Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

...

Oferta na pełny etat. Dobra podstawa plus bonus. Opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport itd.. Jednak praca w Horeca to często praca wieczorami i czasami w soboty ( kluby, bary, iwenty )

Gumis
@...

Praca może i dobra ale dostać się ciężko ja aplikowalem 2 razy i kończyło się tylko na wstępnej rozmowie telefonicznej

Nikoś

Ponawiam pytanie : WItam, jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds Horeca w Waszawie ? Jaka atmosfera pracy ? Na jakich warunkach jest korzystanie z samochodu w celach prywatnych ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. 

...
@Nikoś

Jest oferta na PH ds Horeca do WWA. samochód jest do pełnej dyspozycji (nowy focus ) Zaszeregowanie jest na wyższym poziomie niż vansellera i PH ds trade marketingu. warto aplikować

Nikoś

Batmaniuszek

A czy największa wazelina "Armaniego" herbu GUMOWE UCHO jeszcze pracuje?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
Janiemoge

w szczecinie coś się poprawiło, czy dalej syf....z ekipy armaniego ktoś pozostał ?

zorro

beznadzieja

Nina

Umowa zlecenie w niepełnym wymiarze godzin. Dobre na pracę dorywczą

sławek

Premię dają a i oczywiście ale zarobić na nią trzeba dymać 10h i wyrobić targety.Wstawać o 4,15 liczenie vana poranne,odprawy jak im czapka stanie to 3 razy w tygodniu ,przepięte wizyty od kolegi bo AS się rozchorował ,kontrola na trasie straszenie planem poprawy,za autostoki,brak cenówek,maty wystawki ,słabe dociskanie,i niekorzystanie z ambitnych technik sprzedaży.wizyty ad hoc beee,zamianki na kodach beee. Powrót liczenie vana gotówki ,weryfikacja limitów kredytowych,ato weryfikacja klientów ,klasyfikacja Klijętów wiecznie coś i to za friii. a jak nie zrobisz targetów to z premi itwojego wysiłku nici .Trzy razy tak i albo wypowiedzenie albo plan poprawy bo jesteś cienki bolek. ASM lub RM kupi sobie czas w wawie bo powie nowy człowiek się szkoli.Więc TOMASZU dawaj na vana a będziesz zadowolony a twoja żona w Biedronce zarobi tyle samo za 8h.Przy 100% mniejszej odpowiedzialności finansowej i materialnej. A i na Święta przyniesie tobie talony a w tym miesiącu wyprawkę szkolną dla dzieci. Ty zaś jak oddział dobrze się postara dostaniesz zaproszenie na kolację firmową za dobry wynik ASM -a

Fuck

Z daleka od tej pseudo korporacji . Już dawno ten rząd powinien ich na zbyty pysk wywalić z kraju. Za wyzysk upokorzenie brak nadgodzin stracone nerwy. Jesteś potencjalnym złodziejem od pierwszych dni pracy. A góra sama kombinuje jak może . Pozdr

Nick 2

Nie przeklamuj rzeczywistosci pakietami socjalnymi. Sadzac po wiedzy, ktora dysponujesz i godzinie o ktorej sie wpisujesz musisz byc ASMem :) Pierwsze slysze, zeby 'bogactwo' pakietow socjalnych bylo uzaleznione od miasta czy co tam probujesz wmówić. Nie mniej jednak pozdrawiam Cie przyjacielu :)

BAT w Polsce poniósł sromotna porażkę, którą tanimi chwytami PRowymi próbują przeksztalcic w sukces. Kazdy kto pracuje jako PH potwierdzi, że aspiracje firmy a jej dzialania i mechanizmy sprzedazowe nigdy nie zapewnia jej miejsca nr 1, o ktore tak dzielnie walczy. A teraz ciecia kosztow itd, bo klient nie przyjął BAtowcow z otwartymi ramionami i nadal woli hurtownie.

mm

To startuj, skoro widzisz.

kik

@srat a skąd ten kumpel co z nimi wygrał te nadgodziny i ile tego było i jak długo się o nie sądził?Masz jakieś szczegóły?

Edek

Masz rację. Wydaje się Tobie.

Wons

Witam! Ktoś strartował na vana w Krakowie obecnie? Dzwonili już do was z rekrutacji? Pozdrawiam!

Txm
@Wons

Tak.

srat

Dla potomnych po wizycie Papieża ma być lepiej: Tzn. mają bardziej szanować w korporacjach:). A tak na poważnie kumpel z nimi wygrał w sądzie pieniądze a nadgodziny . Czyli jest szansa. Jeb... korpomatołów. Pozdrawiam

Kasia 1985

Witajcie :) Co zrobić żeby dostać pracę w BAT? Jak napisać CV żeby nie zostało ono odrzucone na wstępie? Zależy mi bardzo i nie boję się pracy, ale to nie wszystko, jak przekonać tą firmę do siebie?

Już niedługo

tomek, czy Ty pracujesz w tej samej firmie co ja? o czym ty piszesz? premie? juz dawno takiej nie widziałem. Co miesiac więcej i więcej - aż nie jestes w stanie tego wyrobić. podwyżki? uśmiałem się naprawdę a nadgodziny to sa takie, że jak pójdę do sądu to firma się nie wypłaci...

rys

U nas z 27 osób przez trzy lata nikogo nie awansowali wiec się nie lodź z awansami a wyniki były cały czas!!!

mg
@rys

Witam, szukam osoby ktora pacuje jako przedstawiciel firmy tytoniowej . Na pewno bedziesz zadowolony .

Kik

Żalem jest to,że HRy wpisują posty na GW. To jest prawdziwy ŻAL ŻAL ŻAL.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco