Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Kik

żal.

Nowy PH

Witam Jestem nowym ph. Jak wygląda szkolenie wstępne i ile trwa? Plany są realne do wyrobienia?

marus

Jak Wam poszły kliki w czerwcu Panie i Panowie???

życzliwy

Zatrudniony bedziesz w zadaniowym systemie pracy 8h..regulamin pracy wg.british american tabbacoo pozwala na prace nadliczbowa tylko po uzyskaniu polecenia przełożonego.wszystkie nadgodziny bez pozwolenia przełożonego na piśmie sá traktowane jako darmowa praca dla british american tabbacoo, tak interpretuje to firma British American Tobacco, pomyśl o odpowiedzialnosci i ryzyku zwiazanym z tymi zadaniami,kasa,towar,wstawanie o 5:30 bo start pracy o 6:00 ,zadania wygórowane ze bez nadgodzin dostaniesz tylko podstawe 3050 brutto,i nagonké przełozonego ze plan poprawczy bo wynik słaby ;) pracuj tylko 8h chyba ze masz pozwolenie od przełożonego wg zasad Regulaminu Pracy,miła atmosfera jest po to byś pracował nadgodziny bez pozwolenia czyli za darmo ;)powodzenia w dokonywaniu wyboru ...

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
ruys

Dostaniesz 3000brutto podstawy można wyrobić 1900brutto premi ale Malo realne.

pytanie

Panowie ile można uzyskać podstawy brutto na vansellerze? Z góry dzięki za odpowiedz.

rekwan

Co to za numerki pojawiły sie na koncu postów ? (usunięte przez administratora)

kapiszon

swietna sprawa

Mati

Nie wiem o co tutaj chodzi. Opinie o pracy, a nie narzekanie. Zastanawiam się czy złożyć w tej firmie CV. I szczerze nie mam pojęcia, bo co drugi to tylko marudzi. Może by tak wypełnić opinie jak się tam pracuje. Po prostu jak jest. Będę wdzięczny za info ;)

Były

W Szczecinie jest jak w PIS-e kto ma układy z "prezesem Armanim" ten ma dobrze :-)))

UBOZ

Klimat był i robota była robiona. Szkoda tego wszystkiego, różni ludzie a tworzyli zgrany zespół i nagle przez jedną decyzję wszystko się rozsypało, szkoda, że nikt tego nie zauważył. Teraz to nawet nie wiadomo co tam się dzieje. Pozdro Panowie !

Bulet

Oj był. Tamte czasy juz nie wrócą,nie ma juz tam ludzi,którzy tworzyli klimat xDocku. A było ich trochę a nie ma juz nikogo.

Fabuła

Super Olsztyn?! To kiedyś był...

olsztyn
@Fabuła

tam juz nikt prawie nie został z kim można coś zrobić,chociaż jest parę wyjątków

@olsztyn

Teraz to już nie. nie ma już nikogo, cała ekipa gdzie indziej.

Kuba Błaszczykowski
@2

No nie ma. Skoro ktoś na górze wolał "klepać" po głowie kierownika niż szanować ludzi :)

anawar
@2

Wiatm , szukam osoby ktora pracuje w hurtowni tytoniowej . michael6633@interia.pl

Toronto

W Toruniu w ciągu miesiąca trzech chłopaków papierami rzuciło. Cały DHL zwolnili na bruk poszli. Likwidują to czy co? Wie ktoś co dalej z Toruniem, podzieli los ludzi z DHL czy rozdzielą na mini xdocki. Ilu do odpału? Same niewiadome. Powiedzieli by prawdę, nikt z mostu się nie pierdzielnie. Panie RR trochę odwagi powiedz Pan prawdę. Czekamy!!!!!

Armani ?

A dlaczego tani Armani ?

Fu-ja-rka

Jak tam "AS" przekrętów dystrybucyjnych "Tani-Armani" ze Szczecina ? Jeśli jeszcze go nie wyrąbali to wielki BAT jest za bardzo upośledzony żeby po czasie mu coś udowodnić i można śmiało powiedzieć że zagrał im na nosie. Taki "gierojek" a wszystkie wyniki musi dociskać jakimiś "ciemnymi" sposobami!

Byku
@Fu-ja-rka

Jak to powiedział swojemu przydupaskowi który też niejeden przekręt ma na swoim koncie: " (usunięte przez administratora) mu mogą zrobić"

.....
@Fu-ja-rka

A Tani Armani jeszcze pracuje ?

P.I.L.A.

Narzekacie Bo jestescie burakami

Kapelusznik

Amen.

realio
@Kapelusznik

Ubierz beret z antenką przejedz 250km i zrób 27 punktów z wprowadzeniem nowego produktu itp itd .Zamilcz Waść !

Olsztyn...
@realio

Da się to zrobić,trzeba tylko chcieć pracować a nie narzekać.

super olsztyn
@Olsztyn...

Nie siej zamętu i nie pisz bzdur.W osiem godzin to 20 stopów w mieście mając do objechania Nagórki i Jaroty to dasz radę. A zrób to w terenie 220km i 20stopów cwaniaczku. Chyba że pykniesz dystrybucję z palca a zamówienie złożysz z kartki którą dostałeś pani Basi zero własnej incjatywy.Podaj swoje inicjały to cały crosdock ciebie zbrechta.

hug

Ale (usunięte przez administratora) Byłem as-em i z każdego terenu dało się wrócić spokojnie na 14. Tylko jak ktoś sobie rano kawke pije (usunięte przez administratora) na punktach o głupotach, to potem wraca o 16 albo i jeszcze później. Weźcie się do roboty

Kapelusznik

Dlaczego piszesz ze we wszystkich?? Byłeś?? U nas o 15 wszystkie vany stoją na parkingu.

weteran
@Kapelusznik

Ciekawe z którego x-docku jesteś , u nas o 15 kilku jest jeszcze w trasie ...

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco