INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

rrrrr

Mi w sumie też się podoba na Rossmannie praca ok. Mam pytanko jak ktoś wie od czasu do czasu pokazuje się na zakładzie jakiś gostek w koszulach i widzę że rozmawia z naszymi dzisiaj tez był biegał po południu z panią dyrektor co tylko się pokazuje to za chwile przyjeżdża bus z nowymi.To jest szef?Bo koordynator na pewno nie bo tu mamy panią koordynator.W sumie to ona jest tak jak by i tak jej nie było. Pytam bo nie wiem czy go unikać czy mogę podejść i porozmawiac bo mam delikatna sprawę a z panią koordynator i tak nic nie załatwię.

reni
@rrrrr

Zapewne chodzi o Pana Krzysztofa...jeżeli wogóle chcesz cokolwiek coś załatwić to wal do niego i tak jak mówisz z Panią koordynator nic nie załatwisz.

hej
@rrrrr

To jest Krzysiu koordynator regionalny. Możesz z nim gadać spoko koleś

kiki

Ja jestem pieszy raz i tez się bałam i zastanawiałam jak będzie każdy tu pisze nie stworzone historia.I co? Mi się podoba i mam nadzieje ze będzie on długo trwał.Ja polecam.

oleska

Wkońcu jak jest z tym wyjazdem do rossmana? bo niewiadomo kogo słuchać..

reni
@oleska

Praca jest spoko.. ale (poza) jeżeli nie znasz na tyle jezyka a sie rozchorujesz albo rozboli cie ząb a nie wiesz czy sie dogadasz..to ze strony koordynatora możesz jechać w sobote do Polski o ile nie bedzie pracująca (dowiesz sie w piatek)i wrocic w niedziele..ponieważ dzień urlopu to niby nie problem a jednak problem.

gość

Byłem na dwóch projektach z tej firmy: na Edece i na Rhenusie. Oba projekty mi się podobały. Ja akurat lubię jeździć amajzami. Wypłata zawsze na czas i wszystko ok. Z godzinami pracy różnie od 160 do 210 na Rhenusie w okresie światecznym. Ale jak było duzo pracy to zaraz wszyscy stękali, że za dużo, że chcą wolne. Jak jest mnie teź źle. Ludzie są naprawdę różni i trzeba wziąc na to porawkę i na to co tu piszą, bo to bzdury. Jak chcesz pracować to wszystko bedzie spox, bo warunki na umowie są wszystkie jasno napisane i Ci co dobrze przeczytają to wiedzą. Nie podoba się, bo praca Ci nie przypasowała to składasz wypowiedzenie i pracujesz do końca i nie wiem w czym ludziska problem mają.

@gość

Witamy, dziękujemy za zgłoszenie dobrej opinii o pracy organizowanej przez firmę ISSP. Szczere i prawdziwe komentarze naszych pracowników pomagają nam w poprawie i doskonaleniu naszej działalności. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

Bardzo dobry

Bez problemu

monia

ja już drugi sezon na Rossmannie, i mam na dzieję, że na kolejny też się załapię. To już taki nawyk chyba. Praca bardzo fajna, niektórzy głupie błędy robią, ale to już trzeba na prawde nie myśleć. Na Rusten mozna spać, na dole już trzeba się skupić i tępa narzucić, ale tez nie tak jak na innych magazynach. Pozdro

wtf
@monia

Do pani pseudo-monia Jak już się tak podpisujesz imieniem to od razu napisz z jakiej agencji teraz pracujesz w rossmanie, bo odnoszę wrażenie, że podszywasz się pod moją osobę. Z LPS-u, z tamtego sezonu pracuje tylko jedna Monika. Jeśli chodzi o pracę na rusten to fakt czasami są postoje, ale jeszcze nie zdarzyło mi się tam spać...

kasia

masz rację chyba konkurencja wystawia takie komenty. Rhenus polecam byłam tam 2 lata temu w okresie świątecznym na wyjeździe 4 tygodniowym. Teraz jestem na Rossmannie w Halle, a tu jeszcze lepsza robota, chociaż w Rhenusie robiliśmy po 10 h a tutaj są stałe 3 zmiany pracy po 8h, ale praca dużo przyjemniejsza. I też z innej Agnecji bym nie wyjechaala.

@kasia

Witamy, Dziękuje i prosimy o więcej. Każdy konstruktywny i prawdziwy komentarz, poprawi jakość oferowanych przez nas usług oraz komunikacji z pracownikami. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.

gość

Polecam pracę na Hammer, jest robota, warunki spoko. Wyrąbałem w zeszłym miesiącu premie 360 euro dodatkowo do wypłaty. Na innych projektach nie ma premii, a vtutaj nie jest cięzko, żeby wyrobić. Pracuję od 1,5 miecha i mi się udało! Są dwie zmiany pracy, polecam

jankes

Witam! moze ktos mi napisac jak wyglada praca w niemczech kolo Koln na magazynie w Obi? WLasnie w niedziele mam jechac z wroclawia jako kierowca

qedy

jedzie ktos na tą edeke ?

Alter_Egon

dareczek, sam sobie odpowiedziałeś. Zapotrzebowanie na pracowników jest tutaj spore. Firm pokroju LPS czy ISSP również. Przy czym na projektach, które oferuje LPS vel ISSP nie ma żadnych porządnych pośredników typu Manpower, Randstad, bo...jest duża rotacja pracowników (człowieka traktuje się tam jak śmiecia. No chyba, że włazisz komuś w (usunięte przez administratora) Jeśli nie jesteś samodzielny i zdeterminowany, żeby tutaj zostać, sprowadzić albo założyć rodzinę, nauczyć się języka, to...prędzej czy później (raczej wcześniej niż chciałbyś) wrócisz do Polski. Z niczym. Ewentualnie z długami (bo i tacy są). Możesz też zginąć, zostać kaleką (bądź pewien, że będą chcieli cię kopnąć w (usunięte przez administratora) zanim zdążysz odzyskać przytomność). Na magazynach jeżdżą totalne kołki (są niby kilkugodzinne szkolenia teoretyczne, 2 razy jedziesz wózkiem - z czego za drugim razem to już egzamin), a czasem pijane totalne kołki, niebezpieczne dla siebie i dla otoczenia. A to ktoś piźnie w regały, które komuś spadną na głowę, a to jakaś pierdoła przejedzie komuś po stopach albo przypierdzieli w inny wózek, bo się zagapi. Tu ktoś coś złamie, tam ktoś skręci kark, jeszcze gdzie indziej komuś zmiażdży nogi. Te projekty to zbieranina przypadkowych ludzi (nawet te zaświadczenia o niekaralności to fikcja) mniej lub bardziej ogarniętych (większość niestety jest tych pierwszych). Nie zdziwcie się też jeśli do roboty lub z roboty będzie was wiózł pijany kierowca. Oczywiście powinniście to zgłosić, tylko...nikt z tym nic nie zrobi (choć oczywiście otrzymacie zapewnienie, że będzie inaczej). Niewielu jest jeleni, którzy godzą się robić dodatkowe dwie godziny dziennie (często godzinę w jedną stronę będzie wam zajmował dojazd) + wypełnianie papierków + odpowiedzialność za przeszacowane graty i wasze zdrowie/życie, za 80 EUR/miesięcznie. Więc jeśli już takiego znajdą to albo zmuszają go na wszelkie sposoby, żeby dalej jeździł (grożąc np. zwolnieniem) albo przymykają oko na jazdę na podwójnym gazie. Znam przypadek gościa, który wezwał Policję (niemiecką) do jednego z takich kierowców i wiecie co? Tydzień później wracał do Polski, bo go zwolniono (tego co dzwonił, nie kierowcę). Kierowca jeździł jeszcze przez wiele miesięcy.

@Alter_Egon

ale głupoty piszesz. Jadę na Rhenus już drugi raz na okres wakacyjny. I nie pojechałbym z żadnej innej firmy. Worka już stamtąd wypieprzyli za machlojki. Myślisz, ze takim głupim pitoleniem ściągniesz ludzi do siebie??? Nie wróciłem z długami i zawsze odłożyłem kasę, bo może nie przepuszczam na picie tak jak inni??? Rozpiskę godzin dostaje się na hali swoich przepracowanych, problem mają tylko Ci co się nie odbiją jak na faję wychodzą, ale wszystko jest do wyjaśnienia. A mieszkać przez nich nie trzeba zawsze można swoje mieszkanie znaleźć, ale jakoś nikt tego nie robi, więc warunki chyba pasują??? Klosterpark już dawno nie funkcjonuje, bo właściciel to sprzedał, więc po straszysz ludzi??? Pewnie konkurencja i takie głupoty piszą. Śmieszne:-)

@Alter_Egon

Witamy, wszystkie zastrzeżenia, uwagi i niepokojące sytuacje prosimy zgłaszać do nas jak najszybciej. Bez informacji, nie będziemy mieć możliwości reakcji. Pozdrawiamy, ISSP Sp. Z o.o.

qedy

a kasa się zgadza ? ile robisz ? jak z mieszkaniem ?

ISSP

Witamy, może Pan/Pani spróbuje raz jeszcze i wyjaśni nam wymienione sytuacje. Nasz adres e-mail to: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

arek

projekt HAMMER Bedburg nie polecam koordynator kawa (usunięte przez administratora) p.Krzysztof

@arek

Witamy, zechciałby Pan przybliżyć nam poruszony temat w wiadomości e-mail: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

marta

rossman a do jakiego miasta ?

sara

Rossmanna

blejzi
@sara

Po przyjeździe do rossmanna radź sobie sam, tyle w kwestii koordynatora w tym wypadku pani koordynator.

@blejzi

Witamy, dziękujemy za zwrócenie uwagi na zachowanie zatrudnionej przez nas koordynatorki, prosimy o bardziej szczegółowe informacje na adres: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

Kamila

sara a do jakiej pracy jedziesz

sara

A co z nim nie tak?Jutro jadę podpisać umowę wiec wolała bym wiedzieć co mnie czeka z jego strony.

kamila

ja jade do dhl ale Magdeburg. wiem ze neta nie ma na mieszkaniach ;/

maniek

witam ja jade jutro na rozmowe do wrocka a 5 lipca mam jechać na dhl do koloni ktoś wie jak tam warunki mieszkaniowe i praca

Alter_Egon
@maniek

Jeśli lubisz widoki na cmentarz, to możesz jechać.

Mario
@Alter_Egon

byłbym wdzięczny za pomoc bo jestem świeżo po przejściach z tymi firmami , gdybyś tylko mógł podać jakiś namiar na siebie

burza
@Alter_Egon

witaj mozemy zlapac jakis kontakt , fajnieby bylo jakbys mi pomogl ale to dluga historia , szukam pracy za granica najlepiej z rodzina , pozdrawiam Sławek gwiazda190@wp.pl

robi77
@Alter_Egon

moze ktos ma ich nowe numery tel. bo pod tymi starymi inne firma odpiwiada

gosc
@Alter_Egon

WITAM TO CO PISZESZ JEST NADAL AKTUALNE?

aroń
@Alter_Egon

Witam Jesteśmy para szukamy pracy w Niemczech jak mozna uzyskać informacje na temat pracy ,biur posredniczacych w załatwieniu pracy prosze o kontakt na adres aronia6666@gmail.com

Kamila

A jak jest w DHL Magdeburg? jak warunki mieszkaniowe i sama praca?

Damian

Jedzie ktos do tego Bedburga 5 lipca z Wrocka?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1481, z czego 1228 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 201 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.