Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Olga

Po lekturze niektórych wpisów nie miałabym nic przeciwko gdyby zostały usunięte. Może komuś nie odpowiadać praca to niech zmieni ją i po kłopocie.

@Olga

Kolego, to nie chodzi o to czy praca odpowiada czy nie, tylko o szacunek, przestrzeganie prawa, również pracy. W tej firemce stosują zarządzanie przez kryzys, gnoją ludzi, ale zamiast trzymać się razem i walczyć o nasze prawa, zawsze znajdą się tacy, którzy lubią być pomiatani...Naprawdę czy musimy wyjechać z tego kraju, żeby być szanowanym w pracy i zarabiać godnie?

Joop
@Olga

Olga - wielka obrończyni BATa ucz się ucz a zostaniesz adwokatem.Jesteś załosna.

franek
@Olga

Olga Człowiek leży na ulicy to pewnie pijak?A jak biją człowieka na ulicy to lepiej iść w drugą stronę i nie patrzeć? Taki jest Twój pogląd na świat?

@Olga

Wpisy są właśnie po to, żeby ludzie wiedzieli co ich czeka w bat. Piszemy tez o tym, ze nie jest ok jeśli chodzi o system pracy, dlatego czytaj ze zrozumieniem. Wszyscy normalni, którzy nie dadzą się wykorzystywać właśnie ta prace zmienili. Ja również. Pracuje teraz w normalnej firmie jako prawdziwy pH. A nie kurier. Zauważ ze tutaj biorą kogo popadnie. Możesz pracować w kiosku, w sklepie spożywczym a i tak dla nich masz „doświadczenie”. Żałosne jest to, ze nikt normalny nie chce pracować wiec biorą ludzi niedoświadczonych. Cieszę się,ze już mnie tu nie ma. Kurierem może być każdy z prawem jazdy

wwt

tesknicie za mała Bożenką ktora pracowała i z kazdym sie kłociła

Filip

Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej na stanowisko pH w Warszawie. Na wstępie odrazu zaznaczę,że z przesympatycznie brzmiała kobieta. Dojazd do bazy 20 km żeby być na 6:00,załadunek,spotkanie i wyjazd...to nie jest praca pH,kiedyś pracowałem jako PH w Philip M. Wyglądalo to jak praca pH tutaj typowy vansell. To się mija z celem.

Matahari

Czy to prawda ,ze kilka osob poleciało za mobbing ? Chce tam zlozyc papiery ale jak mam zamienic "siekierke na kijek " . Bede wdzieczna za odp.

Przedstawiciele mobbingowali sklepikarzy

Bolo
@...

Hahaha,Niby jak? Ktos cos o tym wie?

bla
@Matahari

Nie zamieniaj, nie warto...

bla
@Matahari

Nie zamieniaj, nie warto...

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Eldo

Hej. A szefostwo ? KAM ? Jak oceniacie ludzi ?

H

Witajcie :) Czy ktoś w przeciągu ostatnich kilku miesięcy był na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie w biurze? Najlepiej na stanowiska analityczne, np Planning & Reporting Analyst

W potrzebie

Witajcie :) Czy ktoś w przeciągu ostatnich kilku miesięcy był na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie? Czego można się spodziewać na rozmowie w biurze z trzema pracownikami BAT ? Ta rozmowa ma trwać aż 2h :O

@W potrzebie

Na jakie stanowisko ?

W potrzebie
@...

Planning & Reporting Analyst oraz Insight Analyst

Były utyrany pracownik

Orientujecie się, czy za poprzedni rok rozsyłali już PIT dla pracowników i byłych pracowników? Jestem byłym pracownikiem i nie wiem co zrobić z tym fantem, na infolinii odsyłają mnie do kolejnych działów, które nie znają odpowiedzi na wydawało by się proste pytanie. Pozdrawiam.

Kwiatkowski Pułkownik
@Były utyrany pracownik

Pit zostały wysłane emailem

Robert
@Kwiatkowski Pułkownik

Hahah mi powiedzieli ze poczta tradycyjną. Na tej infolinii siedzą niekompetentne osoby, nic nie wiedzą.

Kwiatkowski Pułkownik
@Robert

Na e-maila przychodzi link do strony gdzie przychodzą paski rozliczeń i tam są też pity

Były PH z nazwy

Witam, pracowałem rok czasu. (usunięte przez administratora) i tyle!!!! Wszystkie negatywne opinii to prawda nie polecam nawet wrogom!!!

Drodzy koledzy choć już nie pracuję to solidaryzuje się z Wami w tych trudnych, mroźnych czasach kiedy temperatura na pace Waszych wanów sięga grubo poniżej zera. Czy za pracę w takich warunkach nie powinni dawać gorących posiłków albo jakiego ekwiwalentu?

Witam Wszystkich! Czy ktoś korzysta za portalu internetowego BAT na którym można podjeżdża paski płacowe? Szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć.

ABC Ala ma kota
@Marcin

Słabo szukasz Cały 2017 i 2018 do dziś + pit wszystko jest

@Marcin

Podaj prosze nazwe portalu.

Lo r

Szrama a coś więcej, możesz rozwinąć

@Lo r

Skoro nie rozumiesz, więc nie jesteś w temacie

Na czym dokładnie polega praca PH w Tobacco? Jeździsz po kioskach i mówisz w stylu "Panie bierz Pan fajki"? Czy jest się bardziej dostawcą?

Szrama

Warszawa dziękuje !!! W końcu ktoś zrozumiał z czego wynika taka rotacja i beznadziejna atmosfera

Skoll

Dss asm RM face pos brief i inne slownictwa ludzie żyjecie w Polsce. Kurna co oni z Was zrobili jeden drugiemu wilkiem jeden drugiego za dukata by sprzedał. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze. Teraz to temat na topie jestescie jak szmalcownicy jak Kaim i Abel. Po trupach docelu żeby Wam się tylko kasa zgadzała i swoje tłuste dupska i Waszych rodzin wiecej i więcej pochlanialy. A inni muszą Was słuchać mimo że mają inne zdania na większość tematów byle utrzymac się na stanowisku. I nasi dziadkowie za taką Polskę walczyli. Wstyd i hańba.

Rybak

Witam może ktoś coś powiedzieć na temat BAT PH w Koszalinie, wszyscy mi odmawiają prace w BAT ?? wiem tylko tyle ze maja dziwnego kierownika ?? można cos więcej w tym temacie ?? pozdroo

Batowiec
@Rybak

Poczytaj co piszą i sam sobie odpowiedz,czy warto?A piszą prawdę.

zela

Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak pracuje się w BAT na stanowisku PH ds. trade marketingu? Czy targety są realne, jak wyglądają godziny pracy, czy dużo raportów i tabelek po pracy w domu no i ogólnie atmosfera w firmie. Uczestniczę procesie rekrutacji i chciałabym zasięgnąć opinii.

TMR
@zela

Praca Super polecam.

Baron

Mam pytanie o prace PH w Lublinie. Widziałem ostatnio kilka razy ogłoszenie. Za mało ludzi jest do robo czy o coś innego chodzi. Bo chciałbym złożyć cv ale trochę się boje ze może jakaś rotacja, zwolnienia.?

Prez
@Baron

Tam teraz dziewczyny na busach widziałem jakoś w grudniu latały hehe

CAMEL
@Baron

Dawaj do Olsztyna tam jest młody prężny zespół będziesz miał możliwość awansu bo już nikogo starego tam z doświadczeniem niema więc konkurencja odpadła. Co roku nowy Asm więc za rok masz już szanse.Ogólnie robota spoko przychodzisz sobie na 6 pierwszy klient około 8 a ostatni przed południem masz czas na obiadek u rodziny i zakupy w galerii. Wracasz kawa śmiechy chichy z asm-em i 14 w domku. W bazie około 65-85 pop z tego kilka nieaktywnych ale ważne żeby raz w mc-u kliknąć complid i asm zadowolony bo baza się zgadza. Target i ilość dziennych wizyt dostosowane do Ciebie żebyś brał premie . Klienci sieciowi i biznesklasy dwa, trzy razy w tygodniu kupią pół pakietu i jest git co z tego że dziury na półce ważne że dostaną kase a nikt tego nie weryfikuje.Asm cicho siedzi bo poco kłopoty dla sieciowego i tmr-a. Odwiedzasz kogo chcesz resztę walisz z palca, nagany dostawali tylko starzy Ph mimo że Asm sam tak robił. Wstyd Asma przed brakiem wiedzy i umiejętności sprzedażowych i to że do dziadków młodzi mieli większy szacunek spowodował że postanowili kontynuować swoją karierę poza BAT. Odprawy cyklowe polegają na tym że asm czyta z projektora to co ma przygotowane przez ludzi z centrali ani słowa od siebie nie umie wykrzesać.Chcesz jechać niesprawnym autem spoko chyba że sam to ogarniesz bo osoba z wiedzą która zajmowała się flotą miała dość i odeszła.Nie musisz zwiększać bazy klientów, dokonywać przyrostu rok do rok. jednym słowem luzik . Jak nie wyrobisz targetu to pewne że w kolejnym mcu dostaniesz mniej.Tylko się spiesz bo asm olsztyński idzie do konkurencji RM spoko chłopak patrzy na tabelki aby dla centrali były na zielono. Najmniejsze targety, najmniej wizyt spadek sprzedaży i będziesz chwalony..

malboro
@CAMEL

no to czemu na asma nie idziesz skoro takiś mądry chłopaku

hupcio
@malboro

wiesz czemu Camel nie pójdzie na asm(celowo z małej) bo nie donosi na kolegów,nie przesiaduje na górze i nie sieje fermentu,robi swoje i idzie do domu.Jest paru,którzy za dobre słowo od pseudo asm zrobią wszystko i dlatego mają przyzwolenie na więcej niż mógł zrobić stary dobry,ogarnięty Dziadek...

CAMEL
@malboro

Na moje szczęście postanowiłem kontynuować karierę poza BAT. Mimo że lubiłem tą pracę a sumienie i mój charakter nie jest adekwatny do tego stanowiska w tej organizacji. Wolę nie oglądać się a siebie na mieście i wiem że jak spotkam byłych współpracowników to podadzą rękę i zamienią ze mną kilka słów a na święta dostanę życzenia.

clo

Dajcie znać o co chodzi z tym Olsztynem bo szukają do pracy warto czy nie?

Paciaciak

Na Goldenie masz 36 opini ludzi z biura w ciepłe miejsce 8 h ,sałatku ,10 ekspresy do kawy! Na gowork 3500 opini głównie ph w zimnie lub upale 9, 10h dziennie duża liczba obowiązków za nieadekwatne pieniądze. Ph jest zatrudnionych 450 etatów a w ciągu 4 lat ilu już pracowało? 1500 sztuk? Ile spraw w oddziałach o nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco