INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Krzysztof

Polecam jak najbardziej miła atmosfera ,mieszkania na delegacjach wysoki poziom ,ludzie bardzo mili ;)

@Krzysztof

Dziękujemy za komentarz. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

Polak

@Polak

Dziękujemy za tę opinię i zapraszamy na następne wyjazdy. :)

Katarzyna

Witam, serdecznie polecam pracę w firmie INVENT, bardzo przyjazna atmosfera ,wypłata zawsze na czas ,hotele na wysokim poziomie ,pozdrawiam

@Katarzyna

Dziękujemy za opinię :)

Bardzo polecam współpracę z firma INVENT. Sympatyczni ludzie i praca w miłej atmosferze. Warunki zakwaterowania na dobrym poziomie.

Bardzo dobry

Bez problemu

Witam ,polecam pracę w firmie INVENT, przyjazna atmosfera ,bardzo mili koordynatorzy ,wypłata zawsze na czas ,pozdrawiam

@Piotr

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Daria S.

Serdecznie polecam pracę z firmą Invent. Pracuję w niej już od 2lat i jestem zadowolona. Stawka adekwatna do godzin wykonywanej pracy. Kierownictwo oraz koordynatorzy pomocni, mili. Warunki noclegowe też na dobrym poziomie. W wolnej chwili można pozwiedzać oraz poznać nowych znajomych. Także same plusy :)

@Daria S.

Pani Dario, bardzo nas cieszy, że już od 2 lat jest Pani razem z nami! :)

Roko

Muszę powiedzieć, że praca w z firmą Invent była bardzo przyjemna. Tym razem praca na noce ale była dobrze zorganizowana i pracowało się bardzo dobrze. Wynagrodzenie zawsze na czas i zawsze się "zgadza". Z całą pewnością mogę polecić tę firmę w szczególności osobą, które nie boją się pracy i nowych wyzwań.

Halina

Jakaś osoba wie, czy nadal szukają kogoś z niemieckim czy już po fakcie? Jeśli tak, to chciałabym wiedzieć, co to za praca, jakie obowiązki. Bo pamiętam starsze oferty, ale nie było zbytnio takich informacji w nich.

Marzena

Polecam współpracę z firmą INVENT! Praca w miłej atmosferze, wypłata zawsze na czas, darmowe dojazdy do pracy. Warunki zakwaterowania na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

@Marzena

Dziękujemy, Pani Marzeno. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Marzena

Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT! Atmosfera w pracy bardzo miła, ludzie sympatyczni. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Darmowy dojazd do pracy i wypłata zawsze na czas. Polecam!

Dżesika

Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT. Praca dość lekka i nie wymagająca dużego wysiłku. Warunki zakwaterowania dobre. Planuję dalsza współpracę. Polecam!

@Dżesika

Pani Dżesiko, dziękujemy za miłe słowa. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Gabriela
@Dżesika

Jaką pracę wykonujesz? Płaca sprawiedliwa do tych obowiązków? A jeśli chodzi o zakwaterowanie to firma zapewnia i odciąga z wypłaty czy jak to wygląda w praktyce?

Sandra

Praca godna polecenia. Sympatyczni ludzie i bardzo miła atmosfera. Wyplata na czas i dobre warunki zakwaterowania. Bardzo polecam!

@Sandra

Dziękujemy za opinię, Pani Sylwio. :)

Bogusia

Byłam na inwentaryzacji w Niemczech dwa razy , polubiłam te prace bardzo fajna atmosfera ,praca nie ciężka kierownictwo bardzo pomocne ,sympatyczni ludzie ,warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie,dojazd do pracy zapewniony Płacą na czas ,szczerze polecam , pozdrawiam Team 18

@Bogusia

Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani pracę z nami. :) Zapraszamy na kolejne terminy!

Katarzyna

Witam,serdecznie polecam pracę w firmie INVENT ,bardzo przyjazni ludzie i miła atmosfera ,pieniądze zawsze na czas.

@Katarzyna

Dziękujemy za opinię.

Robert

Bardzo spodobała mi się praca w INVENT, szybko dostałem swoje pieniądze oraz ludzie są naprawdę pomocni, polecam !

@Robert

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Bartosz K.

Jako były pracownik firmy Invent, chciałbym wyrazić moją pozytywną opinię na temat tej organizacji. Przepracowałem w firmie kilka tygodni i mogę powiedzieć, że doświadczenie to było bardzo wartościowe i wpłynęło pozytywnie na moją karierę zawodową. Pierwszym punktem, który warto wyróżnić jest profesjonalizm firmy w zakresie inwentaryzacji. Firma Invent specjalizuje się w prowadzeniu inwentaryzacji i innych usługach związanych z kontrolą stanów magazynowych. Pracownicy są wysoko wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w swojej pracy, co przekłada się na wysoką jakość usług świadczonych przez firmę. Kolejnym atutem firmy Invent jest podejście do klientów. Firma stawia na profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta. Pracownicy są dobrze przeszkoleni w zakresie komunikacji z klientem, a ich podejście jest zawsze przyjazne i pomocne. W związku z tym, klienci chętnie korzystają z usług firmy Invent i polecają ją dalej. Trzecim punktem, który warto podkreślić, jest zorganizowanie pracy w firmie. Wszystkie procesy są dobrze skoordynowane, a praca jest oparta na efektywności i sprawności. W związku z tym, pracownicy mają więcej czasu na realizację celów i zadań, co wpływa pozytywnie na ich motywację i zaangażowanie w pracę. Ostatnim atutem, który chcę wymienić, to wysoki poziom zaangażowania pracowników w pracę. Firma Invent stawia na ciągłe doskonalenie swojej pracy, a pracownicy są bardzo zaangażowani w realizację celów firmy. Dodatkowo, kierownictwo i menadżerowie są bardzo zaangażowani w pracę swoich podwładnych, oferując pomoc i wsparcie w rozwoju kariery. Podsumowując, mogę powiedzieć, że firma Invent to wspaniałe miejsce do pracy. Profesjonalizm, podejście do klientów, zorganizowanie pracy i zaangażowanie pracowników są tylko niektórymi z atutów tej firmy. Z przyjemnością polecam firmę Invent jako pracodawcę dla każdego, kto szuka ciekawych wyzwań i rozwoju zawodowego w branży inwentaryzacyjnej.

@Bartosz K.

Dziękujemy za rzeczową opinię. Bardzo się staramy, aby praca u nas przebiegała w dobrej atmosferze oraz by pracownicy mieli możliwość rozwoju.

Aleksandra

Praca godna polecenia. Pojechałam pierwszy raz na okres 7 tygodni do Niemiec. Moje wrażenia były lepsze niż zakładałam! Przyjaźni ludzie, dobre warunki noclegowe, wynagrodzenie na czas. A przy okazji mogłam zwiedzić wiele ciekawych miejsc.

@Aleksandra

Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pani oczekiwania. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Robert

Polecam współpracę z INVENT, sympatyczni ludzie i miła atmosfera.

Polecam współpracę z firmą invent. Do ogromnych zalet współpracy należą koszta za transport oraz zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Praca jest lekka i przyjemna, a ludzie w zdecydowanej większości mili i pomocni. Do minusów można zaliczyć fakt życia na walizkach.

Joanna
@Michał

Możesz napisać coś więcej o życiu na walizkach? Na jak długo przewidziany jest turnus? Ile miejsc trzeba zaliczyć podczas takiej pracy? Wszyscy chwalą, to i ja chętnie poznam szczegóły

Jako pracownik w firmie inwentaryzacyjnej Invent, mogę śmiało powiedzieć, że to wspaniała firma, w której pracuje się z przyjemnością. Praca na inwentaryzacjach zawsze wiąże się z pewnym stresem i wyzwaniem, ale dzięki firmie Invent wszystko jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Przede wszystkim, Invent to firma, która dba o swoich pracowników. Od pierwszego dnia pracy czułem się mile widziany i doceniony. Zarówno kadra zarządzająca, jak i koledzy z pracy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie i radę. Firma stawia na jakość pracy, ale jednocześnie dba o komfort swoich pracowników. Invent oferuje swoim pracownikom wiele korzyści. Poza wynagrodzeniem, które jest adekwatne do wykonywanej pracy, firma zapewnia również bezpieczeństwo pracy oraz dogodne warunki. Pracownicy są wyposażeni w niezbędne narzędzia i otrzymują instrukcje dotyczące bezpieczeństwa pracy. Wszystko jest przemyślane i zorganizowane w taki sposób, by praca była jak najbardziej efektywna i bezpieczna. Co więcej, praca w Invent jest bardzo zróżnicowana i interesująca. Każda inwentaryzacja to nowe wyzwanie, co pozwala na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. Praca w zespole jest również bardzo ważna i pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Ogólnie rzecz biorąc, pracując w firmie inwentaryzacyjnej Invent, czuję się dobrze zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem rozwoju zawodowego i atmosfery pracy. Firma jest godna polecenia zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową, jak i dla doświadczonych pracowników. Dzięki Invent, inwentaryzacje przestały być nudne i monotonne, a stały się interesującym wyzwaniem. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają pracy w przyjaznej i zorganizowanej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.