INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Paula

Większe projekty są naprawdę fajne natomiast mniejsze takie jak Rossman nie polecam mało ludzi na takich sklepach i wymagają przy tym żeby robić szybko i dobrze zwłaszcza w 1 dniu a czy ta praca jest na akord? Bo nie widziałam tego w umowie skoro chcecie dobrze mieć policzone to nie można robić tego szybko w pierwszych dniach pracy. Jestem tym oburzona .

Halina
@Paula

Ale co to za praca, przy inwentaryzacji coś? Ja byłam w innej firmie kiedyś na tymczasowej pracy w sklepie i tak to też wyglądało. A przeszkolenie jakieś jest?

@Paula

Inwentaryzacja nie jest pracą na akord, wynagrodzenie przysługuje za każdy dzień inwentaryzacyjny. Efektywność naszych Teamów jest dla nas ważna, natomiast od pracowników wymagamy przede wszystkim skrupulatności i dokładności w liczeniu towarów. Dzięki temu jakość oferowanych przez nas usług spełnia oczekiwania klientów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni na inwentaryzacji bywają trudne tym bardziej, jeśli wcześniej nie pracowało się ze skanerem. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przeszkolić pracowników. Dodatkowo w każdym Teamie są zawsze osoby doświadczone, które służą wsparciem i pomocą.

Bartek

Polecam Serdecznie

@Bartek

Dziękujemy! :)

Patryczeq

Polecam wyjazdy z tą firmą przyjemne warunki mieszkalne, szybka i dobra płaca :)

@Patryczeq

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Iwona

Polecam firmę Invent, ciekawa praca, fajni ludzie. Można przy okazji pozwiedzać ciekawe miejsca. Polecam!

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Kamila

To był mój kolejny wyjazd z firmą Invent do Niemiec. Byłam zadowolona z warunków zakwaterowania oraz godzin odbywanej pracy. Organizacja pracy była dobra, a współpraca z osobami z teamu w porządku. Polecam pracę w Invencie oraz czekam na następne wyjazdy.

Magdalena
@Kamila

A kontakt z koordynatorem jak oceniasz? Jest to kontakt tylko telefoniczny czy jaki ? W jakich sprawach można się zgłaszać do koordynatora?

@Kamila

Dziękujemy, Pani Kamilo, za opinię. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Daria S.

Serdecznie polecam pracę z firmą Invent. Pracuję w niej już 2,5 roku i jestem zadowolona. Stawka adekwatna do godzin wykonywanej pracy. Kierownictwo oraz koordynatorzy pomocni. Warunki noclegowe też na dobrym poziomie. W wolnej chwili można pozwiedzać oraz poznać nowych znajomych.

@Daria S.

Dziękujemy, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Iza

Bardzo polecam pracę w firmie INVENT. Praca lekka, kierownik i koordynatorzy przemili, wynagrodzenie na czas.

@Iza

Dziękujemy, Pani Izo! :)

@Iza

Na długo się wyjeżdża? Po jakim czasie można wrócić do kraju? To jest praca na akord czy raczej stałe zlecenia?

@Joanna

Pani Joanno, można zgłosić indywidualną dyspozycyjność. Należy to zrobić po wysłaniu zgłoszenia na Portalu. W przeciągu kilku dni roboczych konsultanci z Działu Zagranicy kontaktują się, by omówić szczegóły wyjazdu. Wtedy też można zgłosić chęć wyjazdu na dłużej niż podane jest w dostępnych terminach na stronie -> https://invent.ag/. Wszystkie terminy są widoczne po zalogowaniu na Portalu Invent w zakładce „Dostępne terminy”. Natomiast zachęcamy do śledzenia naszej strony, nowe terminy zleceń dodawane są na bieżąco.

@Joanna

Praca jest na akord, liczy się zrobiona ilość, dzikie wręcz tempo liczenia. Nie ma informacji o tym przed wyjazdem dopiero na miejscu że dziennie musisz zrobić , policzyć ilość x.

WIKTORIA

Polecam z czystego serca! Praca jest przyjemna i nie jest ciezka. Super ludzie a przede wszystkim kierownicy oraz koordynatorzy. Na prawdę dobre pieniądze I warunki mieszkaniowe. Byłam 2 miesiące i wybieram się na następny wyjazd. Chętnie odpowiem na pytania :)

@WIKTORIA

Dziękujemy, Pani Wiktorio! :) Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy się widzieć! :D

Ela
@WIKTORIA

Witam.Wybieram się po raz pierwszy na wyjazd z inventem od 11.06 do 8.07 to to będą same nocki. Proszę mi powiedzieć jak jest z posiłkami wiadomo że trzeba samemu sobie zapewnić jak to wygląda czy sa wyjazdy na zakupy?

@Ela

Pani Elu, prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00.

Edyta Nowak

Witam, polecam firmę invent. Super współpraca, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, wypłata zawsze o czasie. Polecam

@Edyta Nowak

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Tomasz

Właśnie wróciłem z kolejnego projektu.Polecam bardzo pracę w firmie INVENT.Mozliwosc poznania ciekawych miejsc, nowych osób.Praca nie skomplikowana.Bardzo polecam.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu. Cieszymy się, że ponownie był Pan z nami na wyjeździe!

@Tomasz

A umowa jest polska czy zagraniczna? Na długo się wyjeżdża? Możesz dać znać jak z zakwaterowaniem? Firma zapewnia?

@Joanna

Pani Joanno, w Invencie zatrudniamy na polskiej umowie (jesteśmy polską firmą). Na terenie Polski nie zapewniamy noclegu, ponieważ są to najczęściej inwentaryzacje jednodniowe. Dojazd z kolei organizowany jest w przypadku niektórych projektów. Inwentaryzacje wyjazdowe oznaczone są na Portalu ikoną busika. Terminy inwentaryzacji są podane na Portalu Pracownika na naszej stronie internetowej, ale można też zgłosić indywidualną dyspozycyjność. Należy to zrobić po wysłaniu zgłoszenia na Portalu. W przeciągu kilku dni roboczych konsultanci z Działu Zagranicy kontaktują się, by omówić szczegóły wyjazdu. Wtedy też można zgłosić chęć wyjazdu na dłużej niż podane jest w dostępnych terminach na stronie ???????? https://invent.ag/.

Henryk

Praca w invent jest bardzo przyjemna, a przy okazji można pozwiedzać trochę Europy. Wypłaty na czas, zakwaterowanie ok, jednym słowem tylko pracować.

@Henryk

Dziękujemy, Panie Henryku, za tak miłe słowa. Zachęcamy do wystawienia opinii również w Google ;)

Krystian Brzezik

Nie ma lepszego miejsca, jeżeli chcesz dobrze zarobić, poznać ciekawych ludzi oraz przy okazji zwiedzić piękne miejsca. Zarobki zawsze na czas, przyjazna atmosfera, a sama praca łatwa i przyjemna. Gorąco polecam współprace z Inventem!

@Krystian Brzezik

Bardzo dziękujemy, Panie Krystianie! Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :) Aktualne terminy wyjazdów są również na naszym portalu https://invent.ag/

Laura G

Już 3 raz byłam na inwentaryzacji zagranicznej Zakwaterowania na wysokim poziomie Praca łatwa i przyjemna ????

@Laura G

Dziękujemy, Pani Lauro, za komentarz. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Iwona

Polecam firme, praca w fajnej atmosferze , hotel z basenem,mozna zwiedzic piekne miejsca, poznac nowych ludzi oraz zarobic.

@Iwona

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Iwona

Za mną kolejny wyjazd i znów miłe wspomnienia. A teraz zbieram sie do kolejnego wyjazdu. Co do pracy jak i warunków socialnych nie mam żadnych zastrzeżeń, jak zwykle wszystko na odpowiednim poziommie, ekipa ok, zakwaterowanie ok, praca ok. Sama firma stara sie aby wszystko było jak należy. Co do finansów zawsze na czas. Po pracy zawsze jest czas aby zwiedzić cos ciekawego w okolicy lub najzwyczajniej poleniuchować lub poklachać z koleżankami :) a cooo tak też trzeba nie tylko sama pracą sie żyje ;) Ogólnie POLECAM , warto sprubować.

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono, za komentarz! Bardzo cieszymy się, że jest Pani z nami i do zobaczenia na kolejnym wyjeździe. :)

Damian

Jeżeli chcesz zarobić i zwiedzić trochę świata wybierz Invent. Praca nie jest skomplikowana, dobre warunki mieszkaniowe i wypłata na czas.

@Damian

Dziękujemy, Panie Damianie, za miłe słowa. Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Beata

Sumienna firma wyplaty na czas atmosfera w pracy fajna ,zakwaterowanie w porzadku,

@Beata

Dziękujemy za opinię. :)

KRYSTIAN

Za mną kolejny wyjazd miesięczny. Cieszę się że trafiłem do invent. Praca jak zawsze ta sama ale wiele nowych doświadczeń, poznanie nowych ludzi oraz kawałek świata. Zakwaterowanie na wysokim poziomie było wszystko niezbędne do życia codziennego. Serdecznie polecam

@KRYSTIAN

Dziękujemy, Panie Krystianie, za miłe słowa. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Justyna

Polecam Invent praca lekka koordynatorzy pomocni wynagrodzenie zawsze na czas można poznać fajnych ludzi w wolnym czasie możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc oczywiście jade na kolejny projekt. Pozdrowienia dla T15

@Justyna

Dziękujemy za podzielenie się opinią i do zobaczenia na kolejnym wyjeździe! :)

Zuza

Polecam prace w invencie, dzięki niej mogę zwiedzać świat a także popracować. Praca nie jest ciężka, ludzie są bardzo przyjaźni. Dzięki inventowi zwiedziłam już mała cześć świata.

@Zuza

Możesz dać znać na jakiej umowie jest praca? Polska czy zagraniczna? Jeśli możesz to napisz mi proszę też jakie stawki. Z góry dziękuję za odpowiedź

Umowa jest polska.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.