Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

eeeee

taaaaaaaaa jasne 1400 hahaha dobre chyba jak przerobisz caly miesiac i dostaniesz premie to moze moze i pewnie jeszcze powiedziala ze umowa zlec tak do 6 mies potem sie przechodzi pod kftp hahaha dobre

ale

A pani z delpiero mówiła że od 1400 w gòre. To co kłamała? To są pośrednicy czyli mją nowych za nic ?

eeeee

to znaczy co chcesz wiedziec, jakie zarobki.... ok 1000zl bo wolne czasem daja przymusowe

Nik

Witam. Napiszcie coś o Delpiero.

asd
@Nik

Dobry piłkarz

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Żory
QualitySite
eeeee

test typu,a b c, z tego co pracujesz

eeeee

co za pirdoly piszecie, za testy zwalniaja hihi ciekawe kogo. Fakt testy sam,,pytania genialne, mam nawet wrazenie ze pytania ukladane bardzo podchwytliwie, zawilo byle (usunięte przez administratora)pracownika jak nie zrozumie pytania,wiadomo zle napisze. Testy piszemy z tego przy czym pracujemy i tyle. Zarobki wiadomo minimum socjalne,nikt nie bije, nikt nie krzyczy, premia temat TABU.

łun
@eeeee

jak się dobrze pracuje to spokojnie 1800 się wyciąga, bez stresu, bez zapierd.....nia, bez sobót i niedziel, fakt czasami trzeba w święto przyjść ale to moim zdaniem jeden minus ale za to jest dzień wolny, tylko trzeba trochę makówką ruszyć i tyle, ja na rozdmuchu to w nocy usypiam, trzeba sprawdzić i tyle a nie słuchać tych co się im nie chce pracować, pozdro

irysek

Odradzam chora firma ,kamizelki pomarańczowe za zrobionego bubla,potem tłumaczyć się na mitingu i selekcja magazynu za takie grosze odradzam traktują ludzi jak zwierzynę aaa jeszcze testy tz,. to są psychotesty gdybym był/ła taka mądra to bym pracowała w biurze makabra za 1200 zł jeszcze testować ludzi ,a jak nie zdasz to zwolniony!!!! dobrze że nowa firma powstaje dostaną po d..... trochę ODRADZAM ZASTANÓWCIE SIĘ !!!

duszek

jakie zarobki

?

tam jest strasznie w kftp niektore osoby pracuja tam po rok czasu na umowe zlecenie zal a objecuja ci kokosy do (usunięte przez administratora) pamietaj jak im sie nie podobasz to wylatujesz za nic ze pojdziesz sie wysikac (usunięte przez moderatora) szok

kftppp

Dodatkowych wypłat niema jest socjal w postaci wczasów pod gruszą 400zł oraz bony na święta i to wszystko ,oczywiscie wszystkie dodatki należą się osobą które pracują na umowę o pracę a nie umowę zlecenie a większosc pracowników to mąją umowy zlecenie i pracują po 9miesięcy na taką umowę jak się uda to cię przyjmą a jak nie to zwalniają i przyjmują następnych taka polityka tej firmy.Ogulnie praca nie jest zła tylko co nie które osoby mające trochę wiecej do powiedzenia chcą wprowadzac swoje rządy a nie mają pojecia o robocie pozatym jeden na drugiego donosi.Zarobi na umowe o prace na ręke to tak 1400zł do 1500zł jeżeli jest premia o kturej decyduje kierownik który nie patrzy jak kto robi tylko kogo lubi

kvkv

jak jestes fizolem ktory lubu charowac a nie myslec za mniej niz srednia krajowa to sobie tam pracuj.Znam tam niektorych to wiem powodzenia.

merc

kula - 2013-06-22 20:36:53 Ja dopiero zaczelam prace i wydaje mi sie ,że gorzej nie mogłam trafic.Jak wracałam z autobusu to płakałam z bólu.Całe palce poprzecinane z pecherzami,nogi spuchnięte.(usunięte przez moderatora).Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to już tam nie wraacj,na cholender, potem to już tylko gorzej jest, na ludzi nie mozesz liczyć-bo lubieją kapować,wie, bo kumpel tam zaczynał pracować, ale tym (usunięte przez moderatora) tylko na siebie licz, stawki marne, szukaj czegoś normalnego. Powodzenia

kula

Ja dopiero zaczelam prace i wydaje mi sie ,że gorzej nie mogłam trafic.Jak wracałam z autobusu to płakałam z bólu.Całe palce poprzecinane z pecherzami,nogi spuchnięte.j(usunięte przez moderatora).Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

no i co tam dalej jak tam arbait?Cos tu cicho haha juz zescie sie chyba przywiazali do tego nieregulowanego czasu pracy .Ja nie zazdroszcze.

szeryf

pracownik_Ajś - 2012-05-05 15:49:36 jak się ludzie nie nadają to ich zwalniają:)żeby tam się nadawać trzeba nie mieć godności osobistej i mądrosci .No ale co począć...

miko

Jak robisz z siebie wycieraczkę do butów to cie nie zwolnili hahaha, cóż jak ktoś nie ma honoru...A co niektórych jak widać się boja, to też zwalniaja, bo za duzo wiedzą o zakładzie a nóz by kto zaszkodził... A ten posrednik tam jeszcze jest? Ile można zatrudniac i zwalniać ludzi na miesiąc??Toż to jest sodoma i gomora!!! Nigdy nie wiesz czy jak przyjdziesz do roboty to za 20 minut nie pujdziesz spowrotem, bo nie ma roboty i tak w koło.Na autobuskasy usmolisz, a nie zarobisz. Ugryzcie sie z taką robotą!!!!! (usunięte przez moderatora)

heca - 2012-06-30 01:12:06 nieszpor - 2012-04-02 20:52:43 Wypowiadasz sie nie mając pojęcia do czego części robisz chociasz na każdej pisze Hyundai i Kia ale ty twierdzisz ze do skody:) To jest młoda firma rozwijająca się i chyba jasne jest ze wchodzą nowe zakazy idz do starej firmy to masz to wszystko od razu a jeśli chodzi o te barkody to chyba jasne jest że musi to byś na kazdym elemencie przeciesz na nich jest kod kredkowy . a z tą selekcją to mają racje każdy ma swoj cykl pracy i zadania do wykonania zlę wykonasz ciespisz proste . to nie jest praca u wujka władka tylko (usunięte przez administratora) a dla korei !!!haha barkody , ciekawa sprawa szczególnie jak ktos komus przykleja, to je dobre...A mi się dobrze pracuje jest praca są pieniądze . Co do L4 byłem i nie zostałem zwolniony . Co prawda są niedociągnięcia organizacyjne . Czasami cisną po kimś ale do wytrzymania to jest nie jest źle .

heca

tolek

anonim - 2012-04-17 19:34:17 Zyna - 2012-03-31 19:53:03 Pracuje w tej firmie i wcale praca nie jest taka zła jak ktoś chce pracowac to będzie robił,wszędzie trzeba robic za darmo nie płacą nigdzie owszem na początku zarabia się mniej ale 1300zł jest przede wszystkim ubezpieczenie co wiekszosci zakładów na czarno.Ludzie robia w innych firmach za niecały 1000 i tez moze byc,nikt nikogo nie zmusza jak samemu sie nie spróbuje to się nie przekonasz bo zawsze opinie bedą podzielonecelna uwagaprzykro mi NIECELNA UWAGA. ja próbowalam i niestety po ich stronie KLAPAAA. !!! Zero organizacji, zwalnianie ludzi do domu, brak pracy w koncu wynocha. No i broń Boze nie choruj nie złam nogi i nie czuj sie zle , bo zwolnienie mur beton. Taki załakład? Lepiej nie zaczynać. Oto cena uwaga. Chyba ze mieszkasz w Żorach, nie dojeżdzasz i masz 15 minut do roboty i wszystko ci jedno. To wal.

mateooo

ciekawa - 2012-05-07 13:06:25 Witam. Zastanawiam się nad złożeniem papierów w tej firmie, ale słyszy się różne opinie. Ciekawa jestem jak jest z płacą? to ta PSEUDOFIREMKA nie nadaje sie do zatrudniania ludzi poważnych, tylko(usunięte przez moderatora)moze tam wytrzymac bo coz innego może. dać się gnoic za grosze wywalać po przyjezdzie bo nie ma pracy akurat przez 4 nocki, a potem dać się zwolnic, trzeba mieć cos z palicą!!!! W życiu! Nie polecam!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP