Opinie o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

hans

Jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) w biurze warszawskim na stanowiskach specjalistów? Kompletnie się nie orientuję bo jestem z innej branży.

Sylw
@hans

Od 3 tys w przypadku pracowitych osób do 30 tys w przypadku nierobów

@Sylw

Ironia obecna w Twoim komentarzu jest tu raczej zbędna. Powinnaś w sposób poważny podejść do pytania użytkownika @hans i rzeczowo na nie odpowiedzieć. Teva Pharmaceuticals Polska należy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych. Sądzę zatem, że starają się tam wszystkich swoich pracowników godnie wynagradzać. Ale może zechcesz nam merytorycznie opisać, jak dokładnie przedstawia się system wynagrodzeń w tej firmie? Bardzo Cię do tego zachęcam.

Boss

Odradzam przyszedłem zobaczyłem odszedłem korporacyjna sekta

@Boss

„Zasoby ludzkie”- Tym i tylko tym są ludzie w Tevie.

Pracownik 7lat

Nie polecam pracy w tej korporacji najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu pracując tyle lat wierzyłem w zmianę na lepsze niestety (usunięte przez administratora)

format

Pracowalem w teva jakis czas temu. Bardzo zle wspominam to miejsce. Presja , presja i jeszcze raz pranie mozgu pracownikom. Czlowiek sie nie liczy licza sie wyniki. Jesli chcesz zmarnowac sobie zdrowie fizyczne i psychiczne jest to miejsce dla Ciebie ...

Bronisław
@format

Jak długo pracowałeś w firmie Teva Pharmaceuticals? Rzeczywiście zatrudniony pracownik mógł odczuwać tak dużą presję, która wpływała na niego negatywnie? Chciałbym, abyś podał konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis, gdyż na chwilę obecną wymieniłeś same negatywne kwestie związane z tym miejscem pracy, lecz nie zostały one w żaden sposób uargumentowane.

Format
@Bronisław

Pracowałem tam około 2 lat jako operator techniczny na wydziale pakowania suchej formy leku. Nie chciałbym oczerniać tego miejsca, jednak chciałbym wymienić negatywy na które zwrócą uwagę ewentualni nowi pracownicy. Nie było tygodnia bez szkoleń , które mówiły pracownikowi dokładnie co i jak mają robić , po pewnym czasie dziwnych "procedur" nagromadziło się tak wiele że człowiek nie wiedział jak ma wykonać dana czynność , aby nie kolidowała z drugą. Innymi słowy jedno wykluczało drugie , nakazywało robić trzecie , itd oto . Następnym mankamentem był wszech obecny chaos , brak czesci w magazynach oprzyrządowania, psujące się maszyny na każdym kroku , skanowanie czynności które wykonujemy , w pewnym momencie gdy mistrz kazał nam coś jeszcze zrobić , odpowiadał że mamy to wykonać w " międzyczasie" ..... Problem w tym że nie było czasu na te " międzyczasy" , wszystko w biegu , wszystko byle szybciej , byle czasy się zgadzały .... Chcecie więcej ??

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dobroczyńca07

A co tam u bielskiego Alibaby??? Dalej taki romantyk???

repka

Asiu kreatywność "kierowników" jest wielka i możesz liczyć na wynagrodzenie pozapłacowe, tylko czy forma zapłaty będzie Ci odpowiadać? :)

Nu

Pracowałam, miło wspominam. Pasowało mi wszystko . Kierownik, ludzie, benefity, premie, auto służbowe w którym brak GPS, imprezy, cyklówki. Tylko moja pensja nie pasowała. Ale to moja winna. Jaką wynegocjowałam, taką miałam. Przedstawiciel z niedużym doświadczeniem śmiało może wołać 6000 brutto. A doświadczony z dobrymi wynikami więcej :-)

ciekawa benefitow

Cześć, możecie napisać, ile placi się co miesiąc za opiekę medyczną i Multisporta?

Quba
@ciekawa benefitow

Multi 54 zł

Joanna

@Plivus, Byłeś związany z firmą Teva Pharmaceuticals w przeszłości? Jeśli tak, to co możesz napisać o warunkach pracy w tej firmie? Chętnie poznamy nowe informacje.

kandydat

jak myslicie to już koniec tych zwolnień? czy redukcja będzie jeszcze kontynuowana? mam możliwość przejść i nie wiem co robic?

Rozczarowany
@kandydat

Serdecznie polecam się zastanowić. Atmosfera nie ciekawa, ciśnienie, duża grupa ludzi chce odejść i firma robi im problem...

Plivus
@kandydat

Słyszałem, że ludzie sami odchodzą bo atmosfera beznadziejna, kilkanaście osób złożyło wypowiedzenie i każą im pracować przez okres wypowiedzenia (3 miesiące!)Dużo ludzi chce odejść

Joanna

@kandydat, w swoim komentarzu wspominasz, iż możesz być zatrudniony w firmie Teva Pharmaceuticals Polska, napisz proszę czy podjąłeś już prace w tej firmie? Jeśli tak, napisz nowe wieści w tym wątku! Zachęcam również osoby obecnie związane z tym pracodawcą do nowych wpisów w tym wątku, chętnie poznamy najnowsze informacje związane z pracą w tej firmie!

była Tevianka

nie pracuję już tam od lutego, wspominam te imprezy super, choć niektórzy kierownicy przesadzali:) potrafili bzykać wszystko co na drzewo nie ucieka. Coaching zapewniony na najwyższym poziomie... nawet stare weteranki trzeba szkolić :) dobrze ze juz mnie tam nie ma

Stary REP
@była Tevianka

Zapowiada się super. W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną do cardio. Mam nadzieję, że dołączę do ekipy.

Teva

Witajcie Czy orientuje się ktoś z Was jakim autem służbowym dysponuje przedstawiciel na Stanowisku Starszy Konsultant Medyczny w Tevie? Pozdrawiam

top
@Teva

teraz to już porsche cayenne

Sandały nie wystarczą.

Starszy

Skoda Octavia w dobrej wersji ☺️

Ulka

Szkoda, że nie można sie wspomóc informacjami z tego forum!!!

Paula
@Ulka

to napisz co chcesz wiedzieć? Korporacja jak każda inna. Dostaniesz Skode z 6 brutto, mega zapierdziel, są jeszcze kpi za pokrycie i premie raz na kwartał do 15 brutto ale z tym coraz gorzej, cyklówa z 3 razy w roku, jakieś regionalne co dwa miesiące i raz w roku wyjazd za granicę, mega imrezy, wypadanie z okien, romanse intrygi itp.

Joanna

Wie ktoś, jak w tej chwili wygląda sytuacja w Teva Pharmaceuticals Polska? Patrząc po wcześniejszych wpisach na forum nie wyglądało to pozytywnie, stąd moje zainteresowanie, jak to jest w tej chwili. Zmieniła się zarówno atmosfera, jak również, a może przede wszystkim stan Teva Pharmaceuticals Polska? Chodzi mi głównie o zwolnienia, o których pisaliście. Czy można już aplikować na stanowiska do tej firmy, co będzie oznaczać opanowanie sytuacji?

BB
@Joanna

Asiu to zależy czy już masz glonojady i czy jesteś dobrze nastrzyknięta! trochę trzody z tevy ubyło po ostatnich zwolnieniach i wygłodniali "kierownicy" "menagerowie"po awf itp czekają na świeże mięsko :)

Zainteresowana

Czy sytuacja już się wyjaśniła?

Zet

Zwolnienia grupowe ludzie w niepewnosci I to do Marca...Ci co zostana, bez wiekszych szans na awans, podwyzke przez zapowiedziany dluuugi okres "zaciagania pasa", za to z perspektywą masy dodatkowych obowiazków.

Tevianin

W marcu restrukturyzacje. 25% globalnie do odstrzału. :(

Tadeusz

Chciałbym tu pracować i miałem nadzieję, że dowiem się kilka wskazówek. Mam wrażenie, że dobrze się wam pracuje i tak mało piszecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o