Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Agnieszka

@ck więcej ofert pracy British American Tobacco możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://pracawbat.pl/

Delegat

British American Tobacco jest fajną firmą, mają swoich ulubieńców na forum.

ck

Widzę, że pojawiło się ogłoszenie na Krakowie, czyżby Muszka wprowadzał swoje rządy?

mario ck
@ck

To w Krakowie takie cieniasy że z taką ciotą jak Mucha nie umieją sobie poradzić!!! Już dawno ten kondon Tasiora powinien mieć ryj zbity.

Ktos

Moze ktos napisac realne zarobki w tej firmie, jak i mniejwiecej godziny pracy? Z gory dziekuje. Oczywiscie chodzi stanowisko vs ph.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Nosel

@Tomek 20 lat VS Mając tyle lat może lepiej zająć się pracą a nie gdybaniem?

VSTL

Co się w GD stało, że poleciało 5 głów?

Tomek 20 lat VS
@VSTL

żle postawione pytanie! jak to się stało skoro Asm-owie nic innego nie robią jak tylko kontrolują:} Nawet tego porządnie nie potrafią zrobić! ...braki asortymentu, problematyczni klienci,wsparcie,limity kredytowe,zastępstwo na trasie-zapomnij ale kaski sobie za bzdury przyznają.

pomorzanin
@VSTL

Wroble ćwierkają że w W GD super asm (czopek w (usunięte przez administratora) RMa RR i jego najlepszy wafel, technik rybołówstwa) tak pilnował ludzi ze robili wałki (podobno za jego zgodą i wiedzą) ale jak sie g.....o rozlalo to trzeba bylo sie ratowac i odsunac od siebie smrodek spuszczajac ludzi. karzeł RM RR łyknał troche gnojowki i wypili to razem. temat sie rozmył. ceikawe co by bylo jakby taka sytuacja miala miejsce u innego asma (nie z grona czopków RR). ALe moze za wykrycie wałka super ASM dostanie medal ablo trafiłeś zdobyłeś gold silver platinium od swojego RMa ze byl taki czujny i przez tyle czasu ph i as robili go w trąbe

VSTL

Nie wiem co się stało w Gdańsku. Zastanawiający jest inny fakt. Czemu nikt nie chciał do Gdańska jechać i pomagać? Propozycja była i można było zarobić dodatkowe pieniądze. Firma gwarantowała nocleg i wyżywienie? :)

@HEEL
@VSTL

No jak byś wiedział do kogo masz jechać pracować też byś się nie kwapił. 5 chłopa poleciało no i na tym koniec bo reszta nieruszalna

Agnieszka

@Dariusz to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w tym miejscu. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co możesz powiedzieć więcej o pozytywach pracy w British American Tobacco? Za co przede wszystkim cenisz swoją pracę?

Kaszub3

U ktorego Asm-a w Gdansku polecialo tych 5 chlopa

Dariusz

British American Tobacco to marka i nowoczesność. Lubie swoją prace w firmie i nie zamieniłbym jej na inną.

TPD 2
@Dariusz

Mało widziałes i mało wiesz

Kaszub

Jest tutaj ktoś z Gdańska? Co tam się wydarzyło, że jednego dnia zwolnili 5 chłopa dyscyplinarnie? Co oni tam odwalili? Ponoć przekręcili BATa na pół bańki?

Anon
@Kaszub

Nie dyscyplinarnie a 4 wypowiedzenia (zlamanie procedur) a jeden dyscyplinarka za przekret, na 200tys a nie pol banki.

Donek

Czy mógłby ktoś dodać kilka informacji o pracy dla przedstawiciela handlowego ds. wydarzeń konsumenckich Horeca? Na czym polega praca a chciałbym dostać się do firmy?

Agnieszka

@Tomek 20 lat VS piszesz, że kadra menedżerska łamie kodeks pracy. Co masz na myśli? Czy wspominasz tutaj o jakichś konkretnych sytuacjach?

Agnieszka

@Iza, jakie dokładnie informacje chciałabyś poznać? Dla zainteresowanych zatrudnieniem się w owej firmie, pod linkiem znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.bat.com.pl/group/sites/BAT_9Y2FAC.nsf/vwPagesWebLive/DO9YTE9V?opendocument @Tomek 20 lat VS, co w takim razie chciałbyś zmienić w firmie?

Tomek 20 lat VS
@Agnieszka

Zacznijmy od tego kim jest Ph w firmie(magazynierem,fakturzystką,kasjerką,kierowcą,księgową merchandiser ) .Zmieniłbym 1/3 kadry menadżerskiej na szczeblu regionu i makroregionu która świadomie w imię stanowiska ,ambicji i zadufania w sobie świadomie łamie kodeks pracy i udaje że nic o tym nie wie. U pracownika który dostaje ocenę pracy na 5 przeprowadzać trzy kontrole w miesiącu to trochę dziwne.W kwietniu 5 zebrań o 6 rano w tym jedno zaraz po świętach(wtorek) około godziny mając świadomość iż połowa pracowników normalni kończy pracę około 16 (10h). Zadanie na zwiększenie bazy klientów, wyśrubowane targety + 50 % do rok wymusza to do jeszcze dłuższego czasu pracy. Podział targetów wymaga zmiany nikt nie wie jak,na podstawie czego są ustalane w jaki sposób (cyfry targetu z centrali różnią się od tych co daje kierownik ). Młodzi nie wiedzą nic o funduszu socjalny co komu się należy o wszystko trzeba się dopytywać. Telefon do bhp-owca lub e-mail zapomnij że jest wywieszony a człowiek z hr podobno jest.... na tele.Ankiety są anonimowe ale musisz się logować pinem,,,ha,ha.Wysłałbym ludzi z centrali w teren nie na dzień tylko tydzień ,tych kturzy układają nam zadania i zarządzają " pokaż na co cię stać ale nie jeden raz.............."". Ale jest też plus w większości oddziałów są piłkarzyki i nowość xbox!!!!! tylko pytam kto po 10 h pracy będzie z tego kożystał. Ten kto to kupił i wymyślił stanowczo niema pojęcia o pracy ph w firmie. Plusem tej pracy jest systematyczny przelew na konto i wszystko jest na kwicie no i ekipa z którą pracuję na codzień część znam od kilkunastu lat .

as ck
@Tomek 20 lat VS

Jest niewielu na tym forum którzy mówią jak jest naprawde , ale kolega Tomek 20 lat pisze zgodnie z faktem, nie słuchajcie figurantów jak 'goral'bo to podstawieni korpo-asmowie którzy mają tak mózgi zjechane i nie tylko (r..chani w (usunięte przez administratora) przez RM) że wszystko cacy tu napiszą .

Były murzyn

Szczęśliwy były Vanseller i Tomek 20 lat VS uwierzcie piszą cała prawdę o tym korpo gównie wypierpapier z tego kraju błazny z całą tą świtą polaczków sprzedawczyków typu dyrektor asm itp

Sympatyk

Czy na pewno jest tak źle w firmie? Myślę, że wiele wpisów pochodzi od osób, które nie są sympatykami pracy solidnej ! Niestety firmy muszą walczyć z potwornym hekjtem w internecie. Szkoda bo inni tylko tracą.

a
@Sympatyk

o czym ty (usunięte przez administratora)

Iza

Specjalista ds. Pozyskiwania i Rozwoju Talentów taką ofertę znalazłam w firmie i mam pytanie o więcej szczegółów.

500 zł

Ktoś z was albo z oddziału był obciążony za stłuczkę? Jeśli tak to jaką kwotą?

Agnieszka

W żaden sposób nie współpracuję z British American Tobacco. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o moim zadaniu, proszę o najechanie myszką na ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat warunków pracy w firmie, dopytuję o niektóre kwestie. @Szczęśliwy były Vanseller dziękuję, że podzieliłeś się swoją opinią.

Rys

Agnieszka ma dzis wolne jest na etacie wiec w weekendy nie przeszkadzac

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco