INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Weronika

Za mną kolejny wyjazd z firmą invent do nowego teamu. I muszę powiedzieć że jestem zadowolona wszystko przebiegło bardzo dobrze . Atmosfera w pracy bardzo dobra,do tego nauczyłam się nowych rzeczy. Zakwaterowanie i dojazdy dobrze zorganizowane. POLECAM

@Weronika

Bardzo dziękujemy, Pani Weroniko, za te miłe słowa! :)

Martyna

To był mój kolejny wyjazd z Inventem. Praca prosta i przyjemna. Jedyne czego człowiek mógłby sobie życzyć, to trochę milszych niektórych przełożonych... tu niestety różnie się trafia. Myślę jednak, że "góra" może wpłynąć na tą zmianę. Zakwaterowanie wygodne i czyste, piękne widoki, możliwość zwiedzania w wolnych chwilach daję dużo przyjemności. Polecam serdecznie.

@Martyna

Dziękujemy, Pani Martyno, za opinię. :)

David
@Martyna

Racja! Niestety ale niektórzy koordynatorzy urosli w piórka... A tak naprawdę są tylko koordynatorami

Andrzej 13

Praca w firmie Invent jest jak każda inna. Wypytywanie, czytanie opinii niekoniecznie pomoże Ci w podjęciu odpowiedniej decyzjii. Po prostu zapisz się na inwentaryzację i sprawdż jak to wygląda w rzeczywistości. Umowa jest polska, zlecenie więc nie dostajesz 12 euro (brutto) za godzinę pracy ale określoną, minimalną kwotę za inwentaryzację (określoną w umowie), niezależnie czy pracujesz 6 godzin czy 12. Jeżeli chcesz zarabiać w euro to szukaj takiej firmy ,która da Ci umowę w euro. W Invencie przez cały czas mojej pracy dostawałem wynagrodzenie na czas a także projekty inwentaryzacyjne odbywały się sysytematycznie przez cały rok. I to jest dla mnie ważne.

Stefan
@Andrzej 13

Piszesz, że przez cały czas Twojej dla Inventu pracy dostawałeś pieniądze na czas, a projekty pojawiały się systematycznie przez cały rok. Lub pojawiają się, bo nie umiem stwierdzić, czy jesteś aktualnym pracownikiem? Jeśli tak, to możesz napisać, ile wynosi wypłata i czy wybiera się tu projekty, w których chce się uczestniczyć? Czy też inaczej to tutaj funkcjonuje? Bo nie rozumiem tego jeszcze.

Mariusz

Witam! Własnie wróciłem z kolejnego wyjazdu z Fa. Invent. jak wcześniej tak i teraz sie nie zawiodlem, a mogę szczerze powiedziec ze z kazdym kolejnym wyjazdem praca coraz bardziej mi sie podoba. Jak wczesniej mila atmosfera w pracy mozna liczyc napracie kolegów z teamu i kierownictwa. Warunki pobytu takze niezmiennie bardzo dobre, mozna wykorzystac wolny czas na odwiedzenie ciekawych miejsc. Polecam wyjazdy dla jescze niezdecydowanych bo warto. Pozdrawiam!

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu!

Bardzo dobry

Bez problemu

Ern

Czy na projekcie kauflandy w Niemczech są liczone także magazyny czy pracownicy liczą tylko sklep? Bo 10-14 godzin na paletach to jest dość ciężkie za 245 netto.

Jako pracownik firmy inwentaryzacyjnej Invent, z wielką przyjemnością mogę powiedzieć, że to wspaniała firma do pracy. Poniżej przedstawiam kilka zalet tej wspaniałej firmy: 1. Profesjonalne podejście do pracy. Invent to firma, która dba o jakość swojej pracy i profesjonalne podejście do klientów. Od samego początku mojej pracy czułem się zobowiązany do zapewnienia najwyższej jakości usług inwentaryzacyjnych. Firma Invent zapewnia nam niezbędne szkolenia, narzędzia i wsparcie, abyśmy mogli wykonywać naszą pracę w sposób profesjonalny i skuteczny. 2. Przyjazna atmosfera pracy. W firmie Invent panuje bardzo przyjazna i otwarta atmosfera pracy. Wszyscy pracownicy są bardzo pomocni i przyjaźni, co tworzy pozytywną atmosferę w pracy. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala nam na współpracę i efektywną pracę w zespole. 3. Możliwość rozwoju zawodowego. Firma Invent oferuje swoim pracownikom wiele możliwości rozwoju zawodowego - daje nam możliwość awansu i rozwijania naszej kariery. 4. Elastyczny czas pracy. Jedną z największych zalet pracy w firmie Invent jest elastyczny czas pracy. Firma ta umożliwia nam dostosowanie czasu pracy do naszych potrzeb, co pozwala na godzenie pracy z życiem prywatnym. 5. Konkurencyjne wynagrodzenie. Invent oferuje swoim pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie, co pozwala nam na utrzymanie dobrego standardu życia. Podsumowując, firma inwentaryzacyjna Invent to dobre miejsce do pracy. Firma ta oferuje profesjonalne podejście do pracy, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego, elastyczny czas pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie i polecam ją innym.

@Michał

Bardzo dziękujemy, Panie Michale, za miłe słowa! :)

Halina

Ale to co, uważasz że za dojazd powinno się płacić czy jak? Ja w Polsce nie raz do firm różnych dojeżdżałam po 50 km i nikt się nie przejmował i nie traktował tego jako czasu pracy. A chociaż są dodatki do paliwa?

robert
@Michał

Michał, jeżeli już chcesz napisać coś pozytywnego na temat firmy to zrób to tak, żeby Ci co czytają mieli minimalną pewność ,że jest to opinia prawdziwa... no , chyba , że to był żart co napisałeś.

Tomasz

Kiedy kolejny wyjazd do pracy? I jaka stawka? Bo słyszałem że nocki już zaczynają się popołudniu i pracuje się dziennie z dojazdami po 12h,to jest niecałe 5euro na godzinę przy stawce 245zl...gdzie normalnie się już dostaje co najmniej 12euro...przy tej stawce 245 to 6-7h to w sam raz

@Tomasz

Tomaszu, wszystkie aktualne terminy wyjazdów dostępne są po zalogowaniu na naszym Portalu https://rekrutacja.invent.ag/. Godziny rozpoczęcia pracy uzależnione są od klienta, u którego przeprowadzamy inwentaryzację, natomiast czas pracy zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Dla osób rozpoczynających z nami współpracę jako osoby Liczące stawka wynosi od 245 zł na rękę za dzień pracy, zapewniamy także zakwaterowanie i transport przez cały czas trwania turnusu. Stawka brutto, jaką pracownik zarabia, podana jest w umowie i jest ona wyższa lub równa stawce minimalnej obowiązującej w kraju wykonywania zlecenia. Należy pamiętać, że od stawki brutto odciągane są składki ZUS i podatek jak również inne koszty związane z wyjazdem na inwentaryzacje. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag, napisać do nas na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)

Grzegorz

Firma dostosowuje grafik do pracownika, duża elastyczność co jest plusem, jeśli potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki. Invent zapewnia transport i dobre warunki mieszkaniowe, zwrot kosztów podróży(podróż powrotna do Polski z kierowcą kończy się we Wrocławiu, choć firma może też załatwić powrót do domu, jeśli jest taka możliwość). Możliwość wykorzystania zdolności językowych, co za tym idzie lepszą płatną funkcję

@Grzegorz

Dziękujemy, Panie Grzegorzu, za opinię. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

@Grzegorz

Zastrzyk gotówki, a to mogą np. zapłacić wcześniej? Powiedz, czy jest co miesiąc wypłata czy tygodniówki też wchodzą w grę. A co do języków, są jakieś kursy albo dofinansowanie do nich?

Jessika

Świetna praca byłam właśnie już poraz kolejny na wyjeździe tym razem na rossmanach w teamie 15. Atmosfera super, świetnie się tam czuję i już szykuje się na kolejne wyjazdy. ❤️

@Jessika

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Patrycja

Polecam pracę z firmą Invent???? Miałam organizowany indywidualny wyjazd wszystko dopasowane pode mnie, dostałam bilet i w drogę. Zakwaterowanie w uroczych domkach lub pensjonatach z darmowym wifi, droga do pracy zajmowała max godzinę. Sama praca przyjemna bez większego wysiłku, z dobrym tempem trwała nawet 6-7h. Wyjechałam sama, ale nie żałuję, bo poznałam super młodych ludzi, z którymi mam kontakt do dziś. Wypłata zawsze na czas z dodatkowymi bonusami. Na weekendach można odpocząć a nawet się zabawić. Nie mogę się doczekać wyjazdu w tym roku ????

Anna123

Polecam prace w invencie Miła atmosfera Fajni koordynatorzy Fajne zapewniają zakwaterowania Aplikuj śmiało

microd23

Polecam Wszystkim. Bardzo mili współpracownicy. Kierownictwo nie zawsze w pełni odpowiednie, lecz praca lekka bez stresu.

Stefan
@microd23

Co z warunkami zakwaterowania, wiedziałeś zawczasu, gdzie i w jakich warunkach będziesz mieszkał? Przydałaby się też informacja ile odciągają od zarobków za kwaterę, żeby wiedzieć, ile na czysto miesięcznie wyjdzie kasy?

@Stefan

Podpisując dokumenty, masz tam informacje ile ci biorą za zakwaterowanie.

Ruda

Warunki pracy wiadome bo każdy wie co podpisuje. Warunki mieszkalne no cóż były dobre ale były też nie za ciekawe, po zatym tzw. Zakwaterowania są potrącane z naszych zarobionych pieniędzy, a dowiadujemy się gdzie i jak będziemy mieszkać dosłownie przed hotelem, pensjonatem czy hostelem. Praca sama w sobie nie jest ciężka. Koordynatorzy no cóż... Prawdziwych w każdym słowa tego znaczeniu idzie policzyć na palcach jednej ręki. Wypłaty na czas to fakt, ale jeśli chcesz wiedzieć ile zarobiłeś i jaką premie otrzymujesz trzeba napisać meila z prośbą o informację, którą notabene otrzymujesz w dniu wypłaty.

Mart
@Ruda

Czyli za dzień nie jest 240 zł, tylko od tego firma odejmuje jeszcze koszty zakwaterowania? Rozmawiałam z kimś z ich firmy i zastanawiam się nad wyjazdem ale jakby to miała być kwota 240 zł - koszty noclegów to trochę biednie..

Dominik 11
@Mart

Jest czarno na białym wypisanie w umowie, Za każdy dzień przeprowadzonej inwentaryzacji otrzymujesz wynagrodzenie w kwocie nie niższej niż 245zł netto i od tego nie ma już żadnych kosztów ukrytych, nic niżej nie otrzymasz jedynie co to możesz dostać coś więcej!

Witeks

Chciałbym zapytać czy inwentaryzacja za granicą odbywa się w każdym miesiącu?

@@@

Czy dostał już ktoś zaproszenie na wyjazd od 1 maja do 21 maja?

Aleksandra

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku Specjalisty ds.HR. Jestem po studiach na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz mam doświadczenie w rekrutacji. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na tym stanowisku? W jakich godzinach jest praca i czy jest ona stacjonarna czy zdalna? Czy firma zapewnia potrzebny sprzęt do pracy taki jak laptop, telefon?

@Aleksandra

Pani Aleksandro, prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem: 71 750 77 00

oliwkazoliwek

31.03 wrocilam z Bawarii - ludzie pomocni,praca lekka warunki zakwaterowania dobre,polecam

@oliwkazoliwek

Dziękujemy za opinię :)

Mariusz

Byłem po raz kolejny na wyjeżdzie z firmą Invent i po raz kolejny się nie zawiodłem. Pracę poznaję coraz bardziej i muszę powiedzieć ze nawet mi zaczyna sprawiać przyjemność. Teamy są bardzo fajne tzn. atmosfera jest przyjazna. Warunki bytowe takze bardzo dobre i w ciekawych miejscach ostatni np. byliśmy min. nad morzem w okolicy Kilonii. Reasumując polecam!

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu! Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na jakimś wyjeździe. :)

Katarzyna

Bardzo polecam pracę w Invencie jeżdżę już od listopada i bardzo dobrze mi się tutaj pracuję. Praca przyjemna i lekka, pieniądze jak zawsze na czas. Zakwaterowania były na dobrym poziomie jak i atmosfera w pracy była przyjemna.

@Katarzyna

Dziękujemy, Pani Katarzyno, za miłe słowa. :)

Halina

Pamiętam jak kiedyś szukali do firmy z niemieckim kogoś. Powie ktoś, do jakiej to w ogóle było dokładnie pracy? Co tam trzeba robić? Najbardziej interesuje mnie praca z domu, ale stacjonarną też rozważę.

@Halina

Pani Halino, na ten moment nie oferujemy pracy zdalnej. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.