Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Agnieszka

@Danusia @batman Widzę, że jesteście bardzo zainteresowani pracą w firmie British American Tobacco - to bardzo dobrze. Czy w związku z tym już aplikowaliście, czy może jest to dopiero w Waszych planach? Nie zapomnijcie informować nas na bieżąco. @Mephis W pełni się z Tobą zgadzam, ale uważam również, że zawsze trzeba spróbować swoich sił. Może zatem wiesz, czy firma jest aktualnie skłonna do przyjęcia większej liczby nowych pracowników?

ciekawy

PH- która firme polecacie??? Widzę, że BAT ma mało wspolnego z przedstawicielstwem w tej chwili....

Agnieszka

@VTi To bardzo dobrze, że chcesz spróbować swoich sił, pracując w British American Tobacco. Piszesz, że byłeś już na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Jak one przebiegały? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Agnieszka

@mario ck Faktycznie, nie wiem co się dzieje w British American Tobacco, dlatego dopytuje między innymi Ciebie. Zachęcam do spokojnego wyrażenia opinii o tym pracodawcy. @Prawda Bardzo dziękuję Ci za to, że postanowiłeś wyrazić swoje zdanie o firmie British American Tobacco? Jak długo już tam pracujesz? Pamiętaj, żeby przestrzegać regulaminu Gowork, zgodnie z którym nie wolno tutaj nikogo wyzywać i obrażać.

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@Bat -man Dziękuję Ci za Twoją opinię na temat British American Tobacco. Cieszę się, że warunki oferowane przez tę firmę Ci odpowiadają, jednak muszę Cię upomnieć, że na forum nie wolno używać wulgarnego słownictwa - zatem stosuj się do tego. Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @mario Do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz? Nie sądzę, by użytkownikom mówił on coś o pracy w British American Tobacco. Ponadto jest bardzo nie stosowny, dlatego odsyłam Cię do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin , z którego jasno wynika, iż nie wolno tutaj nikogo obrażać, jak również posługiwać się wulgaryzmami. Jeśli masz coś merytorycznego do napisania o tym pracodawcy, to zachęcam.

mario ck
@Agnieszka

Oczywiście że mój komentarz jest merytoryczny i nawiązuje do wspólnych wizyt z wyżej wymienionym panem i w pewnym sensie ostrzeżenie potencjalnych kandydatów na PH co ewentualnie może ich czekać w pracy! Ty za dużo powiedzieć nie możesz bo zielonego pojęcia pewnie nie masz co się w tym korpo-głównie dzieje . Pozdrawiam merytoryczna Agnieszko

Agnieszka

@były z bata Co chciałeś nam przekazać poprzez swoją lakoniczną wypowiedź? Pracowałeś albo pracujesz w firmie British American Tobacco? Jeśli tak, to proszę, abyś w sposób merytoryczny wyraził swoją opinię o tym pracodawcy? Musze Cię również upomnieć, żebyś na forum publicznym nie wyrażał się w sposób wulgarny. Odysłam do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin

Bat -man
@Agnieszka

:D były z firmy BAT :D :D lizac dupska i wprowadzac Gloo :D , po pedalsku :D produkt klasy premium D:) , wracając do pytanka , kasa nie jest zła ,ale sadze ze praca tutaj zalezy rowniez od nas samych od atmosfery . pozdr x-Dock R-3 :D

Start przeważnie jest niska stawka ale wystarczy pokazać swoje umiejętności a będzie ok!!

były z bata
@Paweł

Jednym słowem lizać ASM d...sko.

Tiriri
@Paweł

Hahaha, o czym Ty rozmawiasz, nowe osoby dostaja na start taka stawke jak doswiadczona juz osoba. Po roku jezeli bedziesz mial dobra ocene dostaniesz 100zl podwyzki...

Xxx

Jaka stawka netto na start ? Pozdrawiam

Karol

Cześć, obecnie odbywa się sporo rekrutacji na przedstawiciela marki premium - "Stajesz się częścią zespołu wprowadzającego rewolucyjną markę premium na rynek polski. Masz w rękach produkt, dzięki któremu #ZmieniaszWięcej." Ktoś pracujący w BAT, albo spoza BAT wie o jaki produkt chodzi? Ewentualnie jakieś opinie o Vansellerze w Dąbrowie Górniczej?

Wróżbita Maciej
@Karol

Tak, coś jak icos od Philipa Morrisa. Ani to innowacyjne, ani premium. Ale pewnie na początku lepsza praca niż dla vansellera w BAT. Pewnie będą rekrutować ludzi do pracy z vansellerów. I pewnie praca będzie przyjemna do czasu pierwszego dashboardu, kiedy okaże się, że nie ma premii:(

Były Bity BATem

Wczoraj robiąc sobie dłuższą przerwę w nowej pracy, w swoim czystym samochodzie służbowym, na stacji Shell, na Katowickim Roździeniu zauważyłem Dziewczynę, która zasuwa z dwoma kartonami wypchanymi cudownymi papierosami. Rozumiem, że problemy kadrowe w XD Dąbrowa Górnicza powodują, że do tej ostrej tyrki zaczęliście zatrudniać Kobiety? Przyznaję z góry medal odrodzenia BAT, za podjęte wyzwanie. Ciekawe jak tam starzy Kadrowicze, Miras, Jaro N. i pogodny Adaś. Dobrze, że mam to za sobą, jak sobie przypomnę o tych 11 godzinach pracy a pensji za 8, to mnie dreszcze i skurcz żołądka dopada. Pamiętajcie w większości firm lepiej! A z BATowskim doświadczeniem, drzwi otwarte na świat :)

jako
@Były Bity BATem

pewno to była karolina ale Ona jest niezniszczalna w pracy nic innego nie jest nic warte

Vanseller
@jako

A Karolina to przypadkiem nie w Krakowie śmiga?

ciekawsky__

Wiecie może dlaczego na wydrukach completed nie ma już godzin startu i końca dnia?

Mau
@ciekawsky__

Żebys nie wiedzial ile pracujesz!!Po za tym za duzo spraw w toku I jak bys poszedl zalozyc sprawe o nadgodziny by musieli Ci za duzo zaplacic ale sa inne sposoby na udowodnienie nadgodzin.

@Mau

Przecież nie podpisujemy ewidencji godzin

Mau

R1
@ciekawsky__

Bo za nadgodziny trzeba było zapłacić!!! Sądy działają

@Mau

Ciekawe czy warto walczyć, skoro BAT ma już tyle spraw jak pisano niżej to czy ktoś już coś wywalczył?

Sprawiedliwy
@ciekawsky__

Tak już są wyroki. Bat ma płacić.

Ciekawa
@Sprawiedliwy

A na jakiej podstawie ludzie walczą z firmą o nadgodziny jak każdy vanseller ma zadaniowy czas pracy ?

tiriri
@Ciekawa

Używanie google nie boli. Poczytaj o tym, pierwszy lepszy artykuł.

Gdzie jest xdock na regionie radomskim? I jak na tym rejonie, taka sama orka jak na innych rejonach tu opisywanych?

@anonymous

W Radomiu, A jest tak jak wszędzie czyli normalna poukładana praca. Pewnie jeżeli ktoś marzy o " dłuższych przerwach na Shell " to nie tutaj ale ogólnie praca nie jest skomplikowana więc jeżeli sobie poukladasz wszystko i nauczysz się roboty to w 7 max 8 godzin jesteś w stanie kończyć pracę.

@..

Przeczytałem jakieś 80% postów tutaj i nie chce mi się wierzyć, że w Radomiu nie ma orki 10-12 godz :) Kierownik tyran co drugi dzień jeżdżący w rejon?

Xyz

Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat stanowiska vensellera na slasku ? Katowice, Dabrowa Gornicza ? Jakie pieniazki na start ? Jakie auto, umowa ? I mniej wiecej jaki dzienny czas pracy?

A czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku ph?

Misio
@Kasia

Po pierwsze to nie PH tylko Vanseller, do przedstawiciela to trochę brakuje. Zaproponują Ci coś koło 3200 brutto + premia 2000brutto

re

Witam, Czy ktoś może napisać o atmosferze pracy w rejonie Legnica. Ile zarabia PH w BAT? Ile wynosi postawa i ile dodatkowo można zarobić na premiach? Zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym zapoznać się z opiniami na ten temat. Z góry dziękuje za wszelką informację.

Pomocny w hooj
@re

Mało masz opinii?

Agnieszka

@Rozczarowany pracownik, nic pozytywnego nie da się opisać o firmie? A może chociaż wśród pracowników jest miła atmosfera? Kto jeszcze zna British American Tabacco? Podpowiecie czy według Was warto aplikować?

