Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

stary obserwator zakładów

coś u was ostatnio przyjmuja i zwalniają,nawet na 3 dni, bajzel mają chyba w tym zakladzie nieziemski , jak kiedys trafią na maniaka co im tam bombe pod te biuro podłoży to niech sie nie dziwią, bo to co sie dzieje w kftp Żory to syf kila i mogiła, zero porządku, byle kto byle gdzie, a już napewno nie tam gdzie należy, a ci w biurze nie lepiej; mają takie gęby jakby tam kto mobing uprawiał, polak jest strasznym pracownikiem a już szczególnie jak dostanie stołek, wtedy jest w stanie każdego zabić byle tam zostac. co do zakazów; najlepiej tyle nie wymyślajcie bo od tego niedaleka droga do praku poszanowania godnosci pracownika.

zajaczek

Moi drodzy rozmówcy,pracuje od początku w Żorach w KFTP,co mogę powiedzieć hm. myślę,że wypowiadają się tu osoby które,mają mniej lat życia niż ja przepracowane ogólnie,trochę zakładów zwiedziłem w życiu przez moje lata pracy,cóż wypowiadacie się o Konradzie i innych,może niektóre opinie są trafne ,ale popatrzcie na to z innej strony,każdy z was kto dostawał by takie i inne wytyczne od zwierzchników,tak samo by postępował z ich realizacją która narzucana jest z góry,oni nie maja nic do powiedzenia,tylko wykonują polecenia. To,że ktoś nosi kitkę czy inne gówno na głowie to jego prywatna sprawa,kobiety też różne dziwactwa mają na swych czerepach,heh. Owszem nie każde usprawnienia są w tym zakładzie celne,nie które są wdrażane dopiero po wypadkach jakie miały miejsce,ale wszystko wdraża się po kolei,owszem rozdmuch to katorga,ręce bolą a wciąż mało,mało,cykle są tak wyśrubowane,że wystarczy kilkanaście bubli,nie- dolewów,nadlewów ,czy wtrąceń i jesteśmy w d......nikt nie jest już w stanie zrobić normy 100%.Sam staram się robić normę,ale w tym czasie ,,cyklów,,jakie się stosuje,nikt nie jest ocenić dobrze spojrzeć na element tak dokładnie aby stwierdzić ze 100% odpowiedzialnością ,że dany element jest O.K. A od czasu kiedy powstała rywalizacja między team-mami to już jest wielkie oszustwo-kombinacje zawsze były,ale teraz co się dzieje?produkujesz dobry element na dzień dzisiejszy,uprzednio sprawdzony przez kontrolę jakości,team-lidera,line-kipera oraz własny wizualny rzut oka,a po dwóch tygodniach okazuje się że dany element okazuje się bublem i to w ilościach 100-200 sztuk na wyprodukowane 400 na zmianę,myślę,że to już jest coś nie tak,chyba każdy się ze mną zgodzi. Ato przekłada się na tak zwane ,,premie,,bo o prawdziwej premii to tutaj chyba nikt nie słyszał-to do rządzących w Zabrzu!!!Sam miałem pod sobą ponad 10 osób i wiedziałem jak rządzić,ale to historia. Oszustwo z nadgodzinami o które się trzeba prosić,a ten system rozliczania przez Zabrze to już istna porażka i oszustwo-albo pani do spraw płac pije notorycznie,albo chodzi nieprzytomna,ale myślę że ona to ma ale nie potrafi tego użyć[mózg],niczego nie idzie załatwić na miejscu,ze spraw istotnych.pozdrawiam

Robota ogólnie nie jest zła, ale ten system 4 brygadowy to pomyłka na całej linii ;( . Panie prezesie nie wiem czy pan to wie ale pracownicy rozdmuchu nie mają nic z życia i to jest bardzo przykre. Żyjemy w XXI wieku i nie wiem dlaczego aż tak ważne jest to żebyśmy musieli pracować soboty i niedziele na zmiany ;( . Wszędzie jest tak że pracuje się od poniedziałku do piątku a w soboty bądź niedziele przychodzą tylko Ci którzy się zapisali i mają to odpowiednio płacone a nie tak jak my czyli normalnie. Jestem dobrym pracownikiem prawie za każdym razem wyrabiam normę ale już myślę o zmianie pracy bo ta 4 brygadówka mnie przytłacza ;( .

jołmenko

Nie świrujcie pawiana tylko do roboty sie brać . Robota niejest ciężka a 1600-1900 zł na ręke jest pozdro dla calego rozdmuchu

szef
@jołmenko

ta ty nawet 1900 to tam brutto nie widziałeś

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

LUDZIE STRAJK CZEMU JESTEŚCIE TACI OGRANICZENI NAŻEKAMY I CO NIKT NIEPOTRWAFI ZEBRAĆ CAŁEJ ZMIANY I POWIEDZIEĆ DOSYĆ NIEJESTEĆMY W CZASACH REŻIMU KOMUNIZMU WYZYSKU NIECH ZOBACZĄ ŻE POTRWAFIMY WALCZYĆ Z TEGO JESTEŚMY POLACY DUMNI A TU CO TYLKO ŻE HUJNIA ŻE TO ŻE TAMTO POKAZAĆ ŻE JESTEŚMY ZGRANI STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK STRAJK-STRAJK-STRAJK STRAJK

miki

Ja wam powiem robota do kitu osoby na stanowiskach wysokich z wykształceniem podstawowym Lecz lepiej zostać na zasiłku i dostać 750 zł i siedzieć w domu nisz chodzić do jebnietej roboty i dostać 1300zł a jaka kol wiek podwyżka zapomnij tam się liczy ile robisz dopiero po roku można nacokolwiek liczyć wiec niema się co wykazywać tylko robić na wolnych obrotach i paczyć w jeden punkt jak otumaniony .

chłopaki miejcie jaja i powiedzcie jej to w twarz

hmmm

w oczy...albo w okulary jej to powiedz! Wojtek chyba nie bedzie mial problemu z tym.On ma tylko problem z ustawianiem maszyn. nara.

w sumie Aneta sie nie przepracowywuje...to fakt,narzeka wiecznie ze boli,ze kasiory malo,ze do Zabrza sie przeniesie...porazka totalna... Do miotly ja tylo na godzine dac to padnie ze zmeczenia i wstydu..... To juz Wojtek ma wieksze pojecie co to jest porzadek choc facet.

[usunięte przez administratora] to taki leber, tylko potrafi za plecami obgadywac, miga sie od pracy, jak sa zmiany to ona nie zmienia, wyrecza sie innymi, tylko chodzi obgaduje i sieje ferment.

Rozdmuch

Szczerze powiem wam wszystkim ze najgorzej jest tu na rozdmuchu bo trzeba byc w ciągłym ruchu bo przeciez mamy takie cykle ze zgroza,ale za takie pieniądze ktore zarabiam nie mam na co narzekać,a co do Konrada to źle go oceniacie bo chociaz krzyczy ale ma duże pojęcie co do ustawiania maszyn tylko ze ma takie humory to jedynie o to chodzi ze dostaje po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od tych co sa wyżej na stołkach niech oni przyjdą i niech staną przez jeden dzien przy maszynie albo na montażu.Pozdrowienia.

Coko

Nie wiem czego oczekujecie od tej firmy jak chcecie to zwolnij sie i idź roznosić ulotki po rynku bo tak czy tak bedziesz ciagle na nogach.[usunięte przez administratora]

Po cy wy pracujecie w tej firmie jak wam tak źle? racja kasa jest mała ale robota nie jest aż tak ciężka jak wy piszecie , pewnie najbardziej narzekają ci którzy najmniej robią i sami innym włażą w d...pomyślcie ze niektórzy ludzie maja gorzej!

selena

Ta firma to jeden wielki wyzysk w naszym rejonie.Prezydent się cieszy że pozbył się szarej sfery nieurodzaju,a Koreańczyk nic na to bo dostał to za bezcen.Urząd pracy też się do tego przychyla,ponieważ niby zmniejszyło się bezrobocie.Ale cóż każdemu można oczy mydlić.Tylko nie tym co już o tym coś wiedzą.Praca choć zmianowa to i akordowa.Norma musi być-bo jak nie to wypad(niezainteresowanie pracą w spółce).Bez żadnego L-4,I oczywiście bez żadnych problemów rodzinnych.Najlepsze było to na rekrutacji.gadka nie na temat pracy tylko,tylko życia rodzinnego,chorób-i najlepszy gwóźdź programu oglądanie rąk(czy nie są już przepracowane.Następnie wyjazdy do Zabrza 12godzinne przez 2 miesiące,nawet ludzie na stażach,no i testy które trzeba było zaliczyć codzienny opis pracy produkcyjnej plus jakiś rysuneczek,schemacik bo Koreańczyk po polsku nic nie kapuje.Na produkcji też nie zła draka,chodzą patrzą i słowa które człowiekowi utkwią do końca życia w pamięci to''szybko-szybko''PENSJĄ NIE ADEKWATNA DO PRACY.Aż dziw bierze że jeszcze PIP się nie zainteresował tym zakładem.Kobieta z zawałem,poprzecinane palce od noży,brak apteczek,zastraszanie pracowników itp

myszka

na upomnienia to juz nikt nie reaguje w tej firmie bo można je dostac nawet doslownie za wszystko. to zaklad pracy niewolniczej

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP