INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Damian

Czesc, jutro jade na rozmowe do Wrocławia w sprawie wyjazdu bo Bedburga ktory ma sie odbyc w niedziele, 5 lipca.

monica

Przy komisjonowaniu w Eisenach mi zaproponowali 8.20€ brutto/h.

zbyszko

Jaka stawka przy komisjonowaniu w Eisenach? Mają jakieś inne ciekawe oferty teraz??

emil

wiecie moze jak to jest jak kogos zwolnia (nie issp tylko firma w ktorej sie pracowalo) czy mozna jeszcze wyjechac od nich czy nie? orientuje sie ktos?

kuba
@emil

można. mnie raz zwolnili. poźniej zaproponowali mi czy chce jechac gdzie indziej. ale nie chcialem. teraz jade znowu

Bardzo dobry

Bez problemu

rooster

Witam. Ja jadę trzeci raz z issp. tym razem na projekt hammer bedburg. tak na prawdę wszystko okazuje się na miejscu, ale z zarobkami i kosztami nie ściemniają. dużo też zależy na jakiego koordynatora trafisz. bywa różnie. praca nie najgorsza, pracowałem w rossmanie i przy projekcie pearl. polacy strasznie narzekają. ledwo zaczęli pracować, nie dostali jeszcze wypłaty a już chcą wracać. jak komuś 800 euro na czysto mało, to niech jedzie gdzie indziej. byłoby więcej gdyby nie zeitkonto,ale i tak zwracają na koniec. niemcy też różnie, raczej są wymagający. jak jedziesz tam się opierać i się bawić, to zapomnij. tacy wylatują już po kilku dniach. a raz wyrzucili parę za zbitą szybę, z dnia na dzień, bez transportu do domu. zostawili przy autostradzie;p

blejzi
@rooster

jeżeli chodzi o koordynatora to rossmanna nie polecam...ups pro koordynatora

qedy

Siema Ja jadę tam :)

@rooster

Witamy, cieszy nas taka pozytywna opinia. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na Zeitkonto, ponieważ bardzo ważne jest wiedzieć czym jest i na jakich zasadach działa. Dzięki temu unikniemy wielu niejasności. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

monica

Witam, jedzie ktoś może 7 lipca do pracy przy komisjonowaniu art. dla zwierząt w Eisenach? Może ktoś już tam pracował i może się wypowiedzieć?

do monica
@monica

Ja jadę :)

renata

Witam, a w jakiej firmie w Niemczech pracujesz? Pracujesz przez jakiegos posrednika czy sam sobie zalatwiles prace? Moglbys zostawic jakies namiary na siebie, chcielibysmy wyjechac do Niemiec, ale najlepiej do firmy, ktora juz ktos zna, tak jak ty, tam gdzie pisales. Prosze o odpowiedż. pozdrawiam Renata

daw

Czy praca w Nniemczech o której wspominasz dalej jest aktualna ? - za przysługę się z Tobą bym rozliczył. Aktualny email pod którym możesz się ze mną skontaktować. Pozdrawiam

ISSP

Witamy. dziękujemy za cenną uwagę, zgadza się że należy pilnować swojej dokumentacji. Dlatego jeśli jest jakakolwiek niewyjaśniona sytuacja, to prosimy o kontakt, chcielibyśmy mieć szansę ją rozwiązać. Nasz adres e-mail to: biuro@lps.ag . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

Paj

Witam, Czy ktoś jedzie również na komisjonowanie kolo Dortmundu albo jest już na miejscu? Jeśli tak to jak jest, jakie warunki itd? Jutro jadę do Wrocławia na spotkanie rekrutacyjne w tej sprawie i byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie. Pozdrawiam.

benek

Czemu tylko tyle?? Ile miałeś za godzinę?? Ja tu gdzie jestem na DHL jeżdżę na wózku od pon do soboty. Za godzinę mam 9.50 E. 6E za nocleg. Ale każdego dnia jeżdżę 4 godziny A resztę zmiany siedzę w kantynie bo nie ma roboty. Mówią mi ze mam zaplacony cały dyżur. Ktoś miał podobnie??

gościówa

ktoś jedzie na projekt DHL KOLONIA od poniedziałku ?

julek
@gościówa

ja mam zamiar jechać podobno to jest jakiś nowy projekt

gość

Projekt dHL Magdeburg, praca spoko, warunki mieszkaniowe ok, nie ma się do czego przyczepić.

@gość

Witamy, dziękujemy za konkretny i pozytywny komentarz. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

ISSP

Witamy, jeśli są jakiekolwiek zastrzeżenia dotyczące współpracy z nami ,prosimy o szczegółowe informacje na nasz adres: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

XXXX

Ktoś jedzie na projekt Hammer niech pisze ktos25ster@gmail.com

Tomek151515

Byłem na projekcie DHL W Nauen i nie spodziewajcie się rewelacji, za 2 tyg pracy po odliczeniu noclegu ubrania roboczego dostałem 232 euro.

oooooooooooo

kiedy byłeś na tym projekcie mój e mail esia61@gmail.com pogadamy

ISSP

Witamy, prosimy o wiadomość o niezgodnościach, jakie wystąpiły u Pana oraz opinie o koordynatorach na nasz adres e-mail: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

czaro

witam wszystkich. Moj kumpel dojechal wlasnie na miejsce do Stahnsdorf. Warunki mieszkaniowe super, mieszkanie dwupokojowe, dwie osoby na mieszkaniu, kazdy ma wlasny pokoj. Mieszkanie wyposazone od a do z, przy ulicy Ruhlsdorfer Str. 91. 5 min z buta do DHL. Jedyny minus: brak neta, trzeba miec sticka do netu. Co i jak z praca bede wiedziec jutro to dam znac.

irek
@czaro

Jestem na innym DHL od dwóch tygodni. Praca bardzo lajtowa. 6 dni w tygodniu, mieszkanie ok i blisko, bo mam 180 km do domu :-) Na miejscu ludzie są od początku kwietnia i bardzo sobia chwalą,

vv polok

A gdzie jesteś w Nauen?

Pele
@czaro

i jak tam praca ?

Sułtan
@irek

Ja tam byłem...i wróciłem po miesiącu..Robota ogółem nie jest zła..ale co z tego jak kasa się nie zgadz...nie wierz w to co mówią tobie w ISSP..Na początku sciemniają...i wpierdalają na bombę...Nie polecam..ale zawsze możesz zaryzykować i sam się przekonać...

lechu
@Sułtan

Pracuje 3 miesiąc i kasa zawsze się zgadza,nowi zawsze się pultają, bo nie rozumieją funkcjonowania konta czasowego. Ja nie zauważyłem, żeby w ISSP mówili co innego. Wszystko dostajesz na piśmie, wystarczy czytać. Umowa też jest jasna, dostajesz przewodnik jak ktoś dobrze przeczyta to wszystko tam jest.

@lechu

Witamy, tak jak zostało napisane, wszystkie informacje są w dokumentach i umowach dostępnych w naszej siedzibie we Wrocławiu. Codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 zapraszamy serdecznie do spokojnego zapoznania się z nimi. Dziękujemy za korzystny komentarz. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

@irek

Witamy, bardzo nas cieszy, że jest Pan zadowolony z współpracy z nami. Zapraszamy na kolejne organizowane przez nas projekty. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

abcdefghijk

Dostał już ktoś wypłatę za maj?

ISSP

Witamy, jakiekolwiek uwagi o koordynatorach na wyjazdach zagranicznych prosimy kierować na adres e-mail: kadry@issp.pl. W wiadomości należy podać imię, nazwisko, projekt na którym się pracowało i sytuacje, które zaniepokoiły . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

czy warto

wiem co pisze,to moja opinia nikogo do niczego nie zmuszam ani nie narzucam,sama praca w sobie super ale zarobki kiepskie,"gość" nie siedze tu bo ,trzeba iść do przodu...Powodzenia

benek

widzialem komentarze o rossmann, obi i edeka. Musze przeszukac forum i wpisy na wczesniejszych stronach.

benek

To wez napisz cos wiecej, co wiesz. Tutaj ku przestrodze badz na maila mojego: b.rudolf@wp.pl Bo jakby co to mam jeszcze czas zeby zrezygnowac!

@benek

Poczytaj sobie uważnie komentarze na forum i podejmij SAM decyzję czy jechać czy nie jechać.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1481, z czego 1228 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 201 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.