INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wszystko OK włacznie z warunkami zakwaterowania. Trzeba tylko uważać na ludzi typu sam mam kasę ale żeruję na innych

David
@Paweł

No tak, albo 4 tyg jeść zupki chińskie i ser????

@David

Czemu niby zupki i ser? Czy pracując w Polsce też żywisz się w ten sposób? Nie dajmy się zwariować. Byłam 6 tygodni i kojarzę również inne smaki ????

@Paweł

Burbon

W przeliczeniu na godziny po ostatnim turnusie wyszło mi jakieś 42 zł na godzinę co licząc w euro daje 8,89. Podobnie można oczywiście zarobić w Niemczech, ale za dach nad głową i dojazd do pracy trzeba dodatkowo płacić. A tu nawet wyjazdy do sklepu były organizowane żeby nie nosić ciężkich zakupów. Polecam i na pewno wyjadę kolejny raz jak tylko pojawią się terminy do wyjazdu na stronie

@Burbon

Klaudia

Bardzo fajna firma wyjazdy są super praca jak najbardziej na plus dla każdego nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera. Wypłaty przychodzą na czas. Polecam

@Klaudia

my 1

Praca z INVENT to wielka przyjemność,dla ludzi w każdym wieku,byłam mile zaskoczona jeśli chodzi o warunki zakwaterowania,na bardzo wysokim poziomie,obsługa skanera prosta,praca,mimo że były to nocki leciała szybko i przyjemnie,wypłata na czas. Poznałam super ludzi,pozwiedzałam ciekawe miejsca,,już zapisałam się na kolejny wyjazd,bo to najlepsza praca jaką do tej pory miałam.Szczerze polecam!!!

@my 1

Bardzo dobry

Bez problemu

Timek

Polecam wyjazd z inventem! Bardzo dobre warunki mieszkalne, sama praca łatwa i przyjemna, pieniążki na czas. Polecam

@Timek

Pracownica

Nie dawno wróciłam z 6 tygodniowego turnusu zagranicznego. Był to mój pierwszy wyjazd i współpraca z firmą INVENT. Praca bardzo fajna,nic skomplikowanego,warunki mieszkaniowe spoko,ludzie bardzo mili i pomocni- team 14 :) Zastanawiam się nad kolejnym wyjazdem:)

@Pracownica

ja1

Szczerze mówiąc,bałam się wyjazdu w nowe miejsce,ale jestem w pełni zachwycona,to dla tych,którzy się wahają' Warunki super,pokoje eleganckie,często 2-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi,koordynatorzy bardzo pomocni,praca łatwa,szybko leci czas,pozwiedzałyśmy z córką super miejsca,poznałyśmy wspaniałych ludzi,a przy okazji zarobiłyśmy,z kierownikiem zawsze można było się dogadać w każdej sprawie.Już planujemy kolejny wyjazd,szczerze polecam każdemu kto się jeszcze waha.Pozdrawiam team 14-ty:)

@ja1

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Mateusz

Byłem z Inventem na wyjeździe do Niemiec. Praca lekka super zakwaterowanie, zapewnione dojazdy. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się wyjechać.

damj

Lekka i przyjemna praca w zależności od wyjazdu w dzień lub w nocy. Super ekipa, wypłata na czas i możliwość zwiedzenia wielu miejsc.

@damj

Dominika O

Serdecznie polecam firmę Invent .Właśnie wróciłam z kolejnej inwentaryzacji w Niemczech i napewno jeszcze pojadę. Zakwaterowanie na bardzo dobrych warunkach, praca nie jest trudna a kordynatorzy bardzo pomocni.

@Dominika O

Dziękujemy za opinię. :)

DK

Bardzo fajna firma Miła atmosfera Zapewniony transport z Polski do Niemiec i odwrotnie również na miejscu za darmo Hotele ful wypas Nie czekaj aplikuj

@DK

Cieszymy się z tak pozytywnych słów. :) Zapraszamy na kolejne turnusy! :)

Mk

Polecam firmę invent Fajna praca mili ludzie kierownik wraz z kordynatorami fajne hotele z kuchnią Więc polecam pracę w invent naprawde

@Mk

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Bardzo polecam firmę dla osób potrzebujących dorobić. Pojechałem na 3 tygodniowy wyjazd do Niemczech i wszystko było nawet lepiej niż się spodziewałem. Praca przebiegała sprawnie i przyjemnie. Ludzie wyrozumiali i pomocni. Z minusów były to czasem długie dojazdy do miejsca pracy (około godzinę) ale informują wcześniej ze jest to możliwe. Opłacone noclegi i transport wygodnym busem. Ogólnie serdecznie polecam. Wypłata jest zawsze na czas

@Marcin

W Invencie staramy się, aby nasi pracownicy pracowali w partnerskiej atmosferze i byli dla siebie pomocni. Bardzo cieszymy się, że nam się to udaje. :)

Mirka

Wyjeżdzałam z mieszanymi uczuciami, bo rozne rzeczy sie słyszy. Niepotrzebnie się martwiłam. Praca lekka, zrozumiała, koordynatorzy pomocni. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, transport zapewniony, wszystko na plus. Wypłata na czas. Byłam 6 tygodni. Polecam pracę z tą firmą.

@Mirka

Cieszymy się, że mimo wątpliwości postanowiła Pani nas sprawdzić. :) Pozdrawiamy!

Karol

Pracuje w Invencie od niedawna ale mogę śmiało polecić te firmę. Praca łatwa i przyjemna, odbywająca się w miłej atmosferze. Warunki mieszkalne na dobrym poziomie, z zagwarantowanym dojazdem do pracy.

@Karol

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Ewelina

Bardzo serdecznie polecam pracę w Invencie! Atmosfera bardzo przyjemna, można poznać wiele ciekawych ludzi. Zarówno koordynatorzy jak i kierowniczka bardzo pomocni, można było zwrócić się do nich z każdym problemem. Praca również nie wymaga większych umiejętności ani nie jest ciężka, wystarcza chęci. Warunki mieszkaniowe również na plus. Po 1.5 miesiąca z chęcią wracam na kolejny turnus.

@Ewelina

Bardzo nas cieszy ta opinia, ponieważ jest dla nas niezwykle istotne, by każdy pracownik czuł się dobrze i miał wsparcie zespołu. :)

Jakub

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Koordynatorzy pomocni a godziny pracy są między 6-8 godz + dojazd do pracy. Wszystko przebiegało sprawnie i bez problemu.

@Jakub

Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

jabcok

Polec z wspolpracyam wlasnie wrocilem z Niemiec z inwetaryzacji sieci Kaufland i jestem zadowolony z wspolpracy Polecam

@jabcok

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Marta Martyna

Wróciłam ze swojego pierwszego wyjazdu i jestem bardzo zadowolona. Praca w miłej atmosferze, pomocni pracownicy jak i koordynatorzy. Można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Zakwaterowanie w godnych warunkach. Na pewno niedługo znowu pojadę. Polecam każdemu.

@Marta Martyna

Dziękujemy za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!

Gosiak

Polecam Invent lekka praca i można spotkać dużo fajnych osób. Wiadomo jeżeli jesteś po 26 rokiem życia składki płacisz i jest mniejsza wypłata od tych co składek nie płacą. Mieszkania też bardzo dobre

@Gosiak

Dziękujemy za polecenie i zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1625.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1444, z czego 1195 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.