INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Sandra

Co ty tu sciemniasz! Jak tak dobrze to czemu były pracownik! Ty a może ci płacą za te komentarze dobre co!

Co jak co, ale kasa zawsze się zgadzała i była na czas, nawet przed czasem, więc nie wiem o czym gadasz :)

Sandra

Co do kar - nie dajcie się zastraszyć i niczego nie płaćcie. Oni nic nie mogą zrobić, liczą na zastraszenie tylko i tych głupich, którzy zapłacą. Byłam u prawnika - powiedział, żeby absolutnie nic nie płacić!!! Należy odbierać od nich pisma, które wysyłają jako polecone i szybko odpowiadać im. W odpowiedzi na podany adres mailowy, trzeba napisać, że nie zgadzacie się na żadne kary i że są one bezzasadne. Jeśli się odważą wystąpić do Sądu - w co mój prawnik wątpi, trzeba natychmiast złożyć protest do Sądu!!! Trzymać korespondencje z nimi i wysłane do nich maile - to ważne!!!

@Sandra

Witamy, Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, którą Pani poruszyła, prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@lps.ag . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

Jarek

W rzeczywistosci to masz coś ok 3 euro na godzinę jeśli ci wypłaca bo mają problemy finansowe issp. Generalnie praca w issp jest to praca dla hobbystow ale z kasą bo na hobbi trzeba mieć pieniądze żeby do niego dokładać.

bezprzesady
@Jarek

jakos nigdy nie odczułem tego żeby mieli jakieś problemy finansowe, wypłata zawsze w terminie. Po mojemu to ludzie się czepiają bo cos przeskrobali i chcą się wyzyc zniechecajac innych do firmy

@Jarek

Witamy, wszystkie informacje na temat warunków zatrudnienia w tym m.in. stawek, zawarte są w umowie, którą można przeczytać w siedzibie naszej Firmy przy ul. Gajowickiej 195 we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do zweryfikowania swoich informacji z treścią umowy. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

Bardzo dobry

Bez problemu

do Kara: pracowałem jakiś czas, ogólnie fajna praca, na zoologicznych musisz się przygotować na trochę dźwigania (worki z karmą po 15-20kg, z reguły dziewczyny mają specjalne wózki, na mniejsze i lżejsze przedmioty, ale nie zawsze są dostępne) i jazdę wózkiem niskiego podnoszenia, a na biurowych dużo chodzenia i pchanie wózka, tam zaś nie ma cięzkich przedmiotów, ksiażki i płyty CD. Mieszkania różne, szału nie ma, ale tragedii też nie, o ile trafisz na mieszkania w Eisenach, a nie domki na wsi. Blisko sklepy, (Lidl 700m, Aldi 2km, Rewe 1,5km, Netto 1,3km) Jedyny minus to Pani Koordynator, myślę, że należałoby jej się trochę wolnego, aby sobie odpoczęła, bo ta praca za bardzo obciąża ją psychicznie :)

kara

hej. Czy posiada ktos info na temat pracy przez ISSP w Rhenusie w Horselgau ????

wert

Zadnych kar się nie płaci. To tylko straszak bo wiedzą że ludzie od nich uciekają .Nic ci nie zrobią Mnie straszyli dwa lata temu karą i jakoś nic nie zrobili.

Hesiu

Witam, w poniedzialek mam jechać do Wrocławia podpisać umowę wyjazdu do pracy przez agencje ISSP praca w Koloni sklepy OBI 8.80 Euro. Pracuje ktoś już tam wie coś na temat wszystkiego niech pomoże i opisze to wiarygodnie z góry dziękuje pozdro

Galacticos

Kochani mam jechac z kolegami przez ISSP do jakies pracy pRzy Obi w koln.Powiedziezcie mi ,warto zaczynac tam kariere,czy lepiej nie pchac sie w to (usunięte przez administratora) czytam rozne opinie i niewiemktore sa wiarygodne

ISSP

Witamy, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.

