Concentrix CVG International

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concentrix CVG International

adogop

Witam Pracowałem w różnych call center w Polsce i za granicą i ubolewam nad stanem relacji Polaków przerabianych na zombie w wielkich korporacjach. Miałem okazje poznania filii Concentrix w Lublinie. Mówią o równości, partnerstwie, a stosują segregacje i dyskryminacje. Zwykła kolonizacja zajeżdżająca mafią. Pojęcie kultury i zasad, to abstrakcja. Przykładowo. Pani latynoska ("z Ameryki USA") przysiada się do szkolenia nie pokazując swojej twarzy i nie przedstawiając się. Dalej.... Świeża rosyjska Chinka (te są, jakkolwiek nie chcąc generalizować - przepraszam - wygodne w obsłudze) kontynuuje indywidualne szkolenie wykonując bez pardonu równoległe (odgórne) telefony i odchodząc zza biurka, po czym dodatkowo dwukrotnie zwalnia tempo szkolenia słodko argumentując. Dalej. Nie masz prywatnie (dwa dni przed szkoleniem!) najnowszej generacji Androida w kieszeni, to logujesz się ostatni, albo wcale - no i raczej wiadomo, że i tak jesteś na odstrzał. Jakie to zasady?(usunięte przez administratora)

@adogop

Tutaj jest również segregacja i koleżeństwo na wysokim poziomie. Ale jeśli jesteś Homo to masz duża ulgę na przysparzanie problemów innym. Praca jest wymagająca a Polska każdy wie, że jest rasistowskim. Tylko to potwierdzasz.

Acha

Komentarz, dzięki któremu wylałeś swoją frustrację i ogólny brak znajomości podstaw stylistycznych. Ludzie po maturze chcą zarabiać 5000 zł na rękę a nie potrafią się kulturalnie i poprawnie (!) wypowiedzieć na jeden prosty temat. Więcej czasu zajęła mi próba zrozumienia sensu tego komentarza niz sama refleksja nad nim. Polecam powrót do szkoły :)

Łukasz
@Acha

Dlaczego obrażasz osobę która wypowiedziała swoją opinię? Ty jesteś taki super?

@Łukasz

W którym miejscu Acha obraził/a korpotrixowego? Odsyłam do słownika języka polskiego - znajdziesz tam definicję słowa 'obrażać' :)

Pozdrawiam

Po pierwsze, popracowałabym trochę nad językiem polskim, bo z tym chyba jest trochę problem ;) Po drugie, w komentarzu padają takie oskarżenia i teorie, ze nie pozostaje nic innego, jak tylko się śmiać. Pracuje w tej samej firmie i mam wrażenie, ze pracowaliśmy w dwóch różnych miejscach. Projekt może i specyficzny, ale atmosfera i ludzie nadrabiają wszystko i totalnie nie pokrywa się to z tym, co napisane powyżej. Po trzecie, atakowanie osób, do których pracy i charakteru po prostu nie można się w żaden sposób przyczepić, i to jeszcze personalnie, jest co najmniej nie na miejscu i radziłabym tez popracować trochę nad kulturą. Może w następnej pracy się przyda.

Nawet gdyby był busiarzem, to na pewno nie musiałby kasować biletu. Dziwne, że udało ci się dożyć pełnoletniości...

Busiarz nie kasuje biletów ale pakuje cebulę, kartofle i buraki na pakę. Czy to masz na myśli? Gdyby woził ludzi busem to by kasował bilety. Ja mu tylko dobrze życzę niech sobie ludzi wozi zamiast kartofli. Widać jakie to koleżeńskie z twojej strony.

Bert

Ciocio jak ciocia ? Ta ruda od załatwiania pracy i awansów ?

Aha
@Acha

Fajnie, że jest tak nad przeciętnie inteligentna osoba w naszym zespole. Takiej surowej oceny właśnie potrzeba. Jeśli nie rozumiesz sensu wypowiedzi to przeczytaj ponownie. Mamy czas. Kim z kręgu busiarza jesteś, przyznaj się ? Robi się coraz ciekawiej naprawdę.

Mob ING

Ta Ruda super szefowa naprawdę nie szanuje pracowników.

Mała
@Mob ING

To temat rzeka :) Szefowa działu jakości, „Ruda” szacunek i kulturę zostawił chyba w przedszkolu.

