Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Agnieszka

@Ważka????, zamieściłaś ważną informację dotyczącą etapów procesu rekrutacyjnego w British American Tobacco. Ile osób oglądało Twoją scenkę sprzedażową, którą musiałaś odegrać. Czy otrzymałaś stosowny feedback po jej wykonaniu? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat, zainteresuje ona innych użytkowników forum.

Stanislavlubiedobuzirano
@Agnieszka

Agnieszko ty to chyba z BATa, feedback?buhaha, po rozmowie wstępnej feedback? K..a 2 asm ci scenke robi, a ich kompetencje są na poziomie zerówki. Dostali focusy (teraz octavie, jahaha kto wyzej ten wiecej koni:)

Przemysław
@Stanislavlubiedobuzirano

Może warto opisać co faktycznie i obiektywnie miało wpływ na Twoją negatywną opinię i odczucia podczas rozmowy. Oczywiście ważne jest także miasto ? dopiero taka informacja jest rzetelna i kompetentna .

@Stanislavlubiedobuzirano

Skoro ich kompetencje są na poziomie zerówki to gdzie są Twoje ?

Igor

Cześć, jutro mijają dwa tygodnie od mojej rozmowy na przedstawiciela marki Premium i wciąż nikt nie dzownil. Myślicie, ze już nie zadzwonią, czy wciąż czekać?

Stanislavglebokobiory

Pracowałem 2 lata... Teraz to nie praca, to wyzysk. Nikt NIE chcę pracować, zatrudniają nie handlowców tylko kurierów, i ludzi z jysk. Kierownictwo to ludzie zero. Zaczynasz prace jak piekarz, a konczysz jak kurier. Przed 6 rano masz jeb...ke co trzeba zrobic żeby twój kierownik asm dostal €€€. Jak jest koniec mc i masz zrobiony plan, to i tak masz tel od szeryfa żeby jeb..c bo on ma procent od podstawy...

Tampobiegl

Cześć, Czy mogę prosić o informacje dotyczące przedstawiciela ds sieci lokalnych ? Jakie wynagrodzenie , jakimi autami się poruszacie ? Ile wizyt dziennie ?

tuprzyplynal
@Tampobiegl

max 6000 brutto , standardowo w tej firmie to im mniej tym lepiej. Obecnie auto to ford focus. Wizyt ile chcesz, bo glowne zadania to ci centrala robi, wiec byle skutecznie.

@tuprzyplynal

Max 6k brutto rozumiem że po podstawa + premia ?

@Tampobiegl

Wy mówicie o marce premium ? Przecież do sieci lokalnych jeżdżą vansellerzy

@?

Ja dostałem informację o aucie osobowym nie o busie.

@Tampobiegl

Focusami jeżdżą , ale w philippie morrisie , tu po sklepach jeżdżą vanami . Może o markę premium tobie chodzi , ten ich nowy projekt ?

Tiriri
@Tampobiegl

A nie zastanowiliscie sie ze moze chodzi o DASa, opiekuna sieci lokalnych?

@Tiriri

Napisałem wg ogłoszenia, w każdej firmie określa się inaczej to stanowisko. Ale tak, chodzi o sieci lokalne

@tuprzyplynal

logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Agnieszka

Widzę, że bardzo jesteście zainteresowani tym jakie auta oferuje British American Tobacco swoim przedstawicielom. Jak to jest, czy taki samochód na czas zatrudnienia jest pod opieką przedstawiciela handlowego? Możecie używać ich do celów prywatnych?

@Agnieszka

Tak jest istotna różnica pomiędzy jeżdżeniem busem a autem osobowym.

@Agnieszka

W tej firmie nie masz auta firmowego jako ph, jesteś van seler, dostawca,fakturzysta,magazynier,merchandiser i jeszcze więcej, a masz na to 8h, przejdziesz po 10h...ok...ale wróć po 6h to od razu notatka...

swiezam

Jesli chodzi o scenke sprzedazowa na II etapie rekrutacji to sami wybieramy produkt z gamy firmy czy dostajemy od rekrutera konkretny? I ile jest etapow na przedstawiciela marki premium?

@swiezam

..są dwa etapy, do mnie zadzwonili po 2 dniach. do scenki sam wybierasz produkt, który chcesz sprzedać.

Wojak
@swiezam

Nie wszędzie trzeba odgrywać scenki, ja po 5 min rozmowy dostałem info ze mam tą pracę, Wystarczy się dobrze sprzedać. Ważne żeby wiedzieć o tym co się mówi i być pewnym siebie.. Uważam że rozmowy na II etapie są na luzie ☺

@Wojak

Bo kolega juz 1200 zl przygarnal...

Prawda

Praca to typowy vanselling, także jak ktoś poszukuje konkretnie profilu PH to zdecydowanie nie to miejsce. Ludzie jak wszędzie...lepsi i gorsi. Zadania do realizacji przy odpowiednim zaangażowaniu. Największy minus to kadra managerska! Niejaki burek i jego legnickie "panie ASM"(BP i DD) poniżej jakiejkolwiek krytyki-kółko wzajemnej adoracji przy ogromnej dozie niekompetencji. Do tego zamordyzm, postrzeganie wszystkich jako potencjalnych złodziei, kłamstwa, zarządzanie metodą siły/stanowiska, zero rozwoju, zero merytoryki, recytowane bez zrozumienia regułki, rotacja vansellerów powyżej 60%, nieakceptowane inne zdanie niż własne, tylko zero jedynkowe podejście, bycie liderem słowem nieznanym-ot codzienność pracy w Legnicy, Poznaniu, Szczecinie i Zielonej Górze.

Stanislavdobuzi
@Prawda

To samo wszędzie...w

VTi

Cześć wszystkim! Czy jest ktoś na sali kto pracuje w BAT w Warszawie jako PH ? Chciałbym się dowiedzieć jak atmosfera? godziny pracy ? ogólnie sytuacja. Byłem już na dwóch rozmowach, dostałem już konkretną propozycję i po przeczytaniu kilku komentarzy i opinii zastanawiam się czy warto :)

@VTi

W Warszawie zmienił się RM i atmosfera jest o wiele lepsza. Godziny pracy sa różne. Na początku długo się jeździ, poznawanie trasy, asortymentu itd. Jesteś w 100% odpowiedzialny za towar i kasę. Twoje wyniki zależą od trasy na którą trafisz, czsami bywa ciężko. Ilosc wizyt tez jest różna czasami niektórzy mają 13 a inni 32. Przy dużej ilosci wizyt nie jesteś w stanie zrobić nic na punkcie oprócz szybkiej sprzedaży. A za nadgodziny nie płacą.

@Mephis

Niestety w tych opiniach jest ziarno... a nie, to ogromna skała prawdy

VTi
@Mephis

Wiadomej AK wszędzie są plusy i minusy, a jak z premia ? Targetu z kosmosu ? Czy można wyrobić 100 %

@VTi

W tym miesiącu targety zostały podniesione o jakieś 8-10%. Napewno będzie ciężko. Duzo zzależy od terenu po jakim jeździsz, czy klienci nie są zablokowani przez niepłacenie faktur. Wiec jest wiele zdarzeń które wpływają na wyniki

Nie warto

mam pytanie odnosnie pracy PH. czy samochod sluzbowy jest rowniez do uzytku prywatnego? jak z paliwem? czy godziny pracy sa elastyczne ? jak zarobki( podstawa w jakich graniccach?)

skarbimierz
@anonymous

po 8 godzinach pracy mozesz uzywac samochod prywatnie, tylko do 20:00 przyjedz do bazy

@skarbimierz

O masakra

@anonymous

Przychodzisz do pracy na 6, bierzesz samochód załadowany fajkami i trasę, objedziesz wszystkie punkty z trasówki i wracasz na bazę, rozliczasz kasę, towar zostawiasz samochód i do domu, oczywiście wlasnym samochodem

Stanislavbioredobuo
@Mephis

Teraz to sam ladujesz samochód :)

Flota

Można wiedzieć jakie samochody będę mieli przedstawiciele w marce premium ?mam nadzieje , ze nie fabie chyba nie będą schodzili niżej od morrisa :)

tamten
@Flota

biale clio z czarnymi lusterkami, dwuosobowe VAN. 1,5 dci 75KM

@tamten

tamten skąd wiesz, że takie są samochody?

@tamten

No patrząc na ta firmę nie wierzę w Twoje newsowe informacje. Patrząc po flocie jaką mają na pewno to będzie osobówka uznanej marki

tamten
@Roman

Ford Fiesta? Bo flota jest Forda, a bedzie Skody, to moze Fabia ale... umowy dla "premium" nie sa z BAT a ze spolka corka wiec wszystko mozliwe, czyt. koszty graja glowna role

Jożin z Bażin
@tamten

@tamten Widzę że wiesz ze coś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele. Najlepiej jak się nie wie, to nie plotkowac. Czas pokaże, @Roman szacun za zdrowe podejście

?

długo czekaliście na odpowiedź po 2 etapie ? informuja o decyzji negatywnej ?

Ph

Czy ktos wie od kiedy zaczyna sie praca przedstawiciela marki premium, oraz jaka podstawa i zasady premiowe, no i auto bo tez wazne?

Joe
@Ph

Na prawdę to jest tak bardzo ważne jaki samochód dostanie się przy podjęciu stanowiska? Czy to jest teraz najważniejsze w doborze pracy???

@Ph

Zaczynamy od września. Podstawa, jaką sobie wynegocjujesz. Auto jakie, nieważne, byle był 4 lub 5 osobowy. Premia nieograniczona. Auto ja miałam powiedziane na rozmowie, że bez limitu km. Pozdrawiam

Zirytowany

To w marce premium , samochód jest dwuosobowy ? Jeśli tak to im podziękuje co to za narzędzie a zarazem benefit jak i tak będę musiał kupić samochód bo mam rodzine . Jeśli to porządna podziękuje napewno .

Samochód

Samochód w marce premium to skoda fabia ?

Danusia

Znalazłam ogłoszenie na przedstawiciela marki premium. Ktos napisze mi coś więcej?

batman
@Danusia

podpinam się pod pytanie

@batman

Sprzedaż b2b, nienormowany czas pracy, auto z limitem km. I oczywiście targety ???? wzywające ale realne

@batman

Bylem na rozmowach, Mega pozytywni ludzie, ide w to.

Emi
@Danusia

Podpinam się także pod pytanie. Warto? Jakie warunki region ilość pkt itp.

@Emi

Szukają w całej Polsce w duzych miastach sa ogloszenia w necie Bylem na rozmowach stawka ciekawa bede próbował, dzwonili i jestem przyjęty! No to się będzie działo!

Ph
@Roman

Roman, Na jakie województwo?

@PH Szukaja w calej Polsce w duzych miastach

Pati
@Roman

A ile miales etapów rekrutacji? również jestem zaproszona na rozmowę, co znaczy ciekawa stawka? będę wdzięczna za odp

B2C
@Mephis

Sprzedaż B2C.. nie B2B mała aczkolwiek ważna różnica ;)

Tiriri
@B2C

Aha :) czyli jest sie zwyklym akwizytorem albo hostessa ? Przestancie mydlic ludziom oczy i mowcie wprost

Bat nie zapewnia całodobowej opieki psychiatrycznej

Nie jestem robotem tak jak Wy.

Panowie!Andrzej,Zbyszek!Prosiłem o opinie roczną za 2017.

Agnieszka

@Mephis Bardzo Ci dziękuję za Twoje aktywne uczestnictwo w dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest British American Tobacco. Twoje uwagi i informacje na pewno posłużą tym, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie. Jak myślisz, czy w tej pracy poradzą sobie osoby bez większego doświadczenia zawodowego?

@Agnieszka

Początek może być ciężki, to jest praca z ludźmi więc ile osób tyle charakterów. Najgorzej jak przedstawiciel uczy sie na pamięć regułek i później klepie je przed klientem, to wyglada sztucznie

Maruś
@Mephis

Mephis ,w tej pracy liczą się znajomości i zajefajny kontakt z klientem. Masz dobre kontakty z klientem - robisz targety. Tylko tyle i aż tyle.

Dziadek
@Agnieszka

Od dłuższego czasu tylko takie osoby są przyjmowane

bat-man

Oj Agnieszka Ty chyba pracujesz w BAT :D

Patryk Jaki

Otrzymałem informację, że samochód służbowy jest do użytku prywatnego, ale tylko w godzinach pracy. Co to oznacza? Wie ktoś? Chodzi o markę premium.

Janek
@Patryk Jaki

no właśnie. Muszę odwozić codziennie do firmy itd ?

@Patryk Jaki

Widać nie bez powodu masz nic Patryk Nijaki

Patryk
@..

Kompletnie nie rozumiem co napisałeś człowieku. Czy jest tu ktoś kto odpowie na moje pytanie ? Czy muszę codziennie odwozić samochód do firmy ?

@Patryk

Skoro miałeś okazję to mogłeś zapytać Patryku Nijaki

@..

A ja wiem, że samochód jest również do użytku prywatnego i na rozmowie nic nie było na temat jakiegokolwiek limitu kilometrów. To B2C, a nie B2B.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco