INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

wiola17-82

Witam, pracuje ktoś w miejscowości Buggingen lub pracował i jak tam jest?Mam ofertę pracy jako Projekt Pearl, wyjazd 15.11.2015r. Może jest tutaj ktoś, kto będzie jechać? Ja wiem o firmie, że jest ok, wypłacalni, mieszkania w dobrym stanie, internet prawie wszędzie. Podobno jak jedziesz pracować, a nie pić itd.to zero kar, zwolnień ect.

xxx
@wiola17-82

projekt fajny, fajni ludzie, super widoki (góry), z chęcią w tym roku też bym pojechał.

gość
@xxx

Potwierdzam, zauroczyły mnie te rejony, praca spoko. Nie mogę ejchać w tym roku niestety, ale w przyszłym nie odpuszczę :)

ona01

Co Ty pierdzielisz, jaka redukcja, teraz praca w rossmannie dopiero ruszy, okres przedswiąteczny najwiekszy młyn, a prawda jest taka, że zostały same łosie a najlepszych zwolnili ot co.

Aga

Jak kończy się zlecenie to muszą rozwiązać umowę. Nikt nie będzie trzymał pracownika w nieskończoność na urlopie. Pani w biurze mówiła że praca jest maksymalnie na okres do stycznia i trzeba się liczyć z tym że nie jest to stała oferta. To też zależy na jaki projekt trafisz, bo moja sąsiadka na Rhenusie jest już 1,5 roku. Mieli zastój w kwietniu, ale przeczekala i pracuje nadal. Taka jest specyfika pracy na magazynach

kasia
@Aga

no tu się z tobą nie zgodzę-wszyscy siedzą w domu,bo na tą chwilę nie ma nowych projektów-a czy zostali najlepsi?nie koniecznie się z tobą zgodzę,byli lepsi i też ich zwolnili,i nie mówię tu o sobie

ogi

Co Ty za głupoty piszesz, na Rossmann była redukcja bo pracy mało, to nei wina firmy- tak jest na wszystkich zakładach. Po redukcji zostali najlepsi, a reszta od razu dostała propozycje innych wyjazdów na magazyny gdzie jest praca. Pojeździjcie sobie z innych firm i zobaczycie, że tak jest wszędzie. A ta przynajmniej jako jedyna na czas pieniądze wypłaca.

Bardzo dobry

Bez problemu

bea

Ja też zjechałam z Rossmanna,cóż trudno,ale to tylko praca i trzeba rozglądnąć się za drugą.Tylko jedno w taki sposób nie podchodzi się do ludzi rozwiązując z nimi umowę.Pozdrawiam wszystkich co zostali miło było z Wami pracować-do zobaczenia

hehe
@bea

No i Rossmann rusza znowu pełną parę, tak tu jechałaś to po co wracasz Beatko???? Nawet wiem kto to pisze, dostaliśmy dzisiaj na zakład listę osób, które wracają w poniedziałek do pracy. Ładnie tak po firmie jechać, a potem wracać z podkulonym ogonem?

ISSP

Witamy, w odpowiedzi na Pani uwagi, wszystkie informacje o stawka są zawarte w umowie, którą dobrowolnie podpisuje każdy przyszły pracownik, tym samym zgadzając się na jej warunki. Staramy się, aby nasi pracownicy biurowi byli jak najlepiej przeszkoleni i przygotowani do swojej pracy, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zależy nam, aby pracownicy na wyjazdach, jeśli pojawiają się niepokojące sytuacje, niezwłocznie zgłaszali to do nas, abyśmy mogli jak najszybciej zareagować. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@lps.ag. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

arczi

ok, dzięki.

kiki

To jest komisjonowanie a nie pakowanie.

arczi

A mam pytanie czy ktoś nie wie, a może tam pracuje czy pracował kiedyś o tą ofertę do Traunstein na pakowanie mięsa, bo w ogłoszeniu pisze że poszukują do pakowania artykułów mięsnych a o komisjonowaniu nic, no i właśnie jak to jest z tą ofertą, to jest w końcu samo pakowanie mięsa bez komisjonowania czy pakowanie z komsjonowaniem?

iska

Witam czy ktoś z Was był na inwent wyjazdowych do Niemiec/Austrii na krótkie turnusy?Jakie są warunki ile h się pracuje?Proszęo odpowiedź

ndd

Tak, dokładnie tak. A kończy się na tym, że ludzie idą pod Randstadt i tyle ma z tego lps.

ISSP

Witamy, z Pana wypowiedzi wynika, że dostał Pan od nas propozycję przejścia do innego projektu. Rozumiemy, że mimo zaproponowanej możliwości mogła Panu ona nie odpowiadać. Staraliśmy dostosować się do decyzji klienta i w miarę możliwości zaproponować i zapewnić inne zlecenie. W razie jakichkolwiek dodatkowych uwag prosimy o kontakt drogą mailową: biuro@lps.ag. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

ISSP

Witamy, jeżeli są jakiekolwiek uwagi dotyczące poruszonej przez Pana kwestii, prosimy o wiadomość na nasz adres e-maila: biuro@lps.ag. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

issp

Nie ma szans na 1000 euro za miesiąc

ISSP

Witamy, zależy nam na wiadomości od Pana czy sprawa została wyjaśniona i zrealizowana do końca. Prosimy również o dołączenie informacji o koordynatorach, jeśli ma Pan uwagi dotyczące ich pracy. Nasz adres e-mail: biuro@lps.ag . Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

Katon

Projekt Hammer w Bedburg - robota przy komisjonowaniu artykułów budowlanych. Ktoś tam pracuje??? Jak jest ? Czy ciężka robota ? O jakie materiały budowlane chodzi? I czy z pracownikami postępują uczciwie ? Ile godzin pracuje się w tygodniu i miesiącu i ile za to wypłaty na rękę? Dajcie info please.

żabson

Projekt Hammer w Bedburgu wyjazd w niedziele z wrocławia ktos tez dostal ta oferte ??? prosze pomorzcie pierwszy raz jade do niemiec i sie troche boje a tutaj widze rozne opinie na emat tej agencji

żabson

witam ja tez mam tam jechac jesli macie jakeis wiarygodnie info to pomorzcie pozdrawiam

jareczek

no i ile 550 euro hahahaha a praca po 6 h diennie

alai

Byly pracownik powiedz mi jakie zarobki na 150 godzin bez zadnych dodatkow bo man okazje jechac na dhl. I ile godzin idzie najwiecej robic w miesiacu.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1455, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 199 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.