Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA

Pracowałeś w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zaufany - 2011-02-24 19:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jedna z gorszych firm w Głogowie kiedyś było dobrze a teraz nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz wypowiedzenie zarobki jak jałmużna o podwyżce można zapomnieć[usunięte przez moderatora] odradzam pracę w tej firmie
zdjecie uzytkownika
kfjo - 2011-10-26 10:49:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tragiczny zakład brak organizacji ogólny chaos i pretensje do załogi. Ciągłe poganianie pracowników. [usunięte przez moderatora] , zakład w którym nie dba się o pracownika liczy się tylko produkcja. A wolne weekendy tyko dla biurowych.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-09 16:56:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta soboty są chociaż jakoś lepiej płatne, czy po prostu jest system pracy poniedziałek-sobota i nikt nie dyskutuje? Jak traktują palących w Famaba, można sobie wychodzić co godzinkę na 5 minut, by zapalić?
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-21 19:03:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Porazka.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-21 22:41:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Możesz jakoś uargumentować dlaczego Famba to taka porażka? Mało płaca, kiepska atmosfera, o co chodzi?
zdjecie uzytkownika
lp - 2014-07-12 19:19:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W porównaniu do ilości pracy to płacą mało, na zakładzie całkowity zakaz palenia i używania telefonów.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA?
Zadaj pytanie
x