości o rzeczy mało istotne (jak np. wygląd wiadomości email), malowanie trawy na zielono, złe szacowanie możliwości zespołu co do ilości powierzonych mu zadań, pracownicy niejednokrotnie przewyższający wiedzą i umiejętnościami własnych przełożonych, zbyt często podejmowane są nietrafione decyzje które powodują złość lub zobojętnienie. Wnioski: Dobre miejsce 'na jakiś czas'. Możesz tu zdobyć trochę doświadczenia, poznasz wiele fajnych osób, będziesz miał za co opłacić mieszkanie, kupić jedzenie i raz do roku pojechać na tydzień do Władysławowa. Nie dorobisz się tu jednak kokosów. Wielu zostało tu na dłużej, jest stabilnie, wypłata na czas - jest okej. Dla tych którzy chcą jednak czegoś więcej - najpewniej podzielisz mój los i prędzej czy później zrezygnujesz z uśmiechem na twarzy :)

Pracownik Produkcji

Bardzo długie rozmowy, z każdym o tym samym, trochę to dziwne, ale powtarzanie 4 razy tego samego świadczy o braku profesjonalizmu w firmie.

Pytania odnośnie doświadczenia i wykształcenia, ale tak jak u innych padały w międzyczasie pytania o stan cywilny, szczegóły o dzieciach, jakie wyznanie i sympatie polityczne, było pytanie o zamieszkanie dom czy blok, formę własności mieszkania, częstotliwość chodzenia do kościoła, a to wszystko wplecione między zwykłe pytania o pracę w innych firmach i tamtejsze obowiązki. A i jeszcze jedno pytanie o przynależność do związków zawodowych w poprzednich firmach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KUCHARZ
Janikowo
HR Support
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Janikowo
Profesjonalny kierowca
LS

Polecam firmę. Stabilne zateudnienie, praca na pełen etat, umowa o pracę.

M.

Firma z wieloletnim doświadczeniem. Daje stabilne zateudnienie, na dobrych warunkach. Firma godna polecenia.

Doinformowany

Firma przez te wszystkie lata rozwinęła się. Właściciele i Pani Dyrektor to osoby, które wiedzą co robią. Mimo sytuacji jaka obecnie panuje na świecie potrafią tak zarządzać, że firma dalej prosperuje. To także osoby, które mimo zajmowanych stanowisk są po prostu ludźmi. Można do nich iść z problemem czy za radą i normalnie porozmawiać. Jeżeli chodzi o samą pracę, to należałoby pytać poszczególne działy. W każdym razie z rozmów można wywnioskować, że ludzie nie narzekają. Zarobki nie są najniższe, ale też nie najwyższe, są porównywalne do podobnych firm w okolicy. Podsumowując na pewno jest to firma w której możemy dostać stabilna pracę, z umową na pełen etat.

(usunięte przez administratora)Wieloetapowa rekrutacja, wymagania większe niż do nie jednej międzynarodowej firmy a płaca bardzo niska. Rozmowa trwa koło 4 godzin, bo trzeba czekać na osoby z działu gdzie nikt nie informuje, że rozmowa będzie tyle trwać. Pierwszy etap to długa rozmowa przez telefon, później na rozmowie pytają dokładnie o to samo (usunięte przez administratora)

Pablo

jaka stawka dla magazyniera? ile godzin pracy?

Ciekawa

Tyle lat pracowałam w DMS i nigdy na magazynie nie było zatrudnionych kobiet więc albo pomyliłaś firmy DMS albo działy w tej firmie.

Darek

Mam nadzieję, że dobra praca jest główną przyczyną takiej ciszy na forum?

Joanna

@Xxx Może w ten sposób chcą się upewnić, czy dany kandydat naprawdę nadaje się do pracy u nich i czy da sobie radę. Jeśli z kolei chodzi o wysokość pensji - to należy to już rozpatrywać w sposób raczej indywidualny. Na jakie stanowisko aplikowałeś do DMS-Direct Marketing Services? I jaką formę umowy zaproponowano Ci na początek?

Joanna

@bobik Przyczyn nieustannego poszukiwania nowych pracowników może być bardzo wiele - chociażby prężny rozwój firmy. A sam jesteś zatrudniony w DMS-Direct Marketing Services, czy interesujesz się dopiero aplikowaniem tam? Jeszcze, jeśli możesz, napisz nam, na jakie stanowiska aktualnie rekrutują.

Joanna

@można inaczej, wiesz coś o obecnej sytuacji w firmie DMS? Zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią w wątku. Co jest dla Ciebie najbardziej istotne w zatrudnieniu u tego pracodawcy? Czy firma potrzebuje teraz nowych rąk do pracy?

Joanna

Zdania na temat pracy w DMS są podzielone, możecie opisać bardziej szczegółowo, jakie widzicie wady i zalety? Czy ten pracodawca oferuje umowę o pracę i stabilne zatrudnienie? Można liczyć na stanowisko adekwatne do umiejętności? Jak wygląda sprawa szkoleń i kursów? Jak sądzicie, warto tam przesłać CV?

Zaciekawiony

Widze na stronie,ze szukaja do pracy..ale same negatywne wypowiedzi!i wszystkie na jeden temat- kierownictwo! Naprawde az tak zle?marne pieniadze tzn ? Kazdy ma swoje preferencje

@Zaciekawiony

Pracuje tu od kilku miesiecy i jest zadowolony. Ludzie fajni, zarobki takie jakie chcialem. Idac na rozmowe naczytalem sie komentarzy ponizej i bylem sceptycznie nastawiony co do tej firmy. Teraz po czasie musze stwierdzic ze sie z nimi nie zgadzam.

Janek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

aktualna

Dobrze się tu pracuje. Świetny zespół ludzi, z każdym można się dogadać, niezależnie na jakim stanowisku pracuje. I są imprezy integracyjne. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którym zależy na stałej dobrej pracy.

DMEsiak

Widzę że od moich czasów nic się tam nie zmieniło. Ciekawe czy poznałbym kogoś gdybym teraz tam wrócił :-p (usunięte przez administratora) Ja zespół z którym pracowałem wspominam bardzo dobrze, fajni ludzie na których można było liczyć. A co do pracy to lepiej pominę moją opinie :)

Dawny pracownik

Nic dodać, nic ująć...

Zostaw merytoryczną opinię o DMS-Direct Marketing Services - Janikowo

• Jak się pracuje w DMS-Direct Marketing Services?

Zobacz opinie na temat firmy DMS-Direct Marketing Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMS-Direct Marketing Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DMS-Direct Marketing Services?

Kandydaci do pracy w DMS-Direct Marketing Services napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DMS-Direct Marketing Services