LASERSTAR

Toruń

Opinie o LASERSTAR

Marek 2016-04-11 12:57
Warunki są optymalne. Niczego nie brakuje i nie trzeba się o nic prosić. Z tą wodą to popłynołeś klawisz... Nie słyszałem żeby kiedykolwiek był z tym problem :) Chyba, że w sieci zabrakło przez awarię !
Pipi 2016-04-19 11:34
Firma daje rade. Nie ma problemów z kierownictwem i innymi ludzmi na produkcji. Klimat O.K. Nie żałuję przejścia do Laserstara. Nie ma do czego się doczepić. Za dwa miesiące mój brat też będzie aplikował. Mogę polecać.
cosmo 2016-04-19 20:18
jest tam ktos u was od jakosci? oprocz dzialu kontroli na produkcji. Ktos kto robi audyty wewnetrzne, pisze procedury itp?
gollob 2016-04-27 20:37
do cosmo. znam w toronto kilka firm z tej branży które mają systemy Iso. Nie wszędzie życie biegnie razem z papierami. U nas widać często ludzi z innych firm i jakiś dziwnych kontrolerów jakości na hali. Chodzą pytają i wsadzają nos w nieswoje sprawy. Na wizytach są zadowoleni a kierownictwo nic nie kwestionuje wiec pewnie jest git. Jak nie wiesz co robić to zawsze jest papier na którym masz instrukcje. Po zatym masz kogo spytać - brygadzista, kierownik, dziewczyny lub dyro. A co pytasz kolego? masz jakieś plany z LS?
wujaszek 2016-05-02 13:56
praca jako praco ok lecz nie nalezy chorowac i zadawac pytan o podwyżkę
Arek 2016-05-24 12:48
Polecam firmę. Czysto, klimat i warunki na poziomie.
Ahmet 2016-06-23 14:22
Mamy za sobą kolejną fajną imprezkę integracyjną !!! To dobrze że szefowie pamiętają że od czasu do czasu należy trochę się rozerwać. Podziękowania dla zespołu organizacyjnego - spisaliście się ! Dzięki też za inne dodatki :) Czekamy na następne spotkania w tak fajnym gronie.
predator 2016-06-29 20:41
zapomniales jeszcze o kooperacji. ciekawe kiedy bedzie wymiana ? tam tez jest niezla rotacja.
Bary 2016-09-08 09:38
To normalne , że nic nie trwa wiecznie. W tej firmie też ludzie odchodzą lub są przyjmowani. Nic nadzwyczajnego. Najważniejsze jest to , że atmosfera w pracy jest poukładana i nikt nie czuje się źle idąc do roboty.
@predator - haa, w kooperacji właśnie mamy dwie osoby. Nowy kolega właśnie zaczął pracę i wygląda na wporzo człowieka. I dobrze , że go przyjęli bo pracy u nas nie brakuje. O ile wiem, poszukujemy również osób na inne stanowiska - głównie fachowców na produkcję.
Bary 2016-09-08 09:39
Bary 2016-09-08 09:40
Oooo, coś się zawiesiło :)
Satrapa 2016-09-13 17:52
do kooperacji został przyjęty nowy człowiek bo obecny odchodzi. Szkoda, bo chłopak poukładany, zorganizowany i wydawało się, że szefostwo jest z niego zadowolone. Współpraca z nim była ok choć bywał czasem upierdliwy. Nowy kooperant jest jak na razie chyba przerażony ogromem spraw jakie musi ogarnąć. A sama firma ma się dobrze, jest kilka nowych ciekawych projektów dla firm, które robimy dla firm znaczących na rynku europejskim jak i światowym. No i zdecydowanie firma szuka specjalistów praktycznie w każdej dziedzinie. Czy to produkcja, logistyka, magazyn to każdy kto zna się na swojej robocie, znajdzie u nas miejsce i dobre wynagrodzenie jak na Toruń. Dlatego każdy kto ma ambicje, potencjał i chęć nauki zdecydowanie będzie miał okazję rozwinąć się w Laserstar, bądz jeśli jesteś doświadczonym fachowcem, zapewne Twoja wiedza i doświadczenie będą docenione w każdej płaszczyznie. Próbujcie składać CV nawet w ciemno, szefostwo analizuje każde CV jakie wpływa do firmy, więc jeśli uznają, że możesz się nadać to nie czekaj tylko wysyłaj papiery bądz zostaw na portierni, nic nie ryzykujesz a możesz wiele zyskać.
Pozdrawiam
Satrapa 2016-09-13 20:37
na pewno szefostwo powinno pochylić się bardziej nad kooperacją, ze względu na fakt, że to jeden z głównych filarów produkcyjnych firmy. Prawdziwego powodu odejścia nie znam, ale to chyba nie jest mobbing jak mówisz klawisz. Z moich obserwacji wyglądało na to, że M.W dobrze dogadywał się z D.C. M.W jest wymagający i wysoko stawia poprzeczkę i myślę, że D.C bez problemu dawał sobie radę. Trzymał zawsze rękę na pulsie i wszędzie go było pełno. Mało tego, uważam, że D.C narzucił dość wysoki poziom jakości pracy, bo i dziewczyny z biura były z niego zadowolone jak i ludzie z produkcji. Ale byłem też świadkiem sytuacji gdzie np dyrektor naciskał by towar wyjechał do malarni, natomiast kierowniczka naciskała by ten gotowy towar ściągnął jak najwcześniej. Tego się nie dało pogodzić, bo jak dopasował jednemu to druga strona niezadowolona i odwrotnie. To takie trochę robienie z człowieka wariata. Miejmy nadzieję, że nowy kooperant sobie poradzi. Może jemu uda się ustabilizować pewne rzeczy, które jeszcze nie były dopracowane. Facet jest raczej do ludzi i nie powinien mieć większego problemu z asymilacją w naszej firmie. Mamy również nowego pracownika na laserach - młody chłopak, nie słyszałem, żeby były z nim problemy.
malutki 2016-09-13 22:06
to zalezy od stanowiska i doswiadczenia. twoje pytanie jest troche zbyt ogolne. ale firma dobrze placi
iron 2016-09-20 20:12
kogo masz na mysli ?
Kamilllo 2016-10-05 12:47
W LS kilka lat temu rozpoczynałem swoją karierę zawodową. Chociaż nie było lekko, dziękuję im za to że mogłem się realizować na wielu frontach produkcji dzięki czemu dla ludzi bezpośrednio po studiach jest niezbędne. Dzisiaj już jestem na stanowisku managerskim (nie w LS) ale wiele im zawdzięczam.
maja 2016-10-05 13:02
Jeśli chodzi o te oferty pracy, które są tutaj na ich stronie to ciekawa jest jako Główny Spawalnik – Z-ca Kierownika Produkcji, bo maja sporo benefitów, więc wydaje mi się, że jak ktoś ma zaoewnioną opieke medyczną dla siebie i dla rodziny to to naparwde jest dobre.
Ilona 2016-10-24 13:48
No i dobrze się stało, że pojawiła się nowa osoba na stanowisku kooperacyjnym. Dziewczyna jest kompetentna i koleżeńska. Życzymy jej dalszych sukcesów w naszej ekipie. Na dzień dzisiejszy jest chwalona i motywowana. Brawo !
Szefostwo pokazuje, że nie dyskryminuje kandydatów ze względu na płeć , więc kobietki - mamy tu pole do rozwoju zawodowego. Branża odpowiedzialna i czasem wymagająca lecz przy prawidłowej organizacji pracy nie ma nic strasznego.
Mario 2016-11-02 11:24
Bardzo wysoko oceniam naszego pracodawcę. Dbałość o relacje pomiędzy kadrą kierowniczą a zespołem, dbałość o pracowników, sprzęt i fabrykę. Pracuję tu już wiele lat nie wyobrażam sobie zmiany miejsca pracy. Firma w stałym rozwoju, projekty coraz trudniejsze i wymagające. Produkujemy nawet dla anglików i amerykanów! Oby tak dalej !
Bury 2016-11-03 21:44
Robota nie jest ciężka , ludzie wporzo, szefy (3 właścicieli W.) są spoko. Ten co tam robi nie żałuje. Ja też. Mogą zazdrościć takiej firmy lub poprostu do nas dołączyć... Polecam!
Klawisz 2016-11-03 21:54
@Bury - masz rację. Nie robiłem w lepszej firmie w Toronto. A co sądzisz o wolnym w święta ? Ja jestem za. Może szepmjiemy słówko gdzie trzeba :)
Bury 2016-11-04 13:37
@Klawisz. Ja już wnioskowałem u kierownika. Jest duża szansa :) Oby tylko nie zwaliły się nam na głowę znowu pilne zlecenia od szwedów albo kanadyjczyków.
Karol Dobrowolski 2016-11-10 12:39
Polecam tą firmę. Współpracuję z nią już ponad 10 lat. Słowo jest cenniejsze od pieniądza. Ze świecą szukać takich partnerów.
mega kot 2016-11-22 13:34
Widziałem stoisko Laser stara na tagach w Kolonii. No,no,no. Szacunek! Miło widzieć takie nowoczesne zakłady z kraju u naszych dobrych sąsiadów. Niech nie myślą, że tylko u nich są firmy na poziomie. POLSKA górą!
Przedstawiciel zespołu 2016-12-20 11:52
W mieniu zespołu składamy podziękowania dla Szefostwa za kolejną, super zabawę na Wigilii firmowej. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy.
CT1000 2017-01-12 09:36
Napisze coś od siebie. Jestem w LS już ponad 4 lata. W tym czasie przeszedłem szkolenie na dwóch stanowiskach. Dzięki nim mogłem powiedzieć co mnie najbardziej ciekawi i gdzie mi sie dobrze robi. Nie miałem kłopotu z wejściem do pracy po elektryku w Toruniu. Z tego co widze to jest tu więcej osób z tam tąd. Warsztaty się przydały... Klimat mi pasuje, firme oceniam dobrze.
kkk 2017-01-13 13:24
Nie widzę problemów. Podwyżki są, warunki spoko, ludzie gitara, kierownictwo na poziomie.
Czego chcieć więcej? Ja bym się nigdzie nie przeniósł...
miki 2017-01-25 09:32
Zdecydowanie polecam. Jestem zadowolony i czuję, że się rozwijam. Najgorsza jest zawsze stagnacja i brak perspektyw.
rudy 2017-02-28 09:18
Muszę przyznać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań i nie mam problemów z pracą. Ludzie O.K. , imprezy wypas, premie, czysto. Można pracować bez problemu.
miki 2017-02-28 23:46
zajebista firma. można rozwinoć horyzont i nauczyć się wiele. jak myślisz o sztancy i stabilnej posadce to znalazłeś. pamietaj tylko, ze inni patrzą i jak olewasz to cie kukną.
rokita1 2017-03-03 08:54
Firma godna polecenia. Oby więcej takich pracodawców w Toronto! Chyba najcenniejsza jest panująca tu stabilizacja i jasno określone zadania.
malutki 2017-03-07 14:30
Nie można narzekać. Robi się tu dobrze i warunki są okej. Z mojego wydziału ludzie są głównie z Torunia i okolic. Kierownik się stara. Godzin nie brakuje.
Ken 2017-03-13 09:06
Wspominam tą firmę bardzo dobrze. Nasza współpraca trwała bardzo długo i była na tzw. dobre i złe. Dziś po kilku latach mogę tylko potwierdzić, że to odpowiedzialni i skuteczni menadżerowie. Można na nich liczyć. Dziś jestem pracownikiem większej firmy. Lata nauki w LS wykorzystuję codziennie. Inna firma, inne problemy i niedoskonałości. Chyba nie ma ideału....
Joanna 2017-03-15 13:41
@Ken bardzo chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Co najbardziej ceniłeś w pracy w LASERSTAR?
Ken 2017-03-17 08:35
To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa i obowiązki. Przez lata pracy dane mi było poznać Zarządzających , bo nie byli pozamykani w swoich gabinetach. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę ich pozytywnie ocenić. Niezależnie od tego jak było na rynku ze zleceniami to ja czułem się stabilnie. Tak jak pisałem , to sprawni menadżerowie bo rozwijali firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w sprzęt, wyposażenie, narzędzia. Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić mostów....
dfdf 2017-04-07 10:29
To dobry zaklad. Nie zostaniesz oszukany albo wyrolowany. Robiłem w paru miejscach i wiem o co chodzi. Pracuja tez tu dziadki to chyba jest opcja na emeryture. Ja sie nigdzie stad nie ruszam. wyplata powoli ale rosnie. ludzie spoko. zyc nie umierac.
Joanna 2017-04-07 10:31
@dfdf rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia?
T 2017-04-07 13:24
Jak ta Pani ( wredna ) w kooperacji sobie radzi ? Pracyje jeszcze na tym stanowisku czy wymiękła?
psigoj 2017-04-13 18:15
Jak najbardziej polecam pracę w firmie Laserstar. Szefostwo ma szacunek do pracownika, nie oszukują na pensji. Od czasu do czasu wpadają też premie. Jak uczciwie i dobrze pracujesz to Cię docenią.
Joanna 2017-04-14 10:07
@psigoj to dobrze, że LASERSTAR szanuje swoich pracowników. Bardzo ważne jest to dla atmosfery i dobrego samopoczucia w codziennej pracy. W jaki sposób przejawia się ten szacunek do pracowników? W jakich sytuacjach mogłeś/mogłaś liczyć na wsparcie?
Moris 2017-05-05 12:13
Dzień dobry. Cały czas tu pracuję już od ponad 5 lat. Czuję się dobrze traktowana i nie brakuje mi dobrych relacji z kolegami i koleżankami z pracy. Przez cały okres zatrudnienia nie byłam świadkiem negatywnych sytuacji z udziałem kierownictwa czy zarządu. Wszelkie trudne sytuacje rozwiązuje się kulturalnie i na poziomie. Nie planuję zmiany pracy.
klawisz 2017-05-12 18:02
pracowałem troche bałagan nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) małe zarobki i zbyt wysokie wymagania
Joanna 2017-05-15 14:20
@Moris dziękuję za Twoją opinię. Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego jakim pracodawcą jest LASERSTAR? Czy pracownicy mogą liczyć na zdobycie doświadczenia/rozwój, czy też awans?
@klawisz jak dawno pracowałeś w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło, gdyż @Ken zwraca uwagę, że właśnie firma jest dobrze poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa i obowiązki.
Moris 2017-05-15 20:51
@ Joanna. Oczywiście, z przyjemnością. To normalna firma z normalnymi ludźmi. Nie ma tu układów i układzików jak budżetówce. Wiem coś o tym, pracowałam w urzędzie w naszym mieście. Bez pleców nie ma tam szans na rozwój , awans czy nawet podwyżkę. W Laserze jest inaczej. Oceniana/ny jesteś stale lecz o wynikach dowiadujesz się podczas kulturalnej rozmowy na osobności. To dobry zwyczaj, pozwala lepsze budowanie zaufania i relacji z kierownictwem. Ooo, i miłe jest to, że na spotkania firmowe przychodzi tak wiele osób. Nie ma sztywniactwa i sztucznych podziałów. Bawimy się świetnie.
Koni 2017-05-19 10:23
Ludki spoko, praca ciekawa, co chcieć więcej?
kokoo3 2017-05-19 17:59
Witam,
Czy jest prowadzona obecnie jakaś rekrutacja?
Na jaki email można ewentualnie wysłać kandydaturę?
Spawacz TIG
Sekretariat Laserstar 2017-05-22 08:16
@kokoo3.
Dzień dobry. Prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowiska produkcyjne tj. Spawacz TIG, Ślusarz z doświadczeniem w pracy na wiertarkach promieniowych, Wytaczarz, Operator pras krawędziowych CNC, Operator wycinarek laserowych CNC. Kandydatów zachęcamy do składania aplikacji w postaci CV na główny adres mailowy naszej firmy ( laserstar@laserstar.pl ) .
Grzegorz K. 2017-05-24 22:12
Witam
Pracowałem jakiś czas temu w technologi. Od tamtego czasu widzę, że sporo się zmieniło - przynajmniej wnioskuję po wpisach. Szkoda że nie ma "starych" technologów ale może nowi też ogarniają z pomocą kolegi T. :). Osoby kierownicze miały duży stres ze względu na duże wymagania Zarządu ale właśnie na tym polega rozwój i konkurencyjność Polskich firm. Praca na produkcji jest ok (czystość, ład, nadzór, przygotowanie dok.) dlatego fajnie że się rozwijają. Właściciel nie może odpuścić płaci dobrze i wymaga.
Bardzo ważne są inwestycje a te u nich widać.
Sekretariat Laserstar 2017-05-25 11:52
@Grzegorz K.
Cześć Grzegorzu. Dziękujemy za szczere i mile słowa. Wspominamy Cię bardzo ciepło i niewątpliwie masz spory udział w porządkowaniu spraw na Twoim technologicznym podwórku . Przyjmij od naszego zespołu serdeczne pozdrowienia. Mamy nadzieję, że wszystkie sprawy toczą się po twojej myśli !
Greg 2017-05-25 21:25
No i to rozumiem! Szacunek dla tych co robią i tych co odeszli, ja miałem tak tylko raz. Robiłem w mleczarni i po odejsciu ekipa skolowala impre w miescie. Nie zapomne tych chwil, brawo!
Zostaw swoją opinię o LASERSTAR - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LASERSTAR