INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

kiki

A tobie co znowu nie pasuje na Rossmannie?Dopiero co czytałam ze jest praca ok a pan Zielonka jest spoko koleś.Mi osobiście się podoba na Rossmannie żadnej filozofi jeśli chodzi o wykonywaną prace . Ja osobiście nie poznałam tego pana ale jakoś inni sobie go chwalą.

mały

Nie polecam tej firmy masakra i tyle a w Rossmannie niech Zielonka zap......a sam

gringo
@mały

tez mam okazje tam jechac w najblizszym czasie jak to wyglada na miejscu?

@mały

Witamy, jeśli ma Pan zastrzeżenia, dotyczące współpracy z nami, prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: kadry@issp.pl .Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

gość

Naucz sie fiszke czytać, jak byk masz napisane, że za dodatek nocny jest policzone. w biurze dają wzór fiszki, wiec to nie jest filozofia umieć się z tym obchodzić. Normalnie za nocki jest płatne, tylko trzeba min. 2 h pracowac na nocce, co też jest napisane. Wyadaje mi się, że takie osoby same sobie psują opinie, a nie firmie, bo jak dla mnie wszytsko jest jasne, a potwierdzenie ubezpieczenia dostałem od razu w biurze jak tylko wysłałem maila z prośbą. Może trzeba umiec napisać??? A nie pisać, że się nie dostaje???

chce jechac

We wtorek jest wyjazd do Bedburg praca OBI ktos cos wie na te temat ? gdyz mam mieszane odczucia wszystko jest za piekne przedstawione a z tego co tu czytam to sie zastanawiam ..

Bardzo dobry

Bez problemu

pracownik_DHL

Ja tez nie miałem problemu z ubezpieczeniem, a jakbyś słuchał co w biurze mówią to byś wiedział, że umowa jest zawsze na rok, a praca na tyle ile klient zamówil lub zalezne od tego czy się ludzie sprawdzą. Jak widze jak niektórzy pracują ( nie przychodzą po weekendach do pracy, bo trzeźwieją) to sie nie dziwie, ze niektóre projekty się kończą. Mój się skończył w weekend, bo banda de....kradła na hali! I przez takich gnoi potem pracy nie ma, ale dostaliśmy od razu propozycję przejścia na inny projekt, więc nie mam żadnych zastrzeżeń.

ISSP

Witamy, wszystkie uwagi prosimy przesyłać na nasz adres: kadry@issp.pl. Proszę napisać imię, nazwisko, projekt na którym się pracowało i sytuacje,które zaniepokoiły. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

hehehe

a u Nas na Edece hit sezonu, trzy osoby spie..., bo nie będą pracowac 6 dni w tygodniu. Zamiast się cieszyć, że jest duzo pracy, mamy płacone za godzinę i pracujemy w niedzielę, gdzie jest dodatek. Sobota wolna. jakby było mało pracy, to by uciekli bo jest malo i kiepskie pieniadze wtedy. jak jest duzo też nie dogodzisz. A potem pewnie beda tu pisac, ze firma jest taka i siaka i owaka. Plisss ludzie nie psujcie nam tu grupy, jak ktos chce duzo pracy, zapraszamy. nie to wypad!

gość

Myslicie, że na tego pearla odbędzie się wyjazd?? Bardzo chce tam wrócic. Byłam rok temu na wakacje i normalnie to miejsce .... trzeba samemu się przekonać :-))))

Piotrek

Jedzie ktos moze w sobote do niemiec na do pracy w dhl ? i co wiecej mozecie o tym powiedziec jutro jade do wroclawia umowe podpisac :)

niezadowolona
@Piotrek

CZY PAN TAM JEST CZY WRÓCIŁ JUZ ,W DHL PRACOWAŁAM JAKO SORTOWACZ PORAZKA ,SKARGA I NIC POZATYM WZIĄŚĆ I PODPALIC.4 DNI PRACY ,2 DNI JAZDY DO PRACY I KOSZTY W H..

gosc

zapraszam do rhenusa do eisenach darmowa sauna i fitnes plus zajebiste mieszkania bez kluczy a na marginesie to sauna jest na tali poziomie numer 1 i 2 zero przeciagów duszno gorąco masakra fitnes poniezaz robisz dziennie około 25 km ciągnąc za sobą ciężki wózek z książkami i płytami plus ranna zmiana gdzie wstajesz o 3:30 bo praca zaczyna sie o 5 lub 4 rano oprócz tego lokatorzy którzy mają inne zmiany czyli na 14 a wiec imprezują ile się da a więc nie masz kiedy spac aaaaaaaa i jest jeszcze zoo hala obok przy dobrych wiatrach trafisz na 8 lub 9 godz na tira gdzie pakujesz paczki i układasz po 40 50 i 60 kg zapraszam aha i jeszcze jest kara zeby nie mozna było zrezygnowac norma na tali to 150 szt na godz a na zoo 50 pikniec skanerem nie zaleznie od sztuk

pinkpower
@gosc

też dostałam ofertę pracy tam i mam zapytanie odnośnie zakwaterowania.. wie ktoś coś?

@gosc

w takie upały wszędzie masz teraz gorąco na każdej hali. My jesteśmy na Rossmannie, praca super, ale niestety ten gorąc trzeba przetrwać. W zeszłym roku byłam z moim facetem na Rhenusie i praca tez spoko i nie wiem jakbys musiał tam kiepsko pracować, żeby normy nie wyrobić, bo tam nawet nikt tego nie sprawdza...

@gosc

Witamy, zależy nam, aby zastrzeżenia trafiały do nas jak najszybciej. Pozwoli nam to na reagowanie i działanie w celu wyjaśnienia i zmiany na lepsze. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

marcinek

Witam wie ktoś coś więcej może o ich ofercie pracy "Pakowanie/komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych na terenie Niemiec/Buggingen" ?

Co do konta walutowego to polecam ING, BZWBK lub Alior :) Ja mam w ING, głównie dlatego, że mam tam też konto w PLN, ale oferta jest dosyć ciekawa jeśli chodzi o konto w EUR. Ja też wyjeżdżam we wtorek z parkingu przy Ślężnej (godzinę mają podesłać sms-em) , więc raczej na pewno ten sam bus :) W razie czego pisz na mat92@10g.pl

Też jadę we wtorek do Eisenach, założyłem konto walutowe ze względu, że wypłaty będą w euro i na polskim będzie zawsze strata na przewalutowaniu + płacąc kartą w sklepie z rachunku polskiego też będzie prowizja za przewalutowanie. Możesz wziąć kartę do konta, które podałaś i korzystać z niej w Niemczech, ale najlepiej w poniedziałek załóż sobie konto walutowe, potem będzie tylko kwestia żeby ktoś dostarczył Ci kartę do Niemczech lub abyś odebrała ją w razie jak wypadnie ten weekendowy zjazd do PL. Co do opinii to ja nie zwracam zbytnio uwagi na nie, pracowałem już w kilku firmach, o których opinia jest tragiczna (m.in Amazon) i jakoś tragedii nie było :) Kolega już robił przez ISSP rok czasu i bardzo chwalił sobie samą pracę i warunki mieszkanowie (pracował w Kolonii). Z Wrocławia jesteś?

jusi3993
@pracownik

Szczerze powiedziawszy trochę mnie uspokoiłeś. Dziękuję za rady dotyczące konta walutowego, na pewno je jutro założę. :) Jestem z okolic Wrocławia i jadę z Wrocka (dokładnie z parkingu przy Ślężnej) do Eisenach we wtorek, godziny jeszcze nie znam. Jak mniemam, mogę wywnioskować, że będziemy jechać jednym busem. :)

jusi3993

Witam, w ten wtorek 21.07 jadę do Eisenach. Czy może mi dać ktoś szczerą opinię na temat tego miejsca? Po tym, co przeczytałam jestem przerażona i nie wiem, co o tym myśleć.. Jeszcze jedno, czy jadąc tam zakładaliście KONTO WALUTOWE? Ja podałam polskie, ale nikt nie zwrócił mi uwagi, że 20 sierpnia dostanę kasę do Polski i nie będę miała jej w Niemczech. Bardzo proszę o pomoc!

pytanie

Pytanie od osób już pracujących: Czy w mieszkaniach w bloku jest dostępna pościel czy należy zabrać ze sobą? Chodzi o Eisenach.

gość

Prawda jest taka, że patrząc na opinie praktycznie wszystkich firm to wychodziłoby na to, że nie ma dobrej pracy :) Z reguły opinie tworzą nieroby, których zwolnili i teraz muszą się wyładować, tacy którzy nie mają doświadczenia zawodowego i wydaje im się, że jest to bardzo ciężka praca, bo nie mają porównania z inną lub tacy, którzy celowo piszą te opinie, aby było mniej chętnych, przez co ich szansa na pozostanie lub zatrudnienie wzrasta :) Tak więc morał z tego taki: Jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz.

gość

Jestem po pierwszej wypłacie na projekcie Hammer, wszystko się zgadza, wypłata nawet wcześniej, bo 20-ego niby na kontach, a już część mieliśmy wczoraj. Praca tez spoko. Nie mam zastrzeżeń

@gość

Witamy, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się bardzo, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję działać przy kolejnych projektach. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

iga

ja dzwonie zawsze na ten ze strony i dodzwaniam się na recepcję firmy. Możesz aplikować poprzez https://panel.lps.ag/ albo wysłać maila na kadry@issp.pl

robi77

tak tylko ze pod tymi numerami zglasza sie inna firma Invwnd

masz na stronie firmy

rossmann

Jestem na Rossmannie praca spoko, na Rusten rzeczywiście jest light, ale z tym spaniem no to przesada:) Jedyny magazyn, na którym byłem i nie trzeb amajzą pociskać.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1645.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1462, z czego 1212 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 199 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.