Opinie o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Spawacz

Zdecydowanie odradzam wchodzenia do tej firmy, szanujmy się(usunięte przez administratora)Naprawdę jeżeli macie możliwość to wszystko tylko nie oni

@Spawacz

Dzień dobry. Pana opinia jest bardzo niepokojąca. Chcielibyśmy się do niej odnieść, jednak niestety z braku szczegółowych informacji nie jesteśmy w stanie. Z tego powodu bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem laserstar@laserstar.pl , abyśmy mogli zbadać wspomnianą kwestię i ją zweryfikować. Pozdrawiamy

michałek

Mam pytanie, pracownik poinformował mnie że w tej firmie reklamacje (wewnętrzne i zewnętrzne)muszą odrabiać pracownicy pracując za darmo po godzinach - czy to prawda? Niedowiary

@michałek

Dziękujemy za pytanie. W naszej firmie ściśle przestrzegamy wymiaru czasu pracy i dotrzymujemy ustaleń z pracownikami. Nie wymagamy od nich, by realizowali jakiekolwiek tematy, które nie należą do ich obowiązków i nie mieszczą się w czasie ich pracy. Wszelkie warunki zatrudnienia, wynagrodzenie czy godziny pracy zawsze są omawiane indywidualnie w trakcie procesu rekrutacyjnego. W celu poznania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem laserstar@laserstar.pl pozdrawiamy serdecznie

Operejtor
@michałek

Zgadza się, trzeba tyrac za reklamację(usunięte przez administratora)Bardzo często trzeba odrabiać pomyłki i inne wpadki

@Operejtor

Dziękujemy za wpis. Tak jak wspominaliśmy wyżej w naszej firmie ściśle przestrzegamy wymiaru czasu pracy i dotrzymujemy ustaleń z pracownikami. Nie wymagamy od nich, by realizowali jakiekolwiek tematy, które nie należą do ich obowiązków i nie mieszczą się w czasie ich pracy. Aby dokładniej przyjrzeć się opisywanej przez Pana sytuacji prosimy o podanie szczegółów drogą mailową. Pozdrawiamy

Pukasz
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

to prawda. biorą na siebie ale wyjasniaja przyczyny. nie slyszalem zeby były z tym jakies problemy.

KIMONO
@michałek

Jak długo pracuję, a pracuję bardzo długo, nie słyszałem żeby ktoś po godzinach jakieś reklamacje tu robił. Pilnują tu bardzo czasów pracy

Irena
@KIMONO

Cieszę się, że natrafiłam na Twój wpis. Jako długoletni pracownik możesz podzielić się tu, na GoWork.pl, wiedzą o warunkach pracy w firmie LASERSTAR. Jaka jest Twoja opinia o zarobkach, co sądzisz o narzędziach pracy, czy odpowiada Ci atmosfera w pracy? Będę wdzięczna za odzew.

MAG-TIG

Jaką stawkę godzinową mają spawacze MAG 135 i TIG 141 w Laserstar?

@MAG-TIG

Dzień dobry. Zachęcamy do przysyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres laserstar@laserstar.pl Na wszelkie pytania odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej. pozdrawiamy serdecznie

Marynarz

W tej formie nie ma nic. Przyjmą cię do pracy bardzo szybko niestety jeszcze szy ciej będziesz chciał uciekać stąd. Laserstar to nie jest dobry pracodawca

@Marynarz

@Marynarz, Twoja opinia ma negatywny wydźwięk, a przez to jest krzywdząca dla naszej firmy. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy otwarci na krytykę, o ile jest ona konstruktywna, ponieważ wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski, by usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Twoja wypowiedź jest zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść, dlatego zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: laserstar@laserstar.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić do Ciebie z odpowiedzią. pozdrawiamy serdecznie

marynarka wojenna
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Rotacja pracowników kontroli jakości - fajny przykład. Każdy kto ma głowę na karku odchodzi do innej pracy - o którą nietrudno w tej dziedzinie. (usunięte przez administratora) Nikt nie chce być tak traktowany jak w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@marynarka wojenna

Dziękujemy za wpis. Jest on bardzo niepokojący, ponieważ nie odnotowaliśmy wspomnianej rotacji pracowników. Jako firma stawiająca na jakość i rozwój dbamy o to, by zatrudniać profesjonalistów w swoich dziedzinach. Chcemy nieustannie się doskonalić, dlatego konstruktywna krytyka jest dla nas bardzo ważna, ponieważ tylko z takiej możemy wyciągnąć wnioski. Jeśli zauważył Pan jakiekolwiek uchybienia bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem @. Pozdrawiamy serdecznie

aaaaa mmmm

Witam Mam pytanie czy oprócz pensji jest w firmie jakiś socjal czyli wczasy pod gruszą talony na święta

@aaaaa mmmm

Dzień dobry. Dziękujemy za wpis. Każdy pracownik oprócz wynagrodzenia zasadniczego (pensji) objęty jest również premią regulaminową, premią uznaniową oraz dodatkowym bonusem świątecznym. Ponadto jest możliwość skorzystania z częściowo dofinansowanej karty Multisport. pozdrawiamy serdecznie

SPAWACZ RĘCZNY MAG 135

Witam ,mam pytanie -Ile u was zarabia spawacz MAG 135,z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym,uprawnieniami spawalniczymi,oraz na ile zmian pracuje spawacz ręczny mag 135,Chciałbym się również też zorientować jaki jest poziom hałasu na stanowiskach spawalniczych.Proszę o możliwie szybką i precyzyjną odpowiedż. Dziękuję i ozdrawiam

@SPAWACZ RĘCZNY MAG 135

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za wpis. Zachęcamy do przysyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres laserstar@laserstar.pl Na wszelkie Pana pytania odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej. pozdrawiamy serdecznie

Patryk

Mam zamiar aplikować na stanowisko operatora CNC do państwa firmy i zanim złoże papiery chciałbym sie dowiedzieć paru konkretnych rzeczy bo już robiłem na CNC to jest ile na początek na godzine netto dostane,czy za to prócz obowiązków operatora bede też robił prace pomocnika i inne roboty dalszej obróbki ,ile będzie za nadgodziny albo w sobotę,czy prawda że są u was normy do wyrabiania na dzień pracy bo kolega co sie zwolnił mi powiedział ? Prosze o odpowiedzi bo od tego uzależniam złożenie CV.Dziękuję.

@Patryk

Dzień dobry. Dziękujemy za pytania. Warunki pracy ustalane są każdorazowo z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Poziom wynagrodzenia uzależniony jest od wielu czynników tj. umiejętności, kwalifikacje, doświadczenie, staż pracy, efektywność itp. Na chwilę obecną nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko operatora maszyn CNC, lecz w związku z planowanym uruchomieniem nowych stanowisk, sytuacja ta może się niedługo zmienić. Pozdrawiamy.

Patryk

Dziękuję LS czy to sie dotyczy wszystkich stanowisk w tej firmie bo może złoże papiery na co innego inne stanowisko ?

Niki
@Patryk

Pracuje na produkcji. W tym roku miałem podwyżke stawki. Pracuje drugi rok. Nie spodziewaj się częstszych wzrostów. Ogólnie liczy się staz pracy i to jak cie oceniaja.

Koniu

Pracowałem, pare lat temu. Niestety zrezygnowalem, to chyba był błąd. Mile wspominam firmę, szacunek dla wizji firmy I odwagi w otwieraniu usług w oparciu o nowe technologie. Polecić moge każdemu, szef wymagający ale bardzo szczery. Robić trzeba aby płacili,pamietajcie młodzi;) pozdrowienia dla Państwa W., powodzenia I sukcesów.

@Koniu

Bardzo dziękujemy za wpis i miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie

Koniu
@LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.

Życzę sukcesów i dalszej ekspansji w kraju jak i za granicami. Czas spędzony U was zawsze będę mile wspominać I polecam każdemu kto nie boi się pracować I dawać z siebie 100 procent ;)

Kry
@Koniu

Koniu a dlaczego zrezygnowałeś z pracy w firmie LASERSTAR ?

Kera

Czy poszukują handlowców, dajcie znać

@Kera

Dziękujemy za pytanie. Wszelkie aplikacje prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: laserstar@laserstar.pl Wszystkie aplikacje są analizowane. pozdrawiamy serdecznie

Henryk

Witam, czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, by dostać pracę?

@Henryk

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko chciałby Pan aplikować. Zachęcamy do przesyłania aplikacji w formie CV na adres laserstar@laserstar.pl Pozdrawiamy serdecznie.

Aktualność
Laserstar to miejsce, w którym nasza pasja spotyka się z precyzją wykonania, a rozwój z konsekwencją działania. To tutaj rodzą się pomysły, które przybierają realny kształt.
Jako dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych zajmujemy się produkcją różnego rodzaju detali. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, kierowanych przez kadrę menadżerską i inżynierską.
W chwili obecnej dysponujemy min. 4 wycinarkami laserowymi firmy Trumpf, laserem do cięcia rur i profili TRUMPF TUBEMATIC 3,2 KW, zrobotyzowanym spawaniem laserowym, spawaniem konwencjonalnym, gięciem na prasach krawędziowych, toczeniem CNC, frezowaniem oraz innymi obróbkami mechanicznymi detali.
W związku z rozszerzaniem oferowanych usług i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, miło nam poinformować, że firma Laserstar już wkrótce powiększy swój park maszynowy o kolejne urządzenia
1.Prasa krawędziowa SAFANDARLEY o nacisku 4000 KN i długości 5100 mm

2. Trzpieniowa GIĘTARKA DO RUR i PROFILI
Maksymalna grubość giętej rury (stal Rm = 450 N/mm˛) - 60 x 3 mm
Maksymalna grubość giętej rury (stal nierdzewna Rm = 700 N/mm˛) - 50,8 x 2 mm
Maksymalna wymiary giętego profilu (stal Rm = 450 N/mm˛) -  50,8 x 50,8 x 2 mm

3. Hydrauliczna GIĘTARKA DO RUR, PROFILI i PRĘTÓW
Możliwość zwijania ze zmiennym promieniem
Maksymalna średnica zwijanego pręta do fi 45
Maksymalna grubość zwijanej rury do 76x3
Maksymalny wymiar zwijanego profilu do 60x60x4
Możliwość zwijania wyrobów hutniczych typu L,C,T,H

4.Czterowalcowa zwijarka do blach
Długość robocza walców 2050mm
Maksymalna grubość zwijanej blachy 6mm
Minimalna średnica zwijki 150mm
System zwijania stożków
Sterowanie CNC zapewniające automatyczne zwijanie prostych kształtów jak i skomplikowanych np. o różnych promieniach w jednym cyklu.

Dzięki najnowszym inwestycjom gwarantujemy naszym klientom szybszą realizację zleceń oraz wysoką jakość gotowych elementów. W celu złożenia zapytania ofertowego lub otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu laserstar@laserstar.pl

Panna Nikt

Szanowni panowie W. A kiedy to będzie można zobaczyć pierwszą z tych wspaniałych maszyn i kiedy owy park będzie skompletowany w całości ?

@Panna Nikt

Dziękujemy za wpis. Nowe maszyny będą zainstalowane do końca br. pozdrawiamy serdecznie

Karol

Otrzymałem odpowiedź z sekretariatu na moje CV. Nie czekałem długo i to się chwali. Rozmawiałem też z bardzo miłą panią przez telefon. Ogólnie dowiedziałem się wszystkiego i byłoby git gdyby jeszcze potrzebowali kogoś do kontroli... Podobno zadzwonią jak będą powiększać dział. Poczekamy, zobaczymy.

Karol

Mam kilka pytań dotyczących pracy w dziale kontroli jakości : jakie są zarobki, czy praca jest na III zmiany no i jeszcze jedno, czy kierownik działu jest ok i czy pracownicy tego działu to w porządku ludzie ? Złożyłem tam swoje CV i czekam na odpowiedź ale chciałbym usłyszeć wasze ewentualne porady i informacje na temat pracy w tym Zakładzie. Pozdrawiam

@Karol

Panie Karolu. Pana aplikacja jest w trakcie oceny. Otrzyma Pan wkrótce wszystkie niezbędne informacje na podany przez Pana adres email. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

elana85

Po ostatnich podwyżkach pensji na produkcji stawki są najlepsze w Toronto. Szczerze. Sprawdzałem na rozmowie o prace w największej firmie, która handluje nierdzewką. Na operatorze cnc wiecej nie wycisniesz, chyba ze za granicą.

Lolek

Co za bzdura :-)

mizos
@elana85

Zawsze będą zdania ze tak i ze nie. Mi pasuje moja pensja i jawnie o tym mówię . Znam tez kolegów którzy pojechali szukać szczęścia zagranica. Niech każdy robi co chce, póki PiS nas nie rozłączy.

@elana85

jedynie z operatora wycisną wózek inwalidzki bo wkład pracy nie równa się otrzymywanym pieniądzom

elana85
@elana85

Co ty bredzisz Kry? Wiem, że każdy dostał. Jak tu nie robisz to nie pisz farmazonów.

Molo
@elana85

To może powiesz ze premie świąteczną też wszyscy dostali?? Przecież były osoby które na święta nie dostały ani grosza

bZGb
@elana85

Racja. Dodatki poszły i jest wyraźnie lepiej z kasą. Nie wiem jak u najlepszych ale tu się nie głoduje.

Dizel
@elana85

Nie sciemniaj. Pensja tu jest ok

@elana85

to powiedz piłkarzu gdzie sprawdzałeś? No ?

@elana85

no wiem kim jesteś więc lepiej nie pitol bo wylecisz

Kry
@elana85

Chyba w twoim magazynie dostali . Farmazonie !

Bonus

Czy w tej firmie jest pakiet socjalny? Jeżeli jest to jak on wygląda?

Molo
@Bonus

Nie wiadomo jak wygląda no jeszcze nikt go nie widział :_)

Gutek
@Bonus

Żartowałem. Raczej nie widziałem.

Marian

Dlaczego firma na stronie internetowej ma nieaktualne certyfikaty?? Czy certyfikaty zostały Wam odebrane, czy to prawda że nie macie aktualnych i to dlatego się tym chwalicie licząc na niską spostrzegawczość? Jezeli chcecie być traktowani poważnie chwalcie się tylko aktualnymi rzeczami

@Marian

Dziękuję za zwrócenie uwagi Panie Marianie. Strona istotnie zawiera nieaktualne informacje. Zapewniam, że firma dysponuje aktualnymi certyfikatami, lecz będą one wyświetlone dopiero po ukończeniu prac nad nową witryną internetową. Do tego czasu, proszę o kierowanie prośby o dosłanie aktualnego certyfikatu na wskazaną normę na adres głównej skrzynki mailowej - laserstar@laserstar.pl .

Krychu

No i to jest konkret!

Marian
@Sekretariat Laserstar

Proponuję do tego czasu usunąć takie certyfikaty. Certyfikat po terminie jest równoznaczny z jego brakiem więc po co robić klientowi nadzieję. Nikt z nas nie może posługiwać się nieaktualnymi dokumentami więc dlaczego tutaj ma to miejsce... Ewentualna aktualizacja strony trwa kilka minut, czy napewno to jest przeczyną? Przecież widać że daty ważności nie minęły wczoraj ani rok temu a znacznie dawniej

Maleńczuk
@Marian

No faktycznie. Sprawdziłem i okazuje się że dzisiaj nie wszystkie certyfikaty są kontynuowane - mimo tego że są na stronie firmy. Oj nieładnie.... Ze niby mamy a jednak od kilku lat już nie mamy. Więc jednak to nie kwestia prac nad witryną internetową :-) Chociaz nie powiem kilka z nich jest przedłużony g ale napewno nie wszystkie jak to ktoś napisał powyżej. Moja ocena firmy w momencie maleje - pozdrawiam

@Marian

Szanowni zainteresowani. Certyfikaty uzyskane przez firmę mają okresy swojej ważności. Okres ten podany jest na certyfikatach. Decyzja o przedłużaniu lub nie przedłużaniu certyfikatu należy do wyłącznie do Zarządu spółki i wymaga analizy wielu czynników rynkowych. Każdy zainteresowany może, bez przeszkód, zadać pytanie firmie, czy konkretny certyfikat jest przedłużony lub nie. Firma nie ma tajemnic w tym zakresie. W przypadku pytań proszę kierować zapytania na główny adres mailowy firmy.

Majkelandżello
@Sekretariat Laserstar

Przecież zadalismy pytanie tyle że na forum i proszę odpowiedziec: który z pokazywanych certyfikatów nie jest kontynuowany?

Higiena

Polecam chłopaki . Dawno nie było tak dobrej kadry. Po usunięciu leni i złodziejów w końcu zaczyna świecić słońce . Robota znana i ustalona. Nie musisz się zastanawiać. Starzy nie doliczają i słyszysz słowo jak zasłużyłeś. Git.

Dżery
@Higiena

Cała prawda. Jest spoko klimat . Można polecić.

Feder6

Firma dobrze zarządzana i czysta. Kontrahenci chwalą, audytorzy doceniają. Co tydzień jakieś wizyty ważniaków z zagranicy. I dobrze, niech się kula a dla nas roboty nie zabraknie!

Kijanek
@Feder6

Potwierdzam. Ci co tu robią wiedzą jak jest... O.K.

ojczym parówy
@Feder6

Jest o.k. Pracowałem w gorszych w Grodzie. Nie ma o co się czepiać.

Monster

Pogłębiony dialog wewnętrzny

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą w dziale księgowym tej firmy. Czy aktualnie zatrudnieni są jacyś mężczyźni w kadrach lub księgach? Gdzie można skutecznie aplikować?

@Paweł

Niestety nie. Musisz być kobietą, tak jak my pozostałe. Wykształcenie to sprawa drugorzedna ale musisz być kobietą. Są u nas inteligentne dziewczyny ale są też tempie strzały. Facetów 0

@Anna

@Anna 26.07.2018 14:26. Rozumiem Anno, że jesteś facetem. Dlaczego piszesz takie brednie? Uczciwie zapytałem i liczyłem na odpowiedź kogoś z działu księgowego. Nie jest mi do niczego potrzebna informacja od sfrustrowanego samca ukrywającego się pod nickiem kobiety. Goń się i wychylaj z nory.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.
1.5/5 Na podstawie 399 ocen.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.