INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Iwona

Za mną kolejna inventaryzacja i znów wszystko było jak najbardziej ok. Znów by trzeba napisać ze warunki socialne na odpowiednim poziomie a sama praca nie przyspaża problemów. A do tego w wolnym czasie można zwiedziec wiele ciekawych miejsc. Firma wywiązuje sie ze swoich zobowiązań względem pracownika należycie i sumiennie, na każde pytanie odpowiada szybko i rzeczowo. Nie pozostaje mi nic innego jak POLECAM każdemu.

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono! Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani wyjazdy z nami. Zapraszamy na kolejne terminy!

Miałam okazję pracować w firmie Invent na stanowisku liczącego.Firma profesjonalnie przygotowuje każdy wyjazd i stara się zapewnić komfortowe warunki pracownikom.Panuje tam przyjazna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc.Wypłata terminowo.Polecam.

@Anna

Dziękujemy za miłe słowa. :) Staramy się, aby nie tylko warunki socjalne, ale także atmosfera pracy były na wysokim poziomie. :) Zachęcamy do następnych wyjazdów!

Polecam pracę invent, szybko i łatwo można zarobić pieniądze. Pracownicy Invent są mili i pomocni. Zakwaterowanie są na wysokim poziomie

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby oferowane przez nas zakwaterowanie umożliwiło Państwu komfortowy wypoczynek po pracy.

Halina

Witam jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Invent i mogę polecić każdemu kto chce zarobić dodatkowo trochę kasy , przy okazji można trochę pozwiedzać i poznać ciekawych ludzi. Zapewnione noclegi oraz transport z Polski jak również codziennie dojazdy do pracy, wolne weekendy , wypłata zawsze w terminie . Polecam

@Halina

Bardzo dziękujemy, Pani Halino, za opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Bardzo dobry

Bez problemu

IlaGal

Polecam pracę w firmie Invent. Jestem póki co po pierwszej inwentaryzacji w Belgii, ale już wysłałam dyspo na kolejną. Warunki zakwaterowania były świetne. Nocleg w centrum miasta pozwolił mi na zwiedzanie w wolnym czasie okolicy - czyli wyjazd był połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Firma gwarantuje dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca inwentaryzacji. Niekiedy dojazdy zajmują trochę czasu (w zależności od tego, o której inwentaryzacja ma się rozpocząć, a wiadomym jest, że w czasie popołudniowego wzmożnego ruchu na ulicach ten czas się wydłuża). Jako, że byłam pierwszy raz, po 5 przepracowanych dniach otrzymałam na konto zaliczkę w wyznaczonym w umowie terminie. Pozostali pracownicy i koordynatorzy pomocni, w razie jakichkolwiek problemów służyli pomocą.

Stefan
@IlaGal

Jakie miałaś godziny pracy i jakie pieniądze da się tu miesięcznie zarobić? Odliczając koszty wyżywienia czy zakwaterowania. Swoją drogą, jakie miałaś warunki zamieszkania?

@IlaGal

Dziękujemy za tę opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby mieli Państwo jak najlepsze warunki do odpoczynku po pracy. :)

Ana
@Stefan

Podawali na wyjeździe juz nowe terminy jakie będą?

Niezadowolona
@Ana

Mi bardziej chodzi o kwiecień

Andy
@IlaGal

Racja, hotel super w centrum Brukseli, dojazdy były dlugie i do tego ruch w wielkim mieście więc to trwalo, ale praca w przyjemnej atmosferze, kierowniczka pani Ela i reszta załogi jak najbardziej na plus, i oby więcej takich wyjazdów

Ana
@Andy

Wiadomo kiedy będą nowe terminy?

Paulina
@IlaGal

A jak wygląda takie wysłanie dyspo na kolejną pracę? Taki pracownik dostaje formularz czy jakiś specjalny mail? Co to właściwie oznacza? I jakie info trzeba tam wpisać w takiej dyspo?

Justyna

Polecam jestem po kolejnym turnusie ostatnim przystankiem była Bruksela kolejny wyjazd milo wspominam napewno jeszcze skorzystam i ogolnie polecam

@Justyna

Dziękujemy, Pani Justyno, i do zobaczenia na innych wyjazdach! :)

Krystian

Polecam firmę Invent! Pierwszy raz jechałem i się nie zawiodłem. Praca łatwa, godziny pracy zależne od projektu oraz ludzi. Zakwaterowanie bardzo dobre, jeżeli jest coś nie tak firma od razu reaguje. Wypłata zgodnie z umową na czas. Jeżeli ktoś szuka pracy przy inwentaryzacji śmiało polecam INVENT.

@Krystian

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby mieli Państwo zawsze komfortowe warunki pracy i wypoczynku. :)

Krzysztof

Polecam firmę INVENT, praca łatwa ,wynagrodzenie wypłacane na czas. Transport oraz zakwaterowanie na wysokim poziomie zapewnione przez firmę

@Krzysztof

Dziękujemy, Panie Krzysztofie, za opinię. :)

Werka

Polecam współpracę z firmą invent. Byłam na czterotygodniowym projekcie w Niemczech, po czym bezproblemowo przedłużyłam umowę na kolejne 3 tygodnie, tym razem projekty odbywały się w Czechach Austrii oraz w Belgii. W każdej z lokalizacji warunki mieszkaniowe były naprawdę na wysokim poziomie. Owszem zdarzały się wyjątki, ale firma od razu reagowała i próbowała rozwiązać zaistniałą sytuację z zakwaterowaniem. Wynagrodzenie na czas zgodne z umową a czasem nawet i trochę więcej. W moim przypadku praca na pierwszym projekcie trwała od 6-8h , za to na drugim od 10-12h. Praca łatwa godna polecenia nie ma co ukrywać jak w każdej firmie zdążają się różne sytuacje i wszystko zależy od tego, na jakich ludzi się trafi.

@Werka

Dziękujemy, Pani Weroniko, za tę opinię. :)

Daria

W invencie byłam pierwszy raz na wyjeździe, polecam tą firmę. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, atmosfera w pracy jak i w busie bardzo przyjazna, krótkie dojazdy, z pewnością wyjadę jeszcze raz ????

@Daria

Pani Dario, mamy nadzieje, że zobaczymy się na kolejnych wyjazdach! :)

Andrzej 13

@Andrzej 13

Dziękujemy za opinię, Panie Andrzeju! :)

Edyta

Polecam firmę Invent. Byłam na inwentaryzacji w Niemczech. Praca lekka,ludzie sympatyczni. Warunki mieszkaniowe bardzo fajne.

@Edyta

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Jacek

Byłem na inwentaryzacji w Niemczech, wszystko było w porządku i zgodnie z umową. Firma zapewnia transport z Polski. Praca 5dni w tygodniu, weekendy wolne. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, mieszkaliśmy w pokojach w hotelu.

@Jacek

Dziękujemy, Panie Jacku, za opinię. :)

Iza

Serdecznie polecam pracę w firmie INVENT. Atmosfera w pracy przyjazna, koordynatorzy oraz kierowniczka zawsze pomocni, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie. Polecam! :)

@Iza

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne terminy! :)

Martyna

Bardzo polecam wyjazd z firmą invent. Mam za sobą swój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni. Praca bardzo łatwa, pracodawca zapewnia transport, nocleg i nie jesteśmy obarczani żadnymi dodatkowymi kosztami. Warunki świetne (mieliśmy jednoosobowe pokoje w hotelach) bardzo często lokalizację są w dużych miastach i nawet po pracy można zwiedzac. Weekendy wolne - gorąco polecam

@Martyna

Dziękujemy, Pani Martyno, za miłe słowa! :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Patrycja

Polecam pracę w firmie INVENT. Byłam na początku marca w Belgii. Inwentaryzacje nocne ok.10 godz., dzięki bardzo pomocnym koordynatorom i kierowniczce praca mijała szybko i przyjemnie. Zakwaterowanie w dwie osoby, warunki bardzo dobre, nic nie brakowało. Dojazdy za darmo. Wypłata na czas. Dla osób, które nie boją się pracy nocnej, a przy okazji lubią podróżować oraz poznawać nowe znajomości serdecznie polecam tę firmę.

@Patrycja

Dziękujemy, Pani Patrycjo, za tę opinię. Bardzo się staramy, aby warunki, w jakich Państwo odpoczywacie po pracy, był komfortowe.

Damian

Polecam firmę Invent. Obecnie cały czas pracuję, więc nie trzeba opisywać, że jest to firma godna polecenia. Pozdrawiam

@Damian

Dziękujemy, Panie Damianie, za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Natalia

Cześć pojechałam na inwentaryzacje w niemczech i po 5 tygodniach wróciłam. Jestem bardzo zadowolona co prawda miałam obawy żeby wyjechać ale nie żałuję ludzie cudni pomocni w teamie kierowniczka jak i sami koordynatorzy również nie ma do czego się przyczepić zakwaterowanie lepsze niż myślałam i również praca lekka i przyjemna. Wyplata na czas. Już zapisałam się na inwentaryzacje w Polsce i czekam na jakiś projekt zagraniczny. Polecam wyjechać chociaż raz z inventem i samemu się przekonać pozdrawiam

@Natalia

Pani Natalio, dziękujemy za opinię. :) Do zobaczenia!

Ewelina
@Natalia

Brzmi nieźle :) jechałaś sama czy z kimś? Ile osób mieszka w jednej kwaterze, można liczyć na jakąś prywatność? Jak z wynagrodzeniem, da się takim wyjazdem podreperować budżet?

Natalia
@Ewelina

Jechałam z partnerem. Mieszkaliśmy po 3 osoby. Prywatność to zależy szczerze mówiąc my mieliśmy tylko wtedy kiedy współlokator wychodził zwiedzać. Wynagrodzenie oczywiście można

@Ewelina

A ty jedziesz do pracy czy na wczasy?

????????????

Czy będą jeszcze wyjazdy bez znajomości J.Niemieckiego?

@????????????

Jak najbardziej. :) Prosimy o sprawdzanie naszego portalu https://invent.ag/. Tam w pierwszej kolejności pojawiają się informacje o nowych terminach.

@@@@@
@INVENT Sp. z o.o.

A, kiedy można się spodziewać tych terminów bez znajomości J. Niemieckiego.

Henryk

Polecam firmę INVENT, praca łatwa wynagrodzenie adekwatne i wypłacane na czas. Transport oraz zakwaterowanie zapewnione przez firmę. Napewno jeszcze pojadę na kolejny projekt. Pozdrawiam Team 1 i 15

@Henryk

Bardzo się cieszymy, że pozytywnie wspomina Pan wyjazd z nami. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.