Mob ING
@Mała

Szefowa działu jakości, „Ruda” wspiera wiele problemów. To taka przestroga dla nowych pracowników. Szacunku do pracowników nie ma i kultury, wymaga przeszkolenia z tego zakresu.

Dzień dobry, Czy mogę prosić o informację osób pracujących jak jest na stanowisku linia Obi? Czy praca jest od poniedziałku do piątku? Czy płacą więcej niż najniższa krajowa i czy praca jest zdalna czy z biura? Pozdrawiam

Ac
@Tomek

Obi ostatnio się mocno rozwija, coraz więcej nowych pracowników przyjmują. Praca jest też często w soboty, wtedy masz inny dzień w tygodniu wolny. Zmiany masz często te późniejsze, że kończysz o 21. Płaca na czas, premia zawsze jest, można pracować też zdalnie.

@Ac

Dziękuję za informację, a wiesz jakie są dokładnie zmiany? Czy forma zatrudnienia to umowa o pracę, czy stawka podstawowa jest wyższa niż najniższa krajowa i czy wymagana jest znajomość języka obcego? Pozdrawiam

Motylek
@Tomasz

Ja dopiero zaczynam. Ale się wypowiem. Praca po - pt lub wt-sob na 2 zmiany 8-16.30 lub 11.30-20. W tym 1h przerwa do odbioru. Stawka na umowie zależna od języka (usunięte przez administratora) Do tego bonusy miesięczne. Tak, znajomość języka jest wymagana i weryfikowana testami. Pozdrawiam :)

@Motylek

Dziękuję za informację, w ogłoszeniu jest że mile widziana znajomość języków obcych, więc myślałem że da się bez nich.

Obi
@Tomasz

Tak, da się bez znajomosci j.obcego, są 2 projekty: (usunięte przez administratora)polskojęzyczne i (usunięte przez administratora)niemieckojęzyczne.

@Obi

A wiesz może czy wynagrodzenie podstawowe na poziomie najniższej krajowej, czy jest trochę lepiej? Pozdrawiam

Radek
@Tomasz

Generalnie podstawa bez bonusu jest wyższa od najniższej krajowej o kilka stówek.

Gazeta
@Tomasz

Zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę, w Obi są dwa projekty, polski i niemiecki. Z tego co wiem, to w polskim pensja jest o kilkaset zł wyższa niż pensja minimalna.

@Gazeta

Dziękuję za informację. A czy oprócz tej podstawowej pensji jest premia i czy realnie można ją otrzymać? Pozdrawiam

@Tomasz

Trudno jest wyrobić 100% to jest praktycznie nieosiągalne.

estera
@Gazeta

bardzo proszę o podpowiedz to dla mnie bardzo ważne.czy faktycznie dają umowę o nieokreślony po 3 miesiacach tak ja obiecują czy to raczej ściema ?

_-_-_-_
@estera

Po 3 miesiącach nie przedłużają umowy.

OBI
@Tomek

(usunięte przez administratora) niemieckie likwiduja, i polskie niedlugo tez dlatego juz nie przedluzaja umow i nie przyjmuja nowych

OBI
@OBI

Skąd takie wiadomości?

Ytupek
@Tomek

Praca w weekendy i zajazd na maxa. Home office głównie

Amanda

Na czym tak naprawdę polega praca w Concentrix?

Amanda
@Amanda

Praca polega na obsłudze klienta. Ciekawe doświadczenie w życiorysie. Fajnie, że są takie firmy jak Concentrix a mniej polskich. Polskie to nie to samo. Szparagi, zbiory kwiatów, warzyw lub mycie toalet też nie. W samym centrum miasta można doświadczyć czegoś lepszego, zachodniego. Są też panowie z zachodu i można poznać się od środka.

au
@Amanda

obsługa klienta (odbieranie telefonów, maili, czat). W większości improwizacja, piszę z doświadczenia, jako były pracownik.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jaki dress code obowiązuje w Concentrix?

Adidas albo Puma. A tak na serio to nawet w krótkich spodenkach możesz przyjść.

Olaf

Zależy czy chcesz awansu czy nie

karolina i agnieszka
@Olaf

mozna awansowac inaczej :-)

karolina I agnieszka i olaf
@karolina i agnieszka

Jak można awansować inaczej? Można długo prosić? Koledzy dostają zawsze szybciej?

Ogarnięty

Na cztery litery to jest "lato, czy latem dają? Czy przez matę dają, taką do zapasów?

Ogarnięty
@Ogarnięty

Pojedynek to zawsze pojedynek. Szacunek się należy.

agnes carol
@karolina i agnieszka

fakt jest faktem, awans dostanie ktos kto ma go dostac, nie po konkursie ogloszonym a i byly awanse za pojscie do lozka,

agnes carol
@agnes carol

Droga do kariery jest przez 4 litery. Łatwo rozpoznać kto ma brązowe usta tłumacząc się nutellą na śniadanie.

Mocne słowa. Homoszaleńcy mam nadzieję, że zdenerwują się.

Kinia

A ja sobie bardzo chwalę pracę w Concentrix. Jak masz trochę oleju w głowie i umiesz trochę więcej niż narzekać po kontach i marudzić, to szybko Cię zauważą i awansują. Jak na korporację, to bardzo miła atmosfera pracy. Pensja przed 10-tym. Zawsze z premią. Co do szkoleń, to każdy projekt rozwija się bardzo dynamicznie, są nowe produkty i bez ustawicznego doszkalania firma nie mogła by istnieć. Jak dla mnie jedno z lepszych doświadczeń zawodowych ostatniej dekady w moim CV. Pozdrawiam malkontentów!

pixie
@Kinia

Nigdy cię nie awansują z tego prostego powodu, że wszystkie stanowiska lepsze niż zwykły agent dawno są zajęte, a ludzie stamtąd nigdy nie odchodzą, bo mają spokojną pracę za lepsze pieniądze.

st77
@Kinia

Pracujesz niby w korporacji a piszesz "po kontach"(bankowych?)...

Olaf
@Kinia

Doszkalają? Gdzie, kiedy? Widać, że z HR jesteś.

@Kinia

Ciekawe.. Bo wiekszosc żadnych premii na oczy nie widziało. . Dostają jedynie ci co długo pracują i się znają z przełożonymi. Jedna klika zgarnia wszystko. Młodzi znają premie tylko z teorii a choćby na uszach stawali to zlotowki nie zobaczą..

Firma jak każda inna, nic wyjątkowego ale i nic strasznego. W grudniu HP zabiera ostatni człon, tj printing ale ludzi firma nie zwalnia. Zawsze są inne projekty jak Telefonica, Sum up. Dla każdego się coś znajdzie.

@Marek

Tylko,że nastroje źle bo ludzie nie są równo traktowani. Koleżanki teamleaderki i koledzy teamleadera mogą robić mniej. Inni muszą robić więcej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Concentrix odbywa się w siedzibie firmy?

Pysia

Nie, rozmowa rekrutacyjna jest prowadzona online przez Microsoft teams

Kris

Witam, pojawiła się oferta na konsultanta da obsługi, praca poniedziałek-piątek 8-16, 9-17, wynagrodzenie 4 tys brutto, ktoś kojarzy co to za projekt? Jakiś nowy? I czy bez angielskiego warto próbować startować?

@Kris

Projekt Samsunga, nie wiem jak z językiem ale praca spoko całkiem.

Xyz
@Kris

Jest to nowy projekt w języku polskim, polecam !!!

Maciej

Telemarketer

Kris
@Kris

Po co był mail o rekrutacji. Awans załatwiła ciocia i kolega z siłowni.

Ninqa
@Tomek

w Szczecinie nie ma Samsunga.

Siema

Komentarze o wyzysku i bonusach, których nie da się wyrobić są śmieszne. Pracuję tam kilka miesięcy i ZAWSZE miałam bonusy. Nie znam też osoby, która by ich nie dała rady zrobić. Dodatkowo jeśli czujesz się wykorzystywany - pracuj ciężej, bo najwięcej marudzą ci, którzy przyszli do pracy się opie*dalać. Mentorzy (na projekcie Obi są świetni - pomogą nawet jak nie ma ich w pracy/podczas przerwy). Team Leaderzy (OBI.PL) to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Panienka z wiecznym bitch face, która gardzi pracownikami i typ, który nie dość, że został TL, bo poznał prezesa na siłowni to jeszcze sypia z jedną z pracownic, a w biurze udają, że się nie znają. Ludzie, wszyscy o Was wiedzą. Kolesiostwo na każdym kroku. Co do osób z Quality również mam zastrzeżenia. Niby się starają, ale niektórzy również są tam, bo np. rekrutację prowadziła siostra, kuzyn, wujek. Generalnie, lepiej iść na HO, bo w biurze ledwo da się wytrzymać. Ludzie wyzywają Klientów od pedałów mając geja w tej samej alejce, nietolerancja w opór. Praca jak każde inne - udzielasz informacji. W OBI jest o tyle łatwiej, że tylko udzielasz informacji, a jak nie wiesz to odsyłasz na @ lub do innego działu. Łatwizna, ale trzeba chcieć pracować. Gdyby nie kolesiostwo i TLowie to dałoby się wytrzymać dłużej niż umowa próbna.

Haha
@Siema

Może powinniście zgłosić to wszystko do IP a nie płakać na forum?

Ha ha
@Siema

TLowie gdy muszą to idą spać bo nie wyspali się, bo ich głowa boli. Sme siedzą na kawie ile chcą dlatego odbierają nawet na przerwie. Nie muszą się z nami liczyć i przejmować i to da się odczuć. A szary pracownik rozlicza się z każdej minuty z wyjścia do toalety lub uzyskania pomocy w trudnej sprawie. Bo system w Amazonie jest bardziej wydajny. Liczy się dobry kolega w tej firmie. Ta dziewczyna dostała stałą umowę a wielu dobrych pracowników właśnie odeszło.

Bóbr Obi
@Siema

XD niezły zlepek ploteczek, szkoda ze nic się kupy nie trzyma. W projekcie atmosfera luzacka i raczej wieskszosc jest zadowolona. Wszyscy są traktowani równie i TLowie quality i mentorzy okazują to agentom na każdym kroku wiec obudz sie księżniczko. Czasami tak bywa ze sie nie przedłuży komuś umowy ale twój ból (usunięte przez administratora) w tej sprawie nic nie znieni. Może to w tobie jest jakiś problem, ze nie potrafiłas sie odnaleźć w tym zespole?

He he
@Siema

Wpis wyrwany z kontekstu o biednych homo osobach. Nikt tak nikogo nie wyzywa. Jest odwrotnie, dzielenie na kogo lubię i kogog nie bo jestem homo. Gdy nasza koleżanka potrzebowała pomocy dla dziecka bo chce o nie walczyć i nie chce się poddać to przecież mogła je usunąć bo po co. Po co mieć dzieci, lepiej usunąć i można by jej nawet pomóc. Porażka, po co się odzywa ktoś kto tych dzieci mieć nie chce I jeszcze się z tego śmieje prowokując. Wizyta u psychologa mógłby pomóc.

@Bóbr Obi

Kretynie, gdybyś nie widział to jestem "PRACOWNIKIEM" a nie byłym pracownikiem.(usunięte przez administratora)

@He he

Tobie na pewno by się przydała, wraz z cofnięciem do podstawówki po naukę czytania ze zrozumieniem. W CNX jest nietolerancja dla osób homo - jeśli nie widzisz problemu to może właśnie od Ciebie słyszałam te obelgi.

He he
@Siema

Widać, że w twojej opinii odmienne zdanie to przejaw nietolerancji. Nie każdy musi zgadzać się z tą propagandą. Osoby homo są tam tolerowane i nadal tam pracują ale nie oczekuj, że każdy będzie zgadzał się na wszystko. Wielu pracowników się po prostu nie odzywa. Są granice i każdy powinien mieć prawo to wyrazić. Jak można krzyczeć, że chore dziecko potrzebuje aborcji jeśli rodzice chcą pomóc. Ktoś upadł na głowę tym stwierdzeniem. Po co mieć dzieci też nie brzmi normalnie. Daltego zastanów się poważnie nad wizytą u psychologa bo udawanie ofiary nie jest w porządku.

Bóbr Obi
@Bóbr Obi

Kolesiostwo bardzo psuje atmosferę. Przykład idzie z samej góry zaczynając od naszej Operations Manager i jak tutaj piszą szefowej wszystkich szefów. Każdy awans jest ustawiony na każde stanowisko. W quality pracuje rodzina bo ciocia załatwiła posadę i kuzynka lub żona załatwiła. TL tylko przez lizanie tylka tam siedzą. Nikt się z tym nie kryje, że tylek to trzeba lizać i kłaniać do samych stóp od pierwszego dnia. Wszystkie lepsze posady są już obsadzone bo wszystko idzie po znajomości I umiejętności nie liczą się. Potem wymądrzają się tacy o procesach ale do końca nie wiedzą i o kulturze pracy którą zaniżają. Można odnieść wrażenie, że firma należy do nich. Firma to niby docenia pracownika ale tak na prawdę to awanse są przez lizanie tylka, prezenty itp.

Tomasz

W tej firmie kto poprzez kolesiostwo i lizanie tyłka niby to awansował, czyli zszedł ze słuchawki, od razu pokazuje to niby swoją wyższość. (usunięte przez administratora) w coachingach. Wymądrzanie się, udawając że się niby wszystko umie, a na pytanie dotyczące problemu klienta jest zawsze " nie wiem", sprawdź gdzieś. Pracy nie polecam, jest duży stres. Człowiek wpada w tryby kołowrotka dla szczura. Never again

Be careful

Please don't,..... Don't do it. There are better ways to earn money. Like buedronka or just pick up garbage in the streets..

Be careful

You can also pick up garbage in the streets in UK. WC masters. :)

@Be careful

Washing dishes and toilets in UK is a decent perspective !

Kuba
@Be careful

Yes you are right. If you wanna grow up here, your skills are not important. You need to have the good friends or just sleep with one girl in HR to be operations manager. Overall team is great people.

Kuba
@Kuba

Which lady are you talking about . You still single, you got turned down ? The good friends should not matter, we are all team.

Go team asparagus GO !

Obecny Pracownik

Pracuję już trochę w tej firmie i jedno co jest pewne - nie jest to miejsce dla wszystkich. Wszystko zależy od człowieka. Osobiście lubię wyzwania, jestem zaangażowana i zawsze daję od siebie więcej niż jest oczekiwane. Kilka faktów : * Na ponad 4 lata pracy podwyżki w moim przypadku nie było - 3x przez zmianę stanowiska (degradacja, nie awans w gwoli ścisłości) i 1 raz przez covid-19 * Team Managerowie mają bardzo na uwadze pracowników, niestety dużo osób po prostu ich wykorzystuje m.in zasłaniając się covidem / "wieczną chorobą"/ ciążą * Gigantyczny problem z umowami - znam przynajmniej 10 osób które na czas nie dostały umowy jaką się uzgadniało (tzn. zamiast kwoty X kwotę X+500 zł), tłumacząc "problemami ze zmianą w systemie" i dodając bonus 500 zł zamiast aneks do umowy * Na poleconych 5/6 pracowników do ani 1 nie było żadnego kontaktu zwrotnego * Jedynym sposobem na podwyżkę w tej firmie jest ... rzucenie wypowiedzeniem - taka jest prawda ???? * Nierówność płac - szeregowy pracownik potrafi zarobić prawie tyle co Team Manager jak w dobrych momentach rzuci wypowiedzeniem. * Kolesiostwo na najwyższym poziomie - najlepsze są wewnętrzne rekrutację na "wyższe" stanowiska - jeśli masz chody u Bordowej albo Pana prezesa czy już nieobecnej "Operation Manager" z SumUpa - osiągniesz wiele W innym przypadku będziesz w podobnej sytuacji jak ja. Osobiście miałam już kilka momentów żeby odejść. Brak docenienia pracownika - na prawdę nie dużo potrzeba żeby pracownik poczuł się doceniony. Firma ma dużo do poprawy. Przede wszystkim zmiana Szefa wszystkich szefów mogłaby pomóc. Problemem są tu i szef i podwładni i szeregowi pracownicy. Sami musicie ocenić czy chcecie próbować rekrutacji w Concentrix.

@Obecny Pracownik

@Concentrix Jak się do tego odniesiecie ? Czy olejecie sprawę ?

Gazeta . HR
@Obecny Pracownik

Pracuję krócej I wszystkich jeszcze nie znam. Zgodzę się z kolesiostwem bo znam przypadek i po znajomości ktoś dostał awans. Za ładna buzię koleżanki też dostają bonusy. To pewnie zależy od działu.

@Gazeta . HR

A co sądzisz z resztą moich podpunktów ? Jak widać przedstawiciele firmy gdzieś mają opinie na swój temat ????

@Obecny Pracownik

Nie Zgodzę się z opinią o Team Managerach. Nie wydają się być zapracowani. Oni przychodzą do pracy kiedy im się podoba i wychodzą. Są trudno dostępni kiedy odsypiają weekend i kiedy boli ich głowa bo wtedy też śpią.

@Obecny Pracownik

'Osobiście miałam już kilka momentów żeby odejść' - to odejdź i nie marudź...

Dawid

Oprócz karty multisport coś jeszcze dostajecie ?

julietta
@Dawid

tak, 50 pkt miesiecznie na mybenefit.pl - masakra jakas.

Gazeta
@Dawid

teraz jest to inaczej rozwiązane. Od nowego roku mamy mybenefit - co miesiac dostajemy 50zł i mozemy to wydac albo na multisporta albo na cos innego, ksiazki, kino, nawet zakupy spozywcze haha. mozna tez zbierac te kase. oprocz tego jest opieka medyczna w luxmedzie - tez placi firma. mozna tez wziac ubezpieczenie prywatne na zycie, ale to juz sie cos placi - z tego co wiem to laski w ciazy z tego korzystaja, bo dostaje sie jakis hajs po urodzeniu dziecka.

@Dawid

GAZETA to pracownik HR który daje propaganda. Nie do końca jest tak jak napisał.

Braknicku
@julietta

Nie co miesiac... ja od poczatku trwania programu my benefit dostalem tylko raz, wiec mam razem 50 punktow na koncie

Magda
@Braknicku

Od grudnia masz na koncie benefit 50zl

Mike

Ta firma to rzeczywiście profesjonalizm na wątpliwym poziomie i to już na etapie rekrutacji. W kilka minut po wysłaniu CV zatelefonowała młoda Pani z pytaniami o motywację, choć w podaniu było o tym wyraźnie i szczegółowo. Mimo tego, rozmowa była sympatyczna choć powierzchowna. W rozmowie zakwalifikowała mnie szybko do następnego etapu - interview z weryfikacją znajomości języka obcego. Ustaliliśmy termin rozmowy telefonicznej w tym celu, po czym nikt nie zadzwonił ani nie powiadomił, że nie rozmowy nie będzie. Nawet gdyby teraz proponowali 2x tyle, co oczekiwałbym, nie pójdę do nich pracować. W życiu są sprawy ważne i ważniejsze.

Joanna

Szczerze nie polecam Concentrix. Bardzo sie ciesze, ze tam juz nie pracuje. Przelozeni, to amatorzy zarzadzania, do tego klamia na kazdym kroku. Ta firma to najciezszy call-center jaki poznalam. Praca jest bardzo wymeczajaca. Jest malo osob, duzo jest na L4. Szkolenia sa nic nie warte, bo na linii masz do czynienia dokladnie z innymi zagadnieniami. A jak idziesz do mentora, to oni nic nie wiedza, tylko sami szukaja w google. Wyniki na projektach sa bardzo slabe. Sama firma sklania do wrazenia, ze nie dlugo upadnie. Przeniesienie do nowego budynku niczego nie zmieni, bo ludzie tam pracujacy i to za marne pieniadze, sa strasznie przemeczani. Do pracy przychodza ze smutkiem. Podwyzki sa symboliczne, skape. Jezeli ktos chcialby sie rozwijac, to tylko przez znajomosci. Ta firma przestala byc juz dawno konkurencyjna. W szczecinie sa duzo lepsze firmy, oferujace duzo lepsze warunki pracy i placy. Sa firmy, gdzie o pracownika sie dba i docenia jego wklad. Nigdy wiecej tam nie wroce.

Martin
@Joanna

Tak. To jest prawda. Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie szanuja pracownikow, wyzysk, mobbing, niesprawiedliwe traktowanie.

Cepelia
@Joanna

Wszystko co wyżej napisane jest w 100% prawdziwe.

Pracuję już trochę w tej firmie. Co robią teraz, podwyżek nie dają pomimo że firma żadnych strat, spadków z powodu covida nie poniosła, i do tego bonus teraz tak zmieniają, by nie można go było wyrobić, chyba że w teorii. Jest to naprawdę bardzo brzydkie zagranie, tej firmy nie polecam. Rada moja, skoro nie dbają o pracownika, to trzeba się ruszyć do konkurencji i tego wszystkim potencjalnym kandydatom polecam. Bo nie traktuje się tak ludzi.