ISSP

Witamy, prosimy o wiadomość w tej sprawie, bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji. Wiadomość kierować na adres e-mail: biuro@lps.ag . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

ISSP

Witamy, jeśli są jakiekolwiek informacje, które chciałby Pan przekazać nam w sprawie naszych pracowników, czekamy na wiadomość e-mail. Nasz adres: kadry@issp.pl . Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

bedburg

Dokładnie kapral! Ja też pracuje w Bedburgu i wszystko jest ok. Te żałosne komentarze piszą rozżaleni byli pracownicy, którzy zazwyczają są zwalniani za kradzieże, bójki albo pijaństwo. Kasa się zgadza :) Zresztą bez jezyka i wykształcenia nie będziecie zarabiać kokosów !

kapral

ja pracuję w Rhenusie i jest ok. mieszkam w Eisenach, wypłata się zgadza, tylko trzeba wiedzieć co to Zeitkonto. niestety niektórym można kłaść informacje łopatą do głowy, a i tak dalej nie rozumieją...

Czerwony z Rhenusa

Na starcie chciałem pogratulować umiejętności obsługiwania nawigacji GPS ( tak wiem prawo jazdy znalazłem w kinder jajku). Sprawa prosta i oczywista domki jak domki jeżeli ludzie którzy w nich mieszkają są osobami dorosłymi i potrafią po sobie ogarnać syf to wszystko gra ale gdy trafia tam niby dorosła paczka ludzi którzy zachowują się jak banda dzieci na koloni sponsorowanych przez rodziców to oczywiście ze nie odnajda sie w tym amoku. Zapomniałeś dodać informacje ze powodem waszego zwolnienia było- złe zachowanie na ośrodku oraz dewastacja domku ( tak właśnie tej celi ). Koordynatorka zachowała się jak człowiek zagwarantowała wam nocleg w dzień exmisji oraz ogarneła wam cały transport do domu żeby mamusia was miała całych i zdrowych w domku. Teraz siedzisz i smarujesz jakie (usunięte przez administratora) na necie bo po prostu nie nadajesz się do pracy tylko na wczasy czas odciąć pępowiny od rodziców i zachowywać się jak prawdziwy facet lub pracownik a nie jak szczaw z wycieczki turystycznej. Pozdrowienia od Policjantów ktorym tak pięknie się spowiadałeś prawilniaczku

anonimka

Mmm, czy to Ty jesteś tym kierowcą (23lata), który mówił o niesprawiedliwości odnośnie wynagrodzenia dla kierowców? Że Ci z Eisenach dostają tyle samo kasy, co kierowcy z Sontry (czy jak to sie pisze..)?

ISSP

Witamy, zależy nam, aby takie informacje trafiały do nas jak najszybciej, abyśmy mogli zareagować i wyjaśnić. Jeżeli ma Pan konkretne uwagi dotyczące warunków mieszkalnych czy naszych koordynatorów, prosimy o informacje na adres e-mail: kadry@issp.pl. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

Ogólnie należy przyjąć, że kwoty netto na godzinę to 6,20E / 6,80 E (8,20E i 8,80E brutto)

grzechu

witam pracuje ktos tam w miejscowosci buggingen lub pracowal i jka tam jest prosze o pilny kontak poniewaz mam tam oferte pracy jako Projekt Pearl, gdzie praca polega na pakowaniu paczki w kartony lub komisjonowaniu towaru za pomocą skanera nadgarstkowego moj email grzechu907@interia.pl czy sa wyplacalni pozdrawiam

Radze poczytac o zeitkonto i o godzinach z wyplaty ktore trafiaja na to konto.

@pracownik

Witamy, dziękujemy za zwrócenie uwagi na bardzo ważny temat. Otóż, informacje o Zeitkonto są zawarte w broszurze informacyjnej, którą otrzymuje każdy pracownik przy podpisywaniu Umowy. Jest w niej wyjaśnione co to jest Zeitkonto i na jakich zasadach funkcjonuje. Warto dokładnie czytać i pytać, jeśli pojawią się najdrobniejsze wątpliwości, aby uniknąć nieporozumień w przyszłości. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

Cooo

Za 168 godz 500 euro ? To wychodzi na rękę 3.50 euro !!! Jak mozna za tyle robic ? Pozdro !!!

anotesten

Napisz cos jasniej jak nie to na moj emial przy czym robilas czy robiles

morgoth

Praca na magazynie Niemcy - Heitersheim - Heitersheim jak to wyglada?ktos napisze?

anotesten

No wlasnie jak tez chce wiedziec kazdy tylko pisze ze ma 8,80 brutto ble ble ble a ile do reki?tego nie napisza....

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1635.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1452, z czego 1203 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.