INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wojtek

Polecam firme Invent Lekka praca super zakwaterowanie

@Wojtek

Dziękujemy za opinię.

Lusi

Polecam prace w firmie Invent. super!

@Lusi

Dziękujemy! :)

Agi

Polecam pracę w tej firmie. Można zarobić fajne pieniądze, są też premie i awanse. Można zwiedzić ciekawe miejsca w czasie wolnym. Dla tych co lubią podróżować mogą sobie tą przyjemność połączyć z pracą.

@Agi

Dokładnie tak, u nas jest możliwość rozwoju zawodowego, premii oraz szkoleń. :) Dziękujemy za tę opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Rafał

Polecam współpracę z firmą. Na inwentaryzacje wyjechałem po raz pierwszy. Wielkim plusem że to moja pierwsza praca bardzo łatwa i przyjemna . Pieniążki na czas. Noclegi na wysokich poziomach . Fajni ludzie . Polecam!!!

@Rafał

Dziękujemy, Panie Rafale, za miłe słowa. Mamy nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni wyjazd z nami i jeszcze się zobaczymy. ;)

Bardzo dobry

Bez problemu

Aleksandra

Polecam firmę Invent. Praca przyjemna i lekka

@Aleksandra

Dziękujemy! :)

Mario

Hej, jedzie ktoś do Belgii początek marca?

pati
@Mario

Tak jadę do Belgii 1 marca z Katowic.

Smerfetka
@pati

A na ile dni jedziesz

Krystian

Praca przyjazna dla osób chcących popracować sezonowo, terminowa wypłata, a warunki zakwaterowania zadowalające.

Agnieszka

Polecam firmę Ivent praca po 6 godzin praca nie jest ciężka ale przyjemna,warunki zakwaterowania są bardzo dobre

@Agnieszka

Dziękujemy, Pani Agnieszko, za opinię. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Halina

Pamiętam starsze oferty na osobę znającą niemiecki, ale wtedy jeszcze nie czułam się na tyle pewnie z językiem, żeby wysyłać CV. Teraz szukam znowu czegoś w okolicy, czy nie ma już szansy na pracę tam? I czy wymagają papierów na znajomość języka?

Paulina

Polecam współpracę z firmą. Na inwentaryzacje wyjechałam po raz drugi. Wielkim plusem okazało się jedno zakwaterowanie przez większość czasu trwania turnusu. Pieniążki na czas. Sama praca nie wymaga dużego wysiłku. Dojazd do i z pracy zapewniony. Polecam

@Paulina

Dziękujemy, Pani Paulino, za miłą opinię. :) Zapraszamy na następne wjazdy!

Alicja

Przed pierwszym wyjazdem długo się wahałam,a teraz kolejny projekt za mną.Praca bardzo mi się podoba i planuję związać się z firmą Inwent na dłużej.Polecam wszystkim niezdecydowanym !

@Alicja

Dziękujemy, Pani Alicjo! :)

Praca z inventem nie jest ciężka . Jeśli chcesz zarobić fajne pieniądze to szczerze polecam pojechać. Ja byłem na przełomie styczeń\luty na 4 tygodnie. Hotele na wysokim poziomie. Zapisałem sie już na kolejny projekt.

@Paweł

Panie Pawle, cieszymy się, że zobaczymy się ponownie! :)

Paula

Polecam wyjazd z firmą Invent. Praca nie jest ciężka, kordynatorzy są zawsze pomocni poza tym firma zapewnia dojazdy i zakwaterowanie w hotelach o dobrym standardzie. Każdemu kto się zastanawia nad wyjazdem polecam spróbować pracy z Inventem.

@Paula

Dziękujemy za miłą opinię. :) Zapraszamy na kolejne terminy!

Krzysztof

Polecam jak najbardziej pracę z Inventem! Właśnie wróciłem ze swojej pierwszej miesięcznej, zagranicznej inwentaryzacji. Trafiłem na świetnych ludzi, z którymi tworzyliśmy zgrany team. Warunki mieszkaniowe były niekiedy zdecydowanie miłym zaskoczeniem, niekiedy podstawowe. Dojazd do miejsca zakwaterowania jak i miejsca pracy - zapewniony przez firmę. Kierowca jeździł bezpiecznie. Nie ponosiliśmy żadnych kosztów. Praca spoko - wynagrodzenie wypłacane na czas.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, cieszymy się, że praca z nami wypadła pomyślnie. :)

Klaudia

Polecam firmę Invent. Wypłata na czas, jeśli szukasz lekkiej pracy w której zarobisz dobre pieniądze to właśnie znalazłeś. Super opcja na szybkie dorobienie, bardzo miła atmosfera i koordynatorzy. Szczerze polecam

@Klaudia

Pani Klaudio, dziękujemy za miłe słowa!

Hanna

Wyjechałam z Inventem na miesiąc do Niemiec. Praca w porządku, godziny pracy zwykle 8-10, są projekty trudniejsze i łatwiejsze. Pieniądze trafiają na konto w kwocie zawartej w umowie. Warto spróbować!

@Hanna

Dziękujemy za opinię, Pani Hanno. Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

PrzemeK

Dziękuję Invent Go Sp. z o.o. Opinie o Invent Go Sp. z o.o. w Wrocław 4.5 Na podstawie 8 ocen. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invent Go Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Invent Go Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej. Rozwiń Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność Opinie (38) Zadaj pytanie więcej Wyszukaj opinie Nowy wpis PrzemeK 27.02.2023 11:54 Na wyjeździe z firmą Invent byłem pierwszy raz, na okres miesiąca. Zgłosiłem swoją chęć wyjazdu jako Liczący Kierowca na stronie internetowej. Na drugi dzień od zgłoszenia był kontakt telefoniczny. Żadnych trudnych pytań nie było. Przedstawiono szczegóły oferty - praca nocna. Na tym etapie mamy możliwość podtrzymać swoją gotowość do wyjazdu bądź rezygnacji. Oczywiście byłem zdecydowany na wyjazd. Oczekiwanie na potwierdzenie wyjazdu niestety troszkę trwało. A że to był wyjazd na miesiąc to człowiek chciałby wcześniej wiedzieć czy wyjeżdża, kiedy wyjeżdża, gdzie wyjeżdża. To taki mały minus. Po pewnym czasie otrzymałem potwierdzenie zakwalifikowania się do Teamu, otrzymałem również informację o terminie wyjazdu. Niestety, nie zostałem Liczącym Kierowcą, tylko Liczącym, zgłosiłem ten fakt do firmy, gdzie uzyskałem odpowiedź, że nie gwarantują miejsca na które się aplikuje. Taka informacja mogłaby być podana już na etapie rozmowy telefonicznej. Dwa dni przed wyjazdem, otrzymuję informację, że jest zmiana Teamu. No i wkradło się trochę nerwowości. Tak na prawdę, nic to nie zmieniało, jednak takie zmiany na dwa dni przed wyjazdem nie są wskazane. Miejsce docelowe również zostało zmienione, o czym jednak nie zostałem poinformowany. I do czasu dojazdu na miejsce rodzina miała informację że będę w innym miejscu. Wyjazd z Wrocławia, o 6 rano. Bus nowy, 9-cio osobowy. Trafiłem na bardzo fajną ekipę. Podróż komfortowa, do przejechania ponad 1000km, czego jednak kompletnie nie odczułem. Po przyjeździe okazało się, że od razu jedziemy do pracy :-) Zdążyliśmy się ulokować w bardzo przyjemnym pensjonacie, w pokojach dwuosobowych, z własną łazienką, dostępem do kuchni i płatnej pralni. Kilka słów o zakwaterowaniu. Przez okres miesiąca mieliśmy (jako team) jedną przeprowadzkę. Pierwsza miejscówka w Pensjonacie, w małej miejscowości, w górach. W miasteczku było wszystko co do życia potrzebne: sklepy, apteki, a w wolnym czasie trasy spacerowe, biegowe.... Piękne górki. Po około dwóch tygodniach zmiana miejsca zakwaterowania. Tym razem duże miasto i hotel typu aparthotel. Standard mega wysoki. Aneks kuchenny, prywatna łazienka, blisko sklep. Niczego nie brakowało. Do centrum miasta był kawałek ale bez problemu można było się dostać autobusem i pozwiedzać. Firma, w moim przypadku, zakwaterowanie zapewniła na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Z praktycznych wskazówek - trzeba liczyć się z płatnymi pralniami. Kilka słów o transporcie. Firma zapewnia transport z/do Polski oraz do miejsca pracy. Busy 9-cio osobowe. Niczego w nich nie brakowało. Dojazdy do pracy przez cały okres pobytu wahały się w granicach od 15 minut do 45 minut. Były 3-4 wyjazdy od 1h do 1,5h. Kilka słów o pracy. Pierwszy dzień w pracy to szybkie szkolenie z obsługi skanera, przydzielenie do koordynatora no i liczenie. Trzeba być skupionym. Jednak nie jest to praca ciężka. Praca nocna też wymaga przestawienia się organizmu, jednak po dwóch dniach nie było już z tym problemu. Nie ma stresujących sytuacji, nie ma niepotrzebnego negatywnego ciśnienia. W projekcie w którym brałem udział niestety praca była tylko 5 dni w tygodniu... Czas pracy zależny jest od wielkości sklepu oraz zaangażowania pracowników, w moim przypadku inwentaryzacja trwała od 6h do 8h. Kilka słów o wynagrodzeniu. Tutaj sytuacja jest bardzo klarowna. Podana stawka dzienna jest stawką od której nic nie jest już potrącane. Zakwaterowanie i transport zapewnia firma. Do wydatków należy doliczyć jedzenie i pralnie oraz własne koszty poniesione na zwiedzanie. Podsumowanie. Współpraca z Invent to kolejne moje doświadczenie. Trzeba liczyć się z tym, że w trakcie inwentaryzacji będziemy mieli styczność z całym przekrojem osobowości - od studentów po emerytów. Nie jest to oczywiście żadna wada a możliwość poznania fajnych ludzi w różnym wieku i z różnym temperamentem. Firma jest wypłacalna, nie robi żadnych sztucznych problemów, można sobie spokojnie dorobić. Jednak uważam, że nie jest to praca na stałe :-) Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, możliwość poznania różnych ludzi, możliwość zwiedzania, dobre wynagrodzenie, przejrzyste warunki współpracy niwelują kilka małych minusów o których wyżej wspomniałem i z czystym sumieniem POLECAM współpracę z Firmą INVENT.

@PrzemeK

Panie Przemku, dziękujemy za tak szczegółową opinię. :) Wszelkie uwagi, które Pan napisał, zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Najlepszy pracodawca w tej firmie pracuje się po 6 godzin dziennie polecam pracę

@@@

Witam chciałam zapytać kiedy będą nowe terminy wyjazdów na marzec.

Beata

Niedawno wróciłam z wyjazdu 3-tygodniowego i śmiało mogę polecić firmę Invent osobą chcącym szybko zarobić i przy okazji i pozwiedzać. Warunki mieszkaniowe na ogół dobre, zaliczka na czas, praca lekka ze skanerem. Koordynatorki pomocne i miłe. Jeżeli będzie możliwy następny wyjazd jestem na tak.

@Beata

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.