Popieram

Zamiast dbać o pracowników, którzy jeszcze nie zrezygnowali to podwyższają kryteria bonusowe aby agent nie mógł wyrobić pełnego bonusa. Brawo.

Pracowniczka

Przez tyle lat, ile pracuję w tej firmie podwyżki były co roku. Jedyny rok to 2020 przez Covida, ale oczywiscie ciezko zauwazyc, ze firma nie zwolnila nikogo z tego tytulu, ani nikogo nie wyslala na postojowe, za to wszyscy bylo zmigrowani na pracę zdalną. Z tego co wiem, to w tym roku maja normalnie wrocic coroczne podwyzki.

Hr
@Popieram

Tak. Wyzysk tych co pracują. Ściemniacze siedzą na L4 i są nietykalni.

Czy ktoś z teraźniejszych lub byłych pracowników może wypowiedzieć się jak wygląda to liczbowo? Ile mniej więcej odbierasz telefonów w Concentrix dziennie? Czy jest jakiś próg spraw które trzeba codziennie wyrobić? Czy są usługi, które trzeba proponować i dosprzedawać? Jaki jest mniej więcej czas rozmów? Czy po zakończeniu rozmowy od razu wpada nowy klient? Jest jakiś czas na obsługę rozmowy?

Project
@Kandydat

Do jakiego projektu starasz się dostać? To zależy od projektu. Ale trzeba być wydajnym moim zdaniem. Wydajność jest monitorowana i jest nacisk na to. Można odczuć stres.

@Project

Chodzi o obsługę w języku angielskim, nie znam szczerze nazwy projektu.

@Kandydat

Jeśli chcesz sumiennie i spokojnie pracować to bonusa nie wyrobisz, każde kryterium wyklucza inne. Do tego jest stres, duzy stres. Chyba że byłbyś robotem. Kilku już się zajechało, byli tak pazerni na każdą złotówkę, i mówię tu o jumperach jak ich nazwano, Tyrali by wszystko na siłę wyrobić, i skończyło się tak że na psychice upadli i się zwolnili. Jeden to na klienta nakrzyczał.

@Worker

Potwierdzam stres i bycie robotem. Bonus da się wyrobić. Mało kto chciałby pracować gdyby było inaczej.

@Kandydat

Prawda jest taka, że jeśli masz dobry układ o czym pisze się tutaj to na kacu możesz uciąć sobie drzemkę lub kiedy chce ci się spać. Kiedy inni pracują ty sobie śpisz i nikt ci nic nie powie. To stawia tą firmę w złym świetle.

Anonka

Dzień dobry, moje uwagi dotyczą rekrutacji oraz rozmowy rekrutacyjnej. Może warto zmienić ogłoszenie, które jest zamieszczane ponieważ trochę nie do końca pokrywa się to z tym co zostało mi "przedstawione" przez telefon. Po pierwsze pani która do mnie dzwoniła nie powiedziała mi w ogóle na czym będzie polegać praca, czy będzie zdalnie czy stacjonarnie, jaka płaca, jakie godziny. Zupełnie nic, od razu przeszła do rozmowy w języku angielskim. Nie do końca rozumiem dlaczego ponieważ w ogłoszeniu szukają państwo kogoś na projekt "obi Polska" i "obi Niemcy". Zagadka rozwiązała się dopiero za 3 telefonem: rekruterka poinformowała mnie że szkolenie (miesięczne) odbywa się w całości w języku angielskim, ale praca potem jest po polsku. Skoro w ogłoszeniu piszą państwo, że znajomość języków jest MILE WIDZIANA to myślę, że zważywszy na fakt iż szkolenie jest po angielsku warto coś takiego zawrzeć w ogłoszeniu lub zwiększyć wymagania językowe. Cała rozmowa ogólnie była bardzo nieprofesjonalna.

Ciekawa

Mam pytanie: Czy praca dla konsultanta OBI jest na linii polskiej czy też niemieckiej? Znam niemiecki i szukam czegoś w tym języku. Z góry dzięki za info! ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International