Ex
@Agnieszka

Warto, ale jest wiele innych firm, które za dużo lżejszą pracę zapłacą lepsze pieniądze. Poza tym, niespodziewałem się, że taka ogromną korporacja, szczycąca się tym, że ludzie są najważniejszą wartością i największym kapitałem, stosuje zagrywki w stylu: niepłacenie za nadgodziny. Źle świadczy o kierowniku, tzw. ASMie, jeśli nie potrafi tak ułożyć pracy podwładnemu, żeby wyrobił się w 8 godzin. Korporacje na świecie znane są z tego, że Kodeks Pracy mają za świętość, ale w sumie po co, skoro pracownicy nie potrafią się postawić i dają robić z siebie niewolnika za 3400 brutto+premia. Apel do młodych w organizacji: Płacą Ci za 8 godzin, to pracuj 8, a nie zjeżdżasz z trasy o 19stej. Nikt Ci za to nie podziękuję, ani nie zapłaci. Pokażesz tylko, że jesteś f.rajer. Zrób tyle wizyt, na ile starczy Ci czasu, resztę odklep na Orlenie przy kawie i wracaj na bazę. Co z tego, że 2 razy nie zrobisz premii? W końcu góra się nauczy i tak zaplanuje trasy, żeby zmieścić się w 8 godzin. I jak jedziesz z kierownikiem, to nie pajacuj, tylko podziel policz czas dojazdu na sklepy, wynik podziel na ilość wizyt , wyjdzie Ci ok. 12 min na sklep, i tyle czasu tam spedź, nie więcej. A jak kierownikiem się będzie pruł, to powiedz mu jak to wyliczyłeś, włącz stoper, otwórz prawe drzwi, kopa na rozpęd i niech pokaże Ci jak się pracuje. No, taki wstęp do poradnika dla swieżaków.

TRESTON
@Ex

Brawo EX , Twój post jest strzałem w dziesiątke taki własnie jest bAT NIE szanuje pracowników i klientów.

spocony

Panie i Panowie BAT, sezon sauna na pace rozpoczęty! nie zapomnijcie włączyć wiatraczków...

Andrzejek

Koleżanki i Koledzy, od niedawna nie pracuję w BAT. Na początku, jak się zatrudniałem, praca nie była zła. Kasa ok, ASM bardzo w porządku facet, ekipa z.ajebbista, praca prosta, aż za prosta. Po miesiącu wszystko umiesz i nic nie jest w stanie cię zaskoczyć. Jednak jeśli myślisz, że będziesz Przedstawicielem Handlowym, to jesteś w grubym błędzie. Po prostu zapierdzielasz jak pan z piekarni na vanie, nie ma czasu zbudować normalnych relacji z klientem, bo ganiasz z wywieszonym jęzorem, żeby zmieścić się w ośmiu godzinach, bo za nadgodziny nie płacą. Teraz pracuję w innej firmie jako PH i pluję sobie w brodę, że zwlekałem tak długo z decyzją o odejściu. Kasa dużo lepsza, idę do roboty na którą godzinę chcę, nie wstaje na korpopranie mózgu o 5:00 żeby zdążyć na 6;40. Pamiętajcie, powoli robi nam się rynek pracownika, a BAT daje w kwietniu 100zł podwyżki i liczy, że ludzie będą chętnie pracować. Zresztą wystarczy popatrzeć co za ludzi tam pozatrudniali. Biorą z ulicy jak leci, bo za takie pieniądze można mieć normalną pracę jako PH, a nie vanseller. Tylko czekać, aż zatrudnią więźniów, czy inną patologie. Życzę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy i pamiętajcie żeby się nie zasiedzieć i nie bać się coś zmienić w swoim życiu. Pozdrawiam, były BATowiec.

Miły
@Andrzejek

Ukraińców zaraz będą zatrudniać bo nikt już nie chcę do tego kołchozu iść tyrać za 3000 brutto

batman

Siema Koleżanki i Koledzy pracownicy DSS. Zastanawia mnie taka cisza i przyzwolenie na "napad" na kasę w postaci odroczenia wypłat premii o miesiąc? Czas się odezwać i coś wspólnie ustalić. Nie może być tak że jakaś jedna decyzja pozbawia setek ludzi uczciwie zarobionych pieniędzy.

rozczarowany pracownik
@batman

Dokładnie, firma przetrzymuje nasze ciężko zarobione pieniądze. To bark szacunku dla pracownika. Na szczęście pracy w naszym zawodzie nie brakuje a firma niech sobie dalej szkoli po 3 nowych pracowników w każdym miesiącu.

Agnieszka

Czy jest ktoś jeszcze kto obecnie pracuje w BritishAmericanToacco Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? @Nick, a nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? W jakich godzinach odbywa się praca